وکیل

10 تا از بهترین وکیل بابل ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

در سطح شهر بابل با تعداد زیادی از موسسات حقوقی و دفاتر وکالت روبرو هستیم. اگر هدفمان تنها خدام یک وکیل باشد به سادگی می‌توانیم به منظورمان دست پیدا کنیم اما نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن اشاره داشته باشیم این است که میزان توانایی و مهارتی که یک وکیل از خود در حل و فصل دعاوی مطرح شده نشان خواهد داد به طور مستقیم بر روی آینده پرونده تاثیرگذار از این رو لازم می‌باشد به این نکته اشاره داشته باشیم که هر وکیلی نمی‌تواند خواسته‌های شما به عنوان یک موکل را برطرف کرده و شما را به موفقیت‌های چشمگیری در خصوص پرونده برساند؛ بنابراین مطلوب‌ترین کار این است که وکیل مورد نظرتان را با تحقیقات جامع و دقیق انتخاب کنید. در ادامه سعی داریم شما را با بهترین وکیل بابل آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل بابل

بهترین وکیل بابل کیست؟

در دعاوی حقوقی و کیفری با پیچیدگی و حساسیت‌های بالایی همراه هستیم چرا که شکست در دعاوی مطرح شده به میزان قابل توجهی می‌تواند صدمات جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد. از این رو لازم است پیش از هرگونه تصمیم گیری با بهترین وکیل بابل مشورت داشته و اقدامات خود را با هماهنگی کامل با وی انجام دهید. از سوی دیگر لازم است در ابتدا موضوع پرونده را در نظر گرفته و سپس به دنبال وکلای متخصص در زمینه پرونده باشید.

برترین وکیل بابل سعی دارد از تحصیلات خود و نیز تجربیات قابل اتکایی که در طی سال‌های متمادی با حضور در مراجع قضایی به دست آورده در جهت بازگشایی گره‌های موجود در پرونده استفاده کند. در واقع بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بابل با مشاوره حقوقی این امکان را به موکل می‌دهد تا تصمیمات عاقلانه‌تری را در خصوص پرونده اتخاذ نماید و حقوق قانونی خود را به عنوان یک عامل مهم در نظر بگیرد. وکیل خوب در بابل همواره به گونه‌ای رفتار خواهد کرد که رضایت موکل در پایان کار تامین شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل بابل را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای بابل را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

سجاد موسوی

سجاد موسوی بهترین وکیل بابل

وکیل سجاد موسوی وکیل مجرب و توانمند با بیش از چندین سال سابقه کار حقوقی در عرصه وکالت و دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی علامه طباطبائی تهران می باشد. ایشان مقالات متعدد علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و بین المللی را در رزومه خویش دارند. کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است.

دفتر وکالت آقای موسوی متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود می باشد.

از جمله خدمات وکیل آقای موسوی عبارتند از:

  • وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
  • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
  • وکالت در دیوان عالی کشور
  • داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
  • وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
  • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

تلفن همراه: 09119104966
شماره تماس دفتر وکالت: 01144420762
آدرس دفتر:
بابل، چهارراه شهاب نیا، توحید9، ساختمان آرین، طبقه2، واحد7

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای سجاد موسوی، می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا با ایشان در ارتباط باشید.

غلامرضا بابایی

غلامرضا بابایی وکیل در بابل

جناب آقای غلامرضا بابایی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 11 سال سابقه هستند. همچنین جناب بابایی مشاور حقوقی نیز هستند. در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. جناب بابایی پرونده های موفق بسیاری را پشت سر گذاشته اند.

آدرس دفتر: بابل، خیابان مدرس، مجتمع بندگان، طبقه ۱، واحد c۱

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۱۵۰۴۴۳

محمدجعفر پابان طبری

محمدجعفر پابان طبری وکیل در بابل

جناب آقای محمدجعفر پابان طبری با بیش از ۱۲ سال سابقه، وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب پابان طبری تخصص ویژه ای در دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی دارند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بابل، میدان آستانه، جنب امامزاده قاسم، اندیشه ۲، پلاک ۲۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۰۳۵۰۳۵

بهدخت‌ پناهی‌

بهدخت‌ پناهی‌ وکیل در بابل

سرکار خانم بهدخت پناهی یکی دیگر از وکلای به نام شهر بابل با بیش از ۱۰ سال سابقه هستند. خانم پناهی در حوزه دعاوی مختلفی اعم از کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. برای رزرو وقت و دريافت مشاوره‌ می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بابل، میدان اوقاف، مجتمع هلیا۲، طبقه۴

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۱۶۴۹۰۲

عبداله چیت گر

عبداله چیت گر وکیل در بابل

جناب آقای عبداله چیت گر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با سابقه ای هستند. جناب چیت گر مشاوره های خود را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین قرار می دهد. همچنین مهارت‌ و تخصص ایشان در دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده است.

آدرس دفتر: بابل، خیابان شیخ طبری، سردارن ۱۶، پاساژ غفاری، واحد۲۵

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۱۸۶۹۶۶

ملیحه خسروی مرزنگو

ملیحه خسروی مرزنگو وکیل در بابل

سرکار خانم ملیحه خسروی مرزنگو وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم خسروی مرزنگو با بیش از ۸ سال سابقه به صورت حرفه ای پرونده های خانوادگی، ملک و املاک را به خوبی حل و فصل می کنند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بابل، خیابان مدرس عدنانی۱۸، سرای پردیس، طبقه۲، واحد۴

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۲۱۲۲۰۹


لزوم توجه به سابقه و تخصص وکیل بابل

علم حقوق به صورت تخصصی دنبال می‌شود و اینکه بهترین وکیل بابل بتواند در تمامی بخش‌های آن به تخصص‌های لازم دست پیدا کند یک توقع بزرگ به شمار می‌آید. از سوی دیگر باید این نکته را در نظر داشته باشیم که تحصیلات یک وکیل در شکل‌گیری تخصص او نقشی اساسی دارد. همچنین ممکن است وکیل با قبول پرونده‌های متعدد در زمینه‌های مختلف در مقطعی از سابقه کاری خود به این نتیجه برسد که میزان علاقه و بازدهی بالاتری را در برخی از دعاوی خاص از خود به نمایش می‌گذارد.

بنابراین یکی از مهم‌ترین عواملی که لازم است پیش از انتخاب وکیل آن را به دقت مورد بررسی و کنکاش قرار دهید مسئله تخصص وکیل مورد نظر می‌باشد. استخدام وکلای متخصص و کمک گرفتن از آنها در حل و فصل دعاوی مطرح شده می‌تواند شما را چند گام به کسب پیروزی نزدیک‌تر نماید. لازم به ذکر است که فضای ذهنی یک وکیل متخصص در زمینه دعاوی خانوادگی کاملاً متفاوت از وکلای خبره در زمینه دعاوی ملکی می‌باشد. پس باید در زمان انتخاب این موضوع را به عنوان یک معیار مهم در ذهن داشته باشید.

تصور کنید که پرونده شما مربوط به دعاوی کیفری می‌باشد و برای حل و فصل آن به سراغ وکیلی رفته‌اید که در تمام عمر خود در زمینه دعاوی طلاق مشغول به فعالیت بوده است. حال سوالی که پیش می‌آید این است که آیا واقعاً وکیل مورد نظر می‌تواند به شما در زمینه دعاوی کیفری به اندازه یک وکیل متخصص در این زمینه کمک کند؟ مطمئناً جواب شما به این سوال منفی خواهد بود پس بهتر است در هر کدام از دعاوی به سراغ وکیل متخصص در زمینه آن بروید.

اگر بخواهیم عامل موثر دیگری را در زمان انتخاب بهترین وکیل بابل به شما معرفی نماییم قطعاً سابقه حقوقدان می‌باشد. به هر اندازه که سابقه یک وکیل بالاتر باشد از تجربیات بالاتری نیز برخوردار است. چرا که یک وکیل با قبول پرونده‌های متعدد نکات مهمی را از درون آنها کشف کرده است در پرونده‌های جدید به کار می‌گیرد. سابقه یک معیار مهم در انتخاب وکیل است اما هرگز نباید با سن و سال وکیل مورد نظر اشتباه گرفته شود. سابقه وکیل مسن‌تر الزاماً بیشتر از وکلای جوان نیست.

best lawyer in Babylon

چهار معیار مهم در انتخاب وکیل بابل

دانش حقوقی بالا: اگر به دنبال بهترین وکیل بابل هستید لازم است در ابتدا میزان تسلط او بر روی مواد قانونی مختلف را مورد بررسی قرار دهید تا عیار او در زمینه دانش حقوقی برای شما هویدا شود. ذکر این نکته ضروری است که تحصیلات یک وکیل در مقطع کارشناسی ارشد به طور مستقیم می‌تواند دانش حقوقی وی را برای ما نمایان کند؛ اما لازم است در اینجا این نکته را ذکر نماییم که دانش حقوقی یک وکیل به مطالعات مداوم وی در زمینه حقوق نیز بستگی دارد.

فن بیان قوی: تفاوت‌های بسیاری بین قدرت نفوذ کلام و حرافی وجود دارد و باید اشاره داشته باشیم که یک قاضی خبره در محیط دادگاه به خوبی می‌تواند تفاوت این دو را تشخیص دهد. فن بیان یک وکیل را می‌توان در جلسات ملاقات حضوری به دقت مورد بررسی قرار داد. برای مثال می‌توانید سوالات حقوقی خود را با او در میان بگذارید و پاسخ وی در این خصوص را جویا شوید. وکیل با استفاده از فن بیان خود می‌تواند پیچیده‌ترین مسائل حقوقی را برای موکل خود تشریح کند.

امانتدار بودن: یکی دیگر از معیارهای مهم در انتخاب بهترین وکیل بابل امانت‌دار بودن وی می‌باشد. لازم است موکل با وکیل خود احساس راحتی کامل داشته باشد و اطلاعات جامعی در خصوص پرونده به او منتقل کند. در صورتی که موکل احساس نماید که وکیل مورد نظر به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست از ارائه این اطلاعات خودداری خواهد نمود؛ بنابراین لازم است حقوقدان مورد نظر با رفتارهایی که انجام می‌دهد امانت‌دار بودن خود را به اثبات رسانده و اعتماد موکل خود را به طور کامل جلب نماید.

صبور بودن وکیل: در صورتی که وکیل عجول باشد ممکن است در مسیر رسیدگی به پرونده گاهی تصمیمات شتابزده‌ای بگیرد که در نهایت منافع موکل را با مخاطراتی جدی روبرو می‌کند. کسب پیروزی در محاکم قضایی تنها با صبر و بردباری است که ممکن می‌شود. وکیل لازم است برای حل و فصل دعاوی مطرح شده وقت کاملی را اختصاص داده و به مطالعه مدارک و مستندات بپردازد تا به این شکل مزد صبر و بردباری خود را گرفته و در نهایت با کسب موفقیت در محاکم قضایی به اهداف تعیین شده توسط موکل دست پیدا کند.

بهترین وکیل بابل

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و ما را دنبال کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل بابل آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید وکلای مد نظرتان را در مدت زمان کمی شناسایی و در نهایت به خدمت بگیرید. در ادامه لزوم توجه به سابقه و تخصص به عنوان دو عامل مهم در انتخاب وکیل مورد بررسی قرار گرفت و پس از آن نیز به معرفی چهار مورد از معیارهای مهم در انتخاب وکیل پرداختیم. اکنون از شما درخواست داریم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

دکمه بازگشت به بالا