وکیل

10 تا از بهترین وکیل لاهیجان ⚖️ + شماره تلفن ☎️【سال1402】

انتخاب وکیل مناسب در پرونده‌های حقوقی اهمیت بسیار زیادی دارد. وکیل می‌تواند نقش تعیین‌کننده‌ای در موفقیت یا شکست پرونده داشته باشد؛ بنابراین، انتخاب وکیل باید با دقت و توجه انجام شود. از این رو، لازم است موکل از هر گونه تصمیم شتاب زده در این خصوص پرهیز کرده و با دیدی جامع به بررسی سوابق حقوقی وکلا و دانش آن ها بپردازد تا در نهایت به این شکل بتواند از میان انبوه وکلایی که در سطح شهر لاهیجان مشغول به ارائه خدمات حقوقی هستند شاخص ترین آن ها را برای اعطای وکالت انتخاب کند. در نظر داشته باشید که انتخاب وکیل همیشه هم کار ساده ای نیست و یک فرآیند پیچیده به نظر می رسد. از این رو، لازم است در ابتدا اطلاعات حقوقی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید و سپس اقدامات مورد نیاز در این زمینه را به انجام برسانید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل لاهیجان آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل لاهیجان

بهترین وکیل لاهیجان کیست؟

اگر به سراغ وکلای بی تجربه و تازه کار بروید، دیری نخواهد گذشت که درخواهید یافت او عملا نمی تواند گرهی را از پرونده باز کند و خود وکیل تبدیل به یک معضل و مشکل بزرگ تر از دعاوی مطرح شده خواهد شد. برای این کار لازم است با تحقیق جلو بروید و در این مسیر به هر وکیلی اعتماد نکنید. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در لاهیجان از تمامی معیارهای مهم سربلند بیرون آمده و می تواند با استناد به دانش حقوقی و تجربیاتی که در اختیار دارد تمامی مشکلات حقوقی و کیفری شما را حل نماید.

در واقع برترین وکیل لاهیجان از دانش حقوقی که آن را در طی سال های متمادی به دست آورده است، در راه حل مشکلات حقوقی موکل استفاده خواهد کرد و به این شکل از دغدغه های او می کاهد. در نظر دااشته باشید که وکیل خوب در لاهیجان تلاش زیادی به کار خواهد گرفت تا به عنوان متخصص دعاوی حقوقی و کیفری نیازهای موکل خود را شناسایی کرده و گام های بلندی را در جهت حل آن ها انجام دهد. به هر حال او در انجام وظایفش جدی خواهد بود و اجازه نمی دهد هیچ عاملی بر روی توانایی او اثر منفی بگذارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل لاهیجان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل لاهیجان را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

پوریا فرخ نیا

پوریا فرخ نیا بهترین وکیل لاهیجان

جناب آقای پوریا فرخ نیا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی عضو رسمی مرکز وکلای قوه قضاییه با سال‌ها تجربه و سابقه درخشان در وکالت تخصصی و مشاوره حقوقی دعاوی و پرونده‌های املاک و اراضی(ملکی ثبتی) خانواده، تجاری و کیفری و آمار بالای پرونده‌های موفق و پیروزی در دعاوی تخصصی و احقاق حقوق شمار بسیاری از مراجعه کنندگان موجبات رضایت خاطر بسیاری از مراجعین و موکلین خود را فراهم آورده است.

ایشان سالها به عنوان وکیل متخصص، حرفه ای و اخلاق مدار دارای اعتبار و سابقه درخشان در کسوت شریف وکالت می باشند. آقای وکیل پوریا فرخ نیا در سال‌های متمادی به جهت دفاع حرفه ای در دادگاه ها، صداقت، هوش و ذکاوت و تخصص بالا در امر وکالت، به عنوان بهترین وکیل لاهیجان شناخته می‌شوند.

تحصیلات و تجارب:

 • دارای مدرک حقوق قضایی از دانشگاه معتبر و پروانه وکالت پایه یک و مشاوره حقوقی و گواهی تخصصی دعاوی ملکی و اراضی و املاک شمال کشور ( Specialized real estate certificate )
 • سالها سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در انواع دعاوی ملکی و منابع طبیعی (اراضی ملی و مستثنیات شمال کشور) و دعاوی خانواده، تجاری و کیفری
 • ارائه بیش از هزاران مشاوره حقوقی در واحد معاضدت مرکز وکلای قوه قضاییه
 • پژوهشگر حوزه دعاوی اراضی و املاک و منابع طبیعی شمال کشور

سوابق کار:

 • دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه
 • مشاور حقوقی شرکت‌های تجاری و بازرگانی
 • دارای گواهی تخصصی در دعاوی ملکی و اراضی ملی تغییر اراضی با سالها سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی ملکی و منابع طبیعی (اراضی ملی و تغییر کاربری اراضی زراعی و باغ ها و مستثنیات شمال کشور)
 • دارای مدرک مهارت و گواهینامه بین‌المللی در زمینه علوم کشاورزی مدرن و مطالعات تغییر کاربری اراضی زراعی
 • دارای چندین سال سابقه تدریس در آموزشگاه فنی و حرفه‌ای
 • مشاور حقوقی اصحاب فرهنگ و رسانه بازیگران و ورزشکاران
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین‌المللی
 • مهارت در مذاکرات تجاری بین المللی

شماه تماس: 09114330455
آدرس دفتر: لنگرود، خیابان مدرس، روبروی باغ ملی، پاساژ بنی هاشمی، طبقه سوم، دفتر وکالت وکیل فرخ نیا
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای پوریا فرخ نیا می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

وحید اپکچیان عسکری

وحید اپکچیان عسکری بهترین وکیل لاهیجان

آقای وحید اپکچیان عسکری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در دعاوی حقوقی ،کیفری، خانواده و ملکی به صورت حرفه ای وکالت می پذیرد و افراد را در خصوص پروندهایشان به درستی در راستای قوانین وکالت راهنمایی میکند و بعد از بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به افراد اعلام می دارد. ایشان با چندین سال سابقه وکالت پرونده های موفق متعددی را در سابقه خود جای داده است.

آدرس دفتر: لاهیجان، خیابان استقلال، روبروی مخابرات قدیم

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۴۲۰۴۷۶

احمد بابازاده‌ نالگیاشری‌

احمد بابازاده‌ نالگیاشری‌ بهترین وکیل لاهیجان

جناب آقای احمد بابازاده‌ نالگیاشری‌ وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در لاهیجان با تبحر و دانش حقوقی مکفی برای دفاع از حقوق موکلان خود در دادگاه حاضر می شود و با ارائه مستندات محکمه پسند رای دادگاه را از آن موکل خود می کند. ایشان جهت بهبود روند پرونده نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: لاهیجان، خیابان امام، خیابان ملت، ساختمان نوید، طبقه ۴، واحد۸

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۴۴۳۹۱۶

زهره نوروزی

زهره نوروزی

سرکار خانم زهره نوروزی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با تخصص و دانش حقوقی مکفی در محضر دادگاه برای رساندن حق به حق دار حاضر می شود برای بهبود روند پرونده با بررسی های دقیق به جمع آوری ادله محکمه پسند می باشد و در روز موعد برای احقاق حقوق موکلین خود استفاده می کند.

آدرس دفتر: لاهیجان، خیابان ۲۲ آبان، ساختمان آپادانا۱، طبقه ۵، واحد ۵۵

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۴۳۶۲۶۰

فرهاد یوسفی

فرهاد یوسفی بهترین وکیل لاهیجان

آقای فرهاد یوسفی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در لاهیجان با تبحر و تخصص لازمه در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان پرونده های مهم و پیچیده ای را با دانش حقوقی خود به ثمر رسانده و همچنین جهت بهبود روند پرونده قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و در روز موعد از این مستندات برای پیروی موکل خود استفاده می کند.

آدرس دفتر: لاهیجان، خیابان ملت، کوچه شهرداری قدیم، پاساژ مهرگان، طبقه اول، واحد سوم

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۴۲۴۳۶۷


چهار توصیه مهم در انتخاب وکیل لاهیجان

به موضوع پرونده توجه کنید: هر وکیل در یک یا چند زمینه حقوقی تخصص دارد؛ بنابراین، قبل از انتخاب بهترین وکیل لاهیجان باید زمینه پرونده خود را مشخص کنید. سپس، وکیل متخصص در آن زمینه را انتخاب کنید. انتخاب وکیل غیرمتخصص می‌تواند به ضرر شما تمام شود. لازم به ذکر است که تخصص یک وکیل از جمله مهم ترین معیارها در انتخاب او به شمار می رود. در واقع وکیل تخصص خود را با قبول پرونده های متعدد و با تحصیل به دست می آورد.

تحقیقات کاملی را انجام دهید: قبل از انتخاب وکیل، حتماً تحقیقات لازم را انجام دهید. از دوستان، خانواده و آشنایان خود که تجربه وکالت دارند، سؤال کنید. همچنین، می‌توانید در اینترنت و منابع حقوقی، اطلاعات لازم در مورد وکلا را کسب کنید. در صورتی که تحقیقات شما جامع نباشد و به سرعت وکیلی را برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری انتخاب کنید، در مدت زمان کمی پشیمان شده و اثر منفی آن را در دعاوی مطرح شده خواهید داد؛ بنابراین لازم است در این زمینه دقت داشته باشید.

با چند وکیل مختلف ملاقات کنید: پیش از انتخاب وکیل و اعطای وکالت به او، حتماً با او ملاقات کنید و در مورد پرونده خود با او صحبت کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا با شخصیت وکیل و نحوه کار او آشنا شوید. همچنین، می‌توانید در مورد تجربه و تخصص وکیل سؤال کنید. پس از اینکه با چند مورد از بهترین وکیل لاهیجان دیدار کرده و سطح و عیار آن ها را مورد بررسی های دقیق قرار دادید لازم است از میان آن ها در نهایت شاخص ترین شان را برگزینید و به خدمت بگیرید.

به هزینه های مربوط به استخدام وکیل توجه داشته باشید: هزینه‌های وکالت می‌تواند متفاوت باشد؛ بنابراین، قبل از انتخاب وکیل، حتماً در مورد هزینه‌های پرونده با او صحبت کنید. حق الوکاله وکیل یکی از مهم ترین هزینه هایی است که باید پیش از انتخاب حقوقدان در خصوص آن پرس و جو کنید. در بسیاری از موارد، حق الوکاله و شیوه پرداخت آن با توافقات دو طرف تعیین می شود؛ بنابراین وکیل پس از بررسی کامل پرونده ای که در اختیار دارید، می تواند نظر نهایی خود را در این خصوص اعلام دارد.

بهترین وکیل لاهیجان

مهم ترین مهارت های وکیل لاهیجان

دانش حقوقی: دانش حقوقی پایه و اساس حرفه وکالت است. وکیل باید در قوانین و مقررات حقوقی به‌روز باشد و بتواند به‌طور صحیح از آنها استفاده کند. دانش حقوقی بهترین وکیل لاهیجان با تحصیل در رشته حقوق و در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است که شکل می گیرد؛ اما در این خصوص لازم است وکیل به طور مداوم مطالعه داشته باشد تا به این شکل بتواند به روز بودن خودن را حفظ کرده و موکل را در جریان آخرین تغییرات قوانین قرار دهد.

مهارت‌های تحلیلی و پژوهشی: وکلا اغلب با پرونده‌های پیچیده و پرحجمی مواجه می‌شوند؛ بنابراین، باید مهارت‌های تحلیلی و پژوهشی خوبی داشته باشند تا بتوانند اطلاعات را به‌طور دقیق و سریع پردازش کنند و بهترین راهکار را برای پرونده پیدا کنند. در صورتی که وکیل پس از بررسی دعاوی مطرح شده بتواند راهکار مطلوب را در اختیار موکل خود قرار دهد می تواند در مدت زمان کمتری به نیازهای حقوقی او رسیدگی کند.

مهارت‌های ارتباطی: وکلا به عنوان نمایندگان قانونی موکلان خود، باید بتوانند به‌طور مؤثر با موکلان، سایر وکلا، قضات و سایر افراد ارتباط برقرار کنند. مهارت‌های ارتباطی خوب به وکلا کمک می‌کند تا پرونده‌های خود را به‌طور موفقیت‌آمیز پیش ببرند. از سوی دیگر باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر بهترین وکیل لاهیجان نتواند با طرف های دیگر پرونده ارتباط برقرار کند، ساده ترین راه برای حل مشکلات را از دست می دهد و منافع موکل به خطر خواهد افتاد.

مهارت‌های حل مسئله: وکیل باید توانایی این را داشته باشد که به‌طور خلاقانه و منطقی مشکلات را حل کند. آنها باید بتوانند راهکارهای مختلف را بررسی کنند و بهترین راهکار را برای پرونده انتخاب کنند. زمانی که یک فرد برای حل مشکلات خود در پرونده های حقوقی و کیفری به وکیل مراجعه می کند، کمترین توقع او این است که وکیل در کمترین زمان ممکن راهی را برای حل اختلافات پیش آمده ارائه داده و به او در این مسیر کمک کند تا حق و حقوقی از وی ضایع نشود. در این صورت است که اهداف محقق خواهند شد.

بهترین وکیل لاهیجان

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه تا پایان مقاله صبوری به خرج دادید و در کنار ما بودید. در این مقاله سعی کردیم هر آن چیزی که لازم است در خصوص انتخاب بهترین وکیل لاهیجان بدانید را در اختیار شما قرار داده و شما را در این مسیر راهنمایی کنیم. در ادامه توصیه های مهمی در خصوص انتخاب وکلا به شما ارائه دادیم و پس از آن نیز مهم ترین مهارت های لازم برای شغل وکالت را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا