ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در لاهیجان ⚖️【سال1403】✔️

وکالت در پرونده های مرتبط با دعاوی ملکی قدری دشوار و پیچیده است. از سوی دیگر لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که تنها با مطالعه چند کتاب حقوقی مرتبط با دعاوی مطرح شده نمی توانید به موفقیت های قابل قبولی در دادگاه برسید. همچنین لازم به ذکر است که شکست در دعاوی ملکی می تواند شخص را از نظر مالی درگیر کرده و خسارت های اقتصادی بسیاری را به او تحمیل نماید. چرا که املاک از جمله مهم ترین بخش های دارایی افراد در سطح جامعه به شمار می رود و همین مسئله سبب می شود تا برای بررسی پرونده های ملکی و رسیدگی به آن ها به سراغ وکلای شاخص و مطرح برویم. پیروزی با وکلای تازه کار و بی تجربه به دست نخواهد آمد. در این مقاله سعی داریم تا شما را با بهترین وکیل ملکی در لاهیجان آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل ملکی در لاهیجان

بهترین وکیل ملکی در لاهیجان کیست؟

در ابتدا ذلازم است این نکته را ذکر نماییم که وکلای پایه یک دادگستری بر اساس قانون می توانند در هر بخشی که تمایل داشتند به قبول پرونده پرداخته و به این شکل اطلاعات حقوقی خود را در اختیار موکل قرار دهند تا در نهایت موفقیت برای شخص درگیر با پرونده های قضایی حاصل شود. این در حالی است که وکلای پایه دو دادگستری تنها در بخشی خاص از حقوق می توانند پرونده قبول کنند؛ بنابراین در معرفی بهترین وکیل ملکی در لاهیجان سعی کردیم از وکلای پایه یک دادگستری استفاده کنیم.

در نظر داشته باشید که برترین وکیل ملکی در لاهیجان می تواند از مهارت هایی که با استفاده از تجربیات خود به دست آورده است در جهت بازگشایی گره های موجود در پرونده استفاده کند. در واقع بهترین وکیل لاهیجان شخصی است که تنها به صورت تخصصی در زمینه دعاوی ملکی قبول پرونده کرده باشد و در این زمینه نیز به تجربیات قابل اتکایی دست پیدا کرده باشد. او احاطه و تسلط خود بر روی مواد قانونی را حفظ کرده و سعی می کند مطالعات دقیقی در خصوص تغییرات قانون انجام دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در لاهیجان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در لاهیجان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

رضا یوسف نژاد

رضا یوسف نژاد وکیل ملکی در لاهیجان

جناب آقای رضا یوسف نژاد با بیش از 12 سال سابقه، وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان وکیل خبره ای در زمینه دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده هستند. اما جناب یوسف نژاد در حوزه پرونده های ملک و املاک در بین موکلین سابقشان، بیشتر زبانزد هستند.

آدرس دفتر: لاهیجان، میدان شهدا، پشت پاساژ خیرخواه، کوچه وثوقی، ساختمان شمس، طبقه دوم

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۴۰۲۲۴۶

نادر موقر

نادر موقر وکیل ملکی در لاهیجان

جناب آقای نادر موقر وکیل با سابقه پایه یک دادگستری هستند. ایشان تخصص ویژه ای بر دعاوی ملکی، ملک و املاک، سر قفلی، تنظیم سند، ملک ورثه ای و… دارند. تجربه و مهارت آقای موقر باعث شده تا راه حل های مناسب و به موقعی را پیشنهاد دهند.

آدرس دفتر: لاهیجان، میدان انقلاب، کوی شعر بافانش، ساختمان طلایی، طبقه۳، واحد۶

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۴۰۴۳۸۹

زهره نوروزی

زهره نوروزی وکیل ملکی در لاهیجان

سرکار خانم زهره نوروزی وکیل پایه یک دادگستری هستند. همچنین از مشاوران خوب حقوقی معرفی می شوند. خانم نوروزی در دعاوی مختلفی همچون ملکی، کیفری، خانواده فعالیت می کنند. ایشان موفقیت های متعددی در زمینه دعوی ملکی را در سابقه خود جای داده است همین امر موجب شده تا مراجعین با خیالی اسوده به ایشان اعطای وکالت کنند.

آدرس دفتر: لاهیجان، خیابان ۲۲ آبان، ساختمان آپادانا۱، طبقه ۵، واحد ۵۵

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۴۳۶۲۶۰

فرهاد یوسفی

فرهاد یوسفی وکیل ملکی در لاهیجان

جناب آقای فرهاد یوسفی با تجربه درخشان خود از وکلای پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی اعم از ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. اما تخصص بیشتر ایشان بر پرونده های ملک و املاک است که این پرونده ها را به خوبی حل و فصل می کنند.

آدرس دفتر: لاهیجان، خیابان ملت، کوچه شهرداری قدیم، پاساژ مهرگان، طبقه اول، واحد سوم

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۴۲۴۳۶۷

نغمه عشاقی

نغمه عشاقی وکیل ملکی در لاهیجان

سرکار خانم نغمه عشاقی وکیل توانمند و حرفه ای پایه یک دادگستری هستند. خانم عشاقی با تسلط کامل بر قوانین و مقررات، در زمینه دعاوی ملکی مهارت بالایی دارند، همین امر باعث شده تا بهترین عملکرد را در پرونده های ملک و املاک داشته باشند.

آدرس دفتر: لاهیجان، خیابان انقلاب، کوچه اسدی، ساختمان دامون، طبقه۲، واحد۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۷۳۷۲۶۷


راه های مختلف برای رسیدن به وکیل ملکی در لاهیجان

جست و جوی اینترنتی: همواره جست و جوی اینترنتی یکی از راه های مرسوم برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در لاهیجان به شمار می آید؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص به آن اشاره داشته باشیم این است که مجلات حقوقی بسیاری سعی در معرفی وکلای شاخص و مطرح دارند؛ اما شما باید این نکته را در نظر بگیرید که این سایت ها می بایست معتبر باشند و در طی سال ها اعتبار خود را به اثبات رسانده باشند. از سوی دیگر لازم است خودتان نیز در خصوص گزینه های مختلف تحقیق کنید.

انتخاب به توصیه دوستان: بسیاری از اقوام و آشنایانی که پیش از این با مشکلات ملکی دست به گریبان بوده اند در صورت کسب اطلاع از اختلافات ملکی شما سعی می کنند وکلای مد نظرشان را معرفی کرده و برخی از ویژگی های مثبت آن ها را نیز برشمرند. نکته ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشید این است که نباید کورکورانه به گزینه های مد نظر اقوام تان اعتماد کنید و در همه حال باید خودتان دست به کار شده و تحقیقات جامعی را به انجام برسانید.

مراجعه به موسسات حقوقی: یکی دیگر از روش های انتخاب بهترین وکیل ملکی در لاهیجان مراجعه به موسسات حقوقی و تبالدل نظر با آن دسته از وکلایی است که در این مراکز مشغول به فعالیت های حقوقی هستند. در نظر داشته باشید که هر موسسه حقوقی مجموعه ای از چند وکیل است که سعی دارند به شما در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری مشاوره ارائه داده و وکالت در پرونده را نیز در اختیار بگیرند. این اهمیت دارد که در خصوص گزینه های موجود در این موسسات نیز تحقیق کنید.

انتخاب وکلای مشهور: در واقع وکیلی می تواند در زمینه کاری خود به شهرت برسد و در میان افرادی که با مسائل حقوقی آشنایی دارند به نام پر آوازه ای دست پیدا کند که از مهارت های بالایی برخوردار باشند و بتوانند در طی سال های متمادی با کسب پیروزی در دعاوی مطرح شده توانمندی خود را به اثبات برسانند. در صورتی که تمایل به استخدام وکلای مشهور و معروف دارید می بایست از افرادی که در این زمینه اطلاعات کافی در اختیار دارند پرس و جو کرده و در نهایت تصمیم گیری کنید.

بهترین وکیل ملکی در لاهیجان

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل ملکی در لاهیجان

با دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل ملکی در لاهیجان می توانید احتمال کسب پیروزی خود را در دادگاه به میزان قابل توجهی افزایش دهید. در نظر داشته باشید که مشاوره حقوقی یکی از مهم ترین خدماتی است که وکیل برای کسب پیروزی و موفقیت در اختیار شما به عنوان موکل قرار می دهد. پس لازم است در خصوص دعاوی ملکی در ابتدا گزینه مورد نظرتان را با تحقیقات جامع و از طریق راه های مطمئن انتخاب کرده و پس از هماهنگی های لازم از او وقتی برای مشاوره حقوقی بخواهید.

در نظر داشته باشید که حقوق ملکی یکی از پیچیده ترین زیر شاخه های علم حقوق است که کسب اطلاع در خصوص آن برای افراد عادی قدری دشوار به نظر می رسد. حقوق ملکی از اصطلاحات عمیق و پیچیده حقوق تشکیل شده است و کسب اطلاع از آن ها تنها با مراجعه به یک وکیل متخصص در زمینه دعاوی ملکی ممکن می شود. وکیل به واسطه دانش و مهارت هایی که در این زمینه در اختیار دارد می تواند در جلسات مشاوره حقوقی این مباحث را به ساده ترین شکل برای موکل شرح دهد.

از سوی دیگر می دانیم که بهترین وکیل ملکی در لاهیجان احاطه و تسلط کاملی بر روی مواد قانونی مربوط به حقوق ملکی دارد و می تواند با مرور آن ها در نهایت حقوق قانونی شما را به شیوه ای مطلوب تشریح نماید. در صورتی که شما به عنوان یک موکل از حقوق قانونی خود آگاهی پیدا کنید با اطمینان بیشتری در دادگاه حاضر شده و از حقوق و منافع خود دفاع خواهید کرد. علاوه بر این، وکیل در مشاوره حقوقی سعی دارد تا از استرس شما برای حضور در دادگاه کم کند.

زمانی که با اختلافات ملکی رو به رو می شود از نظر ذهنی دچار آشفتگی می شوید و همین مسئله اجازه نخواهد داد تا راه درستی را برای برون رفت از مشکلات پیش آمده پیدا کنید. وکیل در چنین شرایطی است که به کمک موکل خود می آید و از میان راه هایی که برای حل مسئله وجود دارد، در نهایت بهترین آن ها را به شما پیشنهاد خواهد داد. در صورتی که اقدام به مشاوره حقوقی کنید، هزینه های شما و زمانی که لازم است صرف پرونده کنید نیز به میزان محسوسی کاهش پیدا خواهد کرد.

بهترین وکیل ملکی در لاهیجان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را در این راه همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم تا به معرفی بهترین وکیل ملکی در لاهیجان بپردازیم تا به این شکل اطلاعات حقوقی شما در این زمینه افزایش پیدا کرده و بهترین تصمیم را اتخاذ کنید. در ادامه سعی کردیم راه های انتخاب وکیل را بررسی کرده و پس از آن نیز به سراغ بررسی برخی از مهم ترین مزایای مشاوره حقوقی رفتیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر نظری دارید آن را با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + سه =

دکمه بازگشت به بالا