طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در آمل ⚖️【سال1403】 ✔️

اصل بر این است تا زوجین در کنار یکدیگر بتوانند زندگی شاد و پر از آرامشی را تجربه کرده و به اهداف مشترک خود دست پیدا کنند؛ اما گاهی موقعیتی فراهم می‌شود و ناملایمت‌های زندگی کار را برای در کنار هم بودن سخت و دشوار می‌کند. در چنین شرایطی است که ممکن می باشد یکی از زوجین یا هر دوی آنها برای طلاق پیش قدم شده و زندگی مشترک را پایان دهد. در طلاق باید به حقوق هر یک از طرفین به طور کامل رسیدگی شود تا حق و حقوقی از آنها ضایع نشود. با توجه به اینکه طلاق یک روند قانونی برای جدایی زن و مرد از یکدیگر می‌باشد بهتر است که رسیدگی به پرونده‌های از این جنس را به یک وکیل مجرب و خبره بسپارید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در آمل آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در آمل

بهترین وکیل طلاق در آمل کیست؟

باید در ابتدا به این موضوع اشاره داشته باشیم که طلاق را می‌توان در دسته‌های مختلفی تقسیم بندی کرد که از مهمترین آنها می‌توان به طلاق توافقی و طلاق از طرف مرد و طلاق از طرف زن اشاره نمود. بهترین وکیل طلاق در آمل به واسطه تجربه بالایی که در زمینه حقوق طلاق به دست آورده می‌تواند رسیدگی مطلوبی به پرونده‌های مربوطه داشته باشد و منافع شما را به شکلی صحیح در محاکم قضایی دنبال نماید. در واقع وکیل سعی دارد تا صدمات ناشی از طلاق را برای موکل به حداقل برساند.

برترین وکیل طلاق در آمل با قوانین و مقررات وط به حقوق خانواده آشنایی کامل دارد و در صورت نیاز می‌تواند با مرور مواد قانونی و تبصره‌های مربوط به آنها مطلوب‌ترین راه برای عبور از مشکلات پیش آمده را در اختیار موکل قرار دهد. بهترین وکیل آمل دانش حقوقی خود را با تحصیل در رشته مربوطه و نیز مطالعات مداوم به دست آورده است. جلب رضایت موکل جزو مهم‌ترین اهداف وکیل طلاق است و او اجازه نخواهد داد که کوتاهی در انجام وظایف به نتیجه پرونده ضربه بزند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در آمل را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای طلاق در آمل را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

مجید بوستان

مجید بوستان وکیل طلاق در آمل

جناب آقای مجید بوستان وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان متخصص در دعاوی خانواده، طلاق و حقوقی هستند. جناب بوستان علاوه بر فعالیت خوب در دعاوی طلاق، در سایر دعاوی همچون ملکی و کیفری فعالیت بی نظیری دارند. توانسته اند نظر موکلین خود را به خوبی جلب کنند.

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، رضوان۱۴، پلاک۷، طبقه۱

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۲۷۵۱۳۳

بهاره پاکیزه

بهاره پاکیزه وکیل طلاق در آمل

سرکار خانم بهاره پاکیزه وکیل با سابقه پایه یک دادگستری هستند. همچنین خانم پاکیزه مشاوره حقوقی خوبی نیز هستند که مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری صورت پذیر است. تخصص ایشان در دعاوی مختلفی همچون خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری است.

آدرس دفتر: آمل، خیابان هراز، افتاب ۲۷، اول رسالت

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۰۰۸۵۹۸

هادی توکلی

هادی توکلی وکیل طلاق در آمل

جناب آقای هادی توکلی یکی دیگر از وکلای نام دار پایه یک دادگستری شهر آمل هستند. جناب توکلی در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و… فعالیت می کنند. تخصص و مهارت بالای ایشان باعث شده تا پرونده های سخت و پیچیده بسیاری را به خوبی حل وفصل کنند.

آدرس دفتر: آمل، خیابان طالب آملی، دریای ۳۳، پلاک ۱۶، طبقه اول، واحد ۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۰۵۰۳۱۷۰

علی جعفری

علی جعفری وکیل طلاق در آمل

جناب آقای علی جعفری وکیل توانمند و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان متخصص در دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی هستند. اما تبحر بیشتر آقای جعغری بر روی پرونده های خانواده از جمله طلاق و مهریه است. برای دریافت مشاوره و رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، کوچه رضوان ۹، مجتمع امید، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۱۳۱۵۸۹

مهرنوش جلالیان

مهرنوش جلالیان وکیل طلاق در آمل

سرکار خانم مهرنوش جلالیان با بیش از 10 سال سابقه، وکیل با تجربه پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم جلالیان در دعاوی خانواده، حقوقی، طلاق، مهریه، حضانت فرزند، نفقه و… مهارت ویژه ای دارند. همچنین مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین شان قرار می گیرد.

آدرس دفتر: آمل، خیابان هراز، بلوار مدرس آفتاب۷۴، یاس دوم

تلفن تماس: ۰۹۱۱۹۱۸۷۵۱۰


فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل طلاق در آمل

اگر قصد اقدام برای طلاق را دارید به طور قطع به هزینه بهترین وکیل طلاق در آمل فکر کرده‌اید بله. از این رو تعداد زیادی از افراد درگیر در پرونده‌های طلاق به دنبال این هستند تا فرمول مشخصی را برای محاسبه حق الوکاله وکیل پیدا کنند. در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که حق الوکاله به میزان دستمزدی گفته می‌شود که باید در ازای دریافت خدمات حقوقی به وکیل پرونده پرداخت شود. لازم به ذکر است که حق الوکاله میزان ثابتی ندارد و باید توافقی تعیین شود.

در ابتدا لازم است فرد با استفاده از معیارهای مهمی که در ذهن خود دارد به مطالعه و بررسی سوابق و تخصص گزینه‌های مختلف بپردازد در نهایت از میان آنها شاخص‌ترین و مجرب‌ترین وکیل را برگزیند. لازم به ذکر است که توانایی ویژگی‌های یک وکیل به طور مستقیم بر روی نتیجه پرونده‌های طلاق تاثیر می‌گذارد. از این رو باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید و از هرگونه انتخاب چشم بسته و عجولانه در خصوص استخدام حقوقدان مورد نظر دوری کنید تا در نهایت احتمال موفقیت افزایش پیدا کند.

پس از اینکه از انتخاب بهترین وکیل طلاق در آمل آسوده شدید لازم است با دفتر او تماس گرفته و قصد خود برای همکاری با وی را اعلام نمایید. در این جلسات است که می‌توانید میزان حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین کنید. وکیل تنها زمانی می‌تواند نظر خود را به صورت قطعی در خصوص حق الوکاله مربوط به پرونده‌های طلاق اعلام کند که مدارک و مستندات مربوط به آن را به طور کامل مورد مطالعه قرار داده باشد. شما نیز به عنوان موکل می‌توانید با چانه زنی از میزان حق الوکاله کم کنید.

اشاره داشتیم که میزان حق الوکاله به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می‌شود اما لازم است این موضوع را نیز ذکر کنیم که آیین نامه‌ها نیز سعی در ارائه مبالغ مشخص برای عهده‌دار شدن وکالت توسط وکلا ارائه خواهند داد؛ اما لازم به ذکر است که وکیل دارای شغل آزاد است و می‌تواند در صورت تمایل دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین نماید. علاوه بر این لازم است با وکیل مورد نظرتان در خصوص شیوه پرداخت حق الوکاله و اقساط آن به توافقات کاملی برسید.

بهترین وکیل طلاق در آمل

عوامل موثر در میزان حق الوکاله وکیل طلاق در آمل

در ابتدا لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که میزان حق الوکاله‌ای که وکلای مختلف برای عهده‌دار شدن پرونده‌های طلاق دریافت می‌کنند کاملاً با یکدیگر متفاوت است در این بین عوامل موارد مختلفی وجود دارد که وکلا با در نظر گرفتن آنها میزان حق الوکاله را افزایش یا کاهش می‌دهند؛ بنابراین لازم است وکیل پیش از هرگونه تعیین میزان حق الوکاله به این عوامل توجه داشته باشد. در ادامه برخی از این عوامل مهم را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

پیچیدگی پرونده‌های طلاق: پیچیدگی پرونده‌های طلاق یکی از مهم‌ترین عواملی است که باعث می‌شود وکیل مورد نظر از شما درخواست دستمزد بیشتری داشته باشد. برای مثال باید دقت داشته باشید که میزان پیچیدگی در دعاوی طلاق از طرف زن به مراتب بالاتر از دعاوی طلاق توافقی می‌باشد پس بدیهی است اگر وکیل ی عهده‌دار شدن پرونده‌های طلاق از طرف زن از شما درخواست حق الوکاله بیشتری کند. با این حال وکیل عوامل دیگری را نیز برای تعیین حق الوکاله در نظر می‌گیرد.

سابقه وکیل طلاق: هرچه سابقه یک وکیل بیشتر باشد در واقع به جرات می‌توان گفت که تجربیات بیشتری را نیز برای عهده‌دار شدن وکالت در پرونده‌های طلاق در اختیار دارد. بهترین وکیل طلاق در آمل از تجربیات خود برای ارائه راهکارهای مناسب در جهت حل مشکلات پیش آمده استفاده خواهد کرد و همین مسئله عاملی است که از شما درخواست حق الوکاله بیشتری داشته باشد. می‌توان گفت سابقه یک وکیل مهم‌ترین عامل در افزایش میزان حق الوکاله است.

زمانبر بودن پرونده طلاق: برخی از پرونده‌ها در مدت زمان بسیار کمی به نتیجه می‌رسند و برخی دیگر از پرونده‌های طلاق برای صدور رای نهایی به مدت زمان بیشتری نیازمند هستند. اگر وکیلی مدت زمان بالایی را درگیر پرونده باشد به طور قطع از موکل خود درخواست حق الوکاله بیشتری خواهد کرد. در زمان تعیین حق الوکاله حقوقدان مورد نظر به بررسی پرونده خواهد پرداخت تا زمان بر بودن آن به طور کامل برایش مشخص شود؛ بنابراین در تعیین میزان دستمزد وکیل باید این موضوع را لحاظ کنید.

بهترین وکیل طلاق در آمل

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و صبوری به خرج دادید از شما همراهان گرامی تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مهم ترین مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل طلاق در آمل آشنا کنیم تا در کمترین مدت زمان بتوانید وکلای شاخص دسترسی پیدا کنید. در ادامه نکات مشخصی را درباره فرمول محاسبه حق الوکاله و شیوه پرداخت آن را مورد سنجش قرار دادیم. در انتهای مقاله نیز عوامل موثر در میزان حق الوکاله را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما می خواهیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا