طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در بابل ⚖️【سال1403】 ✔️

بیشتر قوانین مربوط به ازدواج و طلاق از شرع مقدس اسلام استخراج شده است و به همین سبب مرد و زن در زمان نکاح دارای حقوقی می‌باشند که باید در هنگام طلاق به طور کامل تعیین و تکلیف طلاق یک روند حقوقی و قانونی برای جدایی زوجین از یکدیگر است و اگر هر یک از آنها با حقوق خود آشنایی نداشته باشد هرگز نخواهد توانست در دعاوی مطرح شده منافع خود را تامین نماید. در صورتی که تمایل دارید برای طلاق اقدام کنید باید در ابتدا تمام تحقیقات خود را بر روی ویژگی و خصوصیات وکیل مورد نظر معطوف کرده تا در نهایت شاخص‌ترین آنها را به خدمت بگیرید. چرا که هر وکیلی نمی‌تواند در این مسیر به شما کمک شایانی داشته باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در بابل آشنا کنیم پس با ما تا پایان مقاله همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در بابل

بهترین وکیل طلاق در بابل کیست؟

کسب اطلاع در خصوص بهترین وکیل طلاق در بابل از این لحاظ دارای اهمیت است که شما تنها با استفاده از وکلای شاخص و توانا است که می‌توانید به نتایج مطلوبی در خصوص پرونده‌های طلاق دست پیدا کنید. دعاوی طلاق به صورت کاملاً تخصصی و حرفه‌ای دنبال می‌شوند و هرگونه اقدام غلط از سوی وکیل یا موکل می‌تواند صدمات مالی و عاطفی بسیاری را در ادامه کار به دنبال داشته باشد. وکلای تازه کار و فاقد تجربه پرونده‌های طلاق را تبدیل به محلی برای آزمون و خطا خواهند کرد و عملاً هیچ دستاوردی را نیز به همراه نخواهند آورد.

بهترین وکیل بابل وظیفه دارد تا ضامن منافع موکل خود در جلسات دادگاه باشد و با ارائه دفاعیات موثر قضات مربوطه را متقاعد سازد تا به نفع موکل رای نهایی را صادر کنند. وکیل طلاق خوب در بابل به قوانین و مقررات مربوط به انواع دعاوی طلاق اعم از طلاق توافقی و طلاق از طرف مرد و طلاق از طرف زن آشنایی کامل دارد می‌تواند در صورت لزوم مطلوب‌ترین راهکار برای عبور از مشکلات پیش آمد را در اختیار موکل قرار دهد خسارت‌های ناشی از طلاق را برای موکل خود به حداقل برساند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بابل را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای طلاق در بابل را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

سجاد موسوی

سجاد موسوی بهترین وکیل طلاق در بابل

وکیل سجاد موسوی وکیل مجرب و توانمند با بیش از چندین سال سابقه کار حقوقی در عرصه وکالت و دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی علامه طباطبائی تهران می باشد. ایشان مقالات متعدد علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و بین المللی را در رزومه خویش دارند. کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است.

دفتر وکالت آقای موسوی متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود می باشد.

از جمله خدمات وکیل آقای موسوی عبارتند از:

  • وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
  • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
  • وکالت در دیوان عالی کشور
  • داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
  • وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
  • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

تلفن همراه: 09119104966
شماره تماس دفتر وکالت: 01144420762
آدرس دفتر: 
بابل، چهارراه شهاب نیا، توحید9، ساختمان آرین، طبقه2، واحد7

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای سجاد موسوی، می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا با ایشان در ارتباط باشید.

فاطمه نعمتی

فاطمه نعمتی وکیل طلاق در بابل

سرکار خانم فاطمه نعمتی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان سالهای زیادی در حوزه ی دعاوی کیفری، ملکی، کیفری و خانواده فعالیت می کند. ایشان از بهترین وکیل های طلاق می باشد و تعداد زیادی پرونده موفق در این حوزه به نام خود ثبت کرده اند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بابل، میدان اوقاف، ساختمان هلیا ۲، طبقه ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۱۷۷۸۴۲

رشید نیک زاد

رشید نیک زاد وکیل طلاق در بابل

جناب آقای رشید نیک زاد وکیل موفق پایه یک دادگستری هستند. ایشان در تمامی زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. جناب آقای رشید نیک زاد سابقه بسیار خوبی در زمینه طلاق داشته و از بهترین وکیل های طلاق شناخته می شوند.برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بابل، کمربندی غربی، توحید ۹، طاهر ۲، ساختمان آذین

تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۷۰۹۵۷۸

امیرعباس نوری

امیرعباس نوری وکیل طلاق در بابل

جناب آقای امیر عباس نوری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان درامور دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. بصورت تخصصی در حوزه طلاق پرونده قبول می کند و مشاوره های بسیار خوبی در این باره ارائه می دهند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بابل، خیابان مدرس، نبش مدرس ۱۵، مجتمع توکل، طبقه۷، واحد ۴۰

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۱۳۸۵۱۹

مهیار لطفی

مهیار لطفی وکیل طلاق در بابل

جناب آقای مهیار لطفی وکیل پایه یک دادگستری مشغول امر وکالت می باشند. مهارت ایشان در حوزه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده زبانزد می باشد. همچنین ایشان در حوزه طلاق رزرومه کاری درخشانی دارند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بابل، کمربندی غربی، نبش توحید ۵۹، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۷۲۰۳۸۳

صدیقه گلگون

صدیقه گلگون وکیل طلاق در بابل

سرکار خانم صدیقه گلگون وکیل موفق پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در زمینه دعاوی کیفری، ملکی، خانواده و حقوقی فعالیت دارند. همچنین ایشان به صورت تخصصی در حوزه طلاق پرونده قبول می کند و مشاورات تخصصی ارائه می دهند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بابل، کمربندی غربی، چهار راه امیرکبیر، امیرکبیر غربی، فردوس ۲۱

تلفن تماس: ۰۹۳۵۲۴۰۴۰۵۵


فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل طلاق در بابل

کسب اطلاعات در خصوص میزان هزینه‌ای که بهترین وکیل طلاق در بابل دریافت خواهد کرد برای بسیاری از افراد درگیر در پرونده‌های طلاق از اهمیت بالایی برخوردار است. به طور معمول افراد با این تصور غلط دست به گریبان هستند که تمامی وکلای شاخص و مطرح درازای قبول وکالت در پرونده‌های طلاق از آنها دستمزدهای هنگفتی را دریافت می‌کنند. اولاً اینکه وکلای معرفی شده با دستمزدهای مقرون به صرفه‌ای حاضر به قبول وکالت هستند. ثانیاً دستمزد آنها با مهارتشان تناسب دارد.

اگر به دنبال فرمول محاسبه حق الوکاله برای پرونده‌های طلاق هستید باید به این موضوع توجه داشته باشید که هرگز نمی‌توان رقم ثابتی را به عنوان حق الوکاله وکیل اعلام نمود. وکالت شغلی آزاد محسوب می‌شود و این حق از نظر قانونی به وکیل داده شده است تا به صورت توافقی میزان حق الوکاله خود را تعیین نماید. زمانی که صحبت از تعیین توافقی حق الوکاله می‌کنیم منظورمان این است که وکیل در ابتدا مبالغ مشخصی را اعلام کرده و موکل نیز می‌تواند در خصوص آن چانه زنی کند.

باید اشاره داشته باشیم که بهترین وکیل طلاق در بابل با در نظر گرفتن عوامل مختلفی نظر خود را در خصوص میزان حق الوکال اعلام می‌دارد که در قسمت آینده از مقاله به آن اشاره خواهیم نمود. در ابتدا و پیش از حضور در جلسات تعیین میزان حق الوکاله لازم است اطلاعات حقوقی خود را در خصوص نحوه تعیین میزان حق الوکاله افزایش دهید تا تعامل سازنده‌تری را با حقوقدان مورد نظر داشته باشید و در نهایت با گفتگوهای فراوان به قراردادی خوب که ضامن منافع شما باشد دست پیدا کنید.

شما می‌توانید در خصوص نحوه پرداخت میزان حق الوکاله نیز با وکیل خود تبادل نظر کرده و در نهایت به نقطه نظر مشترکی دست پیدا کنید. برای مثال اگر توانایی پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا را ندارید می توانید موافقت وکیل را برای پرداخت اقساطی آن جلب کنید. از سوی دیگر لازم است تکلیف حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده‌های طلاق نیز به طور کامل مشخص شود تا در آینده هیچ یک از طرفین دچار اختلافات جدی با یکدیگر نشود.

بهترین وکیل طلاق در بابل

عوامل موثر در میزان حق الوکاله وکیل طلاق در بابل

نوع پرونده: اولین موضوعی که بهترین وکیل طلاق در بابل برای تعیین میزان حق الوکاله به آن توجه خواهد کرد نوع پرونده‌ای است که به او ارائه داده‌اید. اینکه پرونده شما حقوقی باشد یا کیفری در میزان حق الوکاله نقش موثری دارد. از سوی دیگر باید این موضوع را در نظر داشته باشید که در هر یک از انواع طلاق و پرونده‌های مربوط به آنها وکلا دستمزدهای متفاوتی را دریافت خواهند کرد و برای آنها نوع پرونده شما از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود و آن را در نظر خواهند گرفت.

پیچیدگی پرونده‌های طلاق: پیچیدگی پرونده‌های طلاق نیز از جمله مواردی است که می‌تواند میزان حق الوکاله و هزینه وکیل را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. در واقع وکیل ان دشواری پرونده را به دقت مورد بررسی قرار می‌دهد و شانس موکل در کسب پیروزی در آن را نیز تخمین می‌زند. انرژی که لازم است وکیل در پرونده‌های پیچیده طلاق صرف نماید عاملی می‌شود تا او از شما میزان حق الوکاله بیشتری را درخواست نماید. پس بهتر است پیش از هرگونه تصمیم برای تعیین میزان حق الوکاله به این موضوع نیز توجه داشته باشید.

سابقه وکیل طلاق: برای دستیابی به موفقیت باید به سراغ آن دسته از وکلایی برویم که در زمینه طلاق سابقه درخشان‌تری را در طی سال‌های متمادی از خود به جای گذاشته‌اند؛ اما همواره لازم است این نکته را نیز مد نظر قرار دهید که هرچه میزان سابقه بهترین وکیل طلاق در بابل بیشتر باشد به طور قطع برای قبول وکالت در پرونده‌های شما حق الوکاله بیشتری را مطالبه خواهد کرد. از سوی دیگر باید توجه داشته باشید که احتمال کسب موفقیت با استفاده از وکلای با سابقه و مجرب به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.

محل جغرافیایی دفتر وکیل: حق الوکاله وکیل برای دریافت وکالت در پرونده‌های طلاق در شهرهای مختلف با یکدیگر دارای تفاوت‌های اساسی می‌باشد. برای مثال لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که میزان حق الوکاله وکلای مشغول در تهران به مراتب بیشتر از دستمزدی است که وکلای خبره در بابل دریافت خواهند کرد. از سوی دیگر محل جغرافیایی دفتر وکیل در شهر بابل و محلات مختلف آن بایکدیگر دارای تفاوت‌های جدی می‌باشد؛ بنابراین شهر محل فعالیت وکیل نیز در این خصوص موثر است.

بهترین وکیل طلاق در بابل

کلام آخر

از این بابت که تا اینجای مقاله در کنار ما بود از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مهم ترین مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل طلاق در بابل آشنا کنیم تا با سهولت بتوانید گزینه های مد نظرتان را انتخاب کنید. در ادامه فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل طلاق را مورد بررسی قرار دادیم و آن را تشریح نمودیم. در انتهای مطلب نیز مهم ترین عوامل موثر بر میزان حق الوکاله را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا