ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در لنگرود ⚖️【سال1403】 ✔️

لازم به ذکر است که املاک و مستلات بخش قابل توجهی از دارایی‌های افراد و سازمان‌ها را به خود اختصاص داده است. در صورتی که افراد از حقوق ملکی اطلاعات کافی را در اختیار نداشته باشند ممکن است با برخی از اقدامات غلط خود خسارت‌های جبران ناپذیری را تحمیل نمایند. در چنین شرایطی لازم است فرد پیش از هرگونه اقدامی با یک وکیل مجرب و توانا در ارتباط بوده و مشکلات حقوقی خود را با اتکا به دانش حقوقی و تجربیات وکیل مورد نظر حل و فصل کند. ارائه مشاوره حقوقی و قبول وکالت در پرونده‌های ملکی جزو مهم‌ترین خدمات یک وکیل حرفه‌ای به شمار می‌آید. در زمان انتخاب وکیل باید تمام دقت خود را به کار بگیرید تا از میان گزینه‌های پر تعداد در محاکم قضایی در نهایت شاخص‌ترین آنها را استخدام کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در لنگرود آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه شوید.

بهترین وکیل ملکی در لنگرود

بهترین وکیل ملکی در لنگرود کیست؟

در هنگام انجام معاملات ملکی مانند خرید و فروش و سرقفلی و موارد دیگر لازم است در ابتدا مشاوره حقوقی دریافت کرده و سپس گام‌های محکم‌تری را در این خصوص بردارید. توانایی و ویژگی‌های مثبت بهترین وکیل ملکی در لنگرود به طور مستقیم بر روی نتایجی که از دادگاه به دست می‌آید اثر خواهد گذاشت پس بهتر این می‌باشد که با استفاده از تحقیقات کامل به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که توانایی‌های خود را در طی سال‌های متمادی به اثبات رسانده باشند. این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است.

جسارت و شهامتی که برترین وکیل ملکی در لنگرود در اختیار دارد به او کمک خواهد کرد تا حتی در سخت‌ترین لحظات نیز در کنار موکل مانده و راهکارهای مناسبی را برای عبور از مشکلات در اختیار او قرار دهد. بهترین وکیل لنگرود به هیچ عنوان از تامین منافع موکل در دعاوی پیچیده ملکی ناامید نخواهد شد و از دانش حقوقی و تجربیات خود به گونه استفاده خواهد کرد که منافع موکل به خطر نیفتد‌ استفاده از تجربیات وکیل به شما کمک خواهد کرد تا از بروز خسارت‌های احتمالی جلوگیری کنید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در لنگرود را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در لنگرود را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

ایمان داداش خواه

ایمان دادش خواه بهترین وکیل ملکی لنگرود


آقای ایمان داداش خواه وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی، نماینده وکلای کانون وکلا در شهرستان لنگرود و یکی از وکلای خبره در وکالت دعاوی ملکی، ثبتی، کیفری و … هستند.

برخی از سوابق ایشان:

  • نماینده سه دوره وکلای کانون وکلا در شهرستان لنگرود
  • عضو کمیسیون رفاه سابق
  • عضو کمیسیون نظارت

شماره تماس: 09112452701
آدرس دفتر: لنگرود، خیابان شریعتی، سه راه راه پشته، ساختمان ابریشم، طبقه چهارم .

سیده فاطمه حسینی آغوزبنی

سیده فاطمه حسینی آغوزبنی بهترین وکیل ملکی در لنگرود

سرکارخانم سیده فاطمه حسینی آغوزبنی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای لنگرود است، ایشان دارای بیش از 8 سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی ملکی است& از ویژگی های این وکیل که آن را از مابقی وکلا متمایز می کند می توان به فن بیان، قدرت کلام، پایبندی به زمان، حسن خلق، رفتار مناسب با موکلان اشاره کرد.

تخصص این وکیل: تحویل ملک، دعوای تنظیم سند رسمی، خلع ید، ادعای لزوم دریافت پایان کار، تصرف عدوانی ، دعوای فسخ قرارداد، مطالبه غرامت، دعوای فسخ قراردادها، تغییر مبلغ اجاره‌بها طبق عرف جامعه، سرقفلی، تخلیه اماکن تجاری و …

آدرس: لنگرود، خیابان شهید بهشتی، روبروی مسجد جامع، بن بست خواجه نصیر، ساختمان نیکدوست، طبقه همکف

شماره تماس: ۰۱۳۴۲۵۲۵۳۵۴

بهرام عبدی

بهرام عبدی بهترین وکیل ملکی در لنگرود

جناب آقای بهرام عبدی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلا در لنگرود است، ایشان بیش از 15 سال سابقه وکالت موفق را دارا است و توانسته در طول دوره سابقه وکالت خود پرونده های زیادی را به سرانجام برساند، به جرعت می توان گفت این وکیل جزو بهترین وکلای مرد در زمینه رسیدگی به دعاوی ملکی است.

تخصص این وکیل: تحویل ملک، دعوای تنظیم سند رسمی، خلع ید، ادعای لزوم دریافت پایان کار، تصرف عدوانی ، دعوای فسخ قرارداد، مطالبه غرامت، دعوای فسخ قراردادها، تغییر مبلغ اجاره‌بها طبق عرف جامعه، سرقفلی، تخلیه اماکن تجاری، نوشتن اوراق قضاییی، تنظیم لایحه، تنظیم سند و …

آدرس: لنگرود، خیابان امام خمینی، روبروی کفش ملی، ساختمان پارس کلینیک، طبقه ۴

شماره تماس: ۰۱۳۴۲۵۲۲۸۷۱

رقیه طیب پاکیزه

رقیه طیب پاکیزه بهترین وکیل لکی در لنگرود

سرکار خانم رقیه طیب پاکیزه وکیل ئایه یک دادگستری عضو کانون وکگلای لنگرود ودارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در زمینه حل دعاوی ملکی است، این وکیل به دلیل مهارت و دانش حقوقی که در زمینه رسیدگی به ئرونده های ملکی دارد توانسته ئرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و به عنوان یکی از وکلای زن موفق در لنگرود به شمار آید.

تخصص این وکیل: تحویل ملک، دعوای تنظیم سند رسمی، خلع ید، ادعای لزوم دریافت پایان کار، تصرف عدوانی ، دعوای فسخ قرارداد، مطالبه غرامت، دعوای فسخ قراردادها، تغییر مبلغ اجاره‌بها طبق عرف جامعه، سرقفلی، تخلیه اماکن تجاری، نوشتن اوراق قضاییی، تنظیم لایحه، تنظیم سند، مشاوره حضوری، زمشاوره غیر حضوری و…

آدرس: لنگرود، خیابان ۱۷شهریور، بعد بیمه آسیا، ساختمان توسلی، پلاک۲۷۰

شماره تماس: ۰۱۳۴۲۵۴۵۸۵۳

حمید غلامعلی زاده

حمید غلامعلی زاده بهترین وکیل ملکی لنگرود

جناب آقای حمید غلامعلی زاده وکیل ئایه یک دادگستری عضو کانون وکلای لنگرود و همچنین یکی از بهترین وکلای مرد در زمینه حل دعاوی ملکی است، همچنین ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق از یکی از بهترین دانشگاه های حقوق در ایران است، حقوقدان حمید غلامعلی زاده دارای بیش از 8 سال سابقه وکالت موفق بوده و توانسته در طول این مدت بیش از 20 ئرونده ملکی را به سر انجام برساند.

تخصص وکیل: تحویل ملک، دعوای تنظیم سند رسمی، خلع ید، ادعای لزوم دریافت پایان کار، تصرف عدوانی ، دعوای فسخ قرارداد، مطالبه غرامت، دعوای فسخ قراردادها، تغییر مبلغ اجاره‌بها طبق عرف جامعه، سرقفلی، تخلیه اماکن تجاری، نوشتن اوراق قضاییی، تنظیم لایحه، تنظیم سند، مشاوره حضوری، زمشاوره غیر حضوری و…

آدرس: لنگرود، روبروی کفش ملی، مجتمع پارس، طبقه ۴

شماره تماس: ۰۱۳۴۲۵۵۳۸۸۹

اسماعیل یکتایی

اسماعیل یکتایی بهترین وکیل ملکی در لنگرود

جناب آقای اسماعیل یکتایی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا در لنگرود، و دارای بیش از 11 سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی ملکی است، ایشان به دلیل هوش بالای حقوقی، فن بیان مناسب، قدرت کلام، ئایبندی به زمان، رفتار صحیح با موکلان خود توانسته جزو وکلای موفق در لنگرود به شمار آید و همچنین مراجعه کنندگان زیادی را جذب کند.

تخصص این وکیل: تحویل ملک، دعوای تنظیم سند رسمی، خلع ید، ادعای لزوم دریافت پایان کار، تصرف عدوانی ، دعوای فسخ قرارداد، مطالبه غرامت، دعوای فسخ قراردادها، تغییر مبلغ اجاره‌بها طبق عرف جامعه، سرقفلی، تخلیه اماکن تجاری، نوشتن اوراق قضاییی، تنظیم لایحه، تنظیم سند، مشاوره حضوری، زمشاوره غیر حضوری و…

آدرس: لنگرود، خیابان امام خمینی، کوچه رزاقی، جنب آزمایشگاه دکتر رحیمی، ساختمان یکتا، طبقه همکف

شماره تماس: ۰۱۳۴۲۵۳۵۳۲۳


۴ تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل ملکی در لنگرود

پرداخت حق الوکاله یک هزینه اضافی است: یکی از تصورات غلط درباره حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در لنگرود که متاسفانه در ذهن بسیاری از افراد درگیر با دعاوی مطرح شده ریشه دوانده است این می‌باشد که پرداخت دستمزد وکیل و استخدام وی یک هزینه اضافی در خصوص پرونده است. همواره لازم است به این نکته توجه داشته باشید که هزینه‌های ناشی از شکست در دعاوی ملکی به مراتب بیشتر از هزینه‌ای است که باید برای دستمزد وکیل و استخدام او در قالب حق الوکاله پرداخت نمایید.

حق الوکاله رقم ثابتی دارد: یکی دیگر از تصورات غلط در خصوص دستمزد وکلا این است که اکثر افراد تصور می‌کنند که حق الوکاله مقدار ثابتی دارد. در نظر داشته باشید که حق الوکاله همواره به صورت توافقی در میان وکیل و موکل مشخص و محاسبه خواهد شد. آیین نامه‌ها همواره سعی دارند تا مبلغ مشخصی را به عنوان حق الوکاله به طرفین اعلام کنند اما از آنجایی که شغل وکیل آزاد است در درجه اول او می‌تواند دستمزدش را به صورت توافقی مشخص نماید. پس حق الوکاله رقم ثابتی ندارد.

حق الوکاله وکلا بسیار بالا است: از تصورات غلط دیگری که در این خصوص وجود دارد این است که اکثر افراد تصور می‌کنند که بهترین وکیل ملکی در لنگرود برای قبول وکالت در پرونده‌های مختلف از موکلان درخواست رقم‌های هنگفت و نجومی خواهد کرد. این در حالی است که بدانید دستمزد وکیل بر اساس پیچیدگی و سابقه‌ای که او در اختیار دارد مشخص خواهد شد؛ اما لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که اکثر وکلا با دستمزدهای معقولانه و مناسبی حاضر به پذیرش وکالت شما هستند.

موکل نقشی در تعیین حق الوکاله ندارد: زمانی که می‌گوییم حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌گردد منظورمان این است که خود موکل نیز در آن نقش دارد؛ بنابراین اینطور نیست که موکل تنها ملزم به پذیرش رقم پیشنهادی از سوی وکیل باشد. موکل نیز می‌تواند نظر خود را در خصوص میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن داشته باشد و با استفاده از اطلاعاتی که در این خصوص کسب کرده است در این باره چانه زنی کرده و آن را به رقم و شیوه پرداخت ایده‌آل خود نزدیک و نزدیک‌تر کند.

بهترین وکیل ملکی در لنگرود

تفاوت میان بهترین وکیل ملکی در لنگرود با سایر وکلا در چیست؟

دانش حقوقی بالا: یکی از مهمترین تفاوت‌های میان بهترین وکیل ملکی در لنگرود با سایر وکلا در این است که آنها از دانش حقوقی بالایی برخوردار هستند و به طور مداوم در خصوص تغییرات مواد قانونی و نیز تبصره‌های مربوط به آنها مطالعه دارند و به این شکل علم خود را به روز نگه می‌دارند. همین مسئله باعث می‌شود تا وکیل در جلسات رسیدگی به پرونده در دادگاه از سایر رقبای خود عقب نمانده و بتواند به شیوه مطلوب و درستی از حقوق موکل خود در جریان پرونده‌های مربوط به دعاوی ملکی دفاع کند.

فن بیان قوی: از دیگر تفاوت‌هایی که میان گزینه‌های معرفی شده با سایر وکلا در سطح شهر لنگرود وجود دارد این است که این وکلا معمولاً از مهارت‌های کلامی بسیار بالایی برخوردار هستند و می‌توانند حتی پیچیده‌ترین مباحث مربوط به حقوق ملکی را برای موکل تشریح لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که فن بیان در جلسات رسیدگی به پرونده و ارائه دفاعیات لازم در دادگاه می‌تواند به کمک وکیل بیاید. البته تفاوت‌های زیادی بین حرافی یک وکیل و فن بیان وکیل حرفه‌ای دیگر وجود دارد.

صداقت و عدم ارائه قول‌های غیر واقعی: یکی از مهمترین تفاوت‌هایی که بین بهترین وکیل ملکی در لنگرود با سایر گزینه‌های مشغول به فعالیت در این حوزه وجود دارد این است که آنها در ابتدا پرونده‌های ملکی را به طور دقیق مورد بررسی قرار می‌دهند تا شناخت کاملی از آنها پیدا کنند و پس از آن است که جایگاه موکل را به اطلاع او می‌رساند. رفتار حرفه‌ای این وکلا باعث می‌شود تا در خصوص احتمال کسب پیروزی موکل در دادگاه هیچگونه اغراقی نکرده و تمام واقعیت‌ها را به موکل اطلاع دهند.

جسارت و شجاعت: در اینجا لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که جسارت و شجاعت یک وکیل می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در کسب پیروزی داشته باشد. وکیلی که فاقد شهامت باشد به زودی در مواجهه با گره‌های موجود در پرونده ناامید شده و نخواهد توانست آنطور که باید از منافع موکل خود دفاعیات لازم را انجام دهد. در بسیاری از دعاوی ملکی ممکن است تنش موجود در دادگاه بسیار زیاد باشد که وکیل به واسطه شهامتی که دارد تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد.

بهترین وکیل ملکی در لنگرود

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را صمیمانه دنبال کردید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با مشخصات و تخصص بهترین وکیل ملکی در لنگرود آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید با بررسی سوابق حقوقی گزینه‌های مختلف تصمیم خود را بگیرید. در ابتدای مقاله سعی کردیم تا برخی از تصورات غلط در خصوص حق الوکاله را مورد بررسی قرار دهیم و پس از آن نیز مهم‌ترین تفاوت‌های میان گزینه‌های معرفی شده را بررسی نمودیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا پیشنهادی در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا