کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در لاهیجان ⚖️【سال1403】✔️

قانونگذار برای کاهش وقوع جرم و جنایت در نظر دارد تا به تصویب قوانین و مقرراتی بازدارنده بپردازد و به این شکل مجازات هایی را برای فرد مجرم در نظر بگیرد. در صورتی که دعوایی کیفری علیه شما اقامه شده باشد، شما بر اساس قانون ملزم هستید تا در دادگاه یا دادسرا حاضر شده و از حقوق قانونی خود در این مراجع دفاع کنید. از سوی دیگر اگر شما فردی باشید که دعوایی کیفری را مطرح کرده اید، برای اینکه بتوانید به حقوق خود دست پیدا کرده و مجرم را به مجازات برسانید می بایست آشنایی کاملی از قوانین پیدا کنید. در تمامی این شرایط یک وکیل مجرب و متخصص در زمینه دعاوی کیفری می تواند راهگشا باشد؛ اما یافتن چنین وکلایی همواره کار دشواری است. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در لاهیجان آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله در کنار ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در لاهیجان

بهترین وکیل کیفری در لاهیجان کیست؟

تجربه نشان داده است که کسب نتایج مطلوب تنها با استفاده از توانایی و مهارت های بهترین وکیل کیفری در لاهیجان است که به دست می آید. از سوی دیگر باید این موضوع را در نظر داشته باشید که وکلای بی تجربه و آن دسته از وکلایی که تازه کار هستند، هرگز مهارتی را برای ارائه به شما در اختیار ندارند و همین مسئله باعث می شود تا به دست آوردن نتایج مطلوب در دادگاه قدری دور از ذهن به نظر برسد. موکل می تواند با در نظر گرفتن معیارهای مشخص و مناسب وکلای شاخص را شناسایی کند.

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل لاهیجان این نکته را به خوبی آموخته است که در همه حال باید از منافع موکل خود دفاع کرده و هر آن چیزی که لازم است او برای کسب پیروزی داشته باشد را در اختیار وی قرار دهد. وکیل کیفری خوب در لاهیجان سال های زیادی از عمر کاری خود را به علم آموزی و کسب تجربیات گران بها مشغول بوده است. او می تواند با استفاده از دانش حقوقی و تجربیاتی که به دست آورده در کسب پیروزی و موفقیت به موکل خود کمک کرده و اهداف وی را محقق کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در لاهیجان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیفری در لاهیجان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

مژگان دلداری

مژگان دلداری وکیل کیفری در لاهیجان

سرکار خانم مژگان دلداری وکیل با سابقه و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم دلداری متخصصی حرفه ای در حوزه دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی هستند. اما ایشان مهارت ویژه ای بر حل پرونده های کیفری دارند و این نوع پرونده ها را به راحتی حل و فصل می کنند.

آدرس دفتر: لاهیجان، خیابان ۲۲ آبان، روبروی ثبت اسناد، دفتر وکالت مژگان دلداری

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۴۵۳۷۴۲

مریم سالک

مریم سالک وکیل کیفری در لاهیجان

سرکار خانم مریم سالک وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با سابقه ای هستند. خانم سالک در دعاوی مختلفی اعم از کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت می کنند. ایشان می توانند با مهارت و تجربه خود سخت ترین پرونده ها را حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: لاهیجان، خیابان کاشف شرقی، کوچه ۲۷، سمت چپ، درب اول

تلفن تماس: ۰۹۳۳۳۴۲۷۰۴۳

محمد جهاندیده

محمد جهاندیده وکیل کیفری در لاهیجان

جناب آقای محمد جهاندیده یکی دیگر از وکلای با تجربه پایه یک دادگستری هستند. همچنین ایشان مشاور حقوقی خوبی نیز هستند. جناب جهاندیده در دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی مکفی در محضر دادگاه برای رساندن حق به حق دار حاضر می شود.

آدرس دفتر: لاهیجان، خیابان انقلاب، جنب بانک ملت، ساختمان کاوه، طبقه۴، واحد۱۴

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۳۱۳۹۴۴

محمدتقی بحرکاظمی

محمدتقی بحرکاظمی وکیل کیفری در لاهیجان

جناب آقای محمد تقی بحرکاظمی با بیش از ۱۲ سال سابقه یکی دیگر از وکلای حرفه ای پایه یک دادگستری هستند. جناب بحرکاظمی مهارت ویژه ای در دعاوی کیفری دارند. توانسته اند تا کنون سخت و پیچیده ترین پرونده های کیفری را به خوبی به اتمام برسانند.

آدرس دفتر: لاهیجان، خیابان قیام، مجتمع آسمان، طبقه۴، واحد۷

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۸۲۴۹۷۱

سیدحسن جعفرنژاد

سیدحسن جعفرنژاد وکیل کیفری در لاهیجان

جناب اقای سید حسن جعفر نژاد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب آقای جعفر نژاد متخصص در حل پرونده های دعاوی کیفری هستند. ایشان با مهارت بالای خود پرونده های بسیاری را با موفقیت حل می‌کنند. همچنین ایشان در دعاوی حقوقی و خانواده نیز درخشیده اند.

آدرس دفتر: لاهیجان، اول خیابان فیاض، نرسیده به فیاض۳، ساختمان ۳۰۲، طبقه۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۲۵۴۰۵۴


اهمیت ملاقات حضوری با وکیل کیفری لاهیجان!

در نظر داشته باشید که از طریق ملاقات حضوری می توانید شناخت کاملی از بهترین وکیل کیفری در لاهیجان پیدا کرده و به این شکل از عیار حقوقدان مد نظرتان کسب اطمینان کنید. همچنین لازم است به این نکته توجه داشته باشید که در صورت ملاقات حضوری با وکیل به خوبی می توانید خواسته ها و دغدغه هایی که در خصوص پرونده در ذهن دارید را به او منتقل کرده و در خصوص آن ها با وکیل مورد نظرتان به تبادل نظر بپردازید و در نهایت برای آن ها اهداف مشترکی را ترسیم نمایید.

ذکر این نکته ضروری است که خلقیات و رفتارهای یک وکیل می تواند نقش تعیین کننده ای در خصوص کسب پیروزی و شکست در دادگاه ایفا کند؛ بنابراین اگر تاکید داریم که لازم است بر روی توانایی های وکیل تاکید شود، علتش همین موضوع است. شما می توانید در جلسات ملاقات حضوری به حد زیادی در خصوص فن بیان، مهارت های ارتباطی، زمان شناس بودن، دانش حقوقی و رعایت اصول حرفه ای توسط وکیل کسب اطلاع کنید. این در حالی است که این موضوع با مطالعه درباره وکیل محقق نمی شود.

از سوی دیگر باید در نظر داشته باشید که مصاحبه و ملاقات حضوری با وکیل به موکل این امکان را می دهد تا از حقوقدان مورد نظر مشاوره حقوقی دریافت کرده و به این شکل ضعف های حقوقی خود را جبران کند. لازم به ذکر است که بهترین روش برای دریافت مشاوره حقوقی، استفاده از شیوه حضوری آن است. چرا که در این روش موکل می تواند مدارک و مستندات مربوط به پرونده را به همراه داشته و آن را به وکیل منتقل کند تا او با در نظر گرفتن و بررسی آن ها نظر نهایی خود را اعلام دارد.

ذکر این نکته ضروری است که بهترین وکیل کیفری در لاهیجان با روند رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی کیفری آشنایی کامل دارد و می تواند مسیری را برای حل مشکل در اختیار شما قرار دهد که با دنبال کردن آن در مدت زمان کمتری به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید. در نظر داشته باشید که لازم است با چند وکیل جلسه ملاقات داشته باشید و با آن ها هم کلام شوید تا عیار تمامی آن ها مشخص شده و در نهایت یکی از آن ها را برای اعطای وکالت انتخاب کنید.

بهترین وکیل کیفری در لاهیجان

3 مهارت مهم وکیل کیفری در لاهیجان!

لازم به ذکر است که بهترین وکیل کیفری در لاهیجان مجموعه قابل اتکایی از مهارت هایی است که می تواند نقش تعیین کننده ای در کسب پیروزی در دادگاه داشته باشند. از سوی دیگر باید این نکته را به عنوان فرد درگیر با پرونده های کیفری در نظر داشته باشید که کسب تجربه و استفاده از مهارت های وکیل می تواند ضامن کسب پیروزی یا شکست شما باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با برخی از مهم ترین مهارت های وکیل آشنا کنیم تا به این شکل اطلاعات شما در این زمینه افزایش پیدا کند.

مهارت های کلامی: مهارت های کلامی یک وکیل شامل فن بیان و قدرتی است که او در بیان جملات و مفاهیم حقوقی از خود به نمایش می گذارد. در صورتی که وکیل فاقد این مهارت باشد به زودی در دادگاه درخواهید یافت که او نمی تواند از منافع شما دفاع کند. چرا که در مراحلی از رسیدگی به پرونده های کیفری لازم است وکیل در جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و دفاعیات خود را ارائه دهد. پرونده های کیفری پیچیده هستند و ممکن است با استفاده از وکلای فاقد مهارت با شکست رو به رو شوید.

مهارت های نوشتاری: در نظر داشته باشید که برای تنظیم اسناد حقوقی لازم است بهترین وکیل کیفری در لاهیجان مهارت های بالایی از خود به نمایش بگذارد. این توانایی شامل مهارت های نوشتاری در زمینه شکواییه و لایحه قضایی می شود. برای شروع دعاوی کیفری می بایست وکیل شکواییه یا شکایت نامه تنظیم کرده و به این شکل مدارک و مستندات را نیز به آن پیوست نماید.

مهارت های ارتباطی: بسیاری از مشکلات پیش آمده بین طرف های دعوای کیفری تنها با مذاکره قابل حل شدن است. وکیل می بایست به میزان قابل توجهی با مهارت های ارتباطی آشنایی داشته باشد و بتواند با تمامی افراد درگیر در پرونده های کیفری ارتباط بگیرد. از سوی دیگر تجربه نشان داده است که افراد درگیر در پرونده های کیفری با تنش هایی در ذهن و زندگی خود رو به رو هستند. این مسائل باعث می شود که وکیل تنها با در اختیار داشتن مهارت های ارتباطی راهی را برای نفوذ به درون افراد پیدا کند.

بهترین وکیل کیفری در لاهیجان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر و قدردانی می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مهم ترین مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل کیفری در لاهیجان آشنا کنیم تا در صورت نیاز به استخدام وکیل بتوانید در مدت زمان کمی وکلای شاخص در شهر خودتان را شناسایی کنید. از سوی دیگر در مقاله تلاش شد تا اهمیت ملاقات حضوری با وکیل مشخص شود و پس از آن نیز مهارت های وکیل بررسی شد. اکنون از سما می خواهیم نظرات خود را با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا