کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در گیلان ⚖️【سال1403】✔️

با وقوع جرم و جنایت نظم و امنیت از سطح جامعه رخت می بندد و شهروندان با مشکلات عدیده ای رو به رو می شوند. در چنین شرایطی قانون گذار سعی کرده است با تصویب قوانین نوعی از بازدارندگی را ایجاد کرده تا با اعمال مجازات هایی درخور با وقوع جرم از تکرار آن ها به میزان قابل توجهی جلوگیری نماید. تنظیم شکواییه راهی برای اقامه دعوای کیفری است. ممکن است دعوایی علیه شما اقامه شده باشد و ناچار به حضور در دادگاه و دفاع از حقوق خود باشید. همچنین این احتمال وجود دارد که وقوع جرمی باعث از میان رفتن حقوق و منافع شما شود. در تمامی این شرایط لازم است روی کمک های یک وکیل مجرب و خبره حساب باز کنید. در این مقاله از سایت برترین وکلا سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در گیلان آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در گیلان کیست؟

بهترین وکیل کیفری در گیلان کیست؟

شکست در دعاوی کیفری می تواند عواقب ناگواری را به دنبال داشته باشد و با اعمال مجازات های سنگین باعث به خطر افتادن جان، مال و آبروی متهم شود. از سوی دیگر اگر نتوانید جرم متهم را به اثبات برسانید هرگز نخواهید توانست به حقوق قانونی خود دست پیدا کرده و عدالت را حکم فرما گردادنید. در تمامی این شرایط برای کسب پیروزی در محاکم قضایی ملزم به استفاده از بهترین وکیل کیفری در گیلان هستید تا به این شکل با دانش حقوقی و تجربه کافی پای به عرصه دادگاه گذاشته و از خود دفاع کنید.

در واقع برترین وکیل کیفری در گیلان سال های زیادی از عمر خود را در محاکم قضایی گذرانده و در آنجا مشغول به رسیدگی پرونده های کیفری بوده است. تجربیات او می تواند در دسترسی به اهداف تعیین شده در خصوص اثبات و یا تبرئه از جرم مورد نظر موثر باشد. بهترین وکیل گیلان با ارائه مشاوره حقوقی تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا افراد درگیر در پرونده های کیفری را از حقوق قانونی شان آگاه کند و با جبران ضعف های حقوقی در خصوص پرونده، آن ها را مهیای حضور در دادگاه نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در گیلان را بشناسید!

در ادامه مطالب سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل کیفری در گیلان را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، بهترین آنهارا برای رسیدگی به پرونده خودتان انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

فاطمه خورسند

فاطمه خورسند بهترین وکیل کیفری در گیلان

خانم فاطمه خورسند وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در گیلان با تبحر و تخصص لازمه در حزوه دعاوی کیفری وکالت می پذیرد. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی مکفی در محضر دادگاه برای رساندن حق به حق دار حاضر می شود و افراد را از حق و حقوق خود مطلع می سازد. وی با همکاری لازمه با قاضی مربوطه در زمان و هزنیه موکل خود صرفه جویی می کند.

آدرس دفتر: رشت، چهارراه گلسار، ابتدای تختی، کوچه بنفشه، واحد هشتم

شماره تماس: 09112359751

مازیار ابراهیمی

مازیار ابراهیمی بهترین وکیل کیفری در گیلان

جناب آقای مازیار ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای پایه یک استان گیلان و یکی از موفق ترین وکلای این استان به شمار میرود، این وکیل دارای بیش از ۵ سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی کیفری را دارد، از برخی تخصص های این وکیل می توان به سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، اخاذی، صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، فروش مال غیر، کلاهبرداری، تجاوز، توهین اشاره کرد.

آدرس: گیلان، رشت، خیابان بیستون، سه راه سام، ساختمان حافظ، طبقه۲

شماره تماس: ۰۱۳۳۳۸۲۴۳۳۴

سیاوش ابراهیمی بیشه گاهی

سیاوش ابراهیمی بیشه گاهی بهترین وکیل کیفری گیلان

جناب آقای سیاوش ابراهیمی بیشه گاهی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای استان گیلان و همچنین یکی از بهترین وکلای کیفری مرد نیز به شمار میرود، این وکیل دارای بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه قبول انواع دعاوی کیفری و حقوقی می باشد، از ویژگی های این وکیل که باعث شده مراجعه کنندگان زیادی را جذب کند می توان به اخلاق نیکو، هوش حقوقی بالا، رفتار مناسب با موکلین، فن بیان قوی، اشاره نمود.

تخصص این وکیل شامل قبول دعاوی کیفری، ملکی، خانواده، بانکی، ثبت سند، تنظیم لایحه، نوشتن اوراق قضایی و …

آدرس: گیلان، ماسال، خیابان فلسطین، دفتر وکالت (طبقه دوم)

شماره تماس: ۰۱۳۶۳۹۱۷۷۴۳

جواد ابراهیم زاده چوبری

جواد ابراهیم زاده چوبری بهترین وکیل کیفری در گیلان

جناب آقای جواد ابراهیم زاده چوبری وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در استان گیلان است، این وکیل دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه تهران است، همچنین جناب آقای جواد ابراهیم زاده چوبری دارای بیش از ۱۰ سال سابعه وکالت در زمینه حقوقی و کیفری است ، همچنین این وکیل توانسته در طول دوره وکالت خود یکی از موفق ترین وکلا و همینطور بهترین مشاور حقوقی به شمار آید.

تخصص های جواد ابراهیم زاده چوبری: دعاوی خانواده از جمله : طلاق ، مهریه،طلاق توافقی ، نفقه حضانت و تمکین و نشوز،فسخ نکاح و… دعاوی قراردادها و معاملات مانند : خرید و فروش ، اجاره و رهن ، وقف و سرقفلی واجرت المثل ، مطالبه وجه و …. سایر امور حقوقی به عنوان مثال ارث ، وقف ، وصیت،وصول چک ، خلع ید و …..

آدرس: گیلان، شفت، خیابان ۱۷ شهریور، جنب بانک سپه

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۴۸۴۹۶۹

علی ابراهیمی شالکوهی

 علی ابراهیمی شالکوهی بهترین وکیل کیفری در گیلان

جناب آقای علی ابراهیمی شالکوهی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی، عضو کانون وکلای استان گیلان است، ایشان به دلیل تبحر خاصی که در حل پرونده های کیفری و حقوقی دارد توانسته یکی از موفق ترین وکلا در استان گیلان شود. جناب آقای علی ابراهیمی شالکوهی همچنین دارای بیش از ۵ سال سابقه وکالت در زمینه های دعاوی کیفری شامل سرقت مسلحانه، تجاوز، جرایم علیه کودکان، مشروبات الکلی، کلاهبرداری، تهدید و دعاوی حقوقی شامل دعاوی خانواده، دعاوی قراردادها می باشد.

آدرس: گیلان، رشت، خیابان امام خمینی، روبروی آرد کوبی قدیم، ساختمان میلاد، طبقه اول

شماره تماس: ۰۱۳۳۳۸۴۷۸۳۸

وحید آپاکچیان عسکری

 وحید آپاکچیان عسکری بهترین وکیل کیفری در گیلان

جناب آقای وحید آپاکچیان عسکری وکیل پایه یک دادگستری مشاوره حقوقی و یکی از موفق ترین وکلای مرد در استان گیلان است، این وکیل دارای بیش از ۱۸ سال سابقه وکالت در زمینه کیفری و حقوقی است، از ویژگی های این وکیل که آن را از مابقی وکلا متمایز می کند می توان به حسن خلق، رفتار نیکو با مراجعه کنندگان، هوش بالای حقوقی، اشاره کرد.

تخصص های این وکیل شامل: قتل، ضرب و جرح، سخت جنین، محاربه، مواد مخدر، قاچاق، اسید پاشی، کلاهبرداری، قبول دعاوی حقوقی: دعاوی ملکی، خانواده، بانکی، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم سند،

آدرس: گیلان، لاهیجان، خیابان استقلال، روبروی مخابرات قدیم

شماره تماس: ۰۱۳۴۲۳۴۲۷۲۸


وظایف وکیل کیفری گیلان که از توان افراد عادی خارج است!

تشریح مفاهیم حقوقی به زبان ساده: درک و فهم مسائل عمیق حقوقی از عهده افرادی که در این زمینه سواد حقوقی لازم را در اختیار ندارند قدری دشوار به نظر می رسد. در واقع یکی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل کیفری در گیلان این است که با استناد به دانش حقوقی خود این مسائل را به زبانی کاملا ساده تشریح نموده و مواد قانونی مختلف را در حد فهم مخاطب توضیح بدهد. تنها در چنین شرایطی است که وکیل می تواند سطح سواد حقوقی موکل را افزایش داده و او را مهیای حضور در دادگاه نماید.

تنظیم شکواییه: در دعاوی کیفری برای شروع رسیدگی به پرونده ملزم هستید تا با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیکی قوه قضائیه شکواییه تنظیم نموده و به این شکل قدم مثبتی را برای اثبات و یا تبرئه از جرم مورد نظر بردارید؛ اما همواره باید این موضوع را در نظر داشته باشید که تنظیم شکواییه مستلزم دانش حقوقی و تخصص در این زمینه است و افراد عادی بعید است که بتوانند این مسئولیت را به درستی به انجام برسانند. استفاده از یک وکیل توانا و مجرب می تواند در این زمینه راهگشا باشد.

ارائه مشاوره حقوقی: یکی دیگر از وظایف بهترین وکیل کیفری در گیلان ارائه مشاوره حقوقی به مراجعه کنندگان است. باید دقت داشته باشید که مشاوره حقوقی همواره از روش های حضوری، تلفنی و آنلاین صورت می گیرد و باعث افزایش اطلاعات فرد در خصوص پرونده های کیفری می شود. نتایجی که از مشاوره حقوقی حضوری به دست می آید به مراتب دقیق تر از روش های دیگر می باشد چرا که در این روش ها همواره وکیل می تواند در ابتدا مدارک و مستندات را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهد.

ارائه دفاعیات موثر در محاکم قضایی: وکیل مورد نظر نقش موثری در ارائه دفاعیات در دادگاه دارد. در واقع لازم است وکیل در جلسات تعیین شده از سوی دادگاه حضور پیدا کرده و به این شکل دفاعیات خود را از موکل داشته باشد. تنها در این صورت است که او می تواند مواد قانونی مختلف را مرور کرده و از قضات مربوطه درخواست کند که رعایت انصاف و عدالت رای نهایی را صادر نمایند.

وظایف وکیل کیفری گیلان که از توان افراد عادی خارج است!

4 تفاوت مهم بین بهترین وکیل کیفری گیلان با سایر وکلا

سرشناس بودن: دقت داشته باشید اینکه بهترین وکیل کیفری در گیلان سرشناس و مشهور باشد برای او یک امتیاز مثبت به شمار می آید. در واقع این وجه تمایز باعث می شود تا به این درک برسیم که او در سال های متمادی پرونده های پیچیده کیفری را دریافت نموده و سربلند از آن ها بیرون آمده است. در واقع شهرت یک وکیل از توانایی های بی حد و حساب او در کسب موفقیت به دست می آید و می تواند به عنوان یک معیار مهم و موثر در انتخاب وکیل مورد استفاده افراد درگیر در پرونده های کیفری به شمار آید.

انرژی بالا: یکی دیگر از ویژگی هایی که تفاوت بین گزینه های معرفی شده با سایر وکلا را رقم می زند، میزان انرژی حقوقدانان مورد نظر است. در واقع لازم است وکیل در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی کیفری انرژی بالایی را از خود به نمایش بگذارد و بدون اینکه دچار یاس و ناامیدی شود منافع موکل را دنبال نماید. در جلسات ملاقات حضوری و زمانی که درباره توانایی و انتخاب وکیل در حال تصمیم گیری هستید لازم است به سطح انرژی وکیل توجه داشته باشید.

فن بیان قوی و قدرت نفوذ کلام: قدرت نفوذ کلام به بهترین وکیل کیفری در گیلان این امکان را می دهد تا مفاهیم حقوقی را به زبانی ساده برای موکل خود بیان نموده و وی را از حقوق قانونی اش آگاه کند. گذشته از این وکیل مورد نظر می تواند از فن بیان خود در جهت ارائه دفاعیات موثر در دادگاه استفاده نماید و به این شکل منافع موکل خود در خصوص پرونده را تامین نماید. در این خصوص لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که وکیل بدون در اختیار داشتن فن بیان نمی تواند به پیروزی برسد.

مهارت های ارتباطی: وکیل زمانی می تواند با موکل همکاری و تعامل درستی را تجربه کند که پیش از آن راهی را برای ارتباط با وی جست و جو کرده و به درون او نفوذ نماید. در نظر داشته باشید که چنین ارتباطی می بایست با رعایت کامل اصول حرفه ای همراه باشد. وگرنه باعث بروز اختلافات جدی در این زمینه می شود. در نظر داشته باشید که لازم است وکیل تا حدودی با اصول روانشناسی همراه باشد تا بتواند به موفقیت برسد.

بهترین وکیل کیفری در گیلان

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه مقاله و سایت ما را برای مطالعه انتخاب کردید. در این مقاله قصد معرفی کردن بهترین وکیل کیفری در گیلان را داشتیم تا به این شکل گزینه های شاخص را در اختیار شما قرار دهیم. در ادامه سعی بر این بود تا مهم ترین وظایف وکیل کیفری در رسیدگی به پرونده را ارزیابی کنیم و پس از آن نیز تفاوت های مهم این وکلا مورد ارزیابی قرار گرفت. از شما درخواست داریم که اگر نظری در خصوص مطالب بالا دارید آن را با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا