کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در لنگرود ⚖️【سال1403】 ✔️

وقوع جرم و جنایت نظم و امنیت جامعه را به خطر می‌اندازد از این رو قانونگذار سعی دارد با تصویب قوانین نوعی بازدارندگی را به وجود آورد. حقوق کیفری شامل آن دسته از دعاوی می‌شود که در آنها جرم به وقوع پیوسته است و معمولاً این نوع از دعاوی با پیچیدگی‌های بسیار زیادی همراه هستند و فرد به تنهایی و با اتکا به اطلاعات حقوقی خودش نخواهد توانست که در پرونده‌های کیفری به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کند. از سوی دیگر شکست در پرونده‌های کیفری می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری را برای شاکی و متشاکی به همراه داشته باشد. استخدام یک وکیل مجرب و توانا می‌تواند نقش موثری در کسب پیروزی و رسیدن به اهداف تعیین شده داشته باشد؛ اما یافتن وکلای توانمند به همین سادگی‌ها هم نیست. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در لنگرود آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل کیفری در لنگرود

بهترین وکیل کیفری در لنگرود کیست؟

در صورتی که تمایل به استخدام بهترین وکیل کیفری در لنگرود را دارید می‌بایست به این نکته توجه داشته باشید که هر وکیلی نمی‌تواند به شما در رسیدن به اهداف شخصی تان در خصوص پرونده کمک کند. از سوی دیگر استخدام وکلای تازه کار می‌تواند یک اشتباه بزرگ از سمت شما باشد چرا که شما برای کسب پیروزی در دعاوی کیفری نیاز به تجربه و تسلط بالا بر مواد قانونی دارید. وکلای تازه کار در اصل فاقد این تجربیات هستند و عملاً نمی‌توانند گرهی را از پرونده‌های پیچیده‌ای مانند دعاوی کیفری باز کنند.

در واقع برترین وکیل کیفری در لنگرود به عنوان وکیل پایه یک دادگستری وظیفه دارد تا پرونده را به دقت مورد بررسی قرار دهد تا شناختش از آن به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده و بتواند برنامه‌ریزی مناسبی برای حل مشکلات ارائه دهد. بهترین وکیل لنگرود تسلط بالایی بر مواد قانونی و نیز تغییرات مربوط به هر یک از آنها دارد و می‌تواند در صورت لزوم با کنکاش در میان حقوق کیفری فرد او را از منافعش مطلع کرده و اجازه ندهد که تصمیمات غلط او را با شکست روبرو کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در لنگرود را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیفری در لنگرود را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

علی نگاره

علی نگاره وکیل کیفری در لنگرود

جناب آقای علی نگاره وکیل پایه یک دادگستری هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشند. ایشان در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. این وکیل سابقه و تبحر درخشانی در زمینه حل پرونده های کیفری داشته و از وکلای نام دار به شمار می روند.

آدرس دفتر: لنگرود، خیابان شهید مطهری، نبش فرهنگ ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۴۲۶۰۸۸

علی‌ نقدی‌

علی‌ نقدی‌ وکیل کیفری در لنگرود

جناب آقای علی نقدی وکیل پایه یک دادگستری هستند. در حوزه ی دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. ایشان دارای سابقه و تعهد کاری بالا می باشند. با اعتماد کامل می توانید وکالت کیفری خویش را به ایشان بسپارید.

آدرس دفتر: لنگرود، خیابان امام، کوچه کفش ملی، ساختمان اراد، طبقه۳

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۴۳۷۰۷۳

طاهره کریمی پور

طاهره کریمی پور وکیل کیفری در لنگرود

سرکار خانم طاهره کریمی پور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان سالهای زیادی در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کند. ایشان با دانش حقوقی بالا و سابقه درخشانشان به خوبی در دعاوی کیفری عمل می کنند. برای رزرو وقت و دریافت مشاوره از این وکیل توانمند می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: لنگرود، خیابان ۱۷شهریور، نبش بن بست فرهنگ، پلاک۲۷۰

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۴۱۶۳۰۹

اسماعیل یکتایی

اسماعیل یکتایی وکیل کیفری در لنگرود

جناب آقای اسماعیل یکتایی وکیل پایه یک دادگستری هستند. در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده به صورت حرفه ای ارائه خدمات می کنند و همچنین ایشان پرونده های موفقی در زمینه ی کیفری در سابقه ی خود ثبت کرده است. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: لنگرود، خیابان امام خمینی، کوچه رزاقی، جنب آزمایشگاه دکتر رحیمی، ساختمان یکتا، طبقه همکف

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۴۲۶۲۱۱

سارا غلامی

سارا غلامی وکیل کیفری در لنگرود

سرکار خانم سارا غلامی وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کند. ایشان وکیل توانا و حرفه ای در امور کیفری هستند و رزرمه کاری خوبی از خود به جای گذاشته اند. همچنین مشاوره هایی که برای مراجعین خود انجام می دهند، هم به صورت حضوری و غیر حضوری است.

آدرس دفتر: لنگرود، روبه روی مسجد جامع، بن بست خواجه نصیر، مجتمع نیک دولت

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۹۴۲۲۷۹


۴ اشتباه بزرگ در انتخاب وکیل کیفری در لنگرود

انتخاب وکیل بر اساس جنسیت: در صورتی که تمایل به استخدام بهترین وکیل کیفری در لنگرود را دارید می‌بایست به این نکته توجه داشته باشید که جنسیت تنها یکی از عوامل موثر در انتخاب شما خواهد بود و نباید انتخاب خود را تنها بر روی این عامل معطوف کنید. برای مثال اگر قصد استخدام یک وکیل خانم را دارید باید تحقیقات خود را در این زمینه تکمیل کرده تا از میان گزینه‌های متعددی که در زمینه دعاوی کیفری مشغول به فعالیت هستند در نهایت شاخص‌ترین و مطرح‌ترین آنها را به خدمت بگیرید.

انتخاب بر اساس سن و سال وکیل: یکی دیگر از اشتباهات متداولی که در بین افراد درگیر با پرونده‌های کیفری شاهد آن هستیم این است که تصور می‌کنند که وکلای مسن دارای سابقه و تجربه بیشتری هستند. از سوی دیگر عده‌ای نیز بر این باورند که وکلای جوان دارای انرژی بیشتری برای رسیدگی به دعاوی مطرح شده هستند. در این بین باید به این نکته توجه داشته باشید که سابقه یک وکیل دارای اهمیت است و سن و سال او به هیچ عنوان معیار مناسبی برای سنجش توانایی‌های وکیل به شمار نمی‌رود.

انتخاب بر اساس حق الوکاله: زمانی که برای امضای قرارداد به دفتر بهترین وکیل کیفری در لنگرود مراجعه خواهید کرد به زودی در خواهید یافت که او پس از بررسی پرونده سعی می‌کند مبلغ مشخصی را به عنوان حق الوکاله به شما پیشنهاد بدهد. میزان دستمزدی که وکلا برای پرونده یکسان دریافت خواهند کرد با یکدیگر متفاوت است. میزان حق الوکاله وکیل برای بسیاری از افراد دارای اهمیت است اما این نباید تنها عاملی باشد که با در نظر گرفتن آن وکیل انتخاب می‌کنید. باید درباره وکلا تحقیق کنید.

انتخاب وکیل بدون در نظر گرفتن موضوع پرونده: یکی دیگر از اشتباهات رایج در میان افراد این است که بدون در نظر گرفتن موضوع پرونده و نیز تخصصی که وکیل مورد نظر در اختیار داردحقوقدان استخدام می‌کنند. باید به این نکته توجه داشته باشید که علم حقوق بسیار گسترده است و هر وکیلی نمی‌تواند در تمام بخش‌های آن به بازدهی و تخصص یکسانی دست پیدا کند؛ بنابراین اگر قصد استخدام وکیل را دارید باید در ابتدا موضوع پرونده خود و سپس تخصص وکیل مورد نظر را لحاظ کنید.

بهترین وکیل کیفری در لنگرود

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل کیفری در لنگرود

لازم به ذکر است که بهترین وکیل کیفری در لنگرود می‌تواند در بخش‌های مختلفی به موکل کمک کرده و ضعف‌های حقوقی او را برطرف کند. ارائه مشاوره حقوقی به موکل را می‌توان یکی از مهم‌ترین وظایف و تعهدات وکیل به شمار آورد که از قضا نقش موثری را در کسب پیروزی و شکست در پرونده‌های کیفری خواهد داشت. به هر اندازه که بتوانید اطلاعات خود در خصوص دعاوی کیفری را افزایش دهید به همان میزان شانس خود را برای کسب پیروزی در دادگاه افزایش خواهید داد و اهداف خود را محقق خواهید کرد.

برای دریافت مشاوره حقوقی لازم است پس از انتخاب وکیل مورد نظرتان با دفتر او و یا موسسه حقوقی که وکیل را از آن انتخاب کردید تماس گرفته و جلسه‌ای را برای ملاقات حضوری تدارک ببینید. لازم است پیش از حضور در دفتر وکیل تمامی مدارک و مستنداتی که به پرونده کیفری مربوط است را با خود به همراه داشته باشید. وکیل با بررسی پرونده و مدارک مربوط به آن شناخت کامل‌تری می‌تواند در خصوص دعاوی مطرح شده اظهار نظر کرده و راهکارهای مناسبی را ارائه دهد.

وکیل در جلسات مشاوره حقوقی تلاش دارد تا فرد را با حقوق قانونی‌اش در دعاوی مطرح شده آشنا کند و همین موضوع باعث می‌شود تا او در دادگاه بتواند دفاع بهتری از حقوق خود داشته باشد و جلوی بروز خسارت‌های احتمالی را بگیرد. علاوه بر این یکی دیگر از مزایای مشاوره حقوقی این می‌باشد که استرس و اضطراب موکل برای حضور موفق در دادگاه کاهش پیدا کرده و او با آسودگی خیال بیشتری می‌تواند حقوق از دست رفته خود را احقاق کند. این موضوع نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

مشاوره حقوقی از سوی بهترین وکیل کیفری در لنگرود به روش‌های مختلفی ارائه خواهد شد که هر یک از افراد وابسته به اینکه چه شرایطی را در اختیار دارد می‌تواند به یکی از این روش‌ها متوسل شده و ضعف‌های حقوقی خود را با استفاده از آنها حل و فصل کند؛ اما باید به این نکته توجه داشته باشید که روش مشاوره حضوری می‌تواند در مقایسه با روش‌های دیگر مناسب‌تر به نظر برسد چرا که همانطور که اشاره کردیم در این روش وکیل می‌تواند پرونده و مدارک را مورد بررسی قرار دهد.

بهترین وکیل کیفری در لنگرود

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و ما را صمیمانه دنبال کردید از شما تشکر می‌کنیم. در این مطلب تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات و تخصص بهترین وکیل کیفری در لنگرود آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید از میان گزینه‌های مختلف یکی را برای اعطای وکالت پرونده خود انتخاب نمایید. در ادامه تلاش کردیم برخی از اشتباهات بزرگ در زمان انتخاب وکیل کیفری برای رسیدگی به پرونده را مورد ارزیابی قرار داده و پس از آن نیز برخی از مزایای مهم مشاوره حقوقی را بررسی کردیم. اکنون از شما درخواست می‌کنیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + شش =

دکمه بازگشت به بالا