وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در آمل ⚖️【سال1403】 ✔️

بسیاری از بانوان تمایل دارند تا وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری را به وکلای خانم بسپارند. این افراد برای انتخابشان اغلب دلایل شخصی را دارند. یکی از مهمترین این دلایل این است که به طور معمول خانم‌ها احساس راحتی بیشتری با وکلای همجنس خود دارند. برای انتخاب وکلای خانم لازم است در ابتدا معیارهای مشخصی را در اختیار داشته باشید و با استفاده از آنها بتوانید میزان توانمندی گزینه‌های مختلف را مورد سنجش قرار دهید. در این صورت است که می‌توانید شاخص‌ترین و مطرح‌ترین گزینه‌ها را شناسایی کرده و برای امضای قرارداد با آنها اقدامات لازم را به انجام برسانید. در نظر داشته باشید که انتخاب وکیل همیشه کار ساده‌ای نیست. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در آمل آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در آمل

بهترین وکیل زن در آمل کیست؟

برای حضور موفق در دادگاه و رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری نیاز است دانش حقوقی خود را در سطح بالایی قرار داده و بر مواد قانونی و نیز تغییرات مربوط به آنها تسلط کامل داشته باشید… در واقع بهترین وکیل زن در آمل این وظیفه را بر عهده دارد تا پیگیر پرونده‌های شما در محاکم قضایی شده و راهکارهای موثری را برای عبور از مشکلات پیش آمده به موکل ارائه دهد. لازم است در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری روی تجربیات و دانش حقوقی وکیل حساب باز کنید

بهترین وکیل آمل سعی دارد تا با مشاوره حقوقی که به موکل خود ارائه می‌دهد او را از حقوق قانونی‌اش آشنا و آگاه کرده و اجازه ندهد طرف دیگر دعوای حقوقی یا کیفری منافع او را به خطر بیندازد. برترین وکیل زن در آمل این وظیفه را بر عهده دارد تا ضامن منافع موکل خود باشد و با نشان دادن راه حل‌های مناسب جلوی خسارت‌های احتمالی او را بگیرد. وکیل زن خوب در آمل سعی دارد از تجربیات خود به مطلوب‌ترین شکل ممکن استفاده کرده و به این شکل موکل خود را به پیروزی برساند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در آمل را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای زن در آمل را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

آزاده ابراهیمی اسکی

آزاده ابراهیمی اسکی

آزاده ابراهیمی اسکی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای پروانه وکالت از سال ۱۳۹۱ ، رئیس هیئت مدیره موسسه حقوقی و داوری دادپیشگان روشنگر آمل ، وکیل بانک سپه ،بانک رسالت ،بانک ملت و بانک رفاه ، وکیل متخصص دعاوی خانوادگی و متخصص در دعاوی ملکی و متخصص در دعاوی قراردادها ، دعاوی علیه بانک ها ، دارای تجربه در پرونده های ارز دیجیتال و جرایم رایانه ای می باشد.

تلفن همراه: 09112270901
آدرس: آمل، خیابان امام رضا ،کوچه دادگستری، قدیر یک ، انتهای بن بست ، دفتر وکالت ابراهیمی، طبقه اول

سمیه نوری املی

سمیه نوری املی وکیل زن در آمل

سرکار خانم سمیه نوری املی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرند. ایشان وکیل توانا و سر شناس جهت به احماق رساندن حقوق موکلین خود می باشد. همچنین پرونده های موفقی در سابقه ی خود ثبت کرده است. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، پاساژ محمدی، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۲۱۶۸۱۹

مرضیه وجدانی

مرضیه وجدانی وکیل زن در آمل

سرکار خانم مرضیه وجدانی وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان سالهای زیادی در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده با تبحر و تخصص لازمه به صورت حرفه ای فعال می باشند. با ارائه ادله محکمه پسند حق را به حق دار می رساند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، رضوان۳۰، پلاک ۳۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۰۸۶۱۶۸

مریم نیکو

مریم نیکو وکیل زن در آمل

سرکار خانم مریم نیکو وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند و به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده فعالیت دارد. ایشان با دانش حقوقی بالا و سابقه درخشانشان به خوبی در دعاوی عمل می کند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، پاساژ داودی، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۲۰۱۹۰۲

الناز موسوی

الناز موسوی وکیل زن در آمل

سرکار خانم الناز موسوی با مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق از وکلای پایه یک دادگستری هستند. در حوزه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. همچنین در 10 سال گذشته رزرومه کاری خوبی از خود به جای گذاشته اند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، کوی دادگستری جدید، نبش قدیر سوم، ساختمان آفتاب ۵، طبقه ۱

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۲۰۴۶۷۴

فاطمه ابراهیمی نیا

فاطمه ابراهیمی نیا وکیل زن در آمل

سرکار خانم فاطمه ابراهیمی نیا وکیل پایه یک دادگستری مشغول امر وکالت می باشند. مهارت ایشان در زمینه های ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده زبانزد است. پرونده های موفق بسیاری در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، روبروی دادسرا، پاساز محمدی، طبقه۲، پلاک ۱۶

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۲۰۰۰۸۶


۴ اشتباه بزرگ در انتخاب وکیل زن در آمل

انتخاب عجولانه: بسیاری از افراد مدت زمان کمی را برای انتخاب وکیل اختصاص می‌دهند و بدون هیچگونه تحقیق و بدون در نظر گرفتن معیارهای خود وکیل مورد نظرشان را انتخاب می‌کنند. این موضوع می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیر را به منافع موکل وارد کرده و او را از دسترسی به اهداف تعیین شده دور کند. در صورتی شما می‌توانید به وکلای شاخص و مطرح دست پیدا کنید که میزان توانایی‌های بهترین وکیل زن در آمل را مورد سنجش قرار داده و از آنها کسب اطمینان نمایید.

عدم توجه به سابقه وکیل: یکی دیگر از اشتباهات بزرگی که می‌تواند از سوی افراد درگیر در پرونده‌های حقوقی و کیفری سر بزند این است که آنها بدون در نظر گرفتن سابقه حقوقدان مورد نظر او را انتخاب نمایند. سابقه حقوقی یک وکیل نشان می‌دهد که او چه میزان از تجربه را به همراه خود دارد. هرچه میزان سابقه یک وکیل بیشتر باشد در واقع می‌تواند راهکارهای مناسب‌تری را برای عبور از مشکلات در پرونده‌های موجود به شما ارائه دهد. البته باید بدانید که حق الوکاله وکلای با سابقه بیشتر از گزینه‌های دیگر است.

انتخاب وکیل بدون در نظر گرفتن تخصص او: یکی دیگر از اشتباهاتی که شما در انتخاب بهترین وکیل زن در آمل با آن ممکن است روبرو شوید این است که بدون در نظر گرفتن تخصص برای استخدام حقوقدان مورد نظر اقدامات لازم را به انجام برسانید. در ابتدا لازم است موضوع پرونده‌ای که در دست دارید را در نظر مجسم کرده و سپس به دنبال وکیلی باشید که در زمینه دعاوی مطرح شده به تخصص‌های لازم دست پیدا کرده باشد. در صورت انجام دادن این کار می‌توانید شانس موفقیت را نیز به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

اعتماد به وکلای تازه کار: درد حاوی حقوقی و کیفری پیچیده به هیچ عنوان نمی‌توانید به وکلای تازه کار اعتماد کرده و وکالت پرونده‌های خود را به آنها بسپارید. چرا که این وکلا فاقد تجربه کافی برای در اختیار گرفتن وکالت پرونده‌های پیچیده هستند و نمی‌توانند آنطور که باید به آنها رسیدگی کرده و اهداف مورد نظر موکل را محقق سازند. تمامی وکلایی که در این مقاله نام برده شد دارای تجربیات کافی در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری هستند و شما می‌توانید با خیال راحت به آنها برای کسب موفقیت اعتماد کنید.

بهترین وکیل زن در آمل

وجه تمایز بهترین وکیل زن در آمل با سایر وکلا در چیست؟

شهرت: لازم است وکلایی که قصد استخدام آنها را دارید از شهرت و معروفیت قابل قبولی برخوردار باشند. یکی از مهم‌ترین وجه تمایز بین بهترین وکیل زن در آمل با سایر گزینه‌ها در این است که آنها توانستند در سال‌های متمادی نام پرآوازه‌ای را در محاکم قضایی از خود به جای بگذارد و به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کنند. دقت داشته باشید که با اندکی پرس و جو و تحقیق از افراد مطلع می‌توانید به وکلای مشهور در شهر خود دست پیدا کنید و اقدامات لازم را برای استخدام و به خدمت گرفتن آنها به انجام برسانید.

مهارت‌های ارتباطی قوی: در واقع لازم است وکیل مورد نظر راهی را برای برقراری ارتباط با موکل خود و سایر افراد درگیر در پرونده پیدا کند. برای پیشرفت رسیدگی پرونده ایجاد تعامل موثر بین وکیل و موکل نقش اساسی دارد. اغلب افرادی که با پرونده‌های حقوقی و کیفری دست به گریبان هستند به نوعی از نظر روحی دچار هایی می‌باشند که همین مسئله برقراری ارتباط با آنها را سخت می‌کند. لازم است وکیل مورد نظر راه‌هایی را پیدا کرده تا با استفاده از آنها بتواند اعتماد و اطمینان موکل خود را جلب نموده و با او ارتباط بگیرد.

فن بیان قوی: یکی دیگر از وجوه تمایز بین بهترین وکیل زن در آمل با سایر وکلایی که در این حوزه مشغول به فعالیت‌های حقوقی هستند در این است که آنها فن بیان قوی دارند و می‌توانند مسائل پیچیده حقوقی را به شیوه‌ای مطلوب و قابل فهم برای موکل بازگو نموده و تشریح کنند. این وکلا از دانش حقوقی بالایی برخوردار هستند و می‌توانند با استفاده از مهارت‌هایی که در زمینه قدرت نفوذ کلام دارند دفاعیات موثری را از موکل خود در محیط دادگاه داشته باشند و به این شکل موفقیت را برای موکل به دست آورند.

درک احساسات موکل: ممکن است افراد در مواجهه با دعاوی مطرح شده با نوعی تنش در زندگی خود همراه باشند. اولین توقع موکل از وکیل خود این است که او به طور دقیق به صحبت‌های او گوش داده و احساسات او را در خصوص پرونده درک نماید. این مسئله به ایجاد نوعی صمیمیت بین وکیل و موکل منجر خواهد شد و همین موضوع می‌تواند کلید حل بسیاری از مشکلات پیش آمده باشد. در صورتی که وکیل از احساسات موکل مطلع باشد می‌تواند خواسته‌های او در خصوص پرونده را بهتر درک نماید.

بهترین وکیل زن در آمل

کلام آخر

از اینکه تا انتهای مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی داشتیم تا بهترین وکیل زن در آمل را به شما معرفی کنیم و برخی از مشخصات و تخصص های مربوط به هر یک را نیز بررسی کنیم. در ادامه چهار اشتباه بزرگ در زمان استخدام وکیل مورد بررسی قرار گرفت و پس از آن نیز به سراغ برخی از مهم ترین تفاوت های میان وکلای نام برده شده با سایر گزینه ها رفتیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + شش =

دکمه بازگشت به بالا