خانوادهوکیل

لیست 10 تا ازبهترین وکیل خانواده در گیلان  ⚖️【سال1403】✔️

در دعاوی خانواده شاهد نوعی از پیچیدگی و حساسیت هستیم. چرا که افراد درگیر در پرونده های خانوادگی را افرادی تشکیل می دهند که دارای نسبت های فامیلی با یکدیگر هستند و همین موضوع رسیدگی به پرونده های موجود را سخت می کند. در دعاوی تقسیم ارث، انحصار وراثت، طلاق، نشوز، تمکین، حضانت فرزند و… لازم است روی توانایی و مهارت های وکیل حساب ویژه ای را باز کنید و کار را با استفاده از دانش حقوقی و تجربیات آن ها جلو ببرید. چرا که هر گونه اقدام خودسرانه در خصوص دعاوی خانواده می تواند خسارت های جبران ناپذیری را برای افراد به دنبال داشته باشد. در واقع لازم است به دنبال استخدام وکلای خبره و مجرب برای حضور در دادگاه باشید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در گیلان آشنا کنیم. پس در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در گیلان

بهترین وکیل خانواده در گیلان کیست؟

در صورتی که وکیل دانش حقوقی و تجربیات خود در خصوص حقوق خانواده را به موکل منتقل کند، او با آرامش خیال بیشتری می تواند در دادگاه از منافع خود دفاع کند. در واقع بهترین وکیل خانواده در گیلان در تلاش است تا فرد را از حقوق قانونی اش آشنا کند تا به این شکل جلوی پایمال شدن آن ها گرفته شود. در صورتی که معیارهایی برای انتخاب وکیل داشته باشید به شیوه اصولی تری می توانید مهارت و توانایی گزینه های مختلف را مورد بررسی قرار داده و در نهایت به شاخص ترین ها دست پیدا کنید.

دانش حقوقی برترین وکیل خانواده در گیلان نقش اساسی در کسب پیروزی دارد. در واقع وکیل به بررسی و ارزیابی مواد قانونی می پردازد تا با در نظر گرفتن آن ها راهکاری مطلوب و موثر برای عبور از مشکلات و گره های موجود در پرونده های مربوط به دعاوی خانواده ارائه دهد. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل گیلان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجربه بالایی در زمینه حقوق خانواده دارد. چرا که در سال های متمادی مشغول به فعالیت در زمینه های حقوقی بوده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در گیلان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل خانواده در گیلان را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

ابوطالب اصغری جیرهنده

ابوطالب اصغری جیرهنده بهترین وکیل خانواده در گیلان

آقای ابوطالب اصغری جیرهنده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در گیلان به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه دعاوی خانوده وکالت می پذیرد و افراد را با دانش حقوقی مکفی در راستای گرفتن حق خود یاری می کند. وی در طی چندین سال سابقه وکالت خود پرونده های پیچیده ای را در زمینه خانوده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، تمکین و … را به موفقیت رسانده است.

آدرس دفتر: رشت، چهارراه گلسار، خ سعدی، نرسیده به سه راه معلم، روبروی بانک ملت

شماره تماس: 09113321550

مریم ابراهیمی آرسون

مریم ابراهیمی آرسون بهترین وکیل خانواده در گیلان

سرکار خانم مریم ابراهیمی آرسون وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای استان گیلان می باشد، این وکیل دارای بیش از ۱۳ سال سابقه وکالت است و در طول این مدت توانسته پرونده های زیادی را به سر انجام برساند، ایشان همچنین به دلیل هوش بالای حقوقی و تبحری که در حل پرونده های خانواده دارند یکی از بهترین وکلای زن در استان گیلان شناخته شده اند.

برخی از تخصص های این وکیل: جهیزیه، مهریه، نفقه، اجرت­‌المثل، تمکین و نشوز، طلاق، رجوع، فسخ، حضانت ، حجر، امور مربوط به ناظر و امین اموال.

آدرس: گیلان، رشت، خیابان لاکانی، بالای بانک صادرات، طبقه۲

شماره تماس: ۰۱۳۳۳۲۳۷۹۸۳

صابر آرامش

صابر آرامش بهترین وکیل خانواده در گیلان

صابر آرامش وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، ایشان تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه حقوق تهران گذرانده است، جناب آقای صابر آرامش درارای بیش از ۵ سال سابقه فعالیت در زمینه رسیدگی به دعاوی خانواده می باشد.

برخی از تخصص های این وکیل: رسیدگی به پرونده های خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، تمکین، حضانت، سرپرستی، عسر و حجر و …

آدرس: گیلان، حویق، خیابان امام، دفتر وکالت

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۸۱۶۹۸۹

فرشته اروانه

فرشته اروانه بهترین وکیل خانواده در گیلان

سرکار خانم فرشته اروانه وکیل پایه یک دادگستری و دارای بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه رسیدگی به دعاوی خانواده، ایشان به دلیل تحصیلات عالی، هوش بالای حقوقی، فن بیان قوی، حسن خلق و مشاوره های حقوقی که ارائه می دهند توانسته مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کند.

برخی از تخصص های این وکیل: طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، عسر و حجر، تمکین، حضانت، سر پرستی، تمکین، نشوز، مشاوره حضوری و غیر حضوری، تنظیم لایحه و …

آدرس: گیلان، لاهیجان، خیابان شهداء یکم، پشت پاساژ خیرخواه، مجتمع یوسف، طبقه۳، واحد۳۰۲

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۴۴۰۹۱۶

رسول آروند کژدهی

رسول آروند کژدهی بهترین وکیل خانواده در گیلان

جناب آقای رسول آروند کژدهی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با سابقه بالای ۱۰ ساله وکالت در زمینه قبول دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، عسر و حجر، تمکین، حضانت، سرپرستی و ….. همچنین این وکیل یکی از بهترین وکلای مرد استان گیلان به شمار میرود و توانسته در طول دوره وکالت خود بسیار موفق عمل کرده و تاکنون پرونده های زیادی را به سر انجام برساند.

آدرس: گیلان، خمام، خیابان امام خمینی(ره)، روبه روی مخابرات

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۳۳۶۷۹۲

جواد ابراهیمی سکاچائی

جواد ابراهیمی سکاچائی بهترین وکیل خانواده در گیلان

جناب آقای جواد ابراهیمی سکاچائی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، ایشان دارای بیش از ۵ سال سابقه وکالت در زمینه رسیدگی به دعاوی خانواده است، این وکیل توانسته در طول مدت ۵ ساله سابقه وکالت خود پرونده های زیادی را به سرانجام برساند، از ویژگی های اخلاقی این وکیل می توان به اخلاق نیکو با مراجعه کنندگان، فن بیان قوی، قدرت کلام، پایبندی به زمان، قانون مند بودن اشاره کرد.

تخصص این وکیل: جهیزیه، مهریه، نفقه، اجرت­‌المثل، تمکین و نشوز، طلاق، رجوع، فسخ، حضانت ، حجر، امور مربوط به ناظر و امین اموال، برگزاری جلسات مشاوره حضوری و غیر حضوری، تنظیم لایحه و …

آدرس: گیلان، سنگر، انتهای بلوار امام حسین، جنب پمپ گاز، خیابان امام رضا، پلاک ۱۱

شماره تماس: ۰۱۳۳۴۵۲۴۶۹۴


4 وظیفه وکیل خانواده گیلان که از توان افراد عادی خارج است!

تشریح مسائل حقوقی به زبان ساده: در نظر داشته باشید که تسلط بر مواد قانونی برای افراد عادی غیر ممکن به نظر می رسد. چرا که این قوانین و مقررات و نیز تبصره های مربوط به آن ها از پیچیدگی بالایی برخوردار هستند. یکی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل خانواده در گیلان این است که دانش حقوقی خود را در اختیار موکل قرار داده و مفاهیم پیچیده حقوقی را به زبانی ساده برای موکل شرح می دهد. این مسئله باعث می شود تا اطلاعات موکل در خصوص پرونده افزایش پیدا کند.

ارائه مشاوره حقوقی در خصوص دعاوی خانواده: در واقع مشاوره حقوقی یکی از بهترین و مطلوب ترین راه ها برای مطرح کردن پرسش های حقوقی در خصوص دعاوی خانواده است. در این جلسات می توانید سوالات حقوقی خود را از وکیل پرسیده و برای آن ها پاسخ هایی منطقی و بر اساس قانون دریاتف کنید. وکیل در جلسات مشاوره حقوقی وظیفه دارد تا به بررسی کامل پرونده های مربوط به دعاوی خانوادگی پرداخته و با احاطه کامل درباره آن راهنمایی های لازم را به موکل ارائه دهد.

جمع آوری مدارک و مستندات مربوط به پرونده: گاهی لازم است مدارک و مستنداتی به دادگاه ارائه شود تا به این شکل صحت ادعای موکل در دادگاه به اثبات برسد. بهترین وکیل خانواده در گیلان نقشی اساسی در جمع آوری این مدارک و ارائه آن ها به دادگاه دارد. او روند رسیدگی به پرونده را به خوبی می داند و از نقش این مدارک در رسیدن به پیروزی به طور کامل آگاه است. دقت داشته باشید که در زمان تنظیم دادخواست نیز لازم است برخی از این مدارک به متن حقوقی پیوست شود.

تنظیم دادخواست: برای اقامه دعاوی حقوقی شما به عنوان خواهان ملزم هستید دادخواستی را به طور دقیق تنظیم نموده و در اختیار نهادهای قضایی تعیین شده قرار دهید. در صورتی که در پرونده های مربوط طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، دریافت حضانت فرزند، تقسیم ارث و… قصد اقامه و مطرح کردن دعوی را دارید بهتر این می باشد که از یک وکیل مجرب و خبره برای تحریر و تنظیم دادخواست کمک بگیرید. چرا که تنظیم دادخواست یک مسئله کاملا تخصصی است و از عهده افراد عادی خارج می باشد.

بهترین وکیل خانواده در گیلان

حق الوکاله وکیل خانواده گیلان در صورت شکست در پرونده

در این بخش سعی داریم این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم که اگر وکیل به هر حال نتواند در دعاوی خانواده به اهداف تعیین شده دست پیدا کند، تکلیف حق الوکاله او چه می شود؟ اصول حرفه ای حکم می کند که بهترین وکیل خانواده در گیلان تمام تلاش خود را برای کسب پیروزی در دادگاه و تامین منافع موکل در مراجع قانونی به کار بگیرد؛ اما گاهی تلاش های وکیل موثر واقع نمی شود و اینجاست که برخلاف تصورات شکست در خصوص پرونده های مربوط به دعاوی خانواده حاصل می شود.

دقت داشته باشید که حتی مجرب ترین و خبره ترین وکلای حاضر در سطح کشور نیز در سابقه کاری خود شاهد برخی از شکست ها بوده اند. چرا که هیچ وکیلی نمی تواند به طور صد در صدی کسب موفقیت در دعاوی مطرح شده را تضمین کند. دقت کنید که در چنین شرایطی دستمزد وکیل به توافقی بستگی دارد که پیش از همکاری با یکدیگر داشته اید. ممکن است این موضوع در متن قرارداد به طور دقیق ذکر شده باشد؛ بنابراین تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده را توافق طرفین مشخص می کند.

می دانیم که در بسیاری از موارد شاهد این موضوع هستیم که خود بهترین وکیل خانواده در گیلان ترجیح می دهد به صورت توافقی میزان هزینه و دستمزدش را تعیین نماید. از سوی دیگر باید اشاره داشته باشیم که نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به صورت توافقی مشخص می شود؛ بنابراین لازم است پیش از شروع همکاری تمامی جوانب امر را مورد بررسی قرار دهید و در خصوص آن ها تصمیم گیری نمایید. یکی از این موضوعات مهم، تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده های مربوط به دعاوی خانواده است.

برای مثال ممکن است با وکیل چنین توافق کنید که حتی در صورت شکست در پرونده تمامی حق الوکاله تعیین شده به او تعلق بگیرد. همچنین ممکن است توافق شما به این صورت باشد که نیمی از مبلغ حق الوکاله در صورت شکست در پرونده از اختیار وکیل خارج شده و او هیچ حقی در این خصوص نداشته باشد. دقت کنید حالات ذکر شده برای زمانی است که وکیل مقصر شکست نباشد. در صورتی که اقدامات غلط وکیل باعث شکست در پرونده باشد، شما بر اساس متن قانون مدنی می توانید از او طرح شکایت کنید.

بهترین وکیل خانواده در گیلان

کلام آخر

جای تشکر و قدردانی دارد بابت اینکه تا پایان مقاله با ما در سایت برترین وکلا همراه بودید. در این مقاله با معرفی بهترین وکیل خانواده در گیلان تلاش خود را به کار گرفتیم تا برخی از مهم ترین مشخصات و تخصص وکلا را به شما عرضه کنیم. در ادامه مقاله به بیان چهار مورد از وظایف وکیل خانواده پرداختیم و پس از آن نیز تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده های خانوادگی را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما تقاضا داریم که نظرات خود در خصوص متن بالا را با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا