ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در گیلان ⚖️【سال1403】✔️

املاک اصلی ترین دارایی های افراد در سطح جامعه را به خود اختصاص می دهد. گاهی در خرید و فروش و انتقال اموال اختلافاتی پدید می آید که حل و فصل آن ها می تواند خسارت های جبران ناپذیری را برای طرفین معامله به دنبال داشته باشد. دقت داشته باشید که هر گونه عدم آگاهی از مواد قانونی و تبصره های مربوط به آن ممکن است تصمیماتی را اتخاذ کنید که نتیجه اش ضرر و زیانی را برای شما به همراه آورد. امروزه حجم قابل توجهی از پرونده های موجود در محاکم قضایی به دعاوی ملکی اختصاص داده شده است و همین مسئله به خوبی نشان می دهد که تا چه اندازه استفاده از یک وکیل در چنین پرونده هایی ضروری به نظر می رسد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در گیلان آشنا کنیم. پس با ما در سایت برترین وکلا همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در گیلان کیست؟

بهترین وکیل ملکی در گیلان کیست؟

دعاوی ملکی با پیچیدگی های بسیاری همراه هستند و هر گونه غفلت از حقوق قانونی می تواند فرد را با خسارت های جبران ناپذیری در زمینه های مالی رو به رو کند. در نظر داشته باشید که دعاوی ملکی می تواند در زمینه های حقوقی، کیفری و ثبتی مطرح شود و برای رسیدگی به هر نوع از پرونده های ملکی لازم است از وکلای متخصص استفاده کنید. چرا که در این صورت شانس شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند. در واقع استفاده از بهترین وکیل ملکی در گیلان راهگشا خواهد بود.

در واقع برترین وکیل ملکی در گیلان به واسطه تحصیلات آکادمیکی که در رشته حقوق داشته توانسته به مجوزهای لازم برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری در عرصه دادگاه دست پیدا کند. بهترین وکیل گیلان از تجربه بالای خود در جهت پیگیری پرونده ملکی استفاده می کند و همواره قادر است با ارائه راهکارهای مناسب به موکل او را از تصمیمات غلط باز بدارد. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در گیلان آماده خدمت رسانی به موکلان در تمامی عرصه های ملکی است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در گیلان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل ملکی در گیلان را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

صادق پنجه ای

صادق پنجه ای بهترین وکیل ملکی در گیلان

جناب آقای صادق پنجه ای وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در رشت و عضو کانون وکلای استان گیلان نیز است، این وکیل دارای بیش از ۸ سال سابقه وکالت در زمینه قبول دعاوی ملکی را دارا است، این وکیل به دلیل تبحری که در حل پرونده های ملکی و همچنین فنان بیان مناسب، دفاعیه قوی که در مقابل قاضی از موکلش دارد توانسته مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کند.

برخی از تخصص های این وکیل: انواع دعوای ملکی حقوقی، دعوای اموال ثبتی، دعوای ملکی جزایی

آدرس: گیلان، شفت، روبروی مسجدجامع، پاساژدیوباد

شماره تماس: ۰۱۳۳۳۵۵۱۶۱۷

حسین بهرامی زاده

حسین بهرامی زاده بهترین وکیل ملکی گیلان

جناب آقای حسین ابراهیمی زاده وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای استان گیلان و مشاوره حقوقی می باشد، همچنین این وکیل یکی از برترین وکلای ملکی استان گیلان شناخته شده و بخاطر فن بیان قوی ، رفتار مناسب با موکلین خود، پایبندی به زمان توانسته در طول وکالت ۱۲ ساله خود پرونده های ملکی زیادی را به سر انجام برساند.

از تخصص های این وکیل می توان به دعوای تعهد رهنی و اسناد ضمانت، دعوای تقاضای تحویل ملک، دعوای تنظیم سند رسمی ملکی، دعوای ابطال سند رسمی، دعوای لغو ثبت ملک، مالکیت اختلافی اشاره کرد.

آدرس: گیلان، لنگرود، خیابان امام، مجتمع دکتر طاهر زاده، طبقه ۳

شماره تماس: ۰۱۳۴۲۵۵۰۹۹۸

بهارک ابراهیمی نودهی

سرکار خانم بهارک ابراهیمی نودهی بهترین وکیل ملکی در گیلان

سرکار خانم بهارک ابراهیمی نودهی وکیل پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکلای ملکی زن در استان گیلان به شمار میرود این وکیل مدرک کارشناسی ارشد خود در رشته حقوق را از یکی از بهترین دانشگاه های کشور اخذ کرده است، اگر بخواهیم درباره ویژگی های این وکیل که مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کرده صحبت کنیم باید به رفتار مناسب با مراجعین، فن بیان مناسب، هوش بالای حقوقی، تبحر در تنظیم لایحه و سند، اشاره کنیم.

تخصص های این وکیل: انواع دعاوی ملکی ابطال مراحل ثبتی، دعوای ابطال نظریه هیئت حل اختلاف، انواع دعوای ملکی برای ثبت دعوای توقیف عملیات اجرایی در مراحل مختلف، خلع ید، پایان کار، فسخ قرار داد، تخلیه اماکن

آدرس: گیلان، فومن، میدان ولی عصر، ساختمان فارابی، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۴۸۴۳۲۰

کیوان ابراهیمی لویه

جناب آقای کیوان ابراهیمی لویه بهترین وکیل ملکی در گیلان

جناب آقای کیوان ابراهیمی لویه وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر رودبار، استان گیلان است، این وکیل دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق از بهترین دانشگاه های ایران می باشد،، همینطور آقای کیوان ابراهیمی لویه به دلیل هوش بالای حقوقی و تبحر خاصی که در حل دعاوی ملکی دارد توانسته در طول سابقه بیش از 15 سال خود پرونده های ملکی حقوقی، ملکی جزای زیادی را به سر انجام برساند. از تخصص های این وکیل می توان به خلع ید، تنظیم اسناد رسمی، تصرف عدوانی، فسخ قرارداد، سر قفلی و … اشاره کنیم.

آدرس: گیلان، رودبار، زیتون، وسط بازار، روبروی شبکه بهداشت، مجتمع وکالت ابراهیمی

شماره تماس: ۰۱۳۳۴۶۲۵۴۴۴

بهمن ابراهیمی جله کران

بهمن ابراهیمی جله کران بهترین وکیل ملکی در گیلان

جناب آقای بهمن ابراهیمی جله کران وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای گیلان و مشاوره حقوقی است، ایشان بیش از ۹ سال سابقه فعالیت در زمینه حل دعاوی ملکی را دارا می باشد، همچنین آقای بهمن ابراهیمی جله کران یکی از بهترین وکلای شهر رودبار به شمار میروند، اگر بخواهیم چند نمونه از ویژگی های این وکیل را نام ببریم می توانیم به طرز صحیح برخورد با مراجعه کنندگان، فن بیان قوی، کلام گویا، زمانبندی مناسب اشاره کنیم.

برخی از تخصص های وکیل بهمن ابراهیمی جله کران: خلع ید، تنظیم اسناد رسمی، تصرف عدوانی، گرفتن حکم تخلیه، سر قفلی، تحویل ملک، داوی ابطال نظریه حل اختلاف، مشاوره های حضوری و غیر حضوری، تنظیم لایحه و …

آدرس: گیلان، آستارا، خیابان ملت، نبش کوچه لاله، ساختمان اقتصاد نوین، طبقه ۴، واحد ۹

شماره تماس: ۰۱۳۴۴۸۳۴۹۶۵


4 ویژگی وکیل ملکی گیلان که موفقیت پرونده را تضمین می کند!

دانش حقوقی: شاید بتوان گفت که مهم ترین ویژگی بهترین وکیل ملکی در گیلان میزان تسلط او بر قوانین و مقررات مربوط به حقوق املاک است. در صورتی که وکیل بر مواد قانونی مربوطه مسلط باشد خواهد توانست با مرور آن ها راهکاری موثر برای عبور از مشکلات در اختیار شما قرار دهد؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشید که توجه به دانش حقوقی یک وکیل تمام ماجرا نیست و نمی توان فقط به همین ویژگی توجه کرد و باید سایر مهارت ها نیز به دقت لحاظ شود.

امانت داری: دقت داشته باشید که برخی از اطلاعاتی که در خصوص پرونده های ملکی در نزد موکل وجود دارد می تواند یک عامل مهم درکسب موفقیت باشد. موکل باید آن ها را در اختیار وکیل قرار داده و آن ها را به طور کامل تشریح نماید. وکیل نیز باید اصول حرفه ای را به طور دقیق رعایت نماید تا به این شکل امانت داری خود را به اثبات برساند. در صورتی که موکل احساس کند که وکیل هیچ مسئولیتی در حفظ اسرار او ندارد، هرگز حاضر نخواهد بود که اطلاعات خود را بازگو نماید.

ارتباط موثر با افراد درگیر در پرونده های ملکی: در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده های ملکی لازم است بهترین وکیل ملکی در گیلان با موکل خود در ارتباط بوده و او را در جریان آخرین تغییرات در روند دادرسی قرار دهد. این تعامل باعث می شود تا موفقیت در پرونده بیش از هر زمان دیگری در دسترس قرار بگیرد. لازم به ذکر است که اگر وکیل نتواند راهی را برای ارتباط گرفتن با موکل خود پیدا کند، در ایجاد تعامل و همکاری منفعل عمل خواهد کرد و نتیچه منفی آن در پرونده حاصل می شود.

فن بیان قوی: در قسمت قبل اشاره داشتیم که دانش حقوقی و میزان تسلط وکیل بر مواد قانونی از اهمیت بالایی برخوردار است. اکنون سعی داریم این موضوع را بیان کنیم که وکیل برای انتقال مفاهیم حقوقی و دفاعیات خود در جلسات دادگاه نیازمند بهره مندی از مهارت فن بیان است. در واقع فن بیان یک وکیل باعث می شود تا منظور به شیوه صحیح تری منتقل شده و قضات متقاعد شوند رای عادلانه تری را در خصوص پرونده های ملکی صادر نمایند.

بهترین وکیل ملکی در گیلان

چه افرادی می توانند از مشاوره حقوقی وکیل ملکی گیلان بهره مند شوند؟

تمامی افرادی که سواد حقوقی لازم برای حضور موفق در مراجع قانونی را در اختیار ندارند همواره می توانند از مشاوره حقوقی با بهترین وکیل ملکی در گیلان بهره مند شده و به این شکل اطلاعات خود در خصوص پرونده های مربوطه را افزایش دهند. در صروتی که اطلاعات شما در خصوص دعاوی مطرح شده افزایش پیدا کند به هیچ عنوان در دادگاه اجازه نخواهید داد که حقی از شما پایمال شود. از سوی دیگر، با استفاده از این اطلاعات حقوقی قادر خواهید بود که تصمیمات مطلوب تری را اتخاذ نمایید.

مشاوره حقوقی در مقایسه با زمانی که وکالت در پرونده های ملکی را به یک وکیل اعطا می کنید دارای هزینه های کمتری است. در واقع شما برای دریافت مشاوره حقوقی لازم است هزینه کمتری را در مقایسه با استخدام وکیل پرداخت کنید؛ بنابراین اگر احساس می کنید که بودجه کمی را برای رسیدگی به پرونده های ملکی در اختیار دارید تنها می توانید از مشاوره حقوقی استفاده کرده و به این شکل خود را برای حضور موفق در دادگاه آماده کرده و در نهایت پیروزی را به دست آورید.

از سوی دیگر ممکن است فرد دانش حقوقی مختصری را در اختیار داشته باشد و تنها سوالاتی در خصوص پرونده با او همراه باشد. در چنین شرایطی نیز استفاده از تجربیات بهترین وکیل ملکی در گیلان می تواند موثر واقع شود و به جبران ضعف های حقوقی فرد منجر شود؛ بنابراین اگر سواد حقوقی شما در خصوص مسائل حقوق املاک به میزان قابل توجهی بالا است، اما تخصص های لازم برای رسیدگی به پرونده را در اختیار ندارید، تنها با دریافت مشاوره حقوقی می توانید مهیای روند دادرسی شوید.

اکثر وکلا به روش های حضوری، تلفنی و آنلاین در زمینه مشاوره حقوقی خدمت رسانی می کنند و این شرایط شما است که تعیین می کند که از کدام روش برای جبران ضعف های حقوقی خود استفاده کنید. در مشاوره حقوقی حضوری می توانید پرونده و تمامی مدارک مربوط به آن را در اختیار داشته باشید تا وکیل با مطالعه آن ها در خصوص سوالات اظهارنظر کند. به دلیل اینکه وکیل در مشاوره حقوقی حضوری با مطالعه پرونده به سوالات پاسخ می دهد شاهد توصیه های دقیق تری از سوی وکیل خواهیم بود.

چه افرادی می توانند از مشاوره حقوقی وکیل ملکی گیلان بهره مند شوند؟

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در سایت برترین وکلا در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل ملکی در گیلان پرداختیم تا در صورت نیاز بتوانید امورات حقوقی خود را با مراجعه به این گزینه ها حل و فصل نمایید. در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی های وکیل ملکی اشاره داشتیم و پس از آن نیز اهمیت مشاوره حقوقی را بازگو نمودیم تا مشخص شود این نوع از خدمت رسانی برای چه افرادی مناسب تر است. اکنون از شما می خواهیم که نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا