وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در ایلام ⚖️【سال1403】✔️

خانم ها در سال های اخیر توانسته اند توانایی های خود را در عرصه وکالت به نمایش بگذارند و به موفقیت های چشمگیری در این زمینه دست پیدا کنند. موفقیت های پی در پی و نیز احساس راحتی که در مراجعه به وکلای خانم وجود دارد تعداد زیادی از افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری را بر آن داشته است تا نیازهای حقوقی خود را با استخدام وکلای خانم برطرف نمایند. در این بین تمایل وکلای زن برای استخدام وکلای خانم بیشتر است و این مسئله به وضوح با مراجعه به محاکم قضایی قابل مشاهده است؛ اما هر وکیلی با هر میزان از دانش حقوقی نمی تواند به شما در رسیدگی به پرونده های موجود کمک کند و باید به سراغ شاخص ترین ها بروید. از این رو، در این مقاله سعی داریم تا شما را با بهترین وکیل زن در ایلام آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در ایلام

بهترین وکیل زن در ایلام کیست؟

زمانی که به یک وکیل زن مراجعه می کنید احساس آرامش و راحتی را در کنار تسلط بالای او بر مواد قانونی را با هم خواهید داشت. افراد با خیال آسوده تری می توانند نیازهای حقوقی خود را با مراجعه به بهترین وکیل زن در ایلام برطرف نمایند و در خصوص پرونده با او به تبادل نظر بپردازند. در واقع وکیل زن با استفاده از فن بیان قوی که در اختیار دارد سعی می کند تا در انواع پرونده های حقوقی و کیفری به شما کمک داشته باشد و در نهایت موفقیت در پرونده های موجود را تضمین نماید.

بهترین وکیل خانم در ایلام به خوبی می تواند احساسات موکل خود را بفهمد و به دغدغه های او گوش فرا دهد تا به این شکل اهداف مشترکی را با او تعیین نموده و تعامل موثری نیز با او داشته باشد. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل ایلام دانش حقوقی بالایی در زمینه انواع مقررات و قوانین دارد و می تواند در صورت بروز اختلافات حقوقی در زمینه های مختلف راهکارهای مناسبی را ارائه دهد. وکیل زن خوب در ایلام یاد گرفته است که باید منافع موکل خود را در همه حال در اولویت قرار دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در ایلام را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای زن در ایلام را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

زیبا پورمند

زیبا پورمند وکیل زن در ایلام

سرکار خانم زیبا پورمند یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری هستند. در امور مختلف کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارند. همچنین توانسته در طول سابقه وکالتش بسیار موفق عمل کرده و پرونده های بی شماری را به سرانجام برساند.

آدرس دفتر: ایلام، خیابان امام، جنب دادگستری، دفتر وکالت

تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۴۵۹۲۸۲

شهین جمشیدیان

شهین جمشیدیان وکیل زن در ایلام

سرکار خانم شهین جمشیدیان وکیل پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد می باشند. دارای سابقه طولانی در زمینه کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده می باشند. ایشان با دانش حقوقی بالای خود توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام برساند.

آدرس دفتر: ایلام، میدان شهدا، بلوار عدالت، پایین تر از دادگستری

تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۴۰۴۲۳۴

زهرا جهانی

زهرا جهانی وکیل زن در ایلام

سرکار خانم زهرا جهانی وکیل و مشاور با تجربه پایه یک دادگستری می باشند. به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده فعالیت دارند. ایشان با دانش حقوقی بالا به مراجعین مشاوره ارائه می دهد که این مشاوره ها به صورت حضوری و غیر حضوری انجام پذیر است.

آدرس دفتر: ایلام، میدان شهدا، خیابان عدالت، پایین تر از دادگستری

تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۴۵۵۸۸۷

کبرا دانیاری

کبرا دانیاری وکیل زن در ایلام

سرکار خانم کبرا دانیاری با مدرک کارشناسی ارشد حقوق از وکلای پایه یک دادگستری هستند. با تبحر و تخصص در دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرد. ایشان در طول سابقه وکالتش توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام برساند.

آدرس دفتر: ایلام، دره شهر، خیابان دادگستری، روبروی دادگستری

تلفن تماس: ۰۹۱۸۸۴۱۵۴۳۵

بهار راد منش

بهار راد منش وکیل زن در ایلام

سرکار خانم بهار راد منش وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند که یکی از وکلا توانا در این زمینه هستند. ایشان بیشترین سابقه وکالت در امور کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده دارند. وی با تبحر و تخصص مکفی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: ایلام، ضلع غربی میدان شهدا

تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۴۳۷۴۱۸


چرا وکیل زن در ایلام؟

تعداد زیادی از وکلای مرد و زن در شهر ایلام در دفاتر وکالت و یا موسسات حقوقی مشغول به خدمت رسانی به مراجعه کنندگان هستند و این مسئله کار را برای انتخاب سخت و دشوار می کند. اکنون سوالی که پیش می آید این است که چرا بسیاری از افراد تمایل دارند از وکلای خانم برای رسیدگی به پرونده های خود استفاده کنند؟ در ادامه سعی داریم برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل زن در ایلام را مورد بررسی قرار دهیم تا با استناد به آن ها پاسخی منطقی را برای سوالاتی از این جنس پیدا کنید.

درک بالا از خواسته های موکل: در نظر داشته باشید که موکل انتظار دارد که وکیل به خوبی احساسات او را بفهمد و درک نماید. به همین خاطر است که دغدغه های خود را در خصوص دعاوی مطرح شده بیان می کند و کمترین توقع او این است که وکیل برای حل و فصل آن ها راهکاری را پیشنهاد بدهد. اگر موکل احساس کند که از سوی وکیل نادیده گرفته می شود و وکیل ارزشی برای صحبت های او قائل نیست، به طور قطع همکاری موثری با او نخواهد داشت و تعاملی شکل نخواهد گرفت.

بهره بردن از فن بیان قوی برای پیشبرد اهداف تعیین شده: در واقع بهترین وکیل زن در ایلام اهدافی را برای رسیدن به موفقیت تعیین کرده است که موظف می باشد آن را به طور کامل محقق کرده و پیروزی را حاصل نماید. برای انجام این کار می بایست تمامی توانایی و مهارت های وکیل به کار گرفته شود تا گام های مثبتی در کسب پیروزی برداشته شود. یکی از این مهارت های مهم، فن بیان قوی و قدرت نفوذ کلام است که به میزان زیادی در ارائه دفاعیات موثر در جلسات دادگاه نقش آفرین است.

مهارت ارتباطی بالا: مهارت های ارتباطی وکلای زن در مقایسه با وکلای مرد بیشتر است و با خیال آسوده تری می توانند با موکلان خود ارتباط بگیرند و نظر آن ها را برای همکاری موثر جلب نمایند. در این بین لازم است وکیل در مسیر دادرسی با طرف های دیگر پرونده مذاکره نماید و در نهایت صلح و سازش را ایجاد نماید. تجربه نشان داده است که افراد در مواجهه با دعاوی مطرح شده با مشکلاتی رو به رو می شوند که ارتباط گرفتن با آن ها را برای وکیل بدون در اختیار داشتن مهارت های ارتباطی، سخت می کند.

بهترین وکیل زن در ایلام

فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل زن در ایلام

به هیچ عنوان نمی توان مبلغ مشخصی را به عنوان دستمزد وکیل تعیین نمود. چرا که اساسا حق الوکاله میزان مشخصی ندارد و می تواند همواره با توافق وکیل و موکل مشخص شود. در نظر داشته باشید که وکیل دارای شغلی آزاد است و از نظر قانونی این حق را دارد تا دستمزد خودش را به صورت توافقی و بدون در نظر گرفتن آیین نامه های مربوطه محاسبه نماید؛ بنابراین می توان به جرئت گفت که فرمولی برای محاصبه میزان حق الوکاله در پرونده های حقوقی و کیفری وجود ندارد.

اما باید در نظر داشته باشید که عوامل مختلفی در میزان حق الوکاله نقش دارد. در واقع این عوامل باعث می شود تا وکیل مبلغ بیشتری را به عنوان حق الوکاله در خصوص پرونده های حقوقی و کیفری از موکل خود مطالبه نماید. یکی از این عوامل سابقه بهترین وکیل زن در ایلام است که به نوعی میزان تجربیات وکیل مورد نظر را نیز هویدا می کند. به هر اندازه که وکیل سال های بیشتری را در عرصه حقوق مشغول به فعالیت بوده باشد، حق الوکاله بالاتری را درخواست خواهد کرد.

یکی دیگر از عواملی که می تواند میزان حق الوکاله را افزایش دهد، پیچیدگی های موجود در پرونده است که پس از مطالعه تمامی جوانب پرونده توسط وکیل مشخص می شود. اگر پرونده ای پیچیده باشد، شانس کسب پیروزی در آن کاهش پیدا می کند و هیچ وکیلی نمی خواهد وکالت در پرونده ای را قبول کند که احتمال شکست در آن بالا است. چرا که کارنامه حقوقی وکیل به خطر می افتد؛ بنابراین در چنین پرونده هایی دستمزد وکیل بالا خواهد بود.

در تعیین نحوه پرداخت حق الوکاله نیز می توان توافق طرفین را ملاک قرار داد. به همین منظور در صورتی که قصد دارید حق الوکاله را در چند قسط در اختیار وکیل مورد نظر قرار دهید لازم است این موضوع را به او منتقل کرده و در نهایت موافقت او در این زمینه را جلب نمایید. به طور معمول حق الوکاله در چند قسط با مبالغ مشخص در اختیار وکیل قرار می گیرد و در خصوص حق الوکاله در صورت شکست در پرونده نیز باید تصمیم گیری شود.

بهترین وکیل زن در ایلام

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و برخی دیگر از مشخصات بهترین وکیل زن در ایلام آشنا کنیم تا به این شکل با خیالی آسوده بتوانید به گزینه های شاخص در عرصه وکالت دست پیدا کنید. در ادامه اشاره داشتیم که چرا برخی از افراد تمایل دارند پرونده های خود را به وکلای خانم بسپارند و برخی از این ویژگی ها مورد بررسی قرار گرفت. در انتهای مطلب نیز به سراغ فرمول محاسبه حق الوکاله رفته و نکات مهمی را اشاره نمودیم. لطفا نظرات خود را با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 3 =

دکمه بازگشت به بالا