کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری آمل ⚖️【سال1403】 ✔️

در دعاوی کیفری با وقوع جرم روبرو هستیم و همین مسئله باعث می‌شود که این نوع از پرونده‌ها با حساسیت‌های بیشتری دنبال شوند. متهم با شکست در دعاوی کیفری ممکن است با مجازات‌های سنگینی دست به گریبان شده خسارت‌های جبران ناپذیری به او تحمیل گردد. از سوی دیگر اگر فرد شاکی نتواند ادعای خود را مبنی بر وقوع جرم در دادگاه به اثبات برساند در تامین حقوق از دست رفته خود با مشکلات جدی روبرو خواهد شد و این شکست عواقب ناگواری را برای او خواهد داشت. به هر حال شما برای کسب موفقیت در دعاوی کیفری نیازمند استفاده از یک وکیل مجرب و خبره هستید؛ اما نکته‌ای که لازم است در این خصوص ذکر نماییم این است که انتخاب وکیل کاربلد همیشه هم ساده نیست. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری آمل آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل کیفری در آمل

بهترین وکیل کیفری آمل کیست؟

باید در نظر داشته باشید که دعاوی کیفری با پیچیدگی و حساسیت بالایی همراه است و همین موضوع سبب می‌شود که شما در انتخاب وکیل مورد نظر دقت بالایی را به خرج دهید. شما برای اثبات ادعای خود در محاکم قضایی و یا تبرئه از اتهامات وارد شده نیازمند دانش حقوقی و تجربیات لازم هستید. با استخدام بهترین وکیل کیفری آمل می‌توانید تا حد زیادی از این دغدغه‌ها دور شده و با خیالی آسوده به وکیل خود اعتماد نمایید. وکیل وظیفه دارد که با استفاده از توانایی‌های خود به حل پرونده بپردازد.

در واقع بهترین وکیل آمل به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سعی دارد به طور دائم مواد قانونی را مورد مطالعه قرار دهد و از تغییرات مربوط به آنها اطلاع حاصل کند تا به این شکل علم خود را به روز نگه داشته و از رقبای جدی خود در محاکم قضایی عقب نماند. جسارت و شجاعت وکیل کیفری خوب در آمل در سطح بالایی قرار دارد و او هرگز درگیر تنش‌های موجود در دادگاه نمی‌شود. او به عنوان نماینده قانونی موکل باجدیت هرچه تمام‌تر پرونده‌های کیفری را پیگیری کرده برای عبور از مشکلات راهکارهای مناسب ارائه می‌دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری آمل را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیفری در آمل را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

سیامک اسکو

سیامک اسکو وکیل کیفری در آمل

جناب آقای سیامک اسکو وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در تمامی زمینه های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. جناب آقای سیامک اسکو سابقه بسیار خوبی در زمینه کیفری داشته و از بهترین وکیلای کیفری شناخته شده اند.

آدرس دفتر: آمل، خیابان هراز آفتاب ۲۵، ساختمان میثم، طبقه اول، واحد ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۰۰۳۷۶۴

سیدشریف اسلامی

سیدشریف اسلامی وکیل کیفری در آمل

جناب آقای سید شریف اسلامی وکیل با خبره پایه یک دادگستری می باشند. ایشان درامور دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده وکالت می پذیرند. همچنین ایشان سابقه درخشانی در زمینه حل پرونده های کیفری دارند و مشاوره های بسیار خوبی در این باره رائه می دهند.

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، رضوان۱۴، پلاک۷، طبقه ۱

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۲۷۳۷۷۹

روح الله براتی

روح اله براتی وکیل کیفری در آمل

جناب آقای روح الله براتی وکیل و مشاور توانا پایه یک دادگستری هستند. ایشان در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. همچنین ایشان با تعهد کاری بالایی که دارند، باعث می‌شود تا شما با اعتماد کامل بتوانید وکالت کیفری خویش را به ایشان بسپارید.

آدرس دفتر: آمل، نبش رضوان ۲، طبقه سوم، ساختمان جام جم

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۲۱۷۳۵۵

زینب تسلیمی مقدم

زینب تسلیمی مقدم وکیل کیفری در آمل

سرکار خانم زینب تسلیمی مقدم وکیل موفق پایه یک دادگستری می باشند. ایشان سابقه طولانی درامور دعاوی ملکی، کیفری، خانواده و حقوقی دارند. همچنین ایشان بهترین سابقه ی فعالیت درامور کیفری را دارا هستند. دراین امور از بهترین وکلا می باشند. می‌توانید برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: آمل، میدان ۱۷ شهریور، سه راهی، خیابان نور، مجتمع تجاری فجر، طبقه اول، واحد۴۴

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۲۱۸۱۱۶

قدسیه جالوی نژاد

قدسیه جالوی نژاد وکیل کیفری در آمل

سرکار خانم قدسیه جالوی نژاد وکیل پایه یک دادگستری هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشند. ایشان در زمینه های ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. این وکیل سابقه و تبحر درخشانی در زمینه حل پرونده های کیفری داشته. شما نیز برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، رضوان ۱۶، ساختمان عظیمی، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۲۲۶۰۷۶


چهار توصیه مهم در انتخاب وکیل کیفری در آمل

با وکیل مورد نظرتان ملاقات حضوری داشته باشید: اهمیت ملاقات حضوری با بهترین وکیل کیفری آمل این است که شما به سادگی می‌توانید شناخت لازم از وکیل مورد نظرتان پیدا کرده با آگاهی کامل‌تری با او در تعامل باشید. در نظر داشته باشید که این تعامل می‌تواند در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده به کار شما آمده همکاری مطلوب‌تری را بین شما و وکیل شکل دهد. از سوی دیگر در جلسات ملاقات حضوری می‌توانید مهم‌ترین خواسته‌ها و اهداف خود را با وکیل در میان گذاشته و از او راهکار بخواهید.

هرگز چشم بسته وکیل انتخاب نکنید: اگر یک وکیل توانایی‌های بالایی در اختیار داشته باشد به سادگی می‌تواند به شما در کسب موفقیت در پرونده‌های کیفری کمک کند اما در مقابل اگر وکیلی فاقد تجربه و بازدهی لازم باشد هرگز نخواهد توانست گرهی را از پرونده‌های کیفری باز کند؛ بنابراین لازم است پیش از هرگونه اقدام برای به خدمت گرفتن حقوقدان در خصوص توانایی و مهارت‌هایی که او در اختیار دارد به طور کامل تحقیق کرده تا انتخاب درستی داشته باشید. انتخاب عجولانه شکست را به همراه دارد.

در خصوص تمامی جزئیات پرونده با وکیل به توافق برسید: هرگونه اختلاف نظر جزئی می‌تواند در آینده باعث بروز اختلافات جدی با بهترین وکیل کیفری آمل شود. از این رو بهتر است در ابتدای همکاری در خصوص تمامی مسائل مربوط به جزئیات پرونده با وکیل خود به تبادل نظر پرداخته و تصمیمات مشترکی را اتخاذ نمایید. در صورتی که در خلال گفتگوهای شکل گرفته به نقطه نظر مشترکی دست پیدا کردید لازم است که متن توافق خود را در قرارداد ذکر کرده و به آن پایبندی بالایی داشته باشید.

میزان سابقه وکیل را مورد بررسی قرار دهید: یکی از مهم‌ترین معیارهایی که می‌تواند در انتخاب وکیل نقش موثری را ایفا کند میزان سابقه‌ای است که در آن حقوقدان مورد نظر مشغول به ارائه خدمات حقوقی بوده است. ذکر این نکته ضروری می‌باشد که هرچه میزان سابقه یک وکیل افزایش پیدا کند بر تجربیات او افزوده خواهد شد. شما برای حل و فصل دعاوی کیفری به تجربیات این چنینی نیاز دارید و اگر به سراغ وکلای با سابقه بروید به طور قطع احتمال کسب موفقیت در دادگاه را افزایش خواهید داد.

بهترین وکیل کیفری در آمل

ویژگی‌های وکیل کیفری در آمل کسب موفقیت در پرونده را تضمین می‌کند

جسارت و شجاعت وکیل کیفری: سطح تنش در دعاوی کیفری بسیار بالا است و بهترین وکیل کیفری آمل عامل برای اینکه بتواند موفقیت در پرونده‌های قضایی را به دست آورد باید از جسارت و شجاعت بالایی برخوردار باشد تا در مواجهه با ناملایمت‌های مسیر زود ناامید نشود. او در همه حال شجاعت بالایی را از خود به نمایش می‌گذارد و با جسارتی که در اختیار دارد پرونده را پیگیری خواهد کرد؛ بنابراین جسارت و شجاعت جز به مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که می‌تواند در موفقیت پرونده نقش داشته باشد.

مهارت‌های ارتباطی با افراد درگیر در پرونده‌های کیفری: اگر وکیل نتواند با موکل خود ارتباط موثری را برقرار کند هرگز نخواهد توانست همکاری را به شیوه‌ای حرفه‌ای جلو ببرد و با او تعامل مطلوبی داشته باشد. از سوی دیگر گاهی لازم است وکیل با طرف‌های درگیر در پرونده مذاکره داشته باشد و این مسئله زمانی محقق می‌شود که او مهارت‌های بالایی در ارتباط گرفتن با افراد دیگر داشته باشد؛ اما لازم است این نکته را ذکر کنیم که باید در ارتباط با موکل همواره حد و مرزها به طور کامل از سوی وکیل رعایت شود.

فن بیان قوی: یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین وکیل کیفری آمل که می‌تواند شما را در دستیابی به موفقیت‌های چشمگیر در خصوص پرونده‌های کیفری یاری دهد قدرت نفوذ کلام او می‌باشد. دانش حقوقی و اطلاعاتی که وکیل در خصوص پرونده و مسائل حقوقی در اختیار دارد از اهمیت بالایی برخوردار است ولی تا زمانی که وکیل فن بیان قوی در اختیار نداشته باشد هرگز نخواهد توانست از دانش خود در جهت کسب موفقیت‌های چشمگیر در خصوص پرونده‌های کیفری استفاده کند.

امانت‌دار بودن: موکل تنها زمانی می‌تواند به وکیل اعتماد کاملی داشته باشد و حقایقی را در خصوص پرونده‌های کیفری بازگو نماید که احساس کند وکیل او امانتدار است؛ بنابراین لازم است رفتار و خلقیات وکیل به گونه‌ای باشد که این حس را در موکل خود ایجاد کرده و دغدغه‌ای را در او به جای نگذارد. وکیل تنها در صورتی می‌تواند به موفقیت‌های چشمگیری در خصوص پرونده‌های کیفری دست پیدا کند که اطلاعات جامعی را از موکل در خصوص دعاوی مطرح شده دریافت نماید و از آنها برای دفاع در میدان دادگاه استفاده کند.

بهترین وکیل کیفری در آمل

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی داریم شما را با نام و برخی از مهم ترین مشخصات بهترین وکیل کیفری آمل آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت دسترسی به وکلای متخصص و خبره نداشته باشید. در ادامه چند توصیه ممهم در انتخاب وکیل کیفری داشتیم و پس از آن نیز مهم ترین ویژگی های وکیل کیفری را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون که به انتهای مقاله نزدیک می شویم از شما همراهان گرامی درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 17 =

دکمه بازگشت به بالا