خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در لنگرود ⚖️【سال1403】 ✔️

قانونگذار سعی دارد قوانین و مقررات مدانی را برای تنظیم روابط بین اعضای سببی و نسبی یک خانواده تنظیم کرده و به این شکل از اختلافات به وجود آمده میان اعضای یک خانواده جلوگیری نماید. حقوق خانواده معمولاً از پیچیدگی‌های بالایی برخوردار است و همین مسئله سبب می‌شود تا برای حل مشکلات پیش آمده در این زمینه به طور قطع از یک وکیل مجرب و توانا استفاده کرده و مشاوره حقوقی موثری را از او دریافت نماییم؛ اما لازم است به این نکته توجه داشته باشید که هر وکیلی نمی‌تواند گره‌های موجود در پرونده‌های مربوط به دعاوی خانوادگی را بازگشایی نماید و باید برای این کار از وکلای خبره و مطرح استفاده کنیم. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در لنگرود آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل خانواده در لنگرود

بهترین وکیل خانواده در لنگرود کیست؟

باید همواره این نکته را در نظر داشته باشید که تنها با مطالعه چند کتاب حقوقی نمی‌توان در عرصه دادگاه حرفی برای گفتن داشت و منافع خود را تامین کرد. در نظر داشته باشید که دادرسی معمولاً با پیچیدگی‌های بالایی همراه است و هرگونه اشتباه در این زمینه می‌تواند فرد را از منافعش دور کرده و او را با شکست‌های جدی روبرو کند. دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل خانواده در لنگرود می‌تواند نقش موثری در افزایش آگاهی موکل و حضور موفق در دادگاه داشته باشد و در نهایت رسیدن به موفقیت را تسهیل کند.

در صورتی که تمایل به استخدام برترین وکیل خانواده در لنگرود دارید باید به این نکته توجه داشته باشید که هر وکیلی نمی‌تواند اهداف شما در خصوص پرونده‌های قضایی را محقق کند و شما باید به طور قطع ویژگی و توانایی‌های گزینه مورد نظرتان را مورد بررسی و تحقیق قرار دهید. بهترین وکیل لنگرود به خوبی تمام توانایی و مهارت‌های خود را به کار خواهد گرفت تا از میان راه‌های زیادی که برای حل مسئله وجود دارد در نهایت بهترین و مطلوب‌ترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در لنگرود را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل خانواده در لنگرود را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

ابراهیم عبدی

ابراهیم عبدی وکیل خانواده در لنگرود

جناب آقای ابراهیم عبدی با مدرک کارشناسی اردشد حقوق از وکلای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان سالهای زیادی در حوزه ی دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. ایشان از بهترین وکلای خانواده می باشند و رزومه کاری خوبی در این سال ها از خود به جای گذاشته اند.

آدرس دفتر: لنگرود، خیابان امام خمینی ره، نبش سه راه چمخاله، جنب بانک ایران زمین، مجتمع دکتر طاهرزاده، طبقه ۱

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۴۴۴۲۹۷

اسماعیل یکتایی

اسماعیل یکتایی وکیل خانواده در لنگرود

جناب آقای اسماعیل یکتایی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان در امور مختلف کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان دارای دانش حقوقی بالا و تسلط کامل در حل پرونده های خانوادگی دارند. شما نیز می توانید برای دریافت مشاوره و رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: لنگرود، خیابان امام خمینی، کوچه رزاقی، جنب آزمایشگاه دکتر رحیمی، ساختمان یکتا، طبقه همکف

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۴۲۶۲۱۱

حمید غلامعلی زاده

حمید غلامعلی زاده وکیل خانواده در لنگرود

جناب آقای حمید غلامعلی زاده یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در امور مختلف حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده وکالت می کنند. جناب آقای حمید غلامعلی زاده بیشتر پرونده های خود را از بین خانواده انتخاب کرده و سابقه ی بسیار درخشانی در این باره دارند.

آدرس دفتر: لنگرود، روبروی کفش ملی، مجتمع پارس، طبقه ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۴۳۵۰۰۳

سیده فاطمه حسینی آغوزبنی

سیده فاطمه حسینی آغوزبنی وکیل خانواده در لنگرود

سرکار خانم سیده فاطمه حسینی آغوزبنی وکیل با سابقه و با تجربه پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در امور دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. وکیل سرکار خانم سیده فاطمه حسینی اغوزبنی توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های بی شماری در امور خانواده به سرانجام برساند و موکلین زیادی را از نتیجه پرونده خرسند کنند.

آدرس دفتر: لنگرود، خیابان شهید بهشتی، روبروی مسجد جامع، بن بست خواجه نصیر، ساختمان نیکدوست، طبقه همکف

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۴۱۶۹۹۸

هنگامه‌ بنای‌شاهانی‌

سرکار خانم هنگامه بنای شاهانی وکیل خبره و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. ایشان به صورت حرفه ای در زمینه های متفاوت کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارند. همچنین ایشان توانسته اند پرونده های موفق متعددی در زمینه دعوی خانواده در کارنامه ی کاری خود ثبت کنند.

آدرس دفتر: لنگرود، خیابان امام خمینی، کوچه کفش ملی، جنب آزمایشگاه دی، ساختمان آراد، طبقه سوم

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۴۵۳۳۰۶


اهمیت ملاقات حضوری با وکیل خانواده در لنگرود

در ابتدا لازم است گزینه‌های مختلف را در نظر گرفته و سپس مطالعات دقیقی در خصوص توانایی و مهارت‌های آنها داشته باشید تا به این شکل بتوانید به جمع‌بندی رسیده و از میان انبوه گزینه‌هایی که در این خصوص وجود دارد چند وکیل را انتخاب کنید. نکته قابل ذکر در خصوص انتخاب بهترین وکیل خانواده در لنگرود این است که تنها با مطالعه چند سطر در خصوص گزینه‌های مختلف نمی‌توان در خصوص آنها به جمع‌بندی و تصمیم دقیق رسید و همواره باید با آنها ملاقات حضوری و مصاحبه انجام داد.

برای این کار لازم است با دفتر و یا موسسات حقوقی که وکیل مورد نظر را از آنجا انتخاب کرده‌اید تماس گرفته و جلسات ملاقات حضوری را تدارک ببینید. در صورتی که با چند وکیل ملاقات حضوری و مصاحبه داشته باشید به طور قطع می‌توانید در خصوص توانایی آنها به جمع‌بندی رسیده و در نهایت تصمیم خود را برای استخدام یکی از آنها بگیرید. لازم است در این جلسات دقت ویژه‌ای را بر روی خلقیات و رفتارهای وکیل مورد نظر داشته باشید تا به این شکل بتوانید عیار گزینه‌های مختلف را مشخص کرده و در تصمیمگیری‌ها کار ساده‌تری را داشته باشید.

در جلسات ملاقات حضوری لازم است از بهترین وکیل خانواده در لنگرود مشاوره حقوقی دریافت کرده و راه‌های مناسبی را برای حل مشکل خود در پیش بگیرید. از سوی دیگر لازم است در این جلسات تمامی مدارک و مستنداتی که احساس می‌کنید به پرونده مربوط است را به همراه داشته باشید و به وکیل ارائه دهید تا او پس از مطالعه دقیق آنها بتواند شناخت خود را در خصوص پرونده‌های خانوادگی افزایش داده و کیفیت مشاوره حقوقی بالا برود. این موضوع نقش موثری در حل مشکلات خواهد داشت.

نکته دیگر که باید در جلسات ملاقات حضوری به دقت به آن توجه داشته باشید این است که می‌بایست در خصوص تمامی جزئیات مربوط به همکاری به توافقات کامل دست پیدا کنید یکی از این جزئیات که از اهمیت بالایی نیز برخوردار است مسئله حق الوکاله و نحوه پرداخت آن می‌باشد. در صورتی که در خصوص حق الوکاله و شیوه پرداخت آن به توافقات کاملی دست پیدا کردید لازم است قراردادی بین شما و وکیل به امضا برسد تا به این شکل از بروز اختلافات احتمالی در آینده جلوگیری شود.

بهترین وکیل خانواده در لنگرود

۴ ویژگی مهم وکیل خانواده در لنگرود

فن بیان قوی: یکی از مهمترین ویژگی‌های بهترین وکیل خانواده در لنگرود که می‌تواند نقش موثری در پیشبرد اهداف و دستیابی به پیروزی و موفقیت داشته باشد مسئله فن بیان و مهارت‌های کلامی حقوقدان مورد نظر می‌باشد. این ویژگی و وکیل امکان می‌دهد تا مسائل پیچیده حقوقی را به زمانی ساده برای موکل تشریح نموده و او را با حقوق قانونی‌اش آشنا کند. از سوی دیگر وکیل با اتکا به این مهارت می‌تواند دفاعیات موثری را در جلسات دادگاه از پرونده‌های خانوادگی داشته باشد و به این شکل موکل را به سمت پیروزی حرکت دهد.

صداقت و عدم ارائه قول‌های خلاف واقع: یکی دیگر از ویژگی‌هایی که لازم است وکیل با خود به همراه داشته باشد مسئله صداقت می‌باشد. در ابتدا وکیل پرونده را از جوانب مختلف مورد بررسی‌های دقیق قرار می‌دهد تا شناختش از آن به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده و بتواند جایگاه موکل در پرونده‌های خانوادگی را مورد ارزیابی قرار دهد. متاسفانه بسیاری از وکلا برای بازارگرمی سعی دارند به موکلان خود قول‌های خلاف واقعی را بدهند که از اساس این اقدام کاملاً غیرحرفه‌ای است.

امانت داری: هیچ موکلی تمایل ندارد وقتی که اطلاعات خصوصی‌اش در خصوص پرونده‌های خانوادگی را در اختیار بهترین وکیل خانواده در لنگرود قرار داد متوجه شود که آنها افشا شده‌اند. لازم است خلقیات و رفتار وکیل به گونه‌ای باشد که این احساس را در موکل ایجاد کند که وکیل مورد نظر بسیار امانت‌دار و حرفه‌ای است. این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که وکیل تنها در صورتی می‌تواند در پرونده‌های خانوادگی به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کند که اطلاعات دقیقی در خصوص پرونده داشته باشد.

جسارت و شجاعت: در صورتی که وکیل فاقد شجاعت باشد نخواهد توانست از پس پرونده‌های پیچیده خانوادگی برآید. وکلایی که شهامت و شجاعت لازم را در اختیار نداشته باشند از پیش خود را بازنده می‌دانند و به این شکل هیچ تلاشی برای کسب پیروزی در محاکم قضایی انجام نخواهند داد. لازم است وکیل با شجاعت و جسارتی که در اختیار دارد برای تامین منافع موکل خود بجنگد و در این مسیر از هیچ تلاشی کوتاهی نکند. در این صورت است که وکیل قادر خواهد بود که پیروزی را در دادگاه به دست آورد.

بهترین وکیل خانواده در لنگرود

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله صبوری به خرج دادید و ما را صمیمانه دنبال کردید از شما تشکر می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با تخصص و برخی از مشخصات بهترین وکیل خانواده در لنگرود آشنا کنیم تا شما با بررسی آنها بتوانید تصمیم درستی را برای اعطای وکالت خود بگیرید. در ادامه اهمیت ملاقات حضوری مورد بررسی قرار گرفت و پس از آن نیز به مهم‌ترین ویژگی‌های یک وکیل موفق در زمینه دعاوی خانوادگی اشاره داشتیم. اکنون از شما درخواست داریم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا