خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در آمل ⚖️【سال1403】 ✔️

مواد قانونی سعی دارند تا روابط افراد در سطح خانواده را کنترل و تعیین نمایند چرا که افراد ممکن است دچار اختلافات خانوادگی جدی شده و برای حل آنها به محاکم قضایی مراجعه نمایند. تصمیمات غلط در خصوص دعاوی خانواده می‌تواند عواقب ناگواری را برای افراد به دنبال داشته باشد آنها را با خسارت‌های عاطفی متعددی روبرو کند. برای رسیدگی به پرونده‌های مرتبط با دعاوی خانواده و اقامه دعوا در محاکم قضایی لازم است با یک وکیل مجرب و خبره در ارتباط بوده و اقدامات خود را با او هماهنگ کنید. برای دستیابی به نتایج درخشان لازم است به سراغ شاخص‌ترین گزینه‌ها بروید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در آمل آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در آمل

بهترین وکیل خانواده در آمل کیست؟

لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که بهترین وکیل خانواده در آمل به طور مستقیم می‌تواند در کسب پیروزی در محاکم قضایی نقش داشته باشد. در واقع او تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا گره‌های موجود در پرونده را باز کرده و با استفاده از دانش حقوقی خود راهکارهای مناسبی را برای کسب پیروزی ارائه دهد. از این رو لازم است در هنگام انتخاب وکیل به مهارت‌های او توجه ویژه‌ای داشته باشید تا به این شکل بتوانید در دادگاه نتایجی را به دست آورید که مطلوبیت بالایی را برای شما دارند.

در واقع برترین وکیل خانواده در آمل از فن بیان و سایر مهارت‌های خود در جهت ارائه دفاعیات موثر در میدان دادگاه استفاده کرده به این شکل موقعیتی را فراهم می‌کند که در آن منافع موکل تامین گردد. لازم به ذکر است که بهترین وکیل آمل به طور مداوم متون حقوقی را مطالعه کرده علم خود را به روز نگه می‌دارد. این مسئله به او کمک خواهد کرد تا از سایر رقبای جدی خود در عرصه پرونده‌های خانوادگی عقب نمانده و در نتیجه بتواند راهکارهای مناسبی را به موکل خود ارائه دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در آمل را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در آمل را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

سیامک اسکو

سیامک اسکو وکیل خانواده در آمل

جناب آقای سیامک اسکو وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان از بهترین وکلای خانواده می باشند و با ارائه ادله محکمه پسند به قاضی مربوطه روند پرونده را کوتاه تر می سازند.

آدرس دفتر: آمل، خیابان هراز آفتاب ۲۵، ساختمان میثم، طبقه اول، واحد ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۰۰۳۷۶۴

هادی اصغری

هادی اصغری وکیل خانواده در آمل

جناب آقای هادی اصغری وکیل و مشاور با سابقه و با تعهد کاری پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در امور مختلف کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان به صورت حرفه ای در امور دعوی خانواده به مراجعین مشاوره ارائه می دهند.

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام خمینی، افتاب ۵۶، پلاک ۵۸

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۲۵۳۷۶۵

فاطمه اقدسی

فاطمه اقدسی وکیل خانواده در آمل

سرکار خانم فاطمه اقدسی وکیل و مشاور توانا پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در همه ی امور دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرند. همچنین ایشان با توجه به سابقه ی خود در امور دعوی خانواده وکیل با تجربه شناخته شده است.

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، خیابان شهید قدیر نژاد، روبروی قدیر ۴، مجتمع آفتاب ۵، طبقه۳

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۲۱۶۸۸۵

علی افرازه

علی افرازه وکیل خانواده در آمل

جناب آقای علی افرازه وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در امور کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرند. همچنین ایشان یکی از وکلای توانا در زمینه ی دعوی خانواده هستند. شما نیز برای دریافت مشاوره و رزرو وقت از این وکیل با تجربه می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: امل، خیابان امام رضا، رضوان۱۴، پلاک۱۷، طبقه ۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۹۳۰۲۶۸

مصطفی اکبری

مصطفی اکبری وکیل خانواده در آمل

جناب آقای مصطفی اکبری وکیل و مشاور با سابقه پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در امور دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان با چندین سال سابقه وکالت خانواده پرونده های موفق متعددی را در کارنامه کاری خود جای داده اند.

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام خمینی {ره}، آفتاب ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۲۵۴۹۰۶


تعرفه حق الوکاله وکیل خانواده در آمل در صورت شکست در پرونده

باید در نظر داشته باشید که بهترین وکیل خانواده در آمل هرگز نمی‌تواند به طور کامل کسب موفقیت در پرونده‌های قضایی را تضمین نماید. دانش و مهارت حقوقی وکیل می‌تواند در کسب موفقیت در محاکم قضایی نقش اساسی داشته باشد اما به هیچ عنوان نمی‌تواند به طور صددرصدی ضامن کسب موفقیت باشد. وکیل بر اساس اصول حرفه‌ای موظف است تا تمام تلاش خود را برای کسب موفقیت به کار بگیرد و در انجام وظایف خود به هیچ عنوان کوتاهی نکند تا در نهایت موفقیت برای پرونده حاصل شود.

اما لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که وکیل خانواده مامور است تا وظایف خود را به مطلوب‌ترین شکل ممکن به انجام برساند ولی نتایجی که به دست می‌آید به هیچ عنوان تاثیری بر روی حق الوکاله او ندارد. اگر بخواهیم تعریف دقیقی در خصوص حق الوکاله ارائه دهیم باید بگوییم در واقع همان دستمزدی است که باید در ازای دریافت خدمات حقوقی به وکیل مورد نظر پرداخت شود. قانون این حق را به وکیل داده است تا با مشارکت و همفکری موکل میزان دستمزد و نحوه پرداخت آن را تعیین و مشخص نماید.

در ابتدا لازم است شما وکیل مورد نظرتان را برای رسیدگی به پرونده‌های خانوادگی انتخاب کنید  به دفتر او مراجعه کرده و مهم‌ترین خواسته‌ها و دغدغه‌های خود را با او مطرح نمایید. در این شرایط است که بهترین وکیل خانواده در آمل پرونده را به دقت مورد بررسی قرار می‌دهد تا تمامی جوانب آن برایش مشخص شود. وقتی شناخت وکیل از پرونده قضایی مورد نظر تکمیل شد او می‌تواند با دیدی جامع‌تر در خصوص حق الوکاله اظهار نظر کند و آن را به صورت توافقی تعیین نماید.

یکی از مهم‌ترین مسائلی که لازم است در خصوص آن با وکیل مورد نظرتان تبادل نظر کرده و در نهایت به توافقات کاملی دست پیدا کنید مسئله حق الوکاله در صورت شکست در پرونده‌های خانوادگی می‌باشد. در صورتی که علی رغم تلاش‌های بی‌وقفه وکیل با شکست روبرو شدید و نتوانستید اهداف خود را در خصوص پرونده‌های خانوادگی تامین نمایید لازم است برای محاسبه حق الوکاله به متن قرارداد خود رجوع کنید. در این خصوص همه چیز به توافق شما با حقوقدان مورد نظر بستگی دارد و دست شما برای بستن قرارداد و ذکر نمودن این موضوع باز است.

بهترین وکیل خانواده در آمل

پس از انتخاب وکیل خانواده در آمل چه باید کرد؟

ملاقات حضوری با وکیل خانواده: اکنون که توانسته‌اید با در نظر گرفتن معیارهای مختلف میزان توانایی و مهارت بهترین وکیل خانواده در آمل را مورد سنجش قرار داده و تا حدودی از انتخاب وی اطمینان حاصل کنید لازم است با گزینه مورد نظرتان تماس گرفته و مختصری در خصوص پرونده و اهداف خود با او صحبت کنید. اگر وکیل مایل به همکاری باشد وقتی را برای ملاقات حضوری در اختیار شما قرار خواهد داد تا شما در زمان مقرر در دفتر او حاضر شده و در خصوص دعاوی مطرح شده به تبادل نظر بپردازید.

دریافت مشاوره حقوقی: مشاوره حقوقی در واقع همان راهی است که شما می‌توانید با استفاده از آن اطلاعات حقوقی خود را در خصوص پرونده‌های خانوادگی افزایش داده و با دانش حقوقی کاملی پای به عرصه دادگاه بگذارید. پس از اینکه از انتخاب وکیل مورد نظرتان اطمینان حاصل کردید لازم است برای دریافت مشاوره حقوقی نیز به او مراجعه کنید و مهم‌ترین سوالات خود را از او بپرسید. وکیل به شما کمک خواهد کرد تا ضعف‌های حقوقی خود را جبران کرده و مهیای حضور در دادگاه شوید.

افزایش شناخت متقابل: تنها با مطالعه چند سطر در خصوص ویژگی‌های بهترین وکیل خانواده در آمل نمی‌توان به شناخت کاملی از او دست پیدا کرد. پس از اینکه وکیل مورد نظرتان را انتخاب کردید لازم است تحقیقات جامعی را در خصوص او انجام دهید و در جلسات ملاقات حضوری فن بیان و قدرت برقراری ارتباط او را بررسی کنید. باید تحقیقات شما در خصوص وکیل به گونه‌ای باشد که از انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید یا اینکه قید استخدام او را بزنید.

توافق بر سر جزئیات پرونده: یکی دیگر از موضوعاتی که لازم است در خصوص آن با وکیل مورد نظرتان اهداف مشترکی را ترسیم نمایید مسئله حق الوکاله و جزئیات مربوط به پرونده می‌باشد. همانطور که اشاره کردیم حق الوکاله در بسیاری از موارد و پرونده‌ها به صورت توافقی تعیین می‌شود بنابراین پس از انتخاب وکیل لازم است که جلساتی که با او برقرار می‌کنید در خصوص حق الوکاله و شیوه پرداخت آن به توافقات کاملی دست پیدا کنید و در نهایت اقدام به انعقاد قرارداد نمایید.

بهترین وکیل خانواده در آمل

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل خانواده در آمل آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید با اندکی جست و جو گزینه های مد نظرتان را انتخاب کنید. در ادامه شما را با تعرفه وکالت در پرونده هایی که با شکست رو به رو می شوند آشنا کردیم و پس از آن نیز به سراغ عوامل موثر بر میزان حق الوکاله در دعاوی خانوادگی رفتیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + سه =

دکمه بازگشت به بالا