وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در گیلان ⚖️【سال1403】✔️

لازم است در انتخاب وکیل به برخی از نکات مهم توجه داشته باشید. دقت کنید که هر وکیلی نمی تواند شما را به نتایج مطلوبی که انتظار دارید در مواجهه با پرونده کسب کنید برساند. در واقع لازم است تمام تلاش و سعی خود را به کار بگیرید تا میزان توانمندی وکلای خانم را مورد سنجش قرار دهید تا به این شکل برای شما مشخص شود کدام یک از گزینه های مشغول به فعالیت در شهر گیلان توانایی و مهارت لازم برای قبول وکالت را در اختیار دارد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در گیلان آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در گیلان کیست؟

بهترین وکیل زن در گیلان کیست؟

امروزه بانوان در سطح جامعه به مناسب بالایی دست پیدا کرده و در طی سال های متمادی توانسته اند توانایی های خود را به اثبات برسانند. یکی از مشاغلی که حضور بانوان در آن توانسته موثر واقع شود و بسیاری از توقعات مراجعه کنندگان را برآورده نماید، وکالت می باشد. این بازدهی به اندازه ای که اگر امروز سری به مراجع قانونی اعم از دادگاه و دادسرا بزنیم با تعداد زیادی از وکلا رو به رو می شویم که مشغول رسیدگی به پرونده های مختلف هستند؛ اما همواره باید در انتخاب بهترین وکیل زن در گیلان به نکاتی توجه کنید.

در واقع بهترین وکیل گیلان با تصمیمات خود می تواند مسیر رسیدگی به پرونده را کوتاه تر کرده و در مدت زمان کمتری شما را به اهداف تعیین شده در خصوص پرونده های حقوقی و کیفری برساند. برترین وکیل زن در گیلان دانش آموخته مطرح ترین دانشگاه های کشور است و می تواند با اتکا به دانش حقوقی و تجربیاتی که در طی سال های متمادی به دست آورده راهنمایی های موثری را به موکل ارائه دهد. با دریافت مشاوره حقوقی از وکیل زن خوب در گیلان شانس خود را برای کسب موفقیت افزایش خواهید داد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در گیلان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل زن در گیلان را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

فاطمه آذریون

فاطمه آذریون بهترین وکیل زن گیلان

خانم فاطمه آذریون وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در گیلان به صورت حرفه ای و تخصصی در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد، ایشان با تکیه بر دانش حقوقی و تسلط مکفی از قوانین قوه قضائیه برای رساندن حق به حق دار در محضر دادگاه حاضر می شود. قابل ذکر است ایشان با بررسی دقیق و جمع آوری ادله محکمه پسند در بهبود روند پرونده ایفای نقش می کند.

آدرس دفتر: رشت، حاجی آباد، روبروی پارکینگ بزرگ خیابان سپهدار، ساختمان داماش

شماره تماس: 09113174185

معصومه آران

معصومه آران بهترین وکیل زن در گیلان

سرکار خانم معصومه آران وکیل پایه یک دادگستری در استان گیلان است، این وکیل یکی از بهترین وکلای زن در آستارا به شمار میرود، ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و سابقه پروانه وکالت از قوه قضایه می باشد، وکیل معصومه آران به مدت بیش از ۵ سال است که سابقه فعالیت وکالت دارد، او همچنین توانسته در طول این مدت پرونده های زیادی را به خوبی به سرانجام برساند.

تخصص های این وکیل:

  • قبول دعاوی خانواده، ارث و میراث، سرپرستی
  • قبول دعاوی مالی، چک، قرارداد ها، مناقصات، اختلافات مالی
  • قبول دعاوی ملکی، اختلاف در مالکیت، فروش مال غیر، موجر مستاجر، سر قفلی و ….

آدرس: گیلان، آستارا، خیابان حکیم نظامی، ساختمان بنی رستم، طبقه دوم، واحد۷

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۸۳۵۴۲۶

آزیتا آذین تاجانی

آزیتا آذین تاجانی بهترین وکیل زن در گیلان

سرکار خانم آزیتا آذین تاجانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از ۹ سال سابقه وکالت در زمینه حل دعاوی حقوقی و کیفری وکالت می پذیرد، ایشان همچنین به دلیل هوش بالای حقوقی و برخورد صحیح با مراجعه کنندگان، پایبندی به زمان توانسته یکی از موفق ترین وکلای زن گیلان به شمار آید.

برخی تخصص های این وکیل:

  • پرونده کیفری :قتل، سرقت، جعل، کلاهبرداری، درگیری، اسیدپاشی، فروش مال غیر و …
  • پرونده خانوادگی:طلاق، طلاق توافقی، مهریه نفقه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه و …

آدرس: گیلان، سیاهکل، خیابان شهید بهشتی، ساختمان میلاد، طبقه۳

شماره تماس: ۰۱۳۴۲۳۲۴۶۳۷

زهرا احمدزاده

زهرا احمد زاده بهترین وکیل زن در گیلان

سرکار خانم زهرا احمد زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در استان گیلان است، این وکیل دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق از بهترین دانشگاه های کشور است، ایشان همچنین با بیش از ۸ سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل پرونده های حقوقی و کیفری می باشد

ازبرخی تخصص های این وکیل می توان به : اعسار، خانواده، اسناد رسمی و تجاری، کیفری، تنظیم لایحه، ابطال سند، مشاوره حضوری و غیر حضوری و … اشاره کرد.

آدرس: گیلان، رشت، بلوار حافظ غربی، (پارک شهر)نرسیده به میدان دفاع مقدس، جنب سوپر گل، ساختمان پیشرو، طبقه آخر

شماره تماس: ۰۱۳۳۳۸۵۴۲۹۱

فاطمه احدی

فاطمه احدی بهترین وکیل زن در گیلان

سرکار خانم فاطمه احدی وکیل پایه یک دادگستری و دارای بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت در زمینه حقوقی و کیفری می باشد، همچنین این وکیل دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق از بهترین دانشگاه حقوقی ایران هستند، برخی ویژگی های اخلاقی این وکیل که آن را از مابقی وکلا متمایز میسازد می توان به فن بیان قوی، هوش بالای حقوقی، رفتار مناسب، پایبندی به زمان اشاره کرد.

تخصص های این وکیل: خانواده، ملکی، بانکی، شهرداری، کیفری، مشاوره حقوقی، تنظیم سند، تنظیم لایحه، تنظیم اوراق قضایی.

آدرس: گیلان، رودبار، خیابان امام روبروی پارک شهر ساختمان آلتین طبقه اول

شماره تماس: ۰۱۳۳۴۶۲۶۰۲۴

زهرا ابراهیمی

زهرا ابراهیمی بهترین وکیل زن در گیلان

سرکار خانم زهرا ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاوره حقوقی، عضو کانون وکلای پایه یک دادگستری استان گیلان نیز می باشد، این وکیل دارای بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی کیفری و حقوقی است، وکیل زهرا ابراهیمی همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و یکی از موفق ترین وکلای زن این استان نیز ببه شمار میرود، از ویژگی های زاین وکیل می توان به پایبندی به زمان، فن بیان، رفتار مناسب، جمع آورسی ادله محکمه پسند به دادگاه نیز اشاره کرد.

برخی تخصص های این وکیل شامل: پرونده کیفری :قتل، سرقت، جعل، کلاهبرداری، درگیری، اسیدپاشی، فروش مال غیر، پرونده خانوادگی:طلاق، طلاق توافقی، مهریه نفقه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، تنظیم لایحه ودادخواست اشاره کرد.

آدرس: گیلان، رشت، بیستون، ابتدای خیابان معلم، بالای بانک حکمت ایرانیان، مجتمع شهاب، طبقه ۲، واحد ۵

شماره تماس: ۰۱۳۳۴۷۸۲۲۶۲


4 نکته مهم انتخاب بهترین وکیل زن در گیلان!

انتخاب وکیل با چشمانی باز: در نظر داشته باشید که صرف وکیل بودن یک زن نمی تواند گرهی را از پرونده های حقوقی و کیفری شما باز کند. در نظر داشته باشید که اگر در مسیر دادرسی دعاوی مطرح شده با شکستی رو به رو شوید ممکن است عواقب آن آینده شما را به کلی تغییر داده و خساراتی را از نظر مسائل روحی و مالی برای شما به دنبال داشته باشد. با توجه به اینکه میزان توانایی بهترین وکیل زن در گیلان بر روی نتیجه پرونده موثر است بهتر این می باشد که با تحقیقات کامل در این خصوص تصمیم گیری کنید.

تنها به جنسیت وکیل توجه نکنید: در مقدمه مقاله نیز به این موضوع اشاره داشتیم اینکه برخی از افراد به دنبال استخدام وکلای خانم هستند به میزان زیادی به سلیقه آن ها مربوط می شود و تنها ایراد کار زمانی بروز پیدا می کند که فرد در خصوص تحقیق درباره وکیل صرفا به جنسیت او توجه داشته باشد و از سایر توانایی و مهارت های وی غافل بماند. به هر حال لازم است تمامی معیارهای لازم جهت انتخاب وکیل را به دقت مورد سنجش و ارزیابی قرار دهید تا شاخص ترین وکیل را به خدمت بگیرید.

توجه به قیمت وکیل ممنوع: قیمت یک وکیل و میزان حق الوکاله ای که بهترین وکیل زن در گیلان دریافت می کند برای بسیاری از افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که مسائل اقتصادی یکی از اصول مهم در خصوص تصمیم گیری برای به خدمت گرفتن یک وکیل است؛ اما ارزان بودن یک وکیل نباید چشم شما را به روی سایر توانایی و مهارت های او ببندد. از سوی دیگر هرگز نباید چنین تصور کنید که اگر وکیلی گران قیمت بود پس به طور قطع توانایی و بازدهی بالایی نیز دارد.

به سابقه وکیل توجه کنید: سابقه یک وکیل از جمله معیارهایی است که با استفاده از آن می توانید میزان تجربیات یک وکیل را مورد سنجش و آزمایش قرار دهید. هر چه سابقه یک وکیل بالاتر باشد می توانید به این نتیجه برسید که او بیشتر با پرونده های قضایی دست و پنجه نرم کرده و از آن ها نکاتی را برای حل پرونده های مشابه در نظر گرفته است. البته باید دقت داشته باشید که هر چه میزان سابقه یک وکیل بالاتر باشد به طور قطع حق الوکاله بالاتری را نیز طلب می کند.

برخی از مهم ترین وظایف وکیل زن در گیلان

برخی از مهم ترین وظایف وکیل زن در گیلان

تنظیم دادخواست و شکواییه: دادخواست و شکواییه از جمله مهم ترین متون حقوقی به شمار می آیند که برای طرح دعوای حقوقی و یا کیفری می بایست آن ها را تنظیم نمود و در اختیار دفاتر خدمات الکترونیک قوه قضائیه قرار داد. دقت داشته باشید که هر گونه تنظیم دادخواست و شکایت نیازمند بهره مندی از دانش حقوقی است. چرا که در زمان تنظیم می بایست اصول حقوقی و نکات مربوط به آن در متن قید شده و مدارکی را نیز به آن پیوست نمایید.

توضیح مسائل حقوقی به زبانی ساده: یکی دیگر از وظایف مهم وکیل این است که مسائل پیچیده ای که در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری وجود دارد را برای موکل خود شرح دهد. اینکه وکیل بتواند این مباحث پیچیده را به زبانی ساده برای موکل شرح دهد یک ویژگی مثبت برای او به شمار می رود. چرا که اکثر افرادی که با پرونده های قضایی دست و پنجه نرم می کنند فاقد تحصیلات حقوقی هستند و ممکن می باشد در فهم برخی از مسائل دچار اشتباهاتی شده و اطلاعات کمی نیز داشته باشند.

ارائه مشاوره حقوقی: مشاوره حقوقی یکی از بهترین راه ها برای استفاده از تجربیات وکیل است. در واقع شما در جلسات مشاوره حقوقی شرکت کرده و سوالات خود را از بهترین وکیل زن در گیلان می پرسید. وکیل نیز به واسطه تحصیل و تجربه ای که در زمینه های مختلف حقوق دارد، مطلوب ترین راهکار و پاسخ را به شما ارائه خواهد داد. یکی از مهم ترین مزایای مشاوره حقوقی این است که موکل سطح دانش حقوقی خود را افرایش خواهد داد.

تنظیم لایحه دفاعیه: لایحه دفاعیه و یا لایحه قضایی متنی حقوقی است که وکیل با استفاده از تنظیم آن می تواند دفاعیات موثری را از موکل خود داشته باشد. در واقع این متن پس از تنظیم در اختیار قاضی پرونده قرار می گیرد. دقت داشته باشید که وکیل تمامی مدارک و مستندات خود برای اثبات ادعای صورت گرفته را می تواند به متن حقوقی خود پیوست نماید تا به این شکل تاثیر گذاری بیشتری را در قاضی مربوطه داشته باشد.

بهترین وکیل زن در گیلان

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه تا پایان مقاله ما را در سایت برترین وکلا همراهی کردید. در این مقاله تلاش ما بر این بود تا بهترین وکیل زن در گیلان را به شما معرفی کرده با تحریر نکات حقوقی دانش شما در این زمینه را نیز افزایش دهیم. در ادامه برخی از توصیه های مهم در انتخاب وکیل را به شما ارائه دادیم و سپس به سراغ مهم ترین وظایف وکیل رفتیم و آن ها را تشریح نمودیم. حال از شما تقاضا داریم که نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + دو =

دکمه بازگشت به بالا