خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در گیلان  ⚖️【سال1403】✔️

مهریه جزو اصلی ترین آداب و رسوم اسلامی و ایرانی است که تبدیل به قانون نیز شده است. در واقع در زمان نکاح مرد ملزم است مهریه ای را برای زن تعیین کرده و موافقت زن را نیز در این خصوص جلب نماید. زن هر زمان که تمایل داشت می تواند مهریه خود را از مرد مطالبه کرده و آن را دریافت نماید؛ اما در سال های اخیر میزان مهریه توافق شده به اندازه بسیار زیادی افزایش پیدا کرده است و همین مسئله باعث بروز برخی از معضلات اجتماعی در این خصوص شده است. در صورتی که قصد مطالبه مهریه را دارید و یا اینکه ملزم به پرداخت آن هستید می بایست از یک وکیل مجرب و خبره در این زمینه کمک بگیرید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در گیلان آشنا کنیم. پس در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در گیلان

بهترین وکیل مهریه در گیلان کیست؟

در صورتی می توانیم به کسب موفقیت و پیروزی در محاکم مربوط به دعاوی مهریه به موفقیت های چشمگیر دست پیدا کنیم که ویژگی های تمامی وکلا را مورد بررسی قرار دهیم و در نهایت از میان گزینه های موجود بهترین وکیل مهریه در گیلان را به خدمت بگیریم. در نظر داشته باشید که تنها وکلای خبره و کاربلد در این زمینه می توانند گرهی را از زندگی شما باز کنند و با استفاده وکلای تازه کار هرگز نخواهید توانست که اهداف مربوط به پرونده را محقق سازید و در نهایت شکست حاصل خواهد شد.

در واقع بهترین وکیل مهریه در گیلان تحصیلات حقوقی قابل توجهی در یکی از مطرح ترین دانگشاه های کشور داشته است و با استفاده از همین دانش حقوقی که کسب کرده می تواند مواد قانونی مختلف را مرور کرده و در نهایت راهکاری مناسب برای عبور از مشکلات را در اختیار موکلان خود قرار دهد. بهترین وکیل گیلان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سعی دارد تا نیازهای حقوقی موکل را در کمترین زمان ممکن حل و فصل نموده و در مهریه عند المطالبه و مهریه عند الاستطاعه آن ها را از منافع قانونی شان آگاه کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در گیلان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل مهریه در گیلان را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

علیرضا نجفی

علیرضا نجفی بهترین وکیل مهریه در گیلان

آقای علیرضا نجفی وکیل و مشاور حقوقی لاهیجان با تکیه بر دانش حقوقی خود توانسته یکی از بهترین وکلای شناخته شده در کانون وکلای گیلان شناخته شود. ایشان با تبحر و تخصص لازمه به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از حقوق خود مطلع می سازد، همچنین لازم به ذکر است که وی با چندین سال سابقه درخشان پرونده های متعدد و مهمی را به ثمر رسانده است.

آدرس دفتر: لاهیجان، خیابان انقلاب، بن بست اسدی، ساختمان پور یوسفی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۵۹۱۶۴۱

سکینه احمدی وز متر

سکینه احمدی وز متر بهترین وکیل مهریه در گیلان

سرکار خانم سکینه احمدی وز متر یکی از بهترین وکلای خانواده در استان گیلان به شمار میرود، ایشان دارای بیش از ۷ سال سابقه فعالیت وکالتدر حل دعاوی خانواده است، برخی از تخصص های این وکیل شامل نفقه، جهیزیه، مهریه، اجرت المثل، عسر و حرج، سقط جنین، تغییر جنسیت و… می شود.

آدرس: گیلان، آستانه اشرفیه، خیابان امام، روبروی هتل همت، بازار روز شماره ۱

شماره تماس: ۰۱۳۴۲۱۳۱۸۱۸

مهسا احتشامی جاده کناری

مهسا احتشامی جاده کناری بهترین وکیل مهریه در گیلان

سرکار خانم مهسا احتشامی جاده کناری وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی، همچنین عضو کانون وکلای استان گیلان نیز است، این وکیلی جزوی از موفق ترین وکلای زن در حوزه قبول دعاوی خانواده به شمار میرود، ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و همچنین بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت وکالت است.

از تخصص های این وکیل می توان به انواع دعاوی خانواده اعم از مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، حضانت، سر پرستی، تنظیم لایحه، مشاوره حضوری و غیر حضوری و … اشاره کرد.

آدرس: گیلان، شهرستان بندرانزلی، خیابان مفتح جنوبی، ساختمان توکا، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۱۷۰۴۸۷۳۴

علیرضا ایران پور نودهی

علیرضا ایران پور نودهی بهترین وکیل مهریه گیلان

جناب آقای علیرضا ایران پور نودهی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، حقوقدان علیرضا ایران پور نودهی دارای بیش از ۵ سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خانواده است، همچنین ایشان به دلیل تبحر و تمرکزی که به روی حل پرونده های خانواده دارند یکی از بهترین وکلای خانواده مرد به شمار می آیند همنطور توانسته اند مراجعه کنندگان زیادی را به خود جذب نمیاند.

تخصص های این وکیل شامل: نفقه، جهیزیه، مهریه، اجرت المثل، عسر و حرج، سقط جنین، تغییر جنسیت، حضانت، سرپرستی، تنظیم لایحه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و آنلاین و… می شود.

آدرس: گیلان، شهرستان خمام، خیابان امام، روبروی هایپر مارکت مرادپور، ساختمان سید، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۳۹۹۷۵۱

خدیجه اسدی

خدیجه اسدی بهترین وکیل مهریه در گیلان

سرکار خانم خدیجه اسدی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای گیلان، ایشان یکی از موفق ترین وکلا و همچنین مشاورین حقوقی به شمار میروند، از ویژگی های فردی این وکیل می توان به اخلاق نیکو، حسن خلق، کلام گویا، پایبندی به زمان، فن بیان قوی اشاره کرد، سرکار خانم خدیجه اسدی دارای بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت بوده و همچنین توانسته در طول وکالت خود پرونده های زیادی را به سر انجام برساند.

تخصص این وکیل: قبول دعاوی خانواده از جمله، نامزدی و خسارات ناشی از برهم زدن آن، ­ نکاح دائم و موقت، شروط ضمن عقد نکاح، ازدواج مجدد، جهیزیه، مهریه، نفقه زوجه، اجرت­‌المثل و … می باشد.

آدرس: گیلان، رشت، خیابان بیستون، جنب موزه، مجتمع بیستون، طبقه۲، واحد۶

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۳۷۶۰۰۷

فاطمه اصل سلیمانی

فاطمه اصل سلیمانی بهترین وکیل مهریه در گیلان

سرکار خانم فاطمه اصل سلیمانی حقوق دان و وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای گیلان و همینطور جزوی از وکلای موفق زن در این شهر به شمار می آید ، ایشان به دلیل تبحر و هوش بالای حقوقی خود تا کنون توانسته پرونده های خانواده زیادی را به خوبی به سر انجام برساند، ایشان همچنین دارای بیش از ۸ سال سابقه وکالت موفق است.

از تخصص های این وکیل می توانیم به قبول دعاوی طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، ازدواج مجدد، عسر و حرج، سقط جنین، مشاوره حضوری و غیر حضوری، تنظیم لایحه، نوشتن هرگونه اوراق قضایی و … اشاره کنیم.

آدرس: گیلان لنگرود، پارک فجر، بلوار شهید عبدالکریمی، بلوار شهدای گمنام، جنب دادگستری

شماره تماس: ۰۲۱۵۵۹۳۸۹۴۶


تفاوت بهترین وکیل مهریه در گیلان با سایر حقوقدانان در چیست؟

پرهیز از قول های خلاف واقع: در نظر داشته باشید که صداقت بهترین وکیل مهریه در گیلان یک معیار مهم در سنجش میزان توانایی های او است. در واقع لازم است وکیل مورد نظر به دقت پرونده را مورد مطالعه قرار داده و در نهایت نظر خود را به صورت شفاف و بدون اغراق بیان نماید. متاسفانه بارها دیده شده است که برخی از وکلا بدون توجه به اصول حرفه ای، با ارائه قول هایی خلاف واقع در خصوص دعاوی مهریه سعی دارند جذب مشتری کرده و رضایت او را جلب نمایند.

قدرت تحلیل مسائل مربوط به پرونده: در واقع وکیل مورد نظر لازم است به طور دقیق تممامی جوانب پرونده را مورد مطالعه قرار دهد تا به این شکل بتواند هر آن چیزی که در درون دعاوی مطرح شده در خصوص مهریه در جریان است را درک کرده و برای آن ها راهکارهای مناسبی را ارائه دهد. در صورتی که وکیل نتواند حوادث مربوط به پرونده را تجزیه و تحلیل نماید، هرگز نخواهد توانست در این خصوص تصمیمات عاقلانه ای را اتخاذ نماید.

قدرت ارائه دفاعیات موثر در دادگاه: در مرحله ای از رسیدگی به دعاوی مهریه لازم است بهترین وکیل مهریه در گیلان در دادگاه حاضر شود و پس از طی نمودن روال قانونی از منافع موکل خود دفاع نماید. در این مرحله همچنین لازم است وکیل مدارک و مستنداتی را با خود به همراه داشته باشد تا با استفاده از آن ها بتواند حقوق موکل خود را تامین نماید. ارائه دفاعیات موثر در دادگاه مستلزم بهره مندی از فن بیان قوی است. از سوی دیگر وکیل لازم است جسارت و شجاعت بالایی در تامین منافع موکل خود داشته باشد و هرگز از حقوق او کوتاه نیاید.

توانایی مذاکره با طرف های دعوی: دقت داشته باشید که گاهی گره های ایجاد شده در دعاوی مهریه با مذاکره با زوجین قابل حل شدن است. در چنین شرایطی وکیل بهترین گزینه است تا با استفاده از توانایی و مهارت هایی که در این زمینه دارد مذاکرات مروبطه را آغاز کرده و منافع موکل خود را تامین نماید. لازم است پیش از هر گونه تصمیم گیری در خصوص امضای قرارداد با وکیل مورد نظر این توانایی را به دقت در وی جست و جو کنید تا دچار اشتباه در تصمیم گیری خود نشوید.

تفاوت بهترین وکیل مهریه در گیلان با سایر حقوقدانان در چیست؟

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل مهریه در گیلان

تنها نمی توان به تعریف و تمجیدهای اینترنتی در خصوص بهترین وکیل مهریه در گیلان اعتماد کرد و باید شخصا دست به کار شده و برای ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر اقدامات لازم را به انجام برسانید. در واقع ملاقات حضوری به شما این امکان را می دهد تا از نزدیک با وکلای مد نظر خود صحبت کرده و با خصوصیات و توانمندی های آن ها آشنا شوید تا در نهایت برای شما این موضوع مسجل شود که آیا وکیل انتخابی شما همان شخصی است که از یک وکیل خوب انتظار دارید و یا اینکه خیر!

بنابراین در جلسات ملاقات حضوری لازم است تمام تمرکز خود را بر روی ویژگی های اخلاقی و رفتاری وکیل معطوف شود. برای مثال شما در همین جلسات می توانید وقت شناس بودن وکیل و فن بیان او را مورد ارزیابی قرار دهید. علاوه بر این، در جلسات ملاقات حضوری می توانید سوالات خود در خصوص پرونده های مهریه را مطرح کرده و از وکیل مشاوره حقوقی دریافت کنید. در این صورت است که می توانید توانایی حقوقدان را ارزیابی کنید.

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل مهریه در گیلان در بسیاری از موارد تمایل دارد تا دستمزد و حق الوکاله خود را به صورت توافقی تعیین نماید؛ بنابراین یکی از وظایف مهمی که در خصوص پرونده های مهریه و امضای قرارداد با وکیل بر عهده شما است، تعیین میزان حق الوکاله است. برای این کار می توانید دانش حقوقی خود در این زمینه را به میزان قابل توجهی افزایش دهید تا برای شما مشخص شود که حدود حق الوکاله وکیل جقدر است تا بتوانید در این خصوص چانه زنی کنید.

وکیل در ابتدا پرونده را به طور دقیق مورد مطالعه قرار می دهد تا میزان پیچیدگی و مدت زمانی که لازم است برای به نتیجه رسیدن آن صرف نماید را تخمین بزند. تنها در این صورت است که وکیل می تواند نظر نهایی خود را در خصوص هزینه ها اعلام دارد. از سوی دیگر در جلسات ملاقات حضوری می توانید در این خصوص بحث کنید که حق الوکاله را در چند قسط پرداخت نمایید. در صورتی که در تمامی بخش های همکاری به توافق رسیدید می توانید قراردادی را به امضا برسانید.

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل مهریه در گیلان

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه سایت ما را برای مطالعه و دانش افزایی انتخاب کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا مخاطبان را با تخصص و مشخصات بهترین وکیل مهریه در گیلان آشنا کنیم تا به این شکل دغدغه ای از بابت دسترسی به وکلای شاخص نداشته باشید. در ادامه مهم ترین تفاوت های وکیل مهریه را مورد مطالعه قرار دادیم و پس از آن نیز به سراغ بیان اهمیت ملاقات حضوری با وکیل رفتیم. در اینجا که به پایان مقاله نزدیک می شویم از شما درخواست می کنیم که تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا