وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل بابلسر⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

امروزه تعداد زیادی از وکلای آقا و خانم در سطح مراجع قانونی مشغول به ارائه خدمات حقوقی هستند؛ اما باید در تصمیمگیری‌های خود به گونه‌ای عمل کنیم که از میان انبوه گزینه‌های مشغول به فعالیت در نهایت شاخص‌ترین آنها را برای رسیدگی به پرونده‌های قضایی انتخاب نماییم. در صورتی که وکیل تازه کار باشد به هیچ عنوان تجربه کافی برای رسیدگی به پرونده‌های پیچیده را در اختیار ندارد و در این صورت است که برخی از تصمیمات غلط او در خصوص پرونده می‌تواند شکست را حاصل کرده و شما را از اهدافی که در سر دارید دور نگه دارد؛ اما نکته‌ای که لازم است در اینجا به آن اشاره داشته باشیم این است که تمامی وکلا دارای توانمندی‌های متفاوتی هستند و انتخاب یک گزینه خبره از میان آنها قدری سخت و دشوار به نظر می‌رسد. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل بابلسر آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله در کنار ما بمانید.

بهترین وکیل بابلسر

بهترین وکیل بابلسر کیست؟

اگر قصد دارید بهترین وکیل بابلسر را بشناسید و وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری را به او بسپارید لازم است تحقیقات جامعی را در خصوص توانمندی‌های او انجام داده و به این شکل خود را برای انتخابی مطلوب آماده کنید. در این راه لازم است معیارهای مشخصی را در اختیار داشته و توانمندی وکلای مختلف را با استفاده از این معیارها مورد سنجش قرار دهید. با دنبال کردن این متر و معیارها است که می‌توانید از استخدام وکلای تازه کار اجتناب کرده و در نهایت وکلای شاخص و مطرح را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بابلسر شخصی است که بتواند در جلسات مشاوره حقوقی سطح دانش و تجربیات خود را به موکل نشان داده و او را برای ادامه همکاری ترغیب کند. برترین وکیل بابلسر از تجربیات بالایی در زمینه مسائل حقوقی برخوردار است و می‌تواند در صورت نیاز این تجربیات را به موکل منتقل کند. در واقع وکیل خوب در بابلسر به مسائل حقوقی احاطه کامل دارد و می‌تواند با مرور مواد قانونی و تبصره‌های مربوط به آن راه حل مطلوبی برای حل مشکلات ارائه دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل بابلسر را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای بابلسر را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

محمدعلی خیراللهی

محمدعلی خیراللهی وکیل در بابلسر

جناب آقای محمدعلی خیراللهی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده وکالت می پذیرند. ایشان وکیلی توانا و سرشناس جهت به احقاق رساندن حقوق موکلین خود می باشد. همچنین پرونده های موفقی در سابقه ی خود ثبت کرده است.

آدرس دفتر: بابلسر، بلوار ساحلی، پشت مجتمع مسکونی ساحل

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۱۲۵۰۳۲

محبوبه رحمانیان

محبوبه رحمانیان وکیل در بابلسر

سرکار خانم محبوبه رحمانیان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری و دارای بیش از 7 سال سابقه فعالیت دارند. برخی از تخصص های این وکیل شامل کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی می باشد. این وکیل جزوی از موفق ترین وکلا به شمار می رود. برای رزرو وقت از این وکیل توانا می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بابلسر، خیابان پاسداران، میدان معلم، مجتمع فرهنگیان

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۱۴۴۸۳۴

نونا رشیدی

نونا رشیدی وکیل در بابلسر

سرکار خانم نونا رشیدی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری هستند. درامور کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت دارند. ایشان در تمامی امور دارای سابقه طولانی و تعهد کاری بالا می باشند. همچنین مشاوره های خانم رشیدی به صورت حضوری و غیر حضوری برای موکلین انجام می شود.

آدرس دفتر: بابلسر، خیابان پاسداران، چهارراه شریعتی، پاساژ ولیعصر، طبقه فوقانی

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۱۲۳۱۵۵

ابراهیم روان

ابراهیم روان وکیل در بابلسر

جناب آقای ابراهیم روان وکیل و مشاور با سابقه پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در دعاوی مختلفی اعم از حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت می نمایند. وی به صورت تخصصی و با دانش حقوقی مکفی بسته به سختی پرونده به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: بابلسر، بلوار شریفی، نبش شریفی ۲، ساختمان سیمیا، طبقه۴، واحد ۱۱۴

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۱۶۳۰۷۰

سپیده عابدینی

سپیده عابدینی وکیل در بابلسر

سرکار خانم سپیده عابدینی وکیل پایه یک دادگستری با تجربه خود سالیان زیادی در زمینه ی پرونده های خانواده، ملکی، کیفری و حقوقی فعالیت دارند. این خدمات به صورت حضوری و یا آنلاین به شما ارائه می شود. مهارت بالای ایشان باعث شده تا پرونده ای سخت و پیچیده بسیاری را به خوبی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: بابلسر، بلوار شریفی، روبروی سازمان تبلیغات، مجتمع زرقی، طبقه۴، واحد ۲ شرقی

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۱۴۳۲۰۱


مزایای مشاوره حقوقی با وکیل بابلسر

پس از اینکه با دنبال کردن معیارهای مناسب توانستید بهترین وکیل بابلسر را شناسایی کنید وقت آن رسیده است تا دانش حقوقی وکیل را مورد سنجش قرار داده و از او مشاوره حقوقی دریافت کنید. در جلسات مشاوره حقوقی می‌توانید مهم‌ترین خواسته‌ها و دغدغه‌هایی که در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری ذهن شما را به خود مشغول کرده است را به وکیل منتقل کرده و برای آنها راهکار مطلوبی را درخواست نمایید. جبران ضعف‌های حقوقی یکی از مهمترین مزایای دریافت مشاوره از وکیل است.

اگر تصور شما چنین است که حتی بدون استفاده از وکیل نیز می‌توانید در دادگاه امید بالایی به کسب پیروزی داشته باشید پس سخت در اشتباه هستید. مسائل حقوقی بسیار پیچیده هستند و اگر از تجربیات وکیل استفاده موثری نکنید ممکن است با برخی از تصمیمات غلط مقدمات شکست در دعاوی مطرح شده را فراهم کرده و نتوانید به اهداف ترسیم شده برسید. وکیل سال‌های زیادی است که در زمینه مسائل حقوقی مشغول به ارائه خدمات است و می‌تواند با استفاده از مشاوره حقوقی شانس پیروزی را افزایش دهد.

فن بیان بهترین وکیل بابلسر در واقع کلید کسب پیروزی در دعاوی مطرح شده به شمار می‌آید. وکیل می‌تواند با استفاده از مهارت‌های کلامی خود در جلسات مشاوره حقوقی حتی پیچیده‌ترین مسائل مربوط به پرونده‌های موجود را به زبانی ساده و قابل فهم برای موکل خود شرح دهد. در جلسات مشاوره حقوقی لازم است تا فن بیان وکیل را به دقت مورد بررسی قرار دهید و اگر احساس می‌کنید او از این نظر در سطح بالایی قرار دارد می‌توانید با او ادامه همکاری داشته و وکالت پرونده را به او اعطا کنید.

در واقع موکل زمانی می‌تواند منافع و حقوق از دست رفته خود را در دادگاه احقاق کند که اطلاعات حقوقیش کامل باشد و با شناخت دقیق از حقوق قانونی‌اش اقدامات لازم را به انجام برساند. یکی از مهم‌ترین مزایای دریافت مشاوره حقوقی از وکیل متخصص در زمینه مسائل قضایی و حقوقی این است که به شما این امکان را می‌دهد تا با شناخت کامل از قوانین و مقررات پا به عرصه دادگاه گذاشته و اجازه ندهید کسی آنها را پایمال کند. در پایان باید اعلام کنیم که برای مشاوره باید به سراغ وکلای شاخص بروید.

بهترین وکیل بابلسر

۴ راز مهم درباره حق الوکاله وکیل بابلسر

میزان حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌شود: یکی از مهمترین موضوعاتی که باید در تعیین حق الوکاله بهترین وکیل بابلسر به آن توجه داشته باشید این است که وکیل دارای شغلی آزاد است و همین مسئله سبب می‌شود تا او حق این را داشته باشد تا میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن را به صورت توافقی تعیین کند. در این روش وکیل سعی می‌کند در ابتدا اطلاعات خود در خصوص پرونده‌های قضایی را افزایش داده و با در نظر گرفتن عواملی نظر خود را در خصوص حق الوکاله اعلام دارد.

می‌توان حق الوکاله را به صورت قسطی پرداخت کرد: بسیاری از افراد توانایی اینکه حق الوکاله را به صورت یکجا در اختیار وکیل قرار دهند را ندارند و همین مسئله در بسیاری از موارد باعث می‌شود تا این افراد از استخدام وکیل منصرف شده و به این شکل با تصمیم‌های غلط مقدمات بروز خسارت‌های احتمالی را فراهم کنند؛ بنابراین اگر از نظر مالی با محدودیت‌هایی روبرو هستید لازم نیست که دغدغه‌ای به ذهن خود راه دهید چرا که امکان قسط بندی حق الوکاله وکیل وجود خواهد داشت.

حق الوکاله هزینه اضافه نیست: در بسیاری از پرونده‌های حقوقی و کیفری تصور موکلان بر این است که دعاوی مطرح شده از پیچیدگی بالایی برخوردار نیست و متقاضیان می‌توانند حتی بدون استفاده از توانایی‌های بهترین وکیل بابلسر نیز در دادگاه به پیروزی رسیده و اهداف ترسیم شده را محقق این افراد حق الوکاله را یک هزینه اضافه می‌دانند و هیچ برنامه‌ای برای کمک گرفتن از یک وکیل متخصص ندارند. اقدامات عجولانه و تصمیمگیری‌های شتاب زده می‌تواند باعث شکست در پرونده شود.

در خصوص میزان حق الوکاله می‌توان چانه زنی کرد: یکی دیگر از حقایقی که باید درباره دستمزد درخواستی از سوی وکلا به آن اشاره داشته باشیم این است که تنها نظر وکیل برای تعیین حق الوکاله مهم نیست و موکل نیز در تعیین شرایط مختلف مربوط به آن نقش موثر دارد. در نظر داشته باشید که موکل در ابتدا باید اطلاعات حقوقی خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده و سپس با وکیل تبادل نظر و چانه زنی کند تا به این شکل بتواند از مقدار حق الوکاله پیشنهادی از سوی وکیل کم کند.

بهترین وکیل بابلسر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا در حد توان خود به بیان برخی از مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل بابلسر بپردازیم. در ادامه برخی از مزایای مهم دریافت مشاوره حقوقی را مورد بررسی و تشریح قرار دادیم و پس از آن نیز به سراغ بیان برخی از رازهای مهم در خصوص میزان حق الوکاله و شرایط پرداخت آن رفتیم. اکنون که به پایان مقاله نزدیک می‌شویم از شما عزیزان درخواست داریم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا