وکیل

10 تا از بهترین وکیل لنگرود ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

زمانی که با پرونده‌های حقوقی و کیفری دست به گریبان هستیم باید به این نکته توجه داشته باشیم که بدون در اختیار داشتن دانش حقوقی و تجربیات کافی هرگز نخواهیم توانست حقوق و منافع خود را در دادگاه تامین نماییم و به طور قطع می‌بایست به یک وکیل مجرب و خبره مراجعه کنیم. لازم به ذکر است که هر وکیلی نمی‌تواند در دعاوی پیچیده شما را به اهدافی که تعیین کرده‌اید برساند و به طور قطع باید تحقیقات کاملی را انجام دهید تا از میان انبوه گزینه‌هایی که در زمینه‌های حقوقی مشغول به فعالیت هستند شاخص‌ترین آنها را به خدمت بگیرید. در نظر داشته باشید که تنها با مطالعه چند کتاب حقوقی نمی‌توان از پس دعاوی مطرح شده برآمد و به طور قطع باید برای عبور از پیچ و خم‌های مسیر از یک وکیل توانا استفاده کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل لنگرود آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل لنگرود

بهترین وکیل لنگرود کیست؟

گاهی در دعاوی مطرح شده با پیچیدگی‌های زیادی مواجه هستیم و هرگونه تصمیم گیری برای ما سخت خواهد شد. در چنین شرایطی می‌تواند تصمیم گیری‌های غلط باعث از بین رفتن اهداف تعیین شده و نرسیدن به آنها گردد. همواره با استفاده از مشاوره حقوقی با بهترین وکیل لنگرود می‌توان تصمیمات درستی را اتخاذ کرد و بهترین راه را برای حل مسئله در پیش گرفت. وکیل با استفاده از دانش حقوقی و تجربیاتی که به دست آورده است از میان راه‌های موجود مطلوب‌ترین آنها را به موکل پیشنهاد می‌دهد.

زمانی که قصد استخدام بهترین وکیل پایه یک دادگستری در لنگرود را دارید می‌بایست تحقیقات جامعی را انجام داده و ویژگی وکلای مختلف را مورد بررسی قرار دهید. برترین وکیل لنگرود در طی سال‌های متمادی توانسته است با قبول پرونده‌های پیچیده و کسب موفقیت در آنها توانمندی خود را به اثبات برساند. وکیل خوب در لنگرود شخصی است که بتواند احساسات موکل را درک نموده و برای دسترسی به اهداف او برنامه مدونی را تنظیم کند تا به این شکل رضایتمندی موکل به طور کامل حاصل شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل لنگرود را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای لنگرود را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

ایمان دادش خواه

ایمان داداش خواه بهترین وکیل لنگرود

آقای ایمان داداش خواه وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی، نماینده وکلای کانون وکلا در شهرستان لنگرود و یکی از وکلای خبره در وکالت دعاوی ملکی، ثبتی، کیفری و … هستند.

برخی از سوابق ایشان:

  • نماینده سه دوره وکلای کانون وکلا در شهرستان لنگرود
  • عضو کمیسیون رفاه سابق
  • عضو کمیسیون نظارت

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای ایمان داداش خواه، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09112452701
آدرس دفتر: لنگرود، خیابان شریعتی، سه راه راه پشته، ساختمان ابریشم، طبقه چهارم .

علی‌ نقدی‌

علی نقدی بهترین وکیل نقدی

جناب آقای علی‌ نقدی‌ وکیل و مشاور پایه یک دادگستری یکی از وکلا سرشناس و خبره در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستند. ایشان وکیلی توانا و مبتکر در ارائه مشاور می باشد، چرا که با توجه به سختی پرونده به مراجعین مشاوره می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد. وی از سال 88 به صورت تخصصی در دعاوی مختلف وکالت می پذیرد.

آدرس دفتر: لنگرود، خیابان امام، کوچه کفش ملی، ساختمان اراد، طبقه۳

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۴۳۷۰۷۳

اکبر خوش تراش پاپکیاده

اکبر خوش تراش پاپکیاده بهترین وکیل لنگرود

جناب آقای اکبر خوش تراش پاپکیاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری از سال 89 با مدرک تحصیلی مرتبط در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان پرونده های مهم و متعددی را به ثمر رسانده و به درستی در راستای قانون در محضر دادگاه برای دفاع از موکل خود حاضر می شود.

آدرس دفتر: گیلان، لنگرود، خیابان امام خمینی، مجتمع دکتر طاهرزاده، طبقه ۳

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۴۳۶۷۱۲

بهرام عبدی

بهرام عبدی0

آقای بهرام عبدی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا توانا در امور حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی در لنگرود به صورت تخصصی و حرفه ای وکالت می پذیرد. وی برای بهبود رونده پرونده نهایت همکاری را بعد از ارائه مستندات محکمه پسند اجرا می کند تا حق به حق دار برسد. قابل ذکر است که ایشان بیش از 14 سال سابقه وکالت دارد.

آدرس دفتر: لنگرود، خیابان امام خمینی، روبروی کفش ملی، ساختمان پارس کلینیک، طبقه ۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۳۰۸۰۵۸

حسین بذرافشان خالجیر

حسین بذرافشان خالجیر بهترین وکیل لنگرود

جناب آقای حسین بذرافشان خالجیر وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 19 سال سابقه وکالت به صورت تخصصی و حرفه ای در دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. قابل ذکر است ایشان در طی چندین سال سابقه وکالت خود با تبحر و دانش حقوقی مکفی روند پرونده را بهبود می بخشد. ایشان پرونده های مهم و متعددی را به ثمر رسانده، لازم به ذکر است که او با توجه به سختی پرونده به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های دادگاهی آگاه می سازد.

آدرس دفتر: لنگرود، شلمان، اول جاده املش، پاساژ قوسی، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۴۴۴۰۳۴

هنگامه‌ بنای‌شاهانی‌

هنگامه‌ بنای‌شاهانی‌ بهترین وکیل لنگرود

88 خانم هنگامه‌ بنای‌شاهانی‌ وکیل توانا و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به افراد اعلام می دارد. ایشان به دو روش حضوری و غیر حضوری به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. قابل ذکر است ایشان پرونده های مهم و متعددی را به پایانی خوش رسانده است و از این رو افراد با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت می کنند.

آدرس دفتر: لنگرود، خیابان امام خمینی، کوچه کفش ملی، جنب آزمایشگاه دی، ساختمان آراد، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۴۵۳۳۰۶


۴ معیار مهم برای انتخاب وکیل لنگرود

قدرت برقراری ارتباط با افراد درگیر در پرونده: یکی از مهمترین معیارها که می‌تواند به شما در انتخاب بهترین وکیل لنگرود کمک شایانی داشته باشد بررسی قدرت برقراری ارتباط وکیل با افراد درگیر با پرونده‌های حقوقی و کیفری است. این موضوع را در نظر داشته باشید که وکیل تنها در زمانی می‌تواند تعامل موثری با موکل خود تجربه کند که به درون او نفوذ کرده و اعتماد او را جلب نماید. از سوی دیگر برای پیشبرد اهداف موکل لازم است وکیل ارتباط خود را با قاضی پرونده و افراد درگیر با آن حفظ نماید.

صداقت و اجتناب از قول‌های خلاف واقع: یکی دیگر از معیارهایی که می‌تواند به شما در شناسایی وکلای مجرب و خبره در زمینه مسائل حقوقی کمک کند صداقت وکیل می‌باشد. لازم است وکیل در ابتدا پرونده را مورد بررسی قرار دهد و سپس نظر خود را به صورت روشن و شفاف به موکل منتقل کند و از هرگونه قولی که او را به ادامه پرونده امیدوار کند خودداری نماید. علاوه بر این لازم است وکیل در تمام مراحل رسیدگی به پرونده با صداقت با موکل خود روبرو شده و او را در جریان آخرین تغییرات قرار بدهد.

فن بیان قوی: فن بیان بهترین وکیل لنگرود نیز یکی از مهمترین معیارها در انتخاب حقوقدان مناسب برای رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری می‌باشد. لازم است پس از انتخاب وکیل با او جلسه‌ای را برای ملاقات و دریافت مشاوره برگزار کنید و سوالات خود را از او بپرسید تا به این شکل متوجه مهارت‌های او در فن بیان و قدرت نفوذ کلام شوید؛ اما نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که فن بیان یک وکیل مجرب با حرافی‌های وکیل تازه کار کاملاً متفاوت است.

دانش حقوقی بالا: لازم است در جلساتی که برای شناخت از وکیل خود برگزار می‌کنید تمامی مدارک و مستندات مربوط به سوابق تحصیلی و کاری او را مطالبه کرده و آن را به دقت مورد بررسی قرار دهید تا سطح و عیار وکیل مورد نظر برای شما مشخص شود و با خیال آسوده بتوانید به او در بقیه مسیر اعتماد و اتکا داشته باشید. باید اون موضوع را در نظر داشته باشید که وکیل با استفاده از دانش حقوقی که در اختیار دارد می‌تواند از میان راه حل‌های مختلفی که برای حل مسئله وجود دارد در نهایت مطلوب‌ترین آنها را پیشنهاد دهد.

بهترین وکیل لنگرود

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل لنگرود

در صورتی که به کتاب فروشی‌ها و کتابخانه‌های مهم سر زده باشید به طور قطع با کتاب‌های حقوقی بسیاری روبرو می‌شوید که شعار تمامی آنها این است که با مطالعه آنها می‌توانید از استخدام وکیل بی‌نیاز شده و خودتان وکالت پرونده‌های حقوقی و کیفری را به دست بگیرید؛ اما این شعار تا چه اندازه می‌تواند درست باشد؟ لازم است همواره به این نکته توجه داشته باشید که به دلیل پیچ و خم‌هایی که در مسیر دادرسی وجود دارد شما همواره نیازمند استفاده از تجربیات بهترین وکیل لنگرود هستید.

بهترین راه برای کسب اطلاع در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری استفاده از تجربیات یک وکیل توانا و مجرب است. مشاوره حقوقی همواره این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا تمامی سوالات خود را در خصوص دعاوی مطرح شده از وکیل بپرسید و برای آنها پاسخ‌های منطقی دریافت کنید. وکیل نیز با استفاده از تجربیات و دانش حقوقی خود سعی دارد با مرور قوانین و مقررات بهترین راهکار را در قالب مشاوره حقوقی به شما ارائه دهد.

از سوی دیگر بهترین وکیل لنگرود سعی می‌کند تا شما را با حقوق قانونی‌تان آشنا کند. در صورتی که فرد با حقوق قانونی‌اش آشنا شده و قوانین و مقررات را به طور کامل بشناسد در دادگاه می‌تواند دفاع موثرتری را از خود داشته باشد و به این شکل منافع خود را تامین نماید. از سوی دیگر وکیل در جلسات مشاوره حقوقی می‌تواند اضطراب و استرس‌های موکل را از او دور کرده و به این شکل او را مهیای حضور موفق و قدرتمندانه در دادگاه کند. این مسئله را نیز می‌توان یکی از مزایای مشاوره حقوقی دانست.

همواره می‌توانید از روش‌های مختلفی برای دریافت مشاوره حقوقی اقدام کنید. لازم به ذکر است که از میان روش‌های مشاوره حقوقی شیوه حضوری آن بسیار مناسب‌تر است و می‌توان با استفاده از آن به نتایج بهتری دست پیدا کرد. چرا که در مشاوره حقوقی حضوری برخلاف روش‌های آنلاین و تلفنی وکیل به سادگی می‌تواند مدارک و مستندات مربوط به پرونده‌های قضایی را به دقت مورد بررسی قرار داده و پس از آن نظر خود را در قالب مشاوره به موکل ارائه دهد و ضعف‌های حقوقی او را جبران نماید.

بهترین وکیل لنگرود

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و ما را صمیمانه دنبال کردید از شما تشکر می‌کنیم ‌ در این مقاله سعی کردیم شما را با برخی از مشخصات و تخصص بهترین وکیل لنگرود آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید با مراجعه به این وکلا تصمیمات درستی را برای آینده پرونده خود بگیرید. در ادامه تلاش کردیم مهم‌ترین ویژگی‌های وکیل را مورد بررسی قرار دهیم و پس از آن نیز به سراغ بررسی مزایای مشاوره حقوقی و روش‌های مختلف آن رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا