وکیل

10 تا از بهترین وکیل ایلام ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

در صورتی که بر اساس نداشتن دانش حقوقی تصمیمات غلطی را در خصوص پرونده های قضایی خود اتخاذ نمایید ممکن است خسارت های جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد و اجازه ندهد که منافع قانونی شما تامین شود. به هر حال برای جبران ضعف های حقوقی خود می توانید از یک وکیل مجرب و خبره کمک بگیرید. برای تنظیم دادخواست، ارائه دفاعیات موثر در دادگاه، تنظیم لایحه دفاعیه و ارائه آن به دادگاه، جمع آوری مدارک و مستندات مربوط به پرونده های حقوقی و کیفری، دریافت مشاوره حقوقی و… می توانید روی توانایی های یک وکیل حساب ویژه ای را باز کنید و از او بخواهید تا با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه خود راهکارهایی برای عبور از مشکلات به شما ارائه دهد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ایلام آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ایلام

بهترین وکیل ایلام کیست؟

شما تحت هیچ شرایطی از استخدام وکیل بی نیاز نمی شوید. به هر حال ممکن است پرونده های ساده ای را در اختیار داشته باشید و گمان کنید که خودتان به شخصه می توانید از پس آن برآیید و در نهایت به موفقیت برسید. این در حالی است که حساسیت های موجود در پروند ه های قضایی می تواند باعث شود که تصمیمات غلط شما در این زمینه صدمات بسیاری را برای شما به دنبال داشته باشد؛ بنابراین برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، استفاده از بهترین وکیل ایلام الزامی به نظر می رسد.

در واقع بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام سعی دارد تا دانش حقوقی خود را به کار بگیرد تا راهی قانونی را برای کسب پیروزی و به دست آوردن اهداف موکل خود پیدا کند. برترین وکیل ایلام تجربه بالایی در رسیدگی به پرونده دارد و می تواند از اندوخته های خود در جهت بازگشایی گره های کور در پرونده های حقوقی و کیفری استفاده نماید. در نظر داشته باشید که وکیل خوب در ایلام دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است و از نظر سطح علمی در جایگاه بالایی قرار دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ایلام را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ایلام را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

جلیل یاری زاده

جلیل یاری زاده بهترین وکیل در ایلام

جناب آقای جلیل یاری زاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب یاری زاده متخصص در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری هستند. جناب یاری زاده با مهارت بالایی که در حوزه وکالت دارند، توانسته اند پرونده های سخت بسیاری را حل و فصل کنند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: ایلام، سرابله، خیابان نهضت، روبروی بنیاد شهید قدیم

تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۴۰۶۱۴۱

زینب اسدی

زینب اسدی بهترین وکیل در ایلام

سرکار خانم زینب اسدی با بیش از ۱۰ سال سابقه ی فعالیت در حوزه ی وکالت، یکی از وکلای خوب پایه یک دادگستری محسوب می شوند. خانم اسدی در دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری شهر ایلام فعالیت می کنند. برای رزرو وقت و مشاوره از خانم اسدی، می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: ایلام، میدان امام، خیابان بعثت، نرسیده به چهارراه، نرسیده به شیشه بری محمدی، دفتروکالت زینب اسدی

تلفن تماس: ۰۹۱۸۱۴۱۱۱۰۷

مرضیه اعظمی

مرضیه اعظمی بهترین وکیل در ایلام

سرکار خانم مرضیه اعظمی یکی دیگر از وکلای نام دار و با سابقه ی شهر ایلام هستند. همچنین خانم اعظمی مشاور حقوقی نیز هستند. بیشترین زمینه ی فعالیت خانم اعظمی در دعاوی حقوقی و خانواده است. برای رزرو وقت و کمک گرفتن از ایشان می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: ایلام، بدره، خیابان امام خمینی، پلاک ۱۴

تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۴۵۸۰۳۵

مهرداد پاکزاد

مهرداد پاکزاد  بهترین وکیل در ایلام

جناب آقای مهرداد پاکزاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. جناب پاکزاد پرونده های متعدد بسیاری را در موضوعات مختلف همچون خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری با وجود سخت و پیچیده بودن، حل و فصل کرده اند. برای دریافت مشاوره و رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: ایلام، میدان۲۲بهمن، مجتمع توحید، طبقه۳، واحد۶

تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۴۱۹۲۸۵

زیبا پورمند

زیبا پورمند بهترین وکیل در ایلام

سرکار خانم زیبا پورمند با بیش از ۱۲ سال سابقه، از وکلای پایه پایه دادگستری هستند. خانم پورمند متخصص در دعاوی مختلفی همچون خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی هستند. همچنین مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین قرار می‌گیرد.

آدرس دفتر: ایلام، خیابان امام، جنب دادگستری، دفتر وکالت

تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۴۵۹۲۸۲


3 وظیفه وکیل ایلام که از توان افراد عادی خارج است!

اصول حرفه ای حکم می کند که بهترین وکیل ایلام در انجام وظایفی که به او محول شده است کوشا باشد و تا آخرین لحظه برای تامین منافع موکل خود تلاش نماید. می بایست همواره به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که در زمینه شغلی خود جدی و بردبار هستند. در واقع لازم است وکیل صبر و توان بالایی در اختیار داشته باشد تا به این شکل از کسب پیروزی در دادگاه ناامید نشده و به هر حال به فکر اهداف تعیین شده برای پرونده باشد. برخی از مهم ترین وظایف وکیل به شرح زیر می باشد.

ارائه مشاوره حقوقی: همواره می توانید با مراجعه به دفتر وکیل و دریافت مشاوره حقوقی سوالات خود را در خصوص پرونده های قضایی مطرح کرده و در خصوص آن ها پاسخ های درخور و مناسبی را دریافت نمایید. در واقع در جلسات مشاوره حقوقی وکیل به شما می آموزد که چگونه در خصوص پرونده تصمیم بگیرید و از برخی اقدامات غلط در این زمینه پرهیز نمایید. به هر حال لازم است پیش از حضور در جلسات مشاوره حقوقی، تمامی مدارک و مستندات مربوطه را به همراه داشته باشید.

توضیح مسائل پیچیده حقوقی: یکی دیگر از وظایف بهترین وکیل ایلام این است که تلاش خود را برای تشریح مباحث پیچیده حقوقی به کار بگیرد. در نظر داشته باشید که افراد عادی درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری به دلیل اینکه تحصیلات لازم در رشته حقوق را ندارند ممکن است در فهم برخی از مواد قانونی مرتبط با پرونده دچار مشکل باشند. به همین دلیل پیشنهاد می شود که فرد در خصوص مباحثی که از آن ها اطلاع ندارد سوالاتی را مطرح کرده و پاسخ آن ها را از وکیل جست و جو نماید.

تنظیم انواع متون حقوقی: برای اقامه دعاوی حقوقی لازم است فرد دادخواست تنظیم نماید. مطرح کردن دعاوی حقوقی نیز با تنظیم و تحریر شکواییه و یا شکایت نامه صورت می پذیرد. در مقابل برای تنظیم لوایح دفاعیه نیز شما ملزم هستید روی کمک های یک وکیل خبره و کاربلد حساب ویژه ای را باز کنید. وکیل به واسطه تجربه چندین ساله ای که در این زمینه دارد می تواند از دانش حقوقی خود برای تنظیم متون حقوقی استفاده کرده و اصول نگارشی زبان فارسی را نیز در آن به کار بگیرد.

3 وظیفه وکیل ایلام که از توان افراد عادی خارج است!

باید از وکیل ایلام چه انتظاراتی داشت؟

زمانی که به عنوان یک موکل در صدد هستید تا با استخدام وکیل برای تامین اهداف خود در خصوص پرونده اقدامی را به انجام برسانید، در واقع از حقوقدان مورد نظر توقعاتی را دارید که در صورت انجام ندادن آن ها ممکن است خسارت های جبران ناپذیری به شما تحمیل شود. به هر حال در ادامه سعی داریم شما را با برخی از این انتظارات آشنا کنیم تا در خلال آن ها بتوانید وکلایی را به خدمت بگیرید که در انجام این انتظارات به مطلوب ترین شکل ممکن رفتار کرده و رضایت شما را تامین نماید.

عدم ارائه قول های خلاف واقع: یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل ایلام این است که با موکل خود صادق باشد و به هیچ عنوان به او قولی را ندهد که از انجام آن ناتوان باشد. لازم است وکیل در ابتدا پرونده را به دقت مورد مطالعه قرار بدهد تا راهی را برای عبور از مشکلات در آن پیدا کند. سپس باید جایگاه واقعی موکل در پرونده و احتمال کسب پیروزی در دعاوی مطرح شده را تخمین بزند. هر گونه قول خلاف واقع به موکل می تواند در آینده انتظارات او از وکیل را افزایش دهد.

رعایت اصول حرفه ای: زمانی که به یک وکیل پایه یک دادگستری مراجعه می کنید از او انظار دارید که با شما به شیوه ای کاملا اصولی و حرفه ای رفتار کرده و به حد و مرزهای شغل وکالت احترام بگذارد. یکی از این اصول این است که وکیل مورد نظر از نظم بالایی برخوردار باشد و بتواند به طور دقیق به پرونده های حقوقی و کیفری رسیدگی نماید. به هر حال باید توجه داشته باشید که هر گونه عدم رعایت اصول حرفه ای از سوی وکیل مورد نظر می تواند رضایت مندی موکل را کاهش دهد.

پیگیری پرونده در مراجع قانونی: تنها وکیل است که به واسطه سال ها حضور در مراجع قانونی با روال دادرسی آشنایی کامل دارد. در واقع دانش وکیل در خصوص مسیر دادرسی می تواند روند رسیدگی به پرونده را در مدت زمان کمتری به انجام برساند. از سوی دیگر باید دقت داشته باشید که با استفاده از وکیل، انجام امورات حقوقی با سهولت بیشتری به انجام می رسد و احتمال اینکه پرونده در مسیر خود با مشکلاتی جدی رو به رو شود به میزان قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد.

باید از وکیل ایلام چه انتظاراتی داشت؟

کلام آخر

جای تشکر دارد بابت اینکه تا پایان مقاله در سایت برترین وکلا در کنار ما بودید. در این مقاله ضمن معرفی بهترین وکیل ایلام تلاش خود را به کار گرفتیم تا مشخصات و تخصص او را نیز به طور دقیق به شما ارائه دهیم. گذشته از این تلاش ما بر این بود تا برخی از وظایف مهم وکیل در پرونده های قضایی را مورد بررسی قرار دهیم. سپس مهم ترین انتظارات موکل از وکیل را برشمردیم. اکنون از شما درخواست داریم که نظرات خود را در خصوص مطالب بالا با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا