کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در ایلام ⚖️【سال1403】 ✔️

در دعاوی کیفری شاهد وقوع جرم هستیم و همین مسئله مسیر دادرسی را با پیچیدگی هایی جدی رو به رو می کند. هر گونه اقدام غلط در این دعاوی ممکن است خسارت های جدی را به دنبال داشته باشد و مجازات های سنگینی را به فرد تحمیل نماید. از سوی دیگر باید اشاره داشته باشیم که دعاوی کیفری با تنظیم شکواییه در محاکم قضایی اقامه می شوند و به هر حال برای دستیابی به اهداف تعیین شده در پرونده هایی از این جنس نیازمند استفاده از یک وکیل مجرب و خبره هستید. در واقع وکیل قادر است به واسطه تسلط بالایی که در زمینه حقوق کیفری دارد مطلوب ترین راهکار را به شما ارائه داده و موفقیت را حاصل نماید. در این مقاله شما را با بهترین وکیل کیفری در ایلام آشنا خواهیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در ایلام

بهترین وکیل کیفری در ایلام کیست؟

وقوع جرم می تواند حقوقی را از دیگران ضایع کرده باشد و قانون این حق را به این افراد داده است تا با طرح شکایت اقدامات لازم را برای احقاق حقوق از دست رفته خود انجام دهند. در نظر داشته باشید که هر گونه عدم توانایی برای تبرئه شده از اتهامات وارده در دادگاه می تواند مجازات های سنگینی را به شما تحمیل نماید و به این شکل جان، مال و آبروی شخص مورد تهدید جدی قرار بگیرد. در تمامی این شرایط می توانید با کمک بهترین وکیل کیفری در ایلام برای اثبات جرم و یا تبرئه از آن به صورت اصولی تلاش کنید.

برای اینکه بهترین وکیل ایلام بتواند دفاعیات موثری را از موکل خود در دادگاه داشته باشد می بایست دانش حقوقی بالایی در این زمینه کسب کرده و مواد قانونی مختلف را در نظر بگیرد. هر گونه عدم تجربه و خلاقیت از سوی وکیل کیفری ایلام می تواند منافع موکل را به خطر انداخته و او را از رسیدن به اهداف تعیین شده محروم نماید. زمانی که به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام مراجعه می کنید باید مهم ترین خواسته های خود را با او در میان بگذارید تا تعامل موثری بین دو طرف شکل بگیرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در ایلام را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیفری در ایلام را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

ماندانا جنگلی

ماندانا جنگلی وکیل کیفری در ایلام

سرکار خانم ماندانا جنگلی وکیل و مشاور توانا پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در امور دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. وکیل سرکار خانم ماندانا جنگلی توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های بی شماری در امور دعوی کیفری به سرانجام برساند و موکلین زیادی را از نتیجه پرونده خرسند کند.

آدرس دفتر: ایلام، سعدی جنوبی، روبروی داروخانه رشیدی

تلفن تماس: ۰۹۱۸۸۴۱۷۴۱۶

مریم خیرالهی

مریم خیرالهی وکیل کیفری در ایلام

سرکار خانم مریم خیرالهی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در تمامی زمینه های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. سرکار خانم مریم خیرالهی سابقه بسیار خوبی در زمینه کیفری داشته و از بهترین وکلای کیفری شناخته شده اند.

آدرس دفتر: ایلام، نبش میدان شهدا، جنب بانک ملت، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۸۵۵۹۴۲۱۷

مهدی داراب زاده

مهدی داراب زاده وکیل کیفری در ایلام

جناب آقای مهدی داراب زاده وکیل خبره پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در امور دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده وکالت می پذیرند. همچنین ایشان سابقه درخشانی در زمینه حل پرونده های کیفری دارند و مشاوره های بسیار خوبی در این باره ارائه می دهند.

آدرس دفتر: ایلام، خیابان شهدا، خیابان عبداله بسطامی، کوچه تابان

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۰۰۱۷۹۱

بهرام دارابیگی

بهرام دارابیگی وکیل کیفری در ایلام

جناب آقای بهرام دارابیگی وکیل و مشاور توانا پایه یک دادگستری هستند. ایشان در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. همچنین ایشان بابت تعهد کاری بالایی که دارند می توانید اعتماد کامل، وکالت کیفری خویش را به ایشان بسپارید.

آدرس دفتر: ایلام، ضلع جنوبی، چهارراه سعدی، طبقه فوقانی طلا فروشی جمالوندی

تلفن تماس: ۰۹۱۸۸۴۱۲۷۷۳

سمانه خسروانیان

سمانه خسروانیان وکیل کیفری در ایلام

سرکار خانم سمانه خسروانیان وکیل موفق پایه یک دادگستری می باشند. ایشان سابقه طولانی در امور دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده دارند. همچنین ایشان بهترین سابقه ی فعالیت در امور کیفری دارند و در این امور از بهترین وکلا می باشند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: ایلام، سعدی شمالی، روبروی آزمایشگاه مرکزی، طبقه دوم

تلفن تماس: ۰۹۱۸۰۵۸۰۱۵۱


توصیه هایی جدی در انتخاب بهترین وکیل کیفری در ایلام

به سراغ وکلای با سابقه بروید: در نظر داشته باشید که کارنامه حقوقی بهترین وکیل کیفری در ایلام از روی میزان سابقه او قابل دریافت است. زمانی که قصد استخدام یک وکیل را دارید در ابتدا باید به میزان سال هایی توجه کنید که او مشغول ارائه خدمات حقوقی بوده است. چرا که در غیر این صورت ممکن است با وکلای تازه کاری همکاری داشته باشید که عملا نمی توانند هیچ منافعی را برای شما تامین نمایند. این وکلا فاقد تجربه کافی برای عهده دار شدن پرونده های پیچیده کیفری هستند.

بر اساس میزان حق الوکاله درباره وکلا قضاوت نکنید: در نظر داشته باشید که هر یک از وکلا ممکن است در ازای پرونده کیفری یکسان، رقم متفاوتی را به عنوان حق الوکاله از شما درخواست نمایند. در این بین ممکن است برخی از وکلا ارزان و برخی دیگر گران به نظر برسند. هرگز نباید تصور کنید که وکلای ارزان قیمت فاقد توانایی های لازم برای رسیدگی به پرونده های مورد نظر هستند. از سوی دیگر نمی توان گفت که وکلای با دستمزد بالا الزاما مهارت های بیشتری را در مقایسه با دیگران دارند.

تنها به جنسیت وکیل توجه نکنید: برخی از موکلان و به خصوص موکلان خانم تمایل دارند که وکالت در پرونده های کیفری خود را به وکلای زن بسپارند. نمی توان به آن ها ایرادی گرفت. چرا که این مسئله جزو سلیقه آن ها است و باید به آن احترام گذاشت؛ اما در این خصوص نکاتی وجود دارد که نباید نادیده گرفته شود. شما لازم است علاوه بر جنسیت یک وکیل به میزان توانایی و مهارت های او نیز توجه ویژه داشته باشید تا به این شکل از میان گزینه های موجود، وکالت خود را به بهترین وکیل کیفری در ایلام بسپارید.

شناخت کاملی از ویژگی های وکیل داشته باشید: دقت داشته باشید که هر یک از وکلا ممکن است از نظر توانایی و خلقیات با یکدیگر دارای تفاوت های جدی باشند. این مسئله به خوبی نشان می دهد که پیش از امضای قرارداد لازم است با وکیل جلسه ای را برای ملاقات حضوری تدارک ببینید و در آن به بررسی برخی از ویژگی های او بپردازید. در صورتی که شناخت کاملی از وکیل مورد نظرتان نداشته باشید، قطعا تعاملی نیز بین شما شکل نخواهد گرفت.

بهترین وکیل کیفری در ایلام

تعرفه حق الوکاله وکیل کیفری در ایلام چقدر است؟

یکی از مهم ترین موضوعاتی که ممکن است افراد درگیر در پرونده های کیفری با آن دست و پنجه نرم نمایند میزان حق الوکاله ای است که در ازای آن بهترین وکیل کیفری در ایلام قبول می کند وکالت دعاوی مطرح شده را در اختیار بگیرد. در واقع ممکن است برخی از افراد در این خصوص با مشکلات مالی رو به رو باشند و به همین سبب قید استخدام وکیل را بزنند؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص ذکر شود این است که هزینه شکست در پرونده های کیفری به مراتب بالاتر از هزینه وکیل است.

آیین نامه های وکالت در تلاش هستند تا میزان حق الوکاله در دعاوی مختلف را مشخص نمایند و افراد و وکلا را به رعایت آن ها تشویق نمایند؛ اما لازم است این نکته بیان شود که وکالت از جمله مشاغل آزاد به شمار می آید و به همین سبب وکیل از نظر قانونی این حق را دارد که حق الوکاله خود را به صورت توافقی تعیین نماید؛ بنابراین می توانید در خصوص میزان حق الوکاله با وکیل به گونه ای توافق کنید که مقدار آن حتی از رقم ذکر شده در آیین نامه های وکالت نیز کمتر باشد.

دقت داشته باشید که عوامل مختلفی در تعیین میزان حق الوکاله از سوی بهترین وکیل کیفری در ایلام نقش دارند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به پیچیدگی پرونده، زمان بر بودن آن، سابقه وکیل و محل دفتر وکیل اشاره کرد. به طور کلی پیچیدگی در پرونده های کیفری بیشتر از سایر دعاوی مطرح شده است. پس به جرئت می توان این نکته را ذکر کرد که میزان دستمزد وکیل برای قبول وکالت در پرونده های کیفری به مراتب بالاتر از سایر پرونده های مطرح شده در دادگاه است.

علاوه بر میزان دستمزدی که باید به وکیل پرداخت کنید، شیوه پرداخت آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. شیوه پرداخت نیز به صورت توافقی تعیین می شود و نمی توان الگوی مشخصی را برای آن در نظر گرفت. ممکن است توافق شما با وکیل به گونه ای باشد که میزان هزینه را در دو قسط و یا سه قسط به حقوقدان مورد نظر پرداخت نمایید. نکته ای که لازم است بیان کنیم این است که باید تمام توافقات صورت گرفته را در متن قرارداد ذکر نمایید تا به این شکل از وقوع اختلافات جلوگیری به عمل بیاید.

بهترین وکیل کیفری در ایلام

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در سایت برترین وکلا در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل کیفری در ایلام آشنا کنیم تا به این شکل دغدغه ای بابت دسترسی به وکلای خبره و مطرح نداشته باشید. در ادامه به برخی از مهم ترین توصیه ها در انتخاب وکیل اشاره داشتیم و پس از آن تکلیف حق الوکاله در دعاوی کیفری را مشخص نمودیم. اکنون درخواست داریم که نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

دکمه بازگشت به بالا