وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل نوشهر ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

وکیل به واسطه تحصیلاتی که در دانشگاه های معتبر کشور انجام داده است به تخصص و تبحر بالایی در زمینه مسائل حقوقی رسیده است و در صورت نیاز می تواند با استفاده از دانش حقوقی و تجربیاتی که در تمامی سال ها به دست آورده است، راهکارهای مناسبی را برای برون رفت از مشکلات پیش آمده به موکل خود ارائه دهد. ذکر این نکته ضروری است که در دعاوی حقوقی و کیفری تنها با شرح حوادث مربوط به پرونده در دادگاه نخواهید توانست که از منافع و حقوق خود دفاع کنید و لازم است به طور قطع از یک وکیل مجرب و خبره استفاده کنید. او روند رسیدگی به پرونده را به خوبی می شناسد و می تواند برای سهولت در انجام امورات حقوقی، راهنمایی های موثری را ارائه دهد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل نوشهر آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل نوشهر

بهترین وکیل نوشهر کیست؟

کتاب های حقوقی موجود در کتابفروشی ها و کتابخانه ها سعی دارند با شرح مختصر در خصوص انواع دعاوی، مشکلات حقوقی افراد را برطرف کرده و آن ها را مهیای حضور در دادگاه نماید؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشید این است که پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری پیچیده تر از آن هستند که تنها با مطالعه یک کتاب حقوقی و بدون کمک گرفتن از بهترین وکیل نوشهر امیدی به کسب پیروزی در دادگاه و دستیابی به اهداف تعیین شده داشت.

با استفاده از مشاوره حقوقی می توان به تجربیات بهترین وکیل پایه یک دادگستری در نوشهر دست پیدا کرده و با دیدی جامع تر در دادگاه حاضر شد و اهداف مورد نظر را محقق ساخت. ذکر این نکته ضروری است که برترین وکیل نوشهر سعی دارد در جلسات مشاوره حقوقی، مواد قانونی و تغییرات مربوط به آن را به زبانی ساده برای موکل شرح دهد تا بر اطلاعات حقوقی موکل بیفزاید. در واقع وکیل خوب در نوشهر تخصص و تبحر بالایی در زمینه مسائل حقوقی دارد و به دنبال جلب رضایت موکل است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل نوشهر را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای نوشهر را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

راضیه سعادتی

راضیه سعادتی بهترین وکیل نوشهر

خانم راضیه سعادتی یکی از بهترین وکلای استان مازندران می‌باشند. نامبرده فارق التحصیل دانشکده حقوق و رتبه ۳۶ کانون وکلا دادگستری مازندران بوده است. عمده تمرکز کاری ایشان در شهر های ساحلی مازندران است که قبول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی ، خانواده و …. می‌نمایند.

آنچه برای وکیل وظیفه است پيگيري های مستمر پرونده های ارجاعی و کنکاش جهت رسیدن به نتیجه است که این توانمدی ها در سرکار خانم سعادتی می‌درخشد.

اقداماتی که توسط ایشان انجام می‌گردد:

  • وکالت تخصصی در پرونده‌های ملکی
  • وکالت در پرونده‌های خانواده
  • وکالت در پرونده حقوقی
  • وکالت در پرونده‌های الزام به تنظیم سند رسمی
  • وکالت در پرونده‌های فسخ مبایعه نامه و ابطال سند
  • وکالت در شکواییه های کیفری
  • وکالت در شکواییه انتقال مال غیر
  • وکیل در امور سرقفلی و حق کسب و پیشه تجارت
  • وکالت در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
  • مشاوره حقوقی و کیفری

جهت اعطای وکالت و مشاوره با وکیل راضیه سعادتی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس: 09115854003


جواد مرادی

جواد مرادی وکیل در نوشهر

جناب آقای جواد مرادی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب مرادی از متخصصان وکالت در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری هستند. ایشان با مهارت بالای خود توانسته اند بسیاری از پرونده های حقوقی که سخت و پیچیده هستند، را حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: نوشهر، میدان ازادی، طبقه فوقانی دفترخانه شماره۲

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۹۵۳۱۰۰

علیرضا مفیدی

علیرضا مفیدی وکیل در نوشهر

جناب آقای علیرضا مفیدی وکیل پایه یک دادگستری هستند. همچنین ایشان یکی از مشاورین حقوقی شناخته شده نیز هستند. آقای مفیدی در دعاوی مختلفی همچون کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: نوشهر، علی اباد، خیابان ورزش، ورزش غربی

تلفن تماس: ۰۹۱۱۸۵۷۶۰۷۹

اسفندیار نقیبی

اسفندیار نقیبی وکیل در نوشهر

جناب آقای اسفندیار نقیبی وکیل و مشاور حقوقی با سابقه پایه یک دادگستری هستند. جناب نقیبی وکیل حرفه ای در حل پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی و کیفری هستند. می توانید برای دریافت مشاوره و رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: نوشهر، میدان آزادی، نبش خیابان امیرکبیر، ساختمان پزشکان، طبقه ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۲۱۸۶۹۳

مهسا کمانرودی کجور

مهسا کمانرودی کجور وکیل در نوشهر

سرکار خانم مهسا کمانرودی کجور یکی دیگر از وکلای با سابقه پایه یک دادگستری هستند. ایشان در حوزه دعاوی مختلفی اعم از خانواده، کیفری، ملکی و حقوقی فعالیت می کنند. همچنین مشاوره های خانم کمانرودی کجور به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می پذیرد.

آدرس دفتر: نوشهر، خیابان پانزده خرداد، نبش کوچه باران، طبقه ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۹۳۱۷۷۳

مائده جهاندار

مائده جهاندار وکیل در نوشهر

سرکار خانم مائده جهاندار وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم جهاندار متخصص در حوزه دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری هستند. ایشان توانسته اند سخت و پیچیده ترین پرونده ها را به خوبی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: نوشهر، بلوار شهید عمادالدین کریمی، نرسیده به هتل ملک، روبروی آهن فروشی کیا، ساختمان محبوب

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۹۱۱۵۱۱


لزوم توجه به تخصص و سابقه وکیل نوشهر

در زمانی که قصد استخدام بهترین وکیل نوشهر را دارید باید به این نکته دقت داشته باشید که لازم است معیارهایی را در نظر خود مجسم کرده و در نهایت میزان توانایی و مهارت گزینه های مختلف را با استفاده از آ ها مورد سنجش قرار دهید. در این صورت است که می توانید از میان گزینه های مختلفی که در عرصه وکالت مشغول به فعالیت های حقوقی هستند، در نهایت شاخص ترین و خبره ترین آن ها را به خدمت گرفته و از تجربیات آن ها در حل و فصل دعاوی حقوقی و کیفری استفاده موثری را ببرید.

یکی از معیارهای مهمی که می تواند نقش موثری در کسب پیروزی یا شکست در دعاوی مطرح شده داشته باشد، تخصص وکیل است. برای توضیح تخصص باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که معمولا وکلا در چند مورد از زیرشاخه های علم حقوق به تبحر و بازدهی بالا دست پیدا می کنند و امکان اینکه بتوانند توانمندی یکسانی را در همه بخش های آن ارائه دهند، وجود ندارد. برای مثال ممکن است وکیلی بتواند در دعاوی ملکی و ثبتی به تخصص دست پیدا کند یا اینکه تخصص او در زمینه دعاوی خانوادگی باشد.

پیش از اینکه بهترین وکیل نوشهر را استخدام کنید لازم است به تخصص او دقت کرده و به سراغ آن دسته از حقوقدانانی بروید که در زمینه دعاوی مورد نظر به بازدهی بالایی دست پیدا کرده اند. فایده این کار در این است که می توانید شانس کسب پیروزی خود راب ه میزان قابل ملاحظه ای افزایش دهید. به طور معمول تخصص هر وکیل می تواند با تحصیل او در رشته مورد نظر، علاقه شخصی، قبول پرونده های متعدد در حوزه ای خاص و مواردی از این جنس پدیدار شود.

سابقه وکیل نیز از جمله معیارهای مهمی است که می تواند نقش پر رنگی در دعاوی حقوقی و کیفری داشته باشد. تعداد سال هایی که وکیل در مراجع قانونی مشغول فعالیت های حقوقی بوده است را سابقه می گویند. لازم است در زمانی که در دفتر وکیل حاضر می شوید از او بخواهید تا تمامی مدارک مربوط به سابقه تحصیلی و کاری خود را در اختیار شما قرار دهد تا به این شکل بتوانید با دیدی جامع تر در خصوص همکاری با حقوقدان مورد نظر تصمیم گیری های لازم را انجام دهید.

بهترین وکیل نوشهر

4 توصیه مهم در انتخاب وکیل نوشهر

به سراغ وکلای تازه کار نروید: در زمان استخدام بهترین وکیل نوشهر باید به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید که هر گونه اشتباه در تصمیم گیری های مربوط به استخدام وکیل می تواند اثر خود را بر روی نتیجه به دست آمده از دادگاه به جای بگذارد. برای مثال زمانی که به یک وکیل تازه کار اعتماد کنید ممکن است هرگز نتوانید به اهداف تعیین شده دست پیدا کنید. برخلاف این مورد اگر برای حل مشکلات خود از وکلای با تجربه و با سابقه استفاده کنید ممکن است او بتواند از تجربیات گذشته خود در پرونده های حقوقی و کیفری برای حل مشکلات استفاده کند.

با او ملاقات کنید: ممکن است در زمان تحقیق درباره گزینه های مختلف با چند وکیل معتبر رو به رو شده باشید. در چنین شرایطی لازم است قرار ملاقات هایی بین خودتان با آن ها تدارک ببینید تا با استفاده از این دیدارها بتوانید در نهایت تصمیم درستی را بگیرید. لازم به ذکر است که در این جلسات می توانید در خصوص مهارت های ارتباطی، فن بیان و رعایت اصول حرفه ای از سوی وکیل اطمینان حاصل نمایید. همچنین در این جلسات می توانید برای امضای قرارداد با وکیل اقدامات مثبتی را انجام دهید.

تنها بر اساس جنسیت وکیل انتخاب نکنید: امروزه در محاکم قضایی شاهد این موضوع هستیم که تعداد زیادی از خانم ها توانسته اند نام پر آوازه ای را به عنوان بهترین وکیل نوشهر از خود به جای بگذارند. در بسیاری از موارد همین موضوع عاملی شده است تا بسیاری از افراد درگیر با پرونده های حقوقی و کیفری تمایل داشته باشند تا مشکلات خود را با استفاده از وکلای خانم برطرف سازند؛ اما نباید یک وکیل را صرفا به دلیل زن بودنش انتخاب کنید و باید مهارت های او مورد بررسی قرار بگیرد.

تنها به حق الوکاله وکیل توجه نداشته باشید: بسیاری از افراد ممکن است از نظر مالی مشکل داشته باشند و به همین دلیل تصمیم بگیرند که به سراغ وکلای ارزان و مقرون به صرفه بروند؛ اما هرگز نباید تنها به دلیل پایین بودن حق الوکاله یک حقوقدان او را انتخاب کنید. معیارهای دیگری نیز وجود دارد که تنها باید با در نظر گرفتن همه آن ها تصمیم درستی را برای آینده پرونده خود بگیرید. انتخاب وکیل بدون تحقیق ممکن است خسارت هایی را به دنبال داشته باشد.

بهترین وکیل نوشهر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات و تخصص بهترین وکیل نوشهر آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید تصمیم درستی را برای آینده دعاوی مطرح شده بگیرید. در ادامه لزوم توجه به تخصص و سابقه وکیل را گوشزد نمودیم و پس از آن نیز توصیه های مهمی در خصوص استخدام وکیل ارائه دادیم. اکنون از شما می خواهیم که نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا