ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در ایلام ⚖️【سال1402】 ✔️

املاک اعم از زمین، ویلا، آپارتمان و… جزو مهم ترین دارایی های افراد در سطح جامعه به شمار می آید. لازم است در زمان خرید و فروش، اجازه، تصرف، تقسیم و مواردی از این جنس با مجموعه ای قوانین ملکی آشنایی کامل داشته باشید تا با شناخت کامل در این زمینه قدم بردارید و خسارت های ناشی از اقدامات غلط را به حداقل برسانید. افراد عادی جامعه سواد حقوقی لازم برای ورود به دعاوی ملکی را در اختیار ندارند و ترجیح می دهند با مراجعه به وکلای شاخص و کاربلد نیازهای حقوقی خود را برطرف نمایند؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص به آن اشاره داشته باشیم این است که هر وکیلی در این زمینه نمی تواند به شما کمک شایانی داشته باشد. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در ایلام آشنا کنیم. با ما در سایت برترین وکلا همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در ایلام

بهترین وکیل ملکی در ایلام کیست؟

اگر فرد نتواند آن طور که باید در دادگاه حاضر شود و از حقوق ملکی خود دفاع نماید، این احتمال وجود دارد که در تامین منافع خود با شکست رو به رو شود و به هیچ عنوان نتواند به اهداف تعیین شده در خصوص پرونده دست پیدا کند. به جرئت می توان گفت که استخدام بهترین وکیل ملکی در ایلام می تواند نقش موثری در کسب پیروزی در دادگاه و دانش افزایی در خصوص دعاوی مطرح شده داشته باشد. وکیل به واسطه دانش حقوقی و تجربیاتی که در طی سال ها کسب کرده می تواند به حل مشکلات ملکی بپردازد.

در واقع برترین وکیل ملکی در ایلام با تحصیل در رشته حقوق و تسلط کامل بر قوانین و مقررات کشور توانسته مجوزهای لازم برای حضور موفق در مراجع قانونی را به دست آورد. بهترین وکیل ایلام به عنوان نماینده قانونی موکل در نظر دارد تا گره های موجود در پرونده را با ارائه راه های مناسب بازگشایی نموده و در نهایت رضایت موکل خود را تامین نماید. به هر حال وکیل متخصص در زمینه املاک این وظیفه را بر عهده دارد که با موکل خود رفتاری حرفه ای داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در ایلام را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در ایلام را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

سرحد دارائی

سرحد دارائی وکیل ملکی در ایلام

جناب آقای سرحد دارایی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب دارایی متخصص در امور حقوقی، ملکی، خانواده و کیفری هستند. ایشان با تسلط کافی بر امور دعاوی ملکی، پرونده های موفق بسیاری را در رزومه خود ثبت کرده اند. برای دریافت وقت و مشاوره می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: ایلام، خیابان فردوسی، کوچه زاگرس، مجتمع خلیج فارس، طبقه دوم، واحد ۵

تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۴۱۸۸۲۷

علی اشرف داودی نیا

علی اشرف داودی نیا وکیل ملکی در ایلام

جناب آقای علی اشرف داودی نیا وکیل با سابقه پایه یک دادگستری هستند. جناب داودی نیا تخصص ویژه ای در دعاوی ملکی دارند که زبانزد است. لازم به ذکر است، آقای داودی نیا در سایر دعاوی همچون خانواده، کیفری و حقوقی نیز فعالیت خوبی دارند.

آدرس دفتر: ایلام، بلوار آزادی، طبقه دوم ساختمان آژرانس هواپیمایی آسمان

تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۴۵۱۹۱۴

سهیلا ده بالائی

سهیلا ده بالائی وکیل ملکی در ایلام

سرکار خانم سهیلا ده بالائی یکی دیگر از وکلای متخصص در دعاوی ملکی هستند. خانم ده بالائی با مهات و تجربه ای که در این زمینه دارند، به راحتی می توانند مسائل را حل و فصل کنند. همچنین مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین قرار می گیرد.

آدرس دفتر: ایلام، خیابان فردوسی، روبروی بانک صادرات، شعبه مرکزی، طبقه دوم

تلفن تماس: ۰۹۱۸۵۸۷۲۰۲۲

کیومرث رحیمی

کیومرث رحیمی وکیل ملکی در ایلام

جناب آقای کیومرث رحیمی وکیل پایه یک دادگستری هستند و همچنین مشاور حقوقی با تجربه ای نیز به حساب می آیند. زمینه فعالیت ایشان در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری است. جناب رحیمی با مهارت بالای خود توانسته اند پرونده های سخت بسیاری را با موفقیت پشت سر بگذارند.

آدرس دفتر: ایلام، بلوار مصلی، خیابان ارغوان

تلفن تماس: ۰۹۱۸۷۴۳۷۵۵۹

فاطمه محمدی

فاطمه محمدی وکیل ملکی در ایلام

سرکار خانم فاطمه محمدی با بیش از 10 سال سابقه یکی دیگر از وکلای شهر ایلام هستند. خانم محمدی علاوه بر وکیل پایه یک دادگستری بودن، مشاور حقوقی خوبی نیز هستند. تخصص خانم محمدی در دعاوی مختلفی همچون خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری است. برای دریافت مشاوره و رزرو وقت از این وکیل توانا می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: ایلام، بلوار امام خمینی، پایین تر از بانک سپه

تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۴۴۲۸۱۱


3 وظیفه وکیل ملکی ایلام که از توان افراد عادی خارج است!

همواره برای همکاری مطلوب لازم است قراردادی بین بهترین وکیل ملکی در ایلام و موکل به امضا برسد و تکلیف بسیاری از تعهات دو طرفه در آن مشخص شود. قانون دو طرف را موظف کرده است به مجموعه ای از وظایف در متن قرارداد ذکر شده پایبند بوده و تمامی تلاش خود را به کار بگیرند تا این تعهدات را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانند. برخی از وظایف وکیل وجود دارد که او تنها به واسطه دانش حقوقی و تجربه قادر به انجام آن ها است و از توان افراد عادی خارج می باشد. این وظایف عبارت است از:

تنظیم انواع متون حقوقی: ممکن است دعاوی ملکی شما از نوع حقوقی و یا کیفری باشد. در هر دو صورت لازم است برای اقامه دعاوی به دفاتر خدمات الکترونیکی قوه قضائیه مراجعه کرده و دادخواست یا شکواییه تنظیم نمایید. تنظیم انواع متون حقوقی می بایست با تخصص بالا و تبحر در این زمینه صورت بگیرد. از سوی دیگر گاهی لازم است وکیل برای دفاع از منافع موکل به تنظیم لایحه دفاعیه بپردازد. دقت داشته باشید که وکیل لازم است برای تحریر انواع متون حقوقی تسلط بالایی بر مواد قانونی داشته باشد.

آگاهی دادن در خصوص حقوق قانونی موکل: هر یک از افراد در خصوص دعاوی ملکی دارای حق و حقوقی هستند. این حق و حقوق به صراحت در قانون ذکر است. بهترین وکیل ملکی در ایلام قادر است با مرور بر قانون و با در نظر گرفتن تغییرات مربوط به آن، موکل را از منافع و حقوق قانونی اش آشنا کند. زمانی که موکل با این حقوق آشنا باشد در دادگاه به طرف های دیگر دعوی اجازه نخواهد داد که با گفتار و رفتارهایشان حقی را از او ضایع نمایند و جلوی کسب موفقیت را بگیرند.

ارائه دفاعیات موثر در دادگاه: لازم است این موضوع را در نظر بگیرید که برای کسب موفقیت درباره پرونده های ملکی لازم است از یک وکیل توانا و کاربلد استفاده کنید که پتانسیل حضور در جلسات دادگاه را در اختیار داشته باشد و روال قانونی رسیدگی به پرونده را به خوبی بداند. وکیل زمانی که در جلسات دادگاه حضور پیدا می کند تنها باید به منافع موکل خود فکر کند و در این راه از دانش حقوقی و مهارت های دیگر خود استفاده نماید تا دفاعیات مطلوبی را از حقوق موکل داشته باشد.

بهترین وکیل ملکی در ایلام

پس از انتخاب وکیل ملکی ایلام چه باید کرد؟

تصور کنید که با در نظر گرفتن معیارهای مختلف موفق به انتخاب بهترین وکیل ملکی در ایلام شده اید و تحقیقات شما نیز در این زمینه تکمیل شده و در نهایت به این نتیجه رسیده اید که وکیل مورد نظر تمامی انتظارات شما را برآورده کرده است. حال لازم است پس از انتخاب وکیل ملکی مورد نظرتان مجموعه ای از اقدامات را به انجام برسانید تا به این شکل به صورت حرفه ای تمامی امورات را جلو برده و دچار مشکلات جدی نشوید. برخی از این اقدامات مهم در مسیر رسیدگی به پرونده عبارت است از:

ملاقات حضوری با وکیل ملکی: در نظر داشته باشید که افزایش شناخت شما از وکیل ملکی می تواند در نهایت تعاملی موثر را به دنبال داشته باشد. از سوی دیگر نمی توانید به مطالعه چند سطر در خصوص وکیل اکتفا کنید و لازم است در جلسات ملاقات حضوری از توانایی های او اطمینان حاصل نمایید. از سوی دیگر لازم است در جلسات ملاقات حضوری هر گونه خواسته یا دغدغه ای که درباره پروندهای ملکی دارید را به وکیل منتقل کنید و صحبت های او را نیز بشنوید.

دریافت مشاوره حقوقی: مشاوره حقوقی با بهترین وکیل ملکی در ایلام می تواند نیازهای حقوقی شما را افزایش داده و اطلاعات مفیدی را در خصوص پرونده به شما منتقل نماید. در نظر داشته باشید که مشاوره حقوقی به روش های مختلفی از سوی وکیل ارائه می شود که به جرئت می توان گفت که مشاوره حقوقی حضوری مطلوب ترین آن ها است. در مشاوره حقوقی حضوری وکیل به بررسی پرونده ملکی و مدارک مربوط به آن می پردازد و راهکارهای او کارسازتر خواهد بود.

توافق و امضای قرارداد: امضای قرارداد بین وکیل و موکل از جمله الزامی ترین کارهایی است که باید پس از انتخاب وکیل و رسیدن به توافقات کامل در خصوص پرونده های ملکی صورت بگیرد. دقت داشته باشید که یکی از مسائل مهمی که باید تعیین و تکلیف شود حق الوکاله وکیل است. از سوی دیگر لازم است در خصوص شیوه پرداخت حق الوکاله نیز با وکیل مورد نظرتان به توافقات کامل برسید و نظر او را در این خصوص جلب نمایید.

بهترین وکیل ملکی در ایلام

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در ابتدای مقاله سعی کردیم تا به معرفی بهترین وکیل ملکی در ایلام بپردازیم تا به این شکل دسترسی شما به وکلای شاخص و مطرح با سهولت بیشتری انجام شود. از سوی دیگر، به برخی از وظایف مهم وکیل ملکی اشاره داشتیم که خارج از توان افراد عادی است. در ادامه نیز به بیان اقداماتی پرداختیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل الزامی است. اکنون از شما تقاضا داریم که مهم ترین نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا