طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ایلام ⚖️【سال1403】 ✔️

لازم است زوجین تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا آرامش را در زندگی خود حکم فرما کرده و زندگی شاد و سالمی را در کنار یکدیگر داشته باشند؛ اما گاهی مشکلات و اختلافاتی جدی در بین روابط زوجین پدیدار می شود که عملا ادامه زندگی را برای آن ها سخت و طلاق را به عنوان یک گزینه ایده آل در پیش روی آن ها قرار می دهد. باید در نظر داشته باشید که قانون برای مرد و زمان در زمان ازدواج حقوقی را تعیین کرده است که در زمان طلاق می بایست در نظر داشته باشند که حقی از آن ها ضایع نشود. به هر حال برای انواع طلاق اعم از طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد و طلاق از طرف زن استخدام یک وکیل مجرب و خبره الزامی به نظر می رسد. برای دسترسی مطلوب تر به وکلای کاربلد در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در ایلام آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در ایلام

بهترین وکیل طلاق در ایلام کیست؟

در دعاوی طلاق شاهد نوعی از پیچیدگی و حساسیت هستیم. چرا که اگر با حقوق قانونی خود به عنوان مرد یا زن آشنا نباشیم ممکن است اشتباهاتی از ما سر بزند که جبران آن سخت به نظر برسد. لازم است پیش از هر گونه تصمیم گیری در خصوص دعاوی مطرح شده با بهترین وکیل طلاق در ایلام تماس گرفته و سوالات خود را از او بپرسید و یا اینکه وکالت پرونده های طلاق را به گزینه های مطرح شده بسپارید تا به این شکل شانس رسیدن را به میزان قابل توجهی افزایش دهید و با خسارت کمتری برای طلاق اقدام کنید.

برترین وکیل طلاق در ایلام در نظر دارد تا دانش حقوقی خود که با تحصیل در دانشگاه های مطرح به دست آورده را در مسیر پرونده به کار بگیرد تا به این شکل جلوی تصمیمات احساسی را گرفته و منافع موکل را تامین نماید. بهترین وکیل ایلام تجربیات بالایی در زمینه انواع دعاوی طلاق دارد و اگر آن ها را در مسیر دادرسی به کار بگیرد قادر خواهد بود که موفقیت را برای شما به دنبال داشته باشد. در واقع بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام تنها هدف خود را تامین حقوق موکل قرار داده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در ایلام را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای طلاق در ایلام را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

سمیه ازمل

سمیه ازمل وکیل طلاق در ایلام

سرکار خانم سمیه ازمل وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در تمامی زمینه های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده فعالیت دارند. همچنین ایشان یکی از وکلای توانا در امور طلاق می باشند. شما نیز برای دریافت مشاوره و رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: ایلام، میدان امام (ره)، خیابان بعثت، دفتر وکالت سمیه ازمل

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۰۶۹۹۳۴

سمیرا اصل مرز

سمیرا اصل مرز وکیل طلاق در ایلام

سرکار خانم سمیرا اصل مرز وکیل پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در امور دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان به واسطه ی تجربه های متعددش در زمینه پرونده های طلاق می تواند بدون هیچ مشکلی پرونده ها را به پایان برساند.

آدرس دفتر: ایلام، خیابان فردوسی، روبروی بانک صادرات، مجتمع خلیج فارس

تلفن تماس: ۰۹۱۸۹۴۱۷۰۰۶

روح اله اللهی راد

روح اله اللهی راد وکیل طلاق در ایلام

جناب آقای روح اله اللهی راد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان سال های زیادی در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کند. ایشان با دانش حقوقی بالا و سابقه ی درخشانشان به خوبی در دعاوی طلاق عمل می کنند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیر حضوری برای مراجعین صورت می پذیرد.

آدرس دفتر: ایلام، خیابان عدالت، خیابان آبشار

تلفن تماس: ۰۹۱۸۹۴۰۰۵۳۹

یوسف انصاری

یوسف انصاری وکیل طلاق در ایلام

جناب آقای یوسف انصاری وکیل توانای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در حوزه ی دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. تخصص ایشان در حوزه ی طلاق می باشد و در این زمینه مشاوره نیز ارائه می دهد. مهارت بالای ایشان باعث شده تا پرونده های سخت و پیچیده بسیاری را به خوبی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: ایلام، میدان ۲۲ بهمن، روبروی بانک ملت

تلفن تماس: ۰۹۱۸۳۴۰۶۷۰۰

بیتا پاشائی

بیتا پاشائی وکیل طلاق در ایلام

سرکار خانم بیتا پاشائی از وکلای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در امور دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده فعالیت می کنند. سرکار خانم پاشائی به دلیل دانش حقوقی بالا و تبحر در حل پرونده های طلاق زبانزد می باشند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: ایلام، ایوان، خیابان امام (ره)، روبه روی بانک ملی مرکزی

تلفن تماس: ۰۹۱۸۴۶۵۱۰۶۸


اقدامات غلط در انتخاب وکیل طلاق در ایلام کدام است؟

هر گونه اقدام غلط در مسیر دادرسی در دعاوی طلاق ممکن است شما را از رسیدن به حقوق قانونی تان محروم کند. اغلب این اشتباهات در انتخاب بهترین وکیل طلاق در ایلام رخ می دهد. می دانیم که تجربه و دانش حقوقی یک وکیل به طور مستقیم و موثری بر روی پرونده اثر می گذارد و اگر تحقیقات کاملی در خصوص توانایی و مهارت یک وکیل انجام ندهیم چه بسا به سراغ گزینه هایی برویم که عملا گرهی را از پرونده باز نکنند. در ادامه به برخی از مهم ترین اشتباهات در انتخاب وکیل خواهیم پرداخت.

انتخاب وکیل طلاق بر اساس جنسیت: ممکن است شما احساس راحتی بیشتری با وکلای آقا یا خانم داشته باشید. همچنین ممکن است به هر دلیلی تمایل شما این باشد که به طور قطع از وکلای خانم یا آقا استفاده کنید. این مسئله هیچ جای ایرادی ندارد و کاملا به سلیقه شما باز می گردد؛ اما نکته ای که لازم است در خصوص آن تذکرهای لازم را ارائه دهیم این است که اگر بدون تحقیق در خصوص گزینه مورد نظر و تنها بر اساس جنسیت وکیل نسبت به استخدام وی اقدام کنید، ممکن است با مشکلات و اشتباهات جدی رو به رو شوید.

انتخاب وکیل بر اساس میزان حق الوکاله: دقت داشته باشید که هر یک از وکلا ممکن است دستمزد شخصی خود را داشته باشند. در واقع ممکن است اگر به گزینه های متعدد برای رسیدگی به پرونده های طلاق خود مراجعه کنید متوجه این موضوع شوید که هر یک از آن ها حاضر است با دریافت حق الوکاله ای متفاوت از دیگری وکالت در پرونده های مورد نظر را در اختیار بگیرد. هرگز نباید وکلا را بر اساس دستمزدهایشان قضاوت کنید؛ یعنی الزاما وکیلی که دستمزد بیشتری مطالبه می کند وکیل بهترین نیست!

استخدام وکلای تازه کار: ممکن است تحقیقات جامعی در خصوص وکیل مورد نظرتان انجام نداده باشید و به همین سبب میزان سابقه او را مد نظر نگیرید. از این رو، با وکلای تازه کاری برای رسیدگی به پرونده های طلاق همکاری خواهید داشت که عملا نمی توانند هیچ کمکی به شما داشته باشند. در نظر بگیرید که کسب نتایج درخشان تنها با استفاده از بهترین وکیل طلاق در ایلام است که ممکن می شود و وکلای تازه کار تجربه ای برای ارائه به شما در خصوص دعاوی مطرح شده ندارند.

بهترین وکیل طلاق در ایلام

4 تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکیل طلاق در ایلام

دریافت دستمزد یکسان توسط وکلا: یکی از تصورات رایجی که در خصوص دستمزد بهترین وکیل طلاق در ایلام با آن رو به رو می شویم این است که اکثر افراد تصور می کنند تمامی وکلا در ازای قبول وکالت در پرونده های طلاق دستمزد یکسانی را از موکل دریافت می کنند. این در حالی است که هر یک از وکلا ممکن است در ازای قبول وکالت مبلغی متفاوت از دیگری را از شما طلب کند. در نظر داشته باشید که وکالت شغلی آزاد است و می تواند دستمزد را به صورت توافقی تعیین نماید.

بی تاثیر بودن نظر موکل در میزان حق الوکاله: در نظر داشته باشید که قانون این حق را به وکیل داده است تا دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین نماید و این بدان معنا است که نظر موکل نیز در این خصوص باید با ارزش قلمداد شود. در واقع شما به عنوان موکل می توانید در خصوص میزان دستمزد نظر خود را داشته باشید. البته لازم است پیش از حضور در جلسات مذکور برای تعیین میزان حق الوکاله، دانش حقوقی خود را در این خصوص افزایش دهید.

پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا: این موضوع را در نظر بگیرید که لازم نیست تمام دستمزد بهترین وکیل طلاق در یالام را به صورت یکجا در اختیار او قرار دهید. متاسفانه این باور غلط باعث شده است تا بسیاری از افراد از استخدام وکیل منصرف شده و به دلیل مسائل مالی قید به خدمت گرفتن حقوقدان را بزنند. شما می توانید با مشورت با وکیل مورد نظرتان از او بخواهید تا حق الوکاله را به صورت قسطی دریافت نماید.

حق الوکاله در صورت شکست در پرونده: متاسفانه عده ای بر این باور غلط تاکید دارند که در صورت شکست در پرونده های طلاق دیگر لازم نیست مابقی دستمزد وکیل به او پرداخت شود و به نوعی موکل از پرداخت آن معاف می شود. این در حالی است که در این خصوص همه چیز به توافقات شما باز می گردد. در واقع لازم است به متن قرارداد خود با وکیل مراجعه کنید تا برای شما مشخص شود که در این خصوص چه تصمیم مشترکی گرفته اید.

بهترین وکیل طلاق در ایلام

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با بهترین وکیل طلاق در ایلام آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید بدون دغدغه به وکلای شاخص و مطرح در سطح شهر خود دسترسی داشته باشید. در ادامه برخی از اقدامات غلط در خصوص انتخاب وکیل را بررسی کردیم و سپس به سراغ تصورات غلط درباره دستمزد وکیل رفتیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات خود را با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

دکمه بازگشت به بالا