وکیل

10 تا از بهترین وکیل مازندران ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

زمانی که افراد با مشکلات حقوقی و کیفری رو به رو می شوند لازم است پیش از دامنه دار شدن این مسائل به طور قطع با یک وکیل مجرب ارتباط گرفته و مشکلات و اختلافات پیش آمده را با او مطرح نمایند. در این بین اگر وکیل تجربه و دانش حقوقی لازم را در اختیار نداشته باشد هرگز نخواهد توانست گرهی را در پرونده باز کند و اینجاست که فرد با خسارت های بزرگ تری رو به رو خواهد شد و چه بسا در دعاوی مطرح شده نیز شکست بخورد. از این رو، در زمانی که با مشکلات حقوقی و کیفری رو به رو شدید، لازم است در ابتدا معیارهای مناسبی را در اختیار بگیرید و سپس با استفاده از آن ها مهارت گزینه های مختلف را مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت مطرح ترین وکیل را استخدام کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مازندران آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مازندران

بهترین وکیل مازندران کیست؟

در نظر داشته باشید که راه های زیادی برای انتخاب بهترین وکیل مازندران و استخدام او وجود دارد. مهم نیست که از کدام روش وکیل خود را انتخاب می کنید. بلکه مهم این است که پیش از استخدام درباره وکیل مورد نظرتان به طور کامل تحقیق کرده و با شناخت کامل از وی برای استخدام او اقدامات لازم را به انجام برسانید. لازم است وکیلی را به خدمت بگیرید که از نظر سابقه و تجربه سرآمد رقبای دیگر باشد و بتواند با استفاده از نکاتی که از پرونده های قبل به دست آورده، گره های موجود را نیز حل و فصل کند.

در واقع بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مازندران به خوبی آموخته است که باید در همه حال منافع موکل خود را در نظر گرفته و برای تحقق آن ها تمام تلاش خود را انجام دهد. برترین وکیل مازندران سعی دارد تا دانش حقوقی و تجربیات خود را مورد استفاده قرار دهد و با استناد به آن ها راهکار مناسبی را برای عبور از مشکلات پیش روی موکل خود قرار دهد. وکیل خوب در مازندران کسی است که بتواند نیازهای موکل را بشناسد و بر اساس آن ها هدف و برنامه مشخصی را برای عبور از مشکلات ترسیم کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مازندران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل مازندران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

وحید سرپرست

وحید سرپرست بهترین وکیل مازندران

باسلام وحید سرپرست قبولی سال ۱۳۸۳ مرکزوکلاء و مشاوران حقوقی هستم، کارشناسی ارشد حقوق بین الملل با سابقه کار در پرونده های حقوقی ، ملکی ، دعاوی مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت و پیش فروش آپارتمانها ، دعاوی تجاری اعم از مطالبه وجه چک، سفته ،مطالبه طلب از اشخاص حقیقی و حقوقی ، امور مربوط به ورشکستگی و غیره ، دعاوی کیفری، خانواده، ثبتی، کارگری و کارفرمایی، دعاوی پیمانکاران و کارفرمایان در راستای شرایط عمومی و خصوصی پیمان و … می باشم.

بعنوان مشاور و وکیل در شرکتهای مختلف ازجمله تولید فرآورده های شیمیایی و سموم دفع آفات و حشرات و پیمانکاری و موسسات مالی و اعتباری و بانکها نیز فعالیت داشته ام.

جهت اعطای وکالت و مشاوره حضوری و غیر حضوری با وکیل می توانید باشماره زیر تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۲۹۵۶۴۳
آدرس دفتر وکالت: مازندران، شهرستان ساری، خیابان قارن، کوچه قارن۶، ساختمان نیک، طبقه دوم، واحد۴، دفتر وکالت وحید سرپرست

فاطمه احمدی خطیر

فاطمه احمدی خطیر  بهترین وکیل مازندران

سرکار خانم فاطمه احمدی خطیر وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلا در مازندران می باشد، ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و دارای بیش از ۱۳ سال سابقه وکالت موفق است، حقوق دان فاطمه احمدی خطیر به دلیل دانش بالای حقوقی، سابقه بلند مدت، تبحر بالا در زمینه حل دعاوی حقوقی و کیفری همچنین دفاعی نامه های قوی مقابل قاضی توانسته به یکی از موفق ترین وکلای زن در مازندران به شمار آید.

تخصص های این وکیل در زمینه های دعاوی حقوقی، چک و سفته، دعاوی خانواده طلاق و مهریه، دعاوی کیفری، ضرب و جرح و کلاهبرداری، دعاوی ملکی خلع ید و موجر و مستاجر، جلسات حضوری و غیر حضوی مشاوره، تنظیم سند، ارائه لایحه و …

آدرس: مازندران، ساری، خیابان قارن، کوی آزادگان، سرو وفا

شماره تماس: ۰۱۱۴۲۲۴۰۰۶۱

زیبا حاجی پور نجار

زیبا حاجی پور نجار بهترین وکیل مازندران

خانم زیبا حاجی پور نجار وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از 15 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، ملکی و خانواده و یکی از وکلای زن خبره در مازندران هستند.

برخی از سوابق ایشان:

  • وکالت در انواع دعاوی حقوقی
  • وکالت در انواع دعاوی خانواده همچون، مطالبه مهریه، نفقه، درخواست طلاق، طلاق توافقی و …
  • وکالت در انواع دعاوی ملکی همچون تنظیم سند، تصرف عدوانی، خلع ید و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم زیبا حاجی پور نجار، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09111283826
آدرس دفتر:
مازندران، قائمشهر، میدان امام، روبروی درب ترمینال

حسین ابراهیمی

حسین ابراهیمی بهترین وکیل مازندران

جناب آقای حسین ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای استان مازندران دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و بیش از ۱۲ سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی کیفری و حقوقی، خانواده و ملکی است، همچنین ایشان به دلیل دفاعیه هایی که در مقابل قاضی ارائه می دهند توانسته اند به یکی از بهترین وکلای مرد مازندران شناخته شده و همچنین مراجعه کنندگان زیادی را جذب نمایند.

تخصص این وکیل: دعاوی حقوقی، چک و سفته، دعاوی خانواده طلاق و مهریه، دعاوی کیفری، ضرب و جرح و کلاهبرداری، دعاوی ملکی خلع ید و موجر و مستاجر، جلسات حضوری و غیر حضوی مشاوره، تنظیم سند، ارائه لایحه و …

آدرس: مازندران، چالوس، خیابان پسندیده، ضلع شمالی مسجد جامع، پاساژکاکویی

شماره تماس: ۰۱۱۵۲۲۱۶۷۴۲

عارف محمدی برنتی

آقای عارف محمدی برنتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی متبحر در مازندران به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و افراد را در این راستا به درستی راهنمایی می کند. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی و تسلط کامل برای دفاع از موکل خود در محضر دادگاه حاضر می شود و با ارائه ادله محکمه پسند حق را به حق دار می رساند.

آدرس: مازندران، ساری، خیابان فرهنگ، بعد از توکل، طبقه فوقانی صرافی لقمانی، ساختمان مرکز پزشکی سلامت، طبقه ۶، واحد ۲۱

شماره تماس: 09112589550

فائقه احمدی

فائقه احمدی بهترین وکیل مازندران

سرکار خانم فائقه احمدی وکیل پایه یک دادگستری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و بیش از ۵ سال سابقه فعالیت موفق، ایشان توانسته در طول دوره وکالت خود بیش از ۱۰ پرونده را به خوبی به سر انجام برساند، این وکیل همچنین به دلیل حسن خلق، فن بیان قوی، قدرت کلام، پایبندی به زمان یکی از وکلای موفق در استان مازندران به شمار میرود.

تخصص های این وکیل: دعاوی حقوقی، چک و سفته، دعاوی خانواده طلاق و مهریه، دعاوی کیفری، ضرب و جرح و کلاهبرداری، دعاوی ملکی خلع ید و موجر و مستاجر، جلسات حضوری و غیر حضوی مشاوره، تنظیم سند، ارائه لایحه

آدرس: مازندران، سوادکوه، شیرگاه، خیبان شهید اسلامی، روبروی دادگاه عمومی

شماره تماس: ۰۱۱۴۲۲۶۷۶۲۵

محسن احسانی

محسن احسانی بهترین وکیل مازندران

جناب آقای محسن احسانی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای استان مازدران، ایشان دارای بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت موفق در قبول دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، املاک است، همچنین حقوق دان محسن احسانی به دلیل دانش بالای حقوقی، ارائه دفاعیه در مقابل قاضی توانسته بالای ۳۰ پرونده را به سر انجام رسانده و مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کند.

تخصص این وکیل: دعاوی حقوقی، چک و سفته، دعاوی خانواده طلاق و مهریه، دعاوی کیفری، ضرب و جرح و کلاهبرداری، دعاوی ملکی خلع ید و موجر و مستاجر، جلسات حضوری و غیر حضوی مشاوره، تنظیم سند، ارائه لایحه و …

آدرس: مازندران، محمود آباد، خیابان آزادی، روبروی دادگستری، پاساژقائم، طبقه۳

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۲۲۱۴۹۷

اسفندیار اسدیان‌اسکی‌

اسفندیار اسدیان‌اسکی‌ بهترین وکیل در مازندران

جناب آقای اسفندیار اسدیان‌اسکی‌ وکیل پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکلای مرد در مازندران است، این وکیل همچنین عضو کانون وکلای استان مازندران می باشد، ایشان دارای بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت موفق داشته و توانسته در طول مدت دوره وکالت خود پرونده های زیادی را به سر انجام برساند.

تخصص های این وکیل: دعاوی حقوقی، چک و سفته، دعاوی خانواده طلاق و مهریه، دعاوی کیفری، ضرب و جرح و کلاهبرداری، دعاوی ملکی خلع ید و موجر و مستاجر، جلسات حضوری و غیر حضوی مشاوره، تنظیم سند، ارائه لایحه و …

آدرس: مازندران، امل، رضوان ۱/۱۱ ، سرو عقیق، طبقه سوم جنوبی

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۲۷۱۷۲۶


راه های مختلف برای انتخاب وکیل مازندران

انتخاب وکیل به توصیه دوستان: یکی از راه های مهم که می توان با استفاده از آن وکیل انتخاب کرد و مقدمات لازم برای استخدام او را فراهم نمود، توصیه دوستان و آشنایان است. معمولا افرادی که پیش از این با مشکلات حقوقی و کیفری مشابه شما دست به گریبان بوده اند، در صورت پرس و جو و تحقیق از آن ها می توانند وکلای مورد نظرشان را به شما پیشنهاد دهند. البته در انتخاب بهترین وکیل مازندران باید این نکته را در نظر داشته باشید که اگر انتخاب وکیل بدون تحقیق باشد، نتایج بدی به بار می آید.

حضور در موسسات و دفاتر وکالت: در نظر داشته باشید که تعداد زیادی از موسسات حقوقی در سطح استان مازندران دایر بوده و مشغول به ارائه خدمات حقوقی به متقاضیان خود هستند. همواره می توان با حضور در یکی از این مراکز با وکلای زیادی مصاحبه کرد و در نهایت در خصوص آن ها و آینده پرونده تصمیم گیری نمود. البته باید در ابتدا مجوزهای موسسه حقوقی مورد نظر را به دقت مورد بررسی قرار داد تا در نهایت از این بابت مشکلی پیش روی افراد قرار نگیرد.

انتخاب با در نظر گرفتن شهرت وکیل: وکلای مشهور نیز می توانند یکی از راه های انتخاب بهترین وکیل مازندران باشند. در واقع وکیلی می تواند پس از سال ها به شهرت برسد که توانایی های خود را به اثبات رسانده باشد. در نظر داشته باشید که شهرت یک وکیل نقش موثری در توانایی های او دارد و اگر برای حل مشکلات خود از یک وکیل معروف و مشهور استفاده کنید می توانید از این موضوع کسب اطمینان کنید که او دارای توانایی و مهارت هایی است که می تواند در پیشبرد اهداف موثر باشد.

جست و جو در اینترنت: یکی دیگر از روش های مرسوم برای انتخاب وکیل، سرچ کردن در فضای اینترنت است. امروزه تعداد زیادی از سایت های حقوقی سعی دارند تا بسته به شهر و تخصص وکیل به شما گزینه های مطلوبی را پیشنهاد داده و مختصری نیز در خصوص سوابق وکیل توضیح ارائه دهند. در واقع لازم است پیش از اینکه وکیلی را از مجلات حقوقی انتخاب کنید، درباره سابقه سایت مورد نظر و اعتبار آن تحقیق نمایید.

بهترین وکیل مازندران

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل مازندران

در صورتی که با پرونده های حقوقی و کیفری درگیر هستید و نمی دانید که برای شروع باید چکار کنید لازم است در ابتدا با در دست داشتن معیارهای مهم اقدام به سنجش مهارت گزینه ها و وکلای مختلف کرده و در نهایت بهترین وکیل مازندران را انتخاب نمایید. دقت داشته باشید که توانایی یک وکیل مجرب می تواند به طور مستقیم بر روی نتایجی که قرار است از دادگاه حاصل شود موثر می باشد. از این رو، باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا در این خصوص با وکلای بی تجربه و تازه کار همکاری نداشته باشید.

در جلسات مشاوره ای که با وکیل مورد نظرتان تدارک دیده اید، لازم است تمامی خواسته هایی که در خصوص پرونده دارید را مطرح کرده و تمامی دغدغه های خود را نیز با او در میان بگذارید. در صورتی که وکیل با این دغدغه ها آشنایی داشته باشد به طور دقیق تری می تواند پاسخ سوالات شما را بدهد. در این جلسات به وکیل اجازه دهید تا پرونده را از جنبه های مختلف بررسی کرده و در خصوص آن به شناخت کامل دست پیدا کند. در این صورت است که وکیل می تواند با درک کامل از پرونده اظهارنظر کند.

در جلسات مشاوره حقوقی، بهترین وکیل مازندران به موکل خود در خصوص حقوق قانونی اش اطلاعات جامعی را ارائه می دهد و در این صورت است که او می تواند در جلسات دادگاه دفاع بهتری از خود داشته باشد. از سوی دیگر اگر احساس استرس و اضطراب برای حضور در دادگاه دارید، وکیل به شما کمک خواهد کرد تا از این مشکلات عبور نمایید و به اهداف خود برسید.

همواره مشاوره حقوقی با هزینه های کمتری از اعطای وکالت انجام می شود و این موضوع را نیز می توان یکی از مزایای مشاوره حقوقی برای آن دسته از افرادی به شمار آورد که توانایی پرداخت حق الوکاله را نداشته و به همین سبب قید استخدام حقوقدان را می زنند. از سوی دیگر، با استفاده از مشاوره حقوقی می توان اطلاعات حقوقی خود را افزایش داد و بدون اینکه ضعفی از این بابت وجود داشته باشد، در دادگاه حاضر شده و حقوق قانونی خود را تامین نماییم و در نهایت به پیروزی برسیم.

بهترین وکیل مازندران

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر و قدردانی می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و برخی از مشخصات بهترین وکیل مازندران آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید برخی از مشکلات حقوقی خود را با مراجعه به این وکلا حل کنید. در ادامه راه های انتخاب وکیل بررسی شد و پس از آن نیز اهمیت مشاوره حقوقی گوشزد شد. اکنون از شما می خواهیم که نظرات خود را با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا