وکیل

10 تا از بهترین وکیل آمل ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

آیا پرونده پیچیده ای را در اختیار دارید و برای حل و فصل آن به دنبال یک وکیل مجرب و کاربلد می گردید؟ افراد در تعامل با دیگران ممکن است در سطح جامعه با مشکلات حقوقی عدیده‌ای روبرو شوند. این مشکلات می‌تواند عواقب ناگواری را برای فرد به دنبال داشته باشد و او را از تامین منافعی که قانون برای او در نظر گرفته محروم نماید. علم حقوق یک مقوله کاملاً تخصصی است بعید به نظر می‌رسد فردی که سواد حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده‌های پیچیده قضایی را در اختیار نداشته باشد بتواند در دادگاه از حقوق خود دفاع نماید. به هر حال اگر به دنبال راهی برای احقاق حقوق از دست رفته خود هستید م می‌باشد تا تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا از میان گزینه‌های مختلف شاخص‌ترین آنها را به خدمت برگزینید. در ادامه این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل آمل آشنا کنیم تا مشکلی از بابت دسترسی به وکلای سرشناس و ممتاز نداشته باشید. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل آمل

بهترین وکیل آمل کیست؟

برای شناخت بهترین وکیل آمل می‌بایست تمامی نایی و مهارت‌های گزینه‌های مختلف را مورد سنجش قرار دهیم تا به این شکل در نهایت به شاخص‌ترین وکیل دست پیدا کرده و از او برای قبول وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری دعوت نماییم. باید دقت داشته باشید که میزان توانمندی یک وکیل به طور مستقیم در نتایجی که از دادگاه به دست می‌آید اثر دارد و به همین سبب شما باید تمامی تحقیقات خود را به کار گرفته تا وکیلی مناسب را استخدام نمایید و مشکلات حقوقی خود را به کمک او حل کنید.

در واقع برترین وکیل آمل از جسارت و شجاعت مثال زدنی برخوردار است و به هیچ عنوان تحت تاثیر جو متشنج دادگاه در رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری قرار نمی‌گیرد و هیچگاه از تامین منافع موکل خود ناامید نمی‌شود. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آمل تحصیلات حقوقی جامعی در یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور داشته است و مجوزهای لازم برای حضور موفق در محاکم قضایی را با تحصیلات خود به دست آورده است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل آمل را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری، خانواده، ملکی و… در آمل را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

محمد حسن علائی

محمد حسن علائی بهترین وکیل آمل

آقای محمدحسن علایی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه بالا در حرفه وکالت و یکی از وکلای متخصص در شهر آمل هستند.

برخی از سوابق و تخصص آقای علائی:

 • کارشناس انعقاد قراردادهای بانک صادرات
 • معاونت اجرای احکام شهرداری‌های مناطق ۱۶،۸ و یک تهران
 • مشاور حقوقی شوراي اسلامي شهر آمل
 • مشاور حقوقی شرکت‌های مختلف آمل

تلفن دفتر: 01143269531
تلفن همراه: 09111273082
آدرس دفتر:
آمل، خيابان امام رضا علیه السلام، نبش رضوان۲، ساختمان جام جم، طبقه ۴، دفتر وکالت محمدحسن علایی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای محمد حسن علائی می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

سونیا زارع تمسک

سونیا زارع بهترین وکیل آمل

خانم سونیا زارع تمسک وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی حقوقی، ملکی و خانواده می باشند. اخلاق نیکو، اعتماد به نفس، پشتکار بالا در حل پرونده، احساس مسئولیت در کار و … از ویژگی های خانم سونیا زارع می باشد.

برخی سوابق و تخصص ایشان:

 • مشاور حقوقی دفتر نمایندگی مجلس شورای اسلامی در شهرستان آمل
 • مشاور حقوقی شرکت های صنعتی در آمل و حومه استان
 • مدرس دانشگاه
 • وکالت تخصصی در پرونده های حقوقی، پرونده های ثبتی
 • وکالت تخصصی در پرونده‌های ملکی، پرونده های شرکت ها و ورشکستگی
 • وکالت تخصصی در کلیه دعاوی خانواده و طلاق
 • با بیش از ده سال سابقه کار و بیش از ۹۵٪موفقیت در پرونده ها

قبول پرونده در تهران و تمامی شهرهای مازندران، همچنین امکان مشاوره تلفنی باهماهنگی از طریق دفتر میسر می باشد.

تلفن ثابت: 01144442873
تلفن همراه: 09113217689
آدرس دفتر:
آمل، خیابان قدیرنژاد، کوچه دادگستری، قدیر۹، ساختمان پارسین۷، طبقه۲، واحد۶، دفتر وکالت

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم سونیا زارع تمسک می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

راضیه سعادتی

راضیه سعادتی بهترین وکیل آمل

خانم راضیه سعادتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در آمل یکی از وکلای نام دار بانو می باشد که با تکیه بر دانش حقوقی و تسلط بر قوانین وکالت در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی توانسته موفقیت های چشمگیری را به صورت پی در پی کسب کند. ایشان در طی چندین سال سابقه وکالتی که داشته است با تبحر مکفی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: آمل

شماره تماس: 09115854003

غلامرضا گرشاسبی

غلامرضا گرشاسبی وکیل در آمل

جناب آقای غلامرضا گرشاسبی وکیل موفق پایه یک دادگستری هستنند. در همه ی زمینه های ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده بیشترین سابقه فعالیت را دارند. ایشان با علم به قوانین روز و مهارت بالا یکی از بهترین وکلا می باشند.

آدرس دفتر: آمل، خیابان نور، انتهای ده متری اول، کوچه شهید رجائی، پلاک ۱۵

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۲۱۱۰۵۴

نساء قلیاف

نساء قلیاف وکیل در آمل

سرکار خانم نساء قلیاف وکیل و مشاور با سابقه و با تعهد کاری بالا می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در زمینه های ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده فعالیت دارند. به همین دلیل با اعتماد کامل می توانید وکالت خویش را به ایشان بسپارید.

آدرس دفتر: آمل، بلوار بسیج، لاله یکم، پلاک ۱، ساختمان وکلا، طبقه دوم

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۲۵۰۲۷۱

یاسر غلامی

یاسر غلامی وکیل در آمل

جناب آقای یاسر غلامی وکیل با تجربه پایه یک دادگستری هستند. ایشان سال های زیادی است، در زمینه های دعاوی ملکی،کیفری،حقوقی و خانواده فعالیت دارند. ایشان با نکته سنجی و توجه به پرونده ها باعث شده سابقه درخشانی در پرونده های خود به ثبت رساند.

آدرس دفتر: آمل، میدان ۱۷شهریور، نبش افتاب۲، برج افتاب، طبقه۴، واحد۱۴

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۲۵۳۰۲۷

سمیه فلاح

سمیه فلاح وکیل در آمل

سرکار خانم سمیه فلاح وکیل و مشاور پایه یک دادگستری و دارای بیش از هفت سال سابقه فعالیت دارند. برخی از تخصص های این وکیل شامل کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده می باشد. این وکیل جزو موفق ترین وکلای به شمار می رود.

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، پاساژ داودی، طبقه همکف

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۲۵۶۲۱۲

مسلم علی پور

مسلم علی پور وکیل در آمل

جناب آقای مسلم علی پور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان از موفق ترین وکلا در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده به شمار میروند. دارای سابقه وکالت در زمینه های دعاوی خانواده می باشند. یکی از بهترین وکلای خانواده به شمار می آیند.

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، نبش رضوان ۲، ساختمان جام جم، طبقه ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۰۰۹۳۶۱


مزایای مشاوره حقوقی با وکیل آمل

مشاوره حقوقی را می‌توان یکی از مطلوب‌ترین راه‌ها برای افزایش دانش حقوقی به شمار آورد. در واقع شما زمانی می‌توانید امید بالایی به کسب پیروزی در محاکم قضایی داشته باشید که اطلاعات خود را در خصوص دعاوی مطرح شده به میزان قابل توجهی افزایش دهید. افزایش اطلاعات و دانش حقوقی در زمینه پرونده‌های قضایی با دریافت مشاوره حقوقی ممکن می‌شود. ذکر این نکته ضروری است که در مشاوره حقوقی می‌توانید با منافع قانونی خود آشنا شده و جلوی پایمال شدن آنها در جریان رسیدگی به پرونده را بگیرید.

اگر می‌خواهید نتیجه مطلوبی را از جلسات مشاوره حقوقی دریافت نمایید لازم است در ابتدا تمام تلاش خود را بکار گرفته تا شاخص‌ترین وکیل برای جبران ضعف‌های حقوقی خود را انتخاب نمایید. پیش از حضور در جلسات مشاوره حقوقی لازم است تمامی سوالات خود در خصوص دعاوی مطرح شده را دسته‌بندی کرده تا بدانید در جلسات لازم است به چه موضوعاتی اشاره کرده و دانش حقوقی و اطلاعات خود را در خصوص آنها افزایش دهید.

این موضوع را در نظر داشته باشید که میزان هزینه‌ای که لازم است برای دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل آمل پرداخت نمایید به مراتب کمتر از زمانیست که جهت  اعطای وکالت پرونده‌های قضایی خود اقدامات لازم را به انجام می‌رسانید. بسیار دیده شده که برخی از افراد به دلیل مشکلات مالی قید استخدام وکیل را می‌زنند و تصمیم می‌گیرند پس از آن خودشان به شخصه در دادگاه حضور پیدا کرده و از منافع قانونی خود دفاع نمایند. این در حالی است که با مشاوره حقوقی میتوان این نقص را جبران کرد.

اگر می‌خواهید مشاوره حقوقی حضوری دریافت نمایید می‌بایست تمامی مدارک مربوط به پرونده را پیش از حضور در دفتر وکیل به همراه داشته باشید. این مسئله به وکیل کمک خواهد کرد تا اطلاعات خود در خصوص دعاوی مطرح شده را افزایش داده و سپس در خصوص سوالات شما اظهار نظر کند. نتایجی که از مشاوره حقوقی حضوری به دست می‌آید به مراتب دقیق‌تر و مطلوب‌تر از روش‌های دیگر مانند مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی است؛ اما هزینه آن بیشتر از روش‌های دیگر می‌باشد.

بهترین وکیل آمل

حقایقی درباره دستمزد وکیل آمل

شما با مراجعه به بهترین وکیل آمل از دانش حقوقی و تجربیات او استفاده کرده و در نهایت نتایج مطلوب خود را از محاکم قضایی به دست خواهید آورد. در ازای دریافت این خدمات حقوقی لازم است مبلغی به عنوان دستمزد در اختیار وکیل قرار بگیرد که آن را در اصطلاحات حقوقی بعنوان حق الوکاله می‌شناسیم. لازم است در ابتدا اطلاعات کاملی در خصوص حق الوکاله وکیل به دست آورید تا در جلسات مربوطه بتوانید قرارداد مناسب‌تری را با وکیل به امضا برسانید. برخی از مهمترین حقایق درباره دستمزد وکیل عبارت است از:

حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌شود: یکی از موضوعات مهمی که باید درباره دستمزد وکلا به آن توجه داشته باشید این است که مبالغ مربوط به هزینه وکیل در بسیاری از موارد به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می‌شود. ذکر این نکته ضروری است که در ابتدا وکیل به مطالعه کلی درباره پرونده می‌پردازد تا بتواند با شناخت کامل‌تری نظر خود را در خصوص حق الوکال اعلام کند. در چنین شرایطی و در صورت رضایت موکل حق الوکاله تعیین شده و در قرارداد ثبت می‌شود.

میزان سابقه وکیل حق الوکاله را افزایش خواهد داد: عوامل مختلفی می‌تواند میزان حق الوکاله بهترین وکیل آمل را افزایش دهد  یکی از مهم‌ترین این عوامل میزان سابقه‌ای است که وکیل مورد نظر در اختیار دارد. سابقه وکیل به معنای کارنامه‌ای است که او در طی سال‌های متمادی از توانایی‌های خود به جای گذاشته است. در واقع شانس کسب پیروزی با استفاده از وکلای با سابقه به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. پس بدیهی است که وکلای با تجربه از شما دستمزد بیشتری را مطالبه کنند.

می‌توان حق الوکاله را در چند قسط به وکیل پرداخت کرد: یکی دیگر از حقایق مهمی که باید درباره حق الوکاله وکیل به آن اشاره داشته باشیم این است که همواره می‌توان در صورت رضایت حقوقدان مورد نظر حق الوکاله را در چند قسط به او پرداخت نمود. لازم به ذکر است که علاوه بر میزان حق الوکاله می‌توان نحوه پرداخت آن را نیز به صورت توافقی تعیین نمود در اکثر موارد حق الوکاله را در دو یا سه قسط در اختیار وکیل مورد نظر قرار می‌دهند و مبالغ قابل پرداخت در هر قسط را نیز وکیل تعیین می‌کند.

بهترین وکیل آمل

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و سایت برترین وکیل را برای مطالعه مقالات انتخاب نمودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل آمل پرداختیم و مهم ترین مشخصات و ویژگی های او را نیز مورد بررسی قرار دادیم تا به این شکل دغدغه ای از بابت دسترسی به وکلای شاخص و مطرح نداشته باشید. در ادامه برخی از مزایای مهم مشاوره حقوقی و روش های ارائه آن توسط وکیل را مورد ارزیابی قرار دادیم. در انتهای مطلب نیز برخی از مهم ترین حقایق درباره حق الوکاله وکیل در دعاوی مطرح شده را تشریح نمودیم. اکنون از شما می خواهیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا