وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل رامسر ⚖️【سال1403】✔️

تمامی افراد ممکن است در زندگی خود و در سطح اجتماع با مشکلات حقوقی بسیاری دست و پنجه نرم کنند. گاهی حجم و عمق این مشکلات حقوقی به اندازه‌ای است که جز با مراجعه به محاکم قضایی نمی‌توان به حل و فصل آنها امید چندانی داشت. برای این کار استخدام یک وکیل مجرب و خبره الزامی به نظر می‌رسد چرا که وکیل با پیچ و خم‌های مسیر به طور کامل آشنا است و می‌تواند در صورت نیاز راهکارهای مناسبی را برای عبور از مشکلات پیش آمده و بازگشایی گره‌های موجود در پرونده پیشنهاد دهد. به این موضوع توجه داشته باشید که هر وکیلی نمی‌تواند در تحقق اهداف ترسیم شده به شما کمک شایانی کند و برای جبران ضعف‌های حقوقی خود ناچار هستید از یک وکیل مجرب و خبره در زمینه دعاوی مطرح شده استفاده کنید. برای سهولت در دسترسی به وکلای شاخص سعی داریم شما را با بهترین وکیل رامسر آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل رامسر

بهترین وکیل رامسر کیست؟

گاهی در سطح جامعه با افرادی روبرو می‌شویم که گمان می‌کنند تنها با مطالعه چند کتاب حقوقی و مربوط به دعاوی مطرح شده می‌توانند به تنهایی در دادگاه حاضر شده و از حقوق قانونی خود در محضر دادگاه و قاضی دفاع نمایند. حساسیت و پیچیدگی‌هایی که در دعاوی حقوقی و کیفری وجود دارد باعث می‌شود تا امید به کسب موفقیت و پیروزی بدون استفاده از بهترین وکیل رامسر دور از ذهن به نظر برسد. وکیل به واسطه تجربه‌ای که در اختیار دارد می‌تواند راهکارهای مطلوبی برای عبور از مشکلات و موکل پیشنهاد دهد.

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در رامسر توانسته است تحصیلات خود را در یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های سطح کشور به پایان رسانده و بر دانش حقوقی خود بیفزاید. بهترین وکیل مازندران به عنوان متخصص در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری می‌تواند با استفاده از تجربیاتی که در طی سال‌های متمادی به دست آورده است گره‌های موجود در پرونده را بازگشایی نماید. در واقع توانایی‌های یک وکیل به عنوان شاه کلید حل مشکلات و تحقق اهداف در پرونده محسوب می‌شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل رامسر را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای رامسر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

محمدرضا ربانی

محمدرضا ربانی وکیل در رامسر

جناب آقای محمدرضا ربانی وکیل و مشاور حقوقی با سابقه پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی اعم از خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. جناب ربانی با مهارت ویژه خود توانسته اند، پرونده های بسیاری را به خوبی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: رامسر، خیابان مطهر، جنب بانک تجارت مرکزی، ساختمان پور رجب، طبقه۱

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۹۱۹۶۳۱

مریم رادمرد

مریم رادمرد وکیل در رامسر

سرکار خانم مریم رادمهر با بیش از 11 سال سابقه وکیل پایه یک دادگستری هستند. همچنین ایشان مشاور حقوقی خوبی نیز محسوب می شوند. خانم رادمهر متخصص در دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده هستند. مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

آدرس دفتر: رامسر، میدان امام، ابتدای خیابان شهدا، ساختمان رحیمیان، طبقه دوم

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۹۱۴۸۴۴

عباس زبرجد

عباس زبرجد وکیل رامسر

جناب آقای عباس زبرجد یکی دیگر از وکلای شناخته شده ی پایه یک دادگستری هستند. جناب زبرجد در دعاوی مختلفی همچون ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان با تسلط کامل بر قوانین کشور، توانسته اند بهترین دفاعیات را در حضور دادگاه انجام بدهند.

آدرس دفتر: رامسر، خیابان شهید مطهری ابریشم، محله جنب بازارروز، بن بست ۲۰

تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۰۹۷۳۸۰

مجید رجبیان

مجید رجبیان وکیل رامسر

جناب آقای مجید رجبیان وکیل و مشاور حقوقی با تجربه پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی خانواده و حقوقی فعالیت می کنند، اما آقای رجبیان در دعاوی همچون کیفری و ملک و املاک نیز فعالیت خوبی داشته اند و در این زمینه ها رزومه کاری خوبی را به ثبت رسانده اند.

آدرس دفتر: رامسر، ابتدا خیابان شهید عیاسفرد، مجتمع موقوفه رحیمیان

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۹۲۱۷۱۲

زینب اران

زینب اران وکیل در رامسر

سرکار خانم زینب اران با بیش از 10 سال سابقه از وکلای نام دار پایه یک دادگستری هستند. خانم اران فعالیت خود را در دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی آغاز کرده و تاکنون ادامه داده اند. همچنین ایشان مشاور حقوقی خبره ای نیز هستند که این مشاورات به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلیشان قرار می گیرد.

آدرس دفتر: رامسر، چهارراه رمک، مجتمع امپریال، واحد۳

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۹۰۷۰۹۰


مزایای مشاوره حقوقی با وکیل رامسر

باید این نکته را در نظر داشته باشید که بهترین وکیل رامسر مجموعه‌ای از دانش حقوقی و تجربیات لازم برای دستیابی به موفقیت و پیروزی در محاکم قضایی است؛ اما یکی از راه‌های مهم برای دستیابی به این تجربیات و دانش حقوقی که وکیل در اختیار دارد مشاوره حقوقی می‌باشد. تمامی افراد درگیر با پرونده‌های قضایی می‌توانند در ابتدا وکیل مورد نظرشان را با استفاده از تحقیقات کامل انتخاب کرده و سپس با دفتر او تماس گرفته و قرار ملاقات برای دریافت مشاوره حقوقی تنظیم نمایند.

نباید از این نکته غافل شوید که هرچه میزان توانایی و مهارت‌های یک وکیل بیشتر باشد به طور قطع کیفیت جلسات مشاوره حقوقی افزایش پیدا خواهد کرد. در این صورت است که وکیل می‌تواند با خیال آسوده‌تر و با دیدی جامع‌تر به پرونده نگاه کرده و در نهایت راه حل مناسبی را برای برون رفت از مشکلات به وجود آمده ارائه دهد. موکل می‌تواند در جلسات مشاوره حقوقی پاسخ‌های صحیح و دقیقی را برای سوالات خود پیدا کند.

افراد می‌توانند با دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل رامسر با حقوق و منافع قانونی خود آشنایی کامل پیدا کرده و تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا حقوق از دست رفته خود را احقاق کنند. ذکر این نکته ضروری است که بسیاری از افراد درگیر با پرونده‌های مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری از نظر روحی با استرس و اضطراب‌هایی همراه هستند که همین مسائل کار را برای حضور موفق در دادگاه و دفاع از پرونده بسیار سخت خواهد کرد. مشاوره حقوقی تمامی این استرس‌ها را از موکل برطرف می‌کند.

هزینه دریافت مشاوره حقوقی در بسیاری از موارد کمتر از زمانی است که قصد پرداخت حق الوکاله وکیل و اعطای وکالت به او را دارید؛ بنابراین هیچ بهانه‌ای برای عدم دریافت مشاوره حقوقی وجود ندارد و شما با هر سطح از توانایی مالی می‌توانید با یک وکیل ارتباط گرفته و سوالات خود در خصوص دعاوی مطرح شده را با او در میان بگذارید. مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری از جمله مهم‌ترین روش‌های مشاوره با وکیل مجرب و خبره به شمار می‌آیند.

بهترین وکیل رامسر

۴ باور غلط درباره حق الوکاله وکیل رامسر

اضافه بودن هزینه حق الوکاله: یکی از باورهای غلطی که در استخدام بهترین وکیل رامسر بسیار با آن مواجه هستیم این است که گروهی از افراد درگیر با پرونده‌های حقوقی و کیفری گمان می‌کنند که حتی بدون استخدام وکیل نیز می‌توانند از پس دعاوی مطرح شده برآیند. این افراد پرداخت حق الوکاله را یک هزینه اضافه می‌دانند و تصور می‌کنند که تنها با مطالعه متون حقوقی و شرح ماجرا در دادگاه می‌توانند به حقوق قانونی خود دست پیدا کنند که البته این تصور کاملاً غلط و غیرحرفه‌ای می‌باشد.

ثابت بودن مقدار حق الوکاله: یکی دیگر از تصورات غلطی که ممکن است در استخدام وکیل با آن مواجه شویم این است که عده‌ای تصور می‌کنند که حق الوکاله در تمامی پرونده‌ها مقدار ثابتی را دارد و نمی‌توان در خصوص آن تبادل نظر کرد و از مقدار آن کم نمود. این تصور کاملاً اشتباه است چرا که در بسیاری از موارد میزان حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌شود و همواره می‌توانند وکیل و موکل با توافقاتی که انجام می‌دهند مبلغ دستمزد را مشخص کنند.

چانه زنی درباره حق الوکاله: یکی از مهمترین نکاتی که باید درباره حق الوکاله بهترین وکیل رامسر بدانید این است که همواره موکل می‌تواند در خصوص میزان حق الوکاله و نیز شیوه پرداخت آن با وکیل چانه زنی کرده و بسته به توافقات صورت گرفته از مقدار آن بکاهد تا در نهایت مقدار و شیوه پرداخته هزینه‌ها با ایده ال های دو طرف نزدیک و نزدیک‌تر شود؛ بنابراین نمی‌توان مقدار ثابتی را برای حق الوکاله در نظر گرفت و همواره می‌توان با چانه زنی در این خصوص از مقدار آن کم کرد.

پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا: متاسفانه عده زیادی از افراد درگیر با پرونده‌های حقوقی و کیفری بر این باور غلط تاکید دارند که همواره باید پس از تعیین میزان دستمزد بهترین وکیل رامسر تمام دستمزد او را به صورت یکجا در اختیارش قرار داد و امکان قسط بندی آن به هیچ عنوان وجود ندارد. اشاره داشتیم که شیوه پرداخت حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌شود بنابراین شما می‌توانید از طریق توافقات خود با وکیل آن را قسط بندی کنید. از این بابت دغدغه‌ای وجود نخواهد داشت.

بهترین وکیل رامسر

کلام آخر

تشکر و قدردانی می‌کنیم از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مهم‌ترین مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل رامسر آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید مشکلات حقوقی خود را با مراجعه به وکلای خبره برطرف کنید. در ادامه برخی از مهم‌ترین مزایای مشاوره حقوقی را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن نیز تصورات غلط در این خصوص را ارزیابی نمودیم. اکنون از شما درخواست می‌کنیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا