خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در بابل ⚖️【سال1403】 ✔️

حقوق خانواده با گستردگی بالایی همراه است و مواردی مانند طلاق، نشوز، مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزند، تقسیم ارث و… را شامل می شود. خانواده رکن اصلی هر جامعه‌ای به شمار می‌آید. در باغ خانواده کانون گرمی است که تمام رفتارها و خلقیات افراد از آن شروع به شکل‌گیری می‌کند؛ اما گاهی هم ممکن است در سطح یک خانواده شاهد اختلافات حقوقی جدی باشیم. قانونگذار برای حل و فصل اختلافات خانوادگی قوانین و مقررات خاصی را به تصویب رسانده است؛ اما به دلیل پیچیدگی‌هایی که در مسائل حقوقی مخصوصاً در دعاوی خانواده شاهد آن هستیم بهتر این می‌باشد که پیش از حضور در دادگاه از یک وکیل مجرب و خبره استفاده کنید تا او به سادگی و با تکیه بر دانش حقوقی شما بتواند مطلوب‌ترین راه برای عبور از مشکلات را پیش روی شما قرار دهد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در بابل آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در بابل

بهترین وکیل خانواده در بابل کیست؟

اگر به دنبال وکیلی هستید که شما را در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده‌های خانوادگی راهنمایی نماید باید به دنبال شاخص‌ترین آنها باشید. حقوق بسیار گسترده است و اینکه توقع داشته باشید تمامی وکلا بتوانند در بخش‌های مختلف آن به تخصص‌های لازم دست پیدا کنند دور از ذهن به نظر می‌رسد. بهترین وکیل خانواده در بابل در طی سال‌های متمادی با قبول پرونده‌های گوناگون به تخصص‌های لازم دست پیدا کرده است و می‌تواند در دعاوی مطرح شده در زمینه خانواده به شما کمک‌های چشمگیری داشته باشد.

برترین وکیل خانواده در بابل با تلاش‌های مداوم خود این موضوع را به اثبات رسانده که تمام تلاش خود را برای تامین منافع موکل به کار خواهد گرفت. در واقع بهترین وکیل بابل وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد و در این راه از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد  او با استفاده از تجربیات و دانش حقوقی بالایی که در زمینه دعاوی خانوادگی دارد می‌تواند راهکارهای موثری را به موکل ارائه داده و او را برای کسب موفقیت در دادگاه کمک کند و در نهایت پیروزی را حاصل کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بابل را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در بابل را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

سجاد موسوی

سجاد موسوی بهترین وکیل خانواده در بابل

وکیل سجاد موسوی وکیل مجرب و توانمند با بیش از چندین سال سابقه کار حقوقی در عرصه وکالت و دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی علامه طباطبائی تهران می باشد. ایشان مقالات متعدد علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و بین المللی را در رزومه خویش دارند. کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است.

دفتر وکالت آقای موسوی متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود می باشد.

از جمله خدمات وکیل آقای موسوی عبارتند از:

  • وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
  • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
  • وکالت در دیوان عالی کشور
  • داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
  • وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
  • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

تلفن همراه: 09119104966
شماره تماس دفتر وکالت: 01144420762
آدرس دفتر: 
بابل، چهارراه شهاب نیا، توحید9، ساختمان آرین، طبقه2، واحد7

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای سجاد موسوی، می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا با ایشان در ارتباط باشید.

فاطمه انتظاری امیری

فاطمه انتظاری امیری وکیل خانواده در بابل

سرکار خانم فاطمه انتظاری امیری وکیل و مشاور موفق پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در زمینه های مختلف کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرند. همچنین ایشان در تمامی زمینه ها وکالت و مشاور انجام می دهند، ولی در زمینه خانواده سابقه ی بسیار خوبی داشته اند.

آدرس دفتر: بابل، خیابان طالقانی، خیابان ارشاد اسلامی۶، پلاک۴۴

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۱۶۸۰۷۵

محمد اوصیاء

محمد اوصیاء وکیل خانواده در بابل

جناب آقای محمد اوصیاء یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان با تکه بر قوانین وکالت و تبحر در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارند. همچنین پرونده های مهم و پیچیده ای در حوزه، خانواده را با موفقیت پشت سر گذاشته اند.

آدرس دفتر: بابل، خیابان مدرس، مجتمع نیما، واحد ۵۵

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۱۱۶۹۹۰

بهدخت‌ پناهی‌

بهدخت‌ پناهی‌ وکیل خانواده در بابل

سرکار خانم بهدخت پناهی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. ایشان سالیان زیادی در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین خانم پناهی در زمینه خانواده رزرومه کاری درخشانی دارند. شما نیز می توانید برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بابل، میدان اوقاف، مجتمع هلیا۲، طبقه ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۱۶۴۹۰۲

احسان‌ پویا فر

احسان‌ پویا فر وکیل خانواده در بابل

جناب آقای احسان پویا فر وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان سالهای طولانی در حوزه ی دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارند. همچنین ایشان از بهترین وکلای خانواده می باشند و تعداد زیادی پرونده موفق در این حوزه به نام خود ثبت کرده اند.

آدرس دفتر: بابل، خیابان شریعتی معلم۱۲، کوچه خسروان هشتم، ساختمان امین، طبقه ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۱۶۱۳۷۹

معصومه‌ پورحسینی‌ جورشیری‌

معصومه‌ پورحسینی‌ جورشیری‌ وکیل خانواده در بابل

سرکار خانم معصومه پور حسینی جورشیری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در امور دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. وکیل سرکار خانم معصومه پور حسینی جورشیری توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های بی شماری در امور خانواده به سرانجام برساند.

آدرس دفتر: بابل، خیابان مدرس، کوچه عدالت ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۱۳۶۶۲۵


میزان حق الوکاله وکیل خانواده در بابل در صورت شکست در پرونده

گاهی ممکن است بهترین وکیل خانواده در بابل تمام تلاش خود را برای کسب پیروزی در پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده انجام دهد؛ اما با این حال نتواند به نتایجی که مطلوب موکل است دست پیدا کند. در نظر داشته باشید که در چنین شرایطی شکست حاصل می‌شود و سوالی که در این بین پیش می‌آید این است که تکلیف حق الوکاله چه خواهد شد؟ حق الوکاله در اصل میزان دستمزدی می‌باشد که باید به وکیل در ازای دریافت خدمات حقوقی پرداخت شود.

در متن قرارداد توافقات دو طرف به طور دقیق ذکر شده است. بر اساس قرارداد منعقد شده وظایفی به وکیل محول شده است که حقوقدان مورد نظر باید در انجام آنها تمام تلاش خود را به کار بگیرد. در صورتی که وکیل در انجام وظایف خود کوتاهی کرده و اصول حرفه‌ای را رعایت نکند قانون این حق را در اختیار موکل قرار داده تا با طرح شکایت حقوق قانونی خود را دنبال نماید؛ اما همواره شکست در کوتاهی وکیل نیست که شکل می‌گیرد و دلایل دیگری دارد.

حتی بهترین وکیل خانواده در بابل نیز نمی‌تواند کسب پیروزی را به طور کامل تضمین کند و به شما این اطمینان را بدهد که به طور قطع به اهداف تعیین شده خود دست خواهید یافت. وکیل مامور به انجام وظایف است نه نتیجه‌ای که بر اثر این وظایف در دادگاه به دست خواهد آمد. باید احتمالی را نیز برای شکست در پرونده‌های خانوادگی در نظر داشته باشیم و حال سوالی که پیش می‌آید این است که تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده در صورتی که وکیل وظایف خود را به طور کامل انجام داده باشد چه خواهد شد؟

در ابتدا می بایست درباره این موضوع توضیح دهیم که حق الوکاله و شیوه پرداخت آن در بسیاری از پرونده‌های خانوادگی به صورت توافقی تعیین می‌شود؛ یعنی شما باید در ابتدای همکاری در خصوص حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده با حقوقدان مورد نظرتان به توافقات کامل دست پیدا کنید. گاهی ممکن است توافق شما به این صورت باشد که وکیل از دریافت قسط پایانی حق الوکاله خود محروم شود. همچنین ممکن است تغییری در دریافت حق الوکاله ایجاد نشود.

بهترین وکیل خانواده در بابل

۴ اشتباه مهلک در انتخاب وکیل خانواده در بابل

انتخاب چشم بسته وکیل: باید به این موضوع توجه داشته باشید که انتخاب چشم بسته حقوقدان برای رسیدگی به پرونده‌های خانوادگی هرگز نمی‌تواند شما را در اهدافی که در سر دارید یاری کند. در نظر داشته باشید که هر یک از وکلا دارای میزانی از مهارت و توانایی است. در واقع یک وکیل تازه کار به هیچ عنوان نخواهد توانست به اندازه بهترین وکیل خانواده در بابل بازدهی داشته باشد؛ بنابراین پیش از هرگونه تصمیم گیری باید تحقیقات خود را در خصوص توانایی‌های وکیل کامل کنید.

انتخاب وکیل بر اساس میزان حق الوکاله: در قسمت قبل نیز به این موضوع اشاره داشتیم که حق الوکاله در پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده در بسیاری از موارد به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین و محاسبه می‌شود؛ بنابراین هر یک از وکلا در رسیدگی به پرونده‌های خانوادگی ممکن است رقم متفاوتی را به عنوان حق الوکاله از شما درخواست نمایند. هرگز در انتخاب وکیل نباید تنها به میزان دستمزد او توجه داشته باشید و از سایر مهارت‌ها و ویژگی‌هایی که او در اختیار دارد غافل بمانید.

انتخاب وکیل بر اساس جنسیت: اگر سری به مراجع قضایی از جمله دادگاه‌ها به زمین به زودی در خواهیم یافت که تعداد زیادی از وکلای خانم و آقا در آن مشغول به ارائه خدمات حقوقی هستند. هر یک از افراد درگیر در پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده تمایل دارد با یکی از وکلای خانم یا آقا همکاری داشته باشد. نکته‌ای که لازم است در خصوص انتخاب بهترین وکیل خانواده در بابل به آن توجه داشته باشید این است که جنسیت یک وکیل معیار مناسبی برای استخدام او نیست.

انتخاب وکلای تازه کار: این موضوع را در نظر داشته باشید که سابقه یک وکیل می‌تواند به عنوان معیار مهمی در انتخاب او مورد استفاده قرار بگیرد. شما باید به سراغ وکلای با تجربه بروید و پیش از انتخاب میزان سابقه او را مد نظر قرار دهید. در واقع وکلای تازه کار هیچ تجربه‌ای برای ارائه دادن به شما در خصوص دعاوی مطرح شده ندارند و هرگز نخواهند توانست که گره‌های موجود در پرونده‌های پیچیده خانوادگی را با ارائه راهکارهای مناسب بازگشایی نماید و در نهایت ممکن است شکست حاصل شود.

بهترین وکیل خانواده در بابل

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما مخاطبان تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مهم ترین مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل خانواده در بابل آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید در مدت زمان کوتاهی به گزینه های شاخص دست پیدا کنید. در ادامه تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده های خانوادگی را مشخص کرده و نکات مهمی را در خصوص آن بررسی نمودیم. پس از آن اشتباهات مهلک در انتخاب وکیل مورد ارزیابی قرار گرفت. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا