خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل نفقه در تهران ⚖️【سال1403】✔️

نفقه یکی از حقوق مالی زن به شمار می آید. در واقع نفقه به معنای تامین هزینه های زندگی زن و فرزندان است. در هنگام نکاح قانون مرد را مکلف می کند که در زندگی مشترک این حقوق زن را در اختیار او قرار دهد؛ اما همواره بعد از طلاق مسئله نفقه به صورت جدی از سوی زوجه پیگیری می شود؛ اما باید این نکته را مد نظر قرار دهیم که تنها در صورتی می توان این حقوق مالی را به درستی مطالبه نمود که دانش حقوقی در این زمینه را در اختیار داشته باشیم؛ اما مشکل اینجا است که عموم جامعه به دلیل عدم تحصیل و تخصص در زمینه های حقوقی گاها با مشکلاتی رو به رو می شوند. در این راستا استخدام وکیل می تواند راهگشا باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل نفقه در تهران آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل نفقه در تهران

بهترین وکیل نفقه در تهران کیست؟

در زمان نکاح مرد موظف می شود تا تمام حقوق زن در خصوص نفقه را در اختیار او قرار دهد؛ اما در مواردی مرد از پرداخت نفقه معاف می شود. برای مثال اگر زن از مرد خود تمکین نداشته باشد، قانون حق برخورداری زن از نفقه را باطل می کند. در تمامی این شرایط لازم است فرد با استفاده از یک وکیل خبره و مجرب تمامی مسائل را در نظر گرفته و در محاکم قضایی دفاع موثری را از خود ارائه دهد. چرا که تنها در این صورت است که منافع مرد و زن در طلاق به طور کامل تامین خواهد شد.

بهترین وکیل نفقه در تهران دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور و در رشته حقوق است. تجربیات بهترین وکیل نفقه در تهران به او کمک خواهد کرد تا گره های موجود در پرونده را با سهولت بیشتری بازگشایی کرده و برای عبور از مشکلات راهکارهای موثری را ارائه دهد. بهترین وکیل نفقه در تهران در تلاش است تا آگاهی خود را از قوانین و مقررات به میزان قابل توجهی افزایش دهد. چرا که تنها در این صورت است که او می تواند علم خود را به روز نگه داشته و پاسخگوی موکلان باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل نفقه در تهران را بشناسید!

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل دعاوی نفقه در شهر تهران بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکلا دنبال کنید:

حامد میلادی

حامد میلادی بهترین وکیل نفقه در تهران

جناب آقای حامد میلادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا، دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و وکالت در زمینه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، ثبتی، کیفری و … هستند. آقای میلادی با توجه به تسلطی که بر قوانین و جلسات دادرسی دارند توانایی گرفتن رای به نفع موکلان خود را دارند و آن ها را تا رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی می کنند.

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه توانیر، نبش کوچه شفق، ساختمان 2361،طبقه چهارم،واحد 15

شماره تماس: 09122519151

مهرزاد ابدالی

مهرزاد ابدالی بهترین وکیل نفقه در تهران

جناب آقای مهرزاد ابدالی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا مرکز، دانشیار حقوق تخصصی دانشگاه بین المللی امام خمینی، مدیر کل دفتر حقوقی سازمان امور دانشجویان و مدیر مسئول مجله تخصصی اندیشه های حقوقی می باشند. حوزه های تخصصی فعالیت ایشان دعاوی خانواده، طلاق، نفقه و مالی می باشد.

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، پایین تر از زرتشت، کوچه روشن، پلاک 40، واحد 8

شماره تماس: 09121327593

مهرداد ابراهیم

مهرداد ابراهیم بهترین وکیل نفقه در تهران

جناب آقای مهرداد ابراهیم وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز با 9 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت زمینه های مختلف، متخصص در زمینه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه می باشند. ایشان با توجه به سابقه درخشان در زمینه وکالت توانایی دفاع از موکلان خود در دستگاه قضایی کشور را دارند و آن ها را تا رسیدن به نتیجه نهایی مطلوب همراهی می کنند.

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از نصرت، ساختمان سامان، واحد 501

شماره تماس: 09123473087

مریم ابراهیمی قائی

مریم ابراهیمی قائی بهترین وکیل نفقه در تهران

سرکار خانم مریم ابراهیمی قائی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا مرکز و مشاور حقوقی متخصص وکالت در حوزه های دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، حضانت فرزند می باشند. ایشان همچنین در دیگر حوزه ها فعالیت می کنند و به صورت حضوری و غیر حضوری به مراجعه کنندگان مشاوره می دهند.

آدرس: تهران، شهرک ژاندارمری، بلوار مرزداران، قبل از 35 متری لاله، پلاک 181، واحد 6

شماره تماس: 09125493995

علیرضا ابن عباس

علیرضا ابن عباس بهترین وکیل نفقه در تهران

جناب آقای علیرضا ابن عباس وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز در شهر تهران می باشند. ایشان با تکیه بر تجربه 7 سال سابقه درخشان وکالت تخصصی در زمینه های دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، حضانت فرزند با تسلط به جلسات دادرسی و حق الوکاله مقرون به صرفه موکلان خود را تا رسیدن به نتیجه نهایی مطلوب و در نزدیکترین زمان ممکن همراهی می کنند. جلسات مشاوره آقای ابن عباس به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

آدرس: میدان پونک، بلوار ایت اله اشرفی اصفهانی، نبش خیابان خوش طینت، پلاک2، طبقه 3، واحد 10

شماره تماس: 09123175815

بهاره فیض

بهاره فیض بهترین وکیل نفقه در تهران

سرکار خانم بهاره فیض وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در حوزه وکالت به درستی به افراد مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد. وی برای بهبود روند پرونده قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و حق را به حق دار می رساند.

آدرس : تهران، خیابان وحید دستگردی (ظفر)، خیابان مصدق شمالی (نفت شمالی)، خیابان دامغانی (یازدهم)، پلاک38، واحد 2

شماره تماس : 09124478815


سه اشتباه رایج در انتخاب بهترین وکیل نفقه در تهران

باید به این موضوع توجه داشته باشیم که انتخاب بهترین وکیل خانواده در تهران می تواند نقش موثری در کسب پیروزی در پرونده داشته باشد. در واقع وکیل تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا با استفاده از دانش و تجربیاتی که در طی سال های متمادی به دست آورده است به محاکم قضایی پای گذاشته و در آنجا از منافع موکل خود دفاع نماید. همین موضوع نشان می دهد که انتخاب کورکورانه وکیل می تواند خسارت هایی را برای فرد به دنبال داشته باشد. در ادامه به برخی از اشتباهات رایج در انتخاب وکیل خواهیم پرداخت.

جنسیت وکیل را مد نظر قرار ندهید: باید دقت داشته باشید که جنسیت یک وکیل به هیچ عنوان معیار مناسبی برای انتخاب وکیل و سنجش میزان توانایی های او نیست. اینکه ترجیح بدهید در دعاوی مربوط به نفقه از یک وکیل زن یا مرد استفاده کنید به میزان زیادی به سلیقه و اندیشه های شما باز می گردد و هیچ ایرادی ندارد. ایراد کار آنجا است که در انتخاب تنها جنسیت وکیل را مد نظر قرار دهید و سایر توانایی های او را مورد ارزیابی قرار ندهید. در واقع نباید وکیل را صرفا به دلیل مرد یا زن بودنش برگزید.

سابقه یک وکیل جدای از سن و سال او است: باید همواره در هنگام انتخاب وکیل نفقه خوب در تهران به سابقه و تجربه ای که او در طی سال های گوناگون کسب کرده است توجه داشته باشید؛ اما این موضوع با سن و سال وکیل مورد نظر ارتباطی ندارد. ممکن است وکیلی مسن باشد و شما تصور کنید که او سابقه بالایی در دعاوی مربوط به نفقه دارد. حال آنکه ممکن است او دیرتر از سایر گزینه های موجود پا به این عرصه گذاشته باشد؛ بنابراین توجه به سن و سال وکیل یک اشتباه مهلک به شمار می آید.

به دلیل مشکلات مالی، قید انتخاب وکیل را نزنید: متاسفانه بسیار دیده شده است که برخی از افراد تصور می کنند که دستمزد بهترین وکیل نفقه در تهران بسیار بالا است و همین موضوع باعث می شود تا از استخدام وکلا برای رسیدگی به پرونده های مربوط به نفقه و طلاق منصرف شوند؛ اما این موضوع کاملا غلط است. دقت داشته باشید که حق الوکاله وکلا به صورت توافقی تعیین می گردد. شما می توانید شرایط خود را با وکلای مختلف بدر میان بگذارید تا در نهایت وکیلی مقرون به صرفه را به خدمت بگیرید.

سه حقیقت درباره حق الوکاله وکیل نفقه در تهران

سه حقیقت درباره حق الوکاله وکیل نفقه در تهران

حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که لازم می باشد در ازای رسیدگی به پرونده های مربوط به نفقه به او پرداخت کنید. در واقع شما تخصص لازم برای رسیدگی به پرونده های خود در محاکم قضایی را در اختیار ندارید و همین موضوع باعث شده است تا وکیل استخدام کنید. در ازای انجام این امورات توسط وکیل لازم است دستمزد او را تمام و کمال پرداخت کنید؛ اما باید اشاره داشته باشیم که در خصوص حق الوکاله بهترین وکیل نفقه در تهران حقایقی وجود دارد که در ادامه سعی داریم به برخی از آن ها اشاره کنیم.

حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می شود: باید اشاره داشته باشیم که شغل وکالت از جمله مشاغل آزاد در کشور به شمار می آید و معنی این جمله این است که دستمزد وکلا را می بایست در گام نخست با توافق با آن ها تعیین نمایید. اگر چه آیین نامه تعرفه حق الوکاله هر ساله منتشر می شود، اما دست وکلا در این زمینه کاملا باز است و می توانند با در نظر گرفتن عوامل مختلف، نظر خود را در خصوص حق الوکاله اعلام دارند. البته موکل نیز می تواند در مبلغ حق الوکاله دخل و تصرف داشته باشد.

نحوه پرداخت حق الوکاله را خودتان تعیین کنید: در بالا اشاره داشتیم که میزان حق الوکاله وکیل نفقه مجرب در تهران با توافق طرفین تعیین می گردد. اکنون نیز اشاره خواهیم داشت که علاوه بر این، نحوه و زمان پرداخت نیز توافقی است. برای این کار می توانید شرایط خود را برای وکیل شرح داده و در این خصوص توافق کنید؛ اما به طور معمول نفقه را در دو یا سه قسط به وکیل پرداخت می کنند. در واقع لازم نیست در ابتدای امضای قرارداد تمامی دستمزد وکیل را به صورت یکجا پرداخت نمایید.

وکلا را با حق الوکاله هایشان ارزیابی نکنید: هرگز نباید چنین تصور کنید که اگر وکیلی دستمزد بیشتری را درخواست کند، پس به طور قطع وکیلی بهتری است. این موضوع کاملا اشتباه است. اشاره داشتیم که میزان حق الوکاله با در نظر گرفتن عوامل مختلف و با صلاحدید وکلا تعیین می شود؛ بنابراین ممکن است وکیلی تازه کار برای به خدمت گرفتن وکالت در پرونده ای خاص مبلغی هنگفت را پیشنهاد دهد. حال آن که وکیلی با تجربه و کهنه کار حاضر باشد همان پرونده را با مبلغی کاملا معقولانه در خدمت گرفته و به سرانجام برساند.

بهترین وکیل نفقه در تهران

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و ما را تا پایان مقاله همراهی نمودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل نفقه در تهران آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب خود دست پیدا کرده و بهترین تصمیم را برای آینده پرونده خود بگیرید. در ادامه تلاش کردیم تا سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل را مورد ارزیابی قرار دهیم تا اطلاعات افراد در این خصوص افزایش یابد. علاوه بر این در انتهای مقاله حقایقی را در خصوص حق الوکاله وکلای نفقه بررسی کردیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا