خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در لاهیجان ⚖️【سال1403】✔️

حقوق خانواده یکی از مهم ترین بخش های علم حقوق محسوب می شود که شامل قوانین و مقررات بسیاری نیز می شود. در صورت بروز اختلافات جدی در سطح خانواده لازم است فرد به حقوق قانونی خود آشنا باشد تا بتواند با تکیه بر قانون از معضلات پیش آمده عبور کرده و در مدت زمان کمی به نتیجه برسد. در این بین وکیل به موکل خود کمک خواهد کرد تا قدم بزرگی را برای حل اختلافات بردارد و با سهولت بیشتری به اهداف ترسیم شده دست پیدا کند. در نظر داشته باشید که وکلا اغلب در یک یا چند بخش از علم حقوق به تخصص می رسند؛ بنابراین لازم است در صورت مواجهه با دعاوی خانواده، به سراغ وکلایی بروید که در این زمینه به صورت تخصصی خدمت رسانی می کنند. در ادامه مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در لاهیجان آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل خانواده در لاهیجان

بهترین وکیل خانواده در لاهیجان کیست؟

خیابان های شهر لاهیجان مملو از دفاتر و موسسات حقوقی است. در واقع شما می توانید با مراجعه به هر یک از آن ها، با وکلای متعددی گفت و گو کرده و در نهایت یکی را برای اعطای وکالت برگزنید؛ اما لازم است در این خصوص توصیه ای به شما داشته باشیم. توصیه مهم ما در این خصوص این است که هر وکیلی نمی تواند برای به عهده گرفتن پرونده های خانوادگی لایق باشد. لازم است شما پس از تحقیقات کامل در این خصوص به سراغ بهترین وکیل خانواده در لاهیجان بروید تا گره پرونده شما باز شود.

در واقع بهترین وکیل لاهیجان در زمینه حقوق خانواده به تخصص های لازم رسیده است و می تواند راهکارهای موثری را برای عبور از مشکلات پیش آمده در اختیار موکل خود قرار دهد. چرا که او شناخت بالایی از مواد قانونی دارد و به طور مداوم نیز تغییرات مربوط به آن را نیز مورد مطالعه قرار می دهد تا علمش به روز بوده و از رقبای جدی خود در این زمینه عقب نماند. با تکیه بر وکیل خانواده خوب در لاهیجان می توانید در کمترین زمان ممکن، اهداف ترسیم شده را به طور کامل محقق کنید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در لاهیجان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در لاهیجان را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

پونه پروال

پونه پروال وکیل خانواده در لاهیجان

سرکار خانم پونه پروال وکیل نام دار پایه یک دادگستری هستند. خانم پروال در زمینه دعاوی خانواده و حقوقی متخصص و با تجربه هستند. ایشان توانسته اند پرونده های بسیاری را با موفقیت حل و فصل کنند. همچنین مشاوره حقوقی نیز هستند که مشاوره های خود را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین شان قرار می دهند.

آدرس دفتر: لاهیجان، نبش قیام نهم

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۴۵۳۸۵۴

فاطمه پژوم

فاطمه پژوم وکیل خانواده در لاهیجان

سرکار خانم فاطمه پژوم وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم پژوم متخصص در دعاوی مختلفی همچون خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری هستند. اما تخصص بیشتر ایشان بر روی پرونده های خانواده از جمله طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و… است.

آدرس دفتر: لاهیجان، خیابان شهید کریمی، پاساژ ارژنگ، طبقه سوم، دفتر وکالت

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۴۴۳۰۷۸

محمد خزائی

محمد خزائی وکیل خانواده در لاهیجان

جناب آقای محمد خزائی یکی دیگر از وکلای شناخته شده ی پایه یک دادگستری هستند. ایشان مهارت بالایی در حل پرونده های خانواده دارند که زبانزد است. وی پرونده های متعددی را در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به ثمر رسانده است. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی مکفی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: لاهیجان، خیابان امام خمینی، خیابان آقامیر شهید، کوچه خسروی(شجاع العلماء)، ساختمان خسروی، طبقه۲

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۹۳۶۸۲۲

رامین رفعتی

رامین رفعتی وکیل خانواده در لاهیجان

جناب آقای رامین رفعتی وکیل با تجربه پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی اعم از خانواده،حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. همچنین آقای رفعتی مشاوره حقوقی ارائه می دهند که این مشاورات به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

آدرس دفتر: لاهیجان، خیابان ۲۲آبان، جنب اداره ثبت اسناد، مجتمع ایرانیان، طبقه۲، واحد۸

تلفن تماس: ۰۹۱۳۳۰۹۲۷۵۱

محمدتقی سلیمانی

محمدتقی سلیمانی وکیل خانواده در لاهیجان

جناب آقای محمدتقی سلیمانی با بیش از ۱۲ سال سابقه وکیل پایه یک دادگستری هستند. همچنین ایشان مشاور حقوقی خبره ای هستند. آقای سلیمانی در دعاوی خانواده و حقوقی تجربه بالایی دارند و بهترین ارائه را در حضور دادگاه برای موکل خود به نمایش می گذارند.

آدرس دفتر: لاهیجان، میدان دانشگاه آزد، انتهای شقایق ۱۶

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۳۱۱۹۵۲


4 نکته مهم که باید در انتخاب وکیل خانواده لاهیجان به آن توجه کنید!

تخصص و تجربه: اولین و مهم‌ترین نکته در انتخاب بهترین وکیل خانواده در لاهیجان تخصص و تجربه او در زمینه موضوع پرونده شما است. اگر پرونده شما مربوط به موضوع خاصی مانند حقوق خانواده، حقوق کار، حقوق کیفری یا حقوق تجارت است، باید از یک وکیل متخصص در آن زمینه کمک بگیرید؛ بنابراین لازم است در ابتدا تخصص وکلا را مورد بررسی قرار داده و سپس به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که بازدهی بالاتری را در دعاوی خانواده دارند.

صداقت و تعهد: یک وکیل خوب باید فردی صادق و متعهد باشد. او باید به تعهدات خود نسبت به موکل خود پایبند باشد و در طول فرآیند رسیدگی به پرونده، از منافع موکل خود دفاع کند. برای بررسی صداقت و تعهد یک وکیل، می‌توانید در جلسه مشاوره با او، به رفتار و سخنان او توجه کنید. همچنین می‌توانید از او بخواهید که نمونه‌هایی از پرونده‌های موفقی که در گذشته انجام داده است را به شما نشان دهد. از سوی دیگر، وکیل به هیچ عنوان نباید به موکل خود قول خلاف واقعی را ارائه دهد.

توجه به هزینه وکیل: هزینه وکالت یکی از عوامل مهمی است که باید در انتخاب وکیل به آن توجه داشته باشید. هزینه وکالت بسته به عوامل مختلفی مانند نوع پرونده، پیچیدگی پرونده، تجربه وکیل و شهر محل وکالت متفاوت است؛ بنابراین در جلسات مشاوره ای که با بهترین وکیل خانواده در لاهیجان برگزار می کنید لازم است از او بخواهید که در ابتدا پرونده را مورد مطالعه قرار داده و سپس نظر قطعی خود را در خصوص میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن را به شما اعلام کند.

احساس راحتی: مهم است که با وکیل خود احساس راحتی کنید و بتوانید با او به راحتی ارتباط برقرار کنید. یک وکیل خوب باید فردی قابل اعتماد و صمیمی باشد که بتواند به شما در حل مشکلات حقوقی کمک کند. در صورتی که با وکیل خود احساس راحتی نداشته باشید هرگز نخواهید توانست در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده با او همکاری موثری را داشته باشید. می دانیم که تعامل موثر با وکیل یکی از الزامات در رسیدگی به دعاوی خانوادگی است و بدون احساس راحتی این معیار محقق نخواهد شد..

بهترین وکیل خانواده در لاهیجان

ویژگی های مهم بهترین وکیل خانواده در لاهیجان

وکیل فردی است که از طرف دیگری، به نام موکل، در دادگاه یا دیگر مراجع قانونی از حقوق او دفاع می‌کند. وکالت یکی از مشاغل حساس و مهم در جامعه است و یک وکیل خوب باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد تا بتواند به بهترین شکل ممکن از حقوق موکل خود دفاع کند. در ادامه به سه مورد از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین وکیل خانواده در لاهیجچان اشاره می‌کنیم. لازم است وجود این شاخصه های مهم را در وکیل مورد نظرتان به دقت بررسی کنید تا تصمیم درستی در این خصوص بگیرید.

فن بیان قوی: در صورتی که وکیل مورد نظرتان فاقد مهارت های کلامی باشد در جلسات دادگاه هرگز نخواهد توانست آن طور که باید منظور خود را به قاضی پرونده منتقل کند و اینجاست که شما و منافع تان به خطر می افتد. در جلساتی که با وکیل مورد نظر خواهید داشت لازم است فن بیان و قدرت نفوذ کلام او را به دقت مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت عیار او به طور واضح برای شما مشخص شود. البته حرافی های یک وکیل غیر حرفه ای با فن بیان وکلای شاخص کاملا متفاوت است.

مهارت های ارتباطی: در صورتی که بهترین وکیل خانواده در لاهیجان نتواند با موکل خود و سایر افرادی که در پرونده های مربوط به دعاوی خانواده درگیر هستند، ارتباط موثری را برقرار کند در مابقی مراحل رسیدگی به پرونده با مشکل رو به رو خواهد شد. در نظر داشته باشید که شما به عنوان موکل نیز در تحقق اهداف تعیین شده سهیم هستید و مسئولیت شما تنها به استخدام وکیل معطوف نمی شود؛ بنابراین لازم است به سراغ وکلایی بروید که با آن ها احساس خوبی را تجربه می کنید.

به روز بودن اطلاعات حقوقی: یکی دیگر از ویژگی های وکیل که می تواند نقش موثری در دستیابی به پیروزی یا شکست در پرونده های مربوط به دعاوی خانواده داشته باشد، اطلاعات حقوقی به روز است. در نظر داشته باشید که قوانین و مقررات مربوط به دعاوی خانواده در مقایسه با سایر دعاوی مطرح شده در دادگاه، دچار تغییرات بیشتری در طول زمان می شوند. از این رو، لازم است وکیل با مطالعه ای که در این زمینه انجام می دهد علم خود را به روز نگه داشته و از رقبای خود عقب نماند.

بهترین وکیل خانواده در لاهیجان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را تا اینجا همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مهم ترین مشخصات بهترین وکیل خانواده در لاهیجان آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید از میان گزینه های مطرح شده یکی را به انتخاب خود استخدام کنید. در ادامه چند نکته مهم که در انتخاب وکیل نقش دارد را بررسی کردیم و پس از آن نیز به سراغ برخی از مهم ترین ویژگی های وکیل رفتیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات خود را با مخاطبان برترین وکلا در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 17 =

دکمه بازگشت به بالا