خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ایلام ⚖️【سال1403】 ✔️

امروزه با میزان چشمگیری از افراد مواجه هستیم که در سطح خانواده با مشکلات حقوقی بی شماری رو به رو هستند و در صدد حل و فصل آن ها بر آمده اند. اولین گام در بازگشایی گره های موجود در پرونده های مرتبط با دعاوی خانوادگی این است که به یک وکیل با تجربه و خلاق مراجعه کرده و رفع اختلافات را از او طلب کنید. دعاوی خانوادگی می تواند شامل طلاق، مهریه، نشوز، اجرت المثل، نفقه، تقسیم ارث، انحصار وراثت، دریافت حضانت فرزند و مواردی از این جنس باشد. در واقع وکیل دانش حقوقی و سابقه حضور در محاکم قضایی را در اختیار دارد و می تواند در صورت لزوم راهکاری را برای عبور از مشکلات در اختیار موکل خود قرار دهد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در ایلام آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در ایلام

بهترین وکیل خانواده در ایلام کیست؟

اگر سری به محاکم قضایی بزنیم با تعداد زیادی از افراد رو به رو می شویم که برای رسیدگی به پرونده های خانوادگی خود اقدامات لازم را به انجام رسانده اند؛ اما در صورتی می توانید به نتایج مطلوبی در خصوص دعاوی خانوادگی دست پیدا کنید که از پیش تمام تلاش خود را به کار گرفته و از میان گزینه های متعددی که در عرصه حقوق مشغول به فعالیت هستند در نهایت شاخص ترین را انتخاب می کنند. بهترین وکیل خانواده در ایلام در تلاش است تا نیازهای حقوقی شما در دادگاه را برطرف نماید.

بهترین وکیل ایلام از هیچ کمکی برای رسیدن به موفقیت دریغ نخواهد کرد و تمامی مهارت و توانایی های خود را به کار خواهد گرفت تا به این شکل راهی را برای حل مشکلات خانوادگی به شما ارائه دهد. وکیل خانواده خوب در ایلام تسلط بالایی بر حقوق خانواده دارد و می تواند در صورت نیاز دفاعیات موثری را از شما در دادگاه داشته باشد. در واقع بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام در تلاش است تا از منافع شما دفاع کرده و اجازه ندهد که هیچ یک از طرفین دعوی به آن خللی را وارد کنند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ایلام را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در ایلام را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

سمیه ازمل

سمیه ازمل وکیل خانواده در ایلام

سرکار خانم سمیه ازمل وکیل و مشاور توانای پایه یک دادگستری هستند. ایشان دارای سابقه ی طولانی وکالت در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده می باشند. همچنین ایشان تبحر بالای حقوقی در زمینه حل دعاوی خانواده دارند.

آدرس دفتر: ایلام، میدان امام (ره)، خیابان بعثت، دفتر وکالت سمیه ازمل

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۰۶۹۹۳۴

میرزا ولی نژاد

میرزا ولی نژاد وکیل خانواده در ایلام

جناب آقای میرزا ولی نژاد وکیل خبره و مشاور پایه یک دادگستری هستند. درامور مختلف کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارند. این وکیل توانسته در طول دوره وکالت خود به بهترین نحو عمل کرده و پرونده های زیادی درامور دعاوی خانواده به سرانجام برساند.

آدرس دفتر: ایلام، شهر سرابله، خیابان امیر کبیر، جنب فرمانداری، دفتر وکالت

تلفن تماس: ۰۹۱۸۸۴۳۲۸۹۰

علی ناصری پلنگرد

علی ناصری پلنگرد وکیل خانواده در ایلام

جناب آقای علی ناصری پلنگرد وکیل و مشاور با تجربه پایه یک دادگستری هستند. ایشان در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارند. همچنین ایشان دارای دانش حقوقی بالا و تسلط کامل در حل پرونده های خانوادگی دارد.

آدرس دفتر: ایلام، ایوان، خیابان امام (ره)، طبقه دوم پاساژ داروخانه توحید

تلفن تماس: ۰۹۱۸۹۳۱۹۳۷۱

کبری نظری

کبری نظری وکیل خانواده در ایلام

سرکار خانم کبری نظری وکیل پایه یک دادگستری هستند. در حوزه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند و تا به امروز رزومه کاری خوبی از خود به جای گذاشته اند. ایشان سوابق درخشان و مختلفی در زمینه ی حل پرونده های خانواده دارد.

آدرس دفتر: ایلام، آبدانان، خیابان ۱۵ خرداد، کوچه شاهد ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۴۴۱۶۶۰

محسن مشهدی

محسن مشهدی وکیل خانواده در ایلام

جناب آقای محسن مشهدی وکیل پایه یک دادگستری هستند. دارای چندین سال سابقه وکالت موفق در زمینه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده می باشند. ایشان به دلیل تسلطی که در حل پرونده های خانواده دارد توانسته به عنوان یکی از بهترین وکلا شناخته می شوند.

آدرس دفتر: ایلام، خیابان فردوسی، جنب بانک سپه، مجتمع خلیج فارس، طبقه ۳، واحد ۱۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۰۲۷۸۲۲۳


4 معیار مهم در انتخاب وکیل خانواده در ایلام

دانش حقوقی: تفاوت میان وکلا در اصل به سطح دانش و آگاهی آن ها در خصوص حقوق خانواده بر می گردد. در صورتی که قصد استخدام بهترین وکیل خانواده در ایلام را دارید لازم می باشد تا میزان دانش حقوقی و تسلط او بر قوانین و مقررات مربوط به دعاوی خانواده را مورد سنجش قرار دهید. یکی از مولفه های مهم که می توانید با سنجش آن به سطح سواد حقوقی وکیل مورد نظرتان پی ببرید، تحصیلات او در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است که البته معیار مهمی به شمار می آید.

فن بیان قوی: لازم است پس از اینکه از انتخاب وکیل اطمینان حاصل کردید در جلسه ای به صورت حضوری میزان مهارت او در خصوص فن بیان را مورد ارزیابی دقیق قرار دهید. دقت داشته باشید که تنها آن دسته از وکلایی می توانند در دادگاه حرفی را برای گفتن داشته باشند که فن بیان قدرت نفوذ کلام آن ها در سطح بالایی قرار داشته باشد. در نظر داشته باشید که قاضی مربوط به پرونده های خانوادگی به خوبی تفاوت بین فن بیان و حرافی های یک وکیل را می داند.

تخصص وکیل: بدیهی است که علم حقوق به دلیل گستردگی هایی که دارد به وکلا اجازه نخواهد داد که در تمامی بخش های آن به تخصص های لازم دست پیدا کنند. از این رو، باید با در نظر گرفتن موضوع پرونده های خانوادگی به سراغ وکلای متخصص در آن موضوع بروید. با دنبال کردن این روش می توانید به وکلای شاخص و متخصص دست پیدا کرده و در نهایت شانس خود را برای موفقیت و پیروزی افزایش دهید. توجه به تخصص بهترین وکیل خانواده در ایلام یک معیار مهم به شمار می آید.

مهارت های ارتباطی: در صورتی که ارتباط صمیمانه ای بین وکیل و موکل پدیدار شود سطح همکاری آن ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد و این می تواند به عنوان یک عامل مهم در کسب موفقیت به شمار بیاید؛ بنابراین در جلساتی که با وکیل پیش از امضای قرارداد برگزار می کنید، می توانید توانایی وکیل در آغاز ارتباط را مورد سنجش قرار دهید. از سوی دیگر باید دقت داشته باشید که وکیل برای ایجاد صلح و مذاکره با طرف دیگر دعوی می بایست از مهارت های ارتباطی بالایی برخوردار باشد.

بهترین وکیل خانواده در ایلام

پس از انتخاب وکیل خانواده در ایلام چه باید کرد؟

اشاره داشتیم که در ابتدا باید معیارهای مهمی را در اختیار گرفته و با استفاده از آن ها به عنوان متر و شاخص، میزان مهارت و توانایی بهترین وکیل خانواده در ایلام را مورد سنجش قرار دهید. در قسمت قبل به برخی از مهم ترین معیارها برای بررسی توانمندی وکلا اشاره داشتیم و اکنون قصد داریم به مجموعه اقداماتی اشاره داشته باشیم که لازم است پس از انتخاب وکیل در خصوص پرونده های خانوادگی انجام شود. در ادامه به برخی از مهم ترین این اقدامات اشاره خواهیم داشت.

تدارک جلسه ای برای ملاقات حضوری: شناخت مختصر در خصوص وکیل نمی تواند شما را به نتیجه ای برساند. دقت داشته باشید که میزان مهارت های یک وکیل به طور مستقیم در نتیجه پرونده تاثیر خواهد گذاشت و بهتر این می باشد که پیش از انتخاب و امضای قرارداد با وکیل، جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببینید تا در این جلسات بتوانید شناخت بیشتری از حقوقدان مورد نظر پیدا کنید. در این جلسات می توانید فن بیان، مهارت های ارتباطی و میزان تسلط وکیل بر مواد قانونی را ارزیابی کنید.

ترسیم اهداف مشترک: برای همکاری درست با وکیل مورد نظر بهتر این می باشد که مهم ترین دغدغه ها و خواسته های خود را به بهترین وکیل خانواده در ایلام منتقل کرده تا به این شکل بتوانید اهداف مشترکی را در این خصوص ترسیم نمایید. لازم است به وکیل بگویید که چه در سر دارید و می خواهید از طرح دعوی یا ارائه دفاعیات به کجا برسید. در صورتی که وکیل با اهداف شما آشنا شود با خیال آسوده تری می تواند برای کسب پیروزی برنامه ریزی کرده و در نهایت رضایت شما را جلب نماید.

توافق بر سر جزئیات قرارداد: یکی دیگر از مواردی که لازم است پس از انتخاب وکیل با او در این خصوص توافقات کامل دست پیدا کنید، مسئله حق الوکاله و سایر جزئیات مربوط به قرارداد است. در نظر بگیرید که حق الوکاله همواره به صورت توافقی تعیین می گردد؛ یعنی وکیل با در نظر گرفتن پیچیدگی پرونده و نیز میزان سابقه ای که در اختیار دارد میزان دستمزد پیشنهادی را اعلام می دارد. از سوی دیگر لازم است نحوه پرداخت را نیز مشخص کرد و در پایان قراردادی را امضا نمود تا از بروز اختلافات احتمالی جلوگیری شود.

بهترین وکیل خانواده در ایلام

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا مجرب ترین و بهترین وکیل خانواده در ایلام را به شما معرفی کنیم تا به این شکل نیازهای حقوقی خود را بدون دردسر انتخاب نمایید. در ادامه به مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل اشاره داشتیم و پس از آن به اقداماتی اشاره کردیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل الزامی به نظر می رسد. اکنون نیز از شما می خواهیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا