ملکیوکیل

لیست10 تا از بهترین وکیل ملکی در آمل ⚖️【سال1403】 ✔️

برای انجام معاملات ملکی و نیز رسیدگی به اختلافاتی که در این زمینه پیش آمده است بهتر این می‌باشد که به یک وکیل متخصص و با تجربه در زمینه دعاوی ملکی مراجعه کرده و نیازهای حقوقی خود را با اتکا به دانش وی حل و فصل نمایید. انتخاب وکیل ملکی همیشه هم ساده نیست و باید در آن دقت فراوانی به خرج داد. اگر برای حل و فصل اختلافات ملکی خود به سراغ گزینه‌های نامناسب بروید به هیچ عنوان نخواهید توانست اهداف تعیین شده را محقق کرده و در نهایت با شکست‌های غیر قابل انتظاری روبرو خواهید شد. وقوع هرگونه شکست در دعاوی ملکی می‌تواند زیان‌های مالی بسیاری را برای فرد به همراه داشته باشد و او را با عواقب ناگوار و غیر قابل پیش‌بینی روبرو کند. برای سهولت در دسترسی به وکلای شاخص قصد داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در آمل آشنا کنیم. پس با ما در این مقاله همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در آمل

بهترین وکیل ملکی در آمل کیست؟

با بررسی دقیق میزان توانایی و ویژگی‌هایی که بهترین وکیل ملکی در آمل در اختیار دارد می‌توانید عیار گزینه‌های مختلف را سنجیده و در نهایت با دید جامعی به انتخاب وکیل بپردازید. انتخاب عجولانه وکیل می تواند عواقب غیر قابل پیش‌بینی را به همراه داشته باشد و شما را از تامین منافعی که در اختیار دارید محروم سازد. برای این کار لازم است متر و معیار مشخصی را در اختیار گرفته و با استفاده از آنها در میان وکلای مختلف اولویت بندی کنید تا فرایند انتخاب وکیل تسهیل شود.

ذکر این نکته ضروری است که بهترین وکیل آمل از دانش حقوقی خود برای ارائه راهکارهای مناسب در جهت حل و فصل اختلافات ملکی استفاده می‌کند. وکیل ملکی خوب در آمل سعی دارد وظایفی که به او محول شده است را به نحو احسن انجام داده و اجازه ندهد که کوتاهی های او منجر به شکست در پرونده‌های قضایی شود. در حال وکیل پایه یک دادگستری با ارائه دفاعیات لازم سعی دارد عدالت را در محیط دادگاه حکمفرما کند و منافع موکل را تامین نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در آمل را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در آمل را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

علی جعفری

علی جعفری وکیل ملکی در آمل

جناب آقای علی جعفری وکیل و مشاور با تجربه پایه یک دادگستری هستند. ایشان در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارند. همچنین ایشان دارای دانش حقوقی بالا و تسلط کامل در حل پرونده های ملکی دارد. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، کوچه رضوان ۹، مجتمع امید، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۱۳۱۵۸۹

هانیه جمالی

هانیه جمالی وکیل ملکی در آمل

سرکار خانم هانیه جمالی وکیل خبره و مشاور پایه یک دادگستری هستند. درامور مختلف کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارند. این وکیل توانا توانسته در طول دوره وکالت خود به بهترین نحو عمل کرده و پرونده های زیادی درامور دعاوی ملکی به سرانجام برساند.

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، روبروی کوچه خاور محله، پاساژحقیقی، طبقه ۱

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۰۰۵۸۵۳

سمانه چکن

سمانه چکن وکیل ملکی در آمل

سرکار خانم سمانه چکن وکیل و مشاور توانای پایه یک دادگستری هستند. ایشان دارای سابقه ی طولانی وکالت در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده می باشند. همچنین ایشان تبحر بالای حقوقی در زمینه حل دعاوی ملکی دارند. شما می توانید برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: آمل، کوچه طاهری، رضوان ۲۷، ساربان ۱۸

تلفن تماس: ۰۹۱۱۸۵۳۲۶۱۹

بابک حاجی پور

بابک حاجی پور وکیل ملکی در آمل

جناب آقای بابک حاجی پور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. آقای حاجی پور به صورت تخصصی در زمینه دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده فعالیت دارند. همچنین ایشان یکی از بهترین وکلا در زمینه ملکی می باشند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیر حضوری برای مراجعین شان انجام پذیر است.

آدرس دفتر: آمل، خیابان هراز آفتاب یکم، ساختمان درزی، طبقه ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۰۰۸۴۱۴

جواد حیدری

جواد حیدری وکیل ملکی در آمل

جناب آقای جواد حیدری وکیل پایه یک دادگستری هستند. دارای چندین سال سابقه وکالت موفق در زمینه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده می باشند. ایشان به دلیل تسلطی که در حل پرونده های ملکی دارد توانسته به عنوان یکی از بهترین وکلا شناخته شود و سخت ترین پرونده ها را به خوبی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا ۱۴/۱، قدیریکم، مجتمع دارالحکم، طبقه۵، واحد۹

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۲۱۱۰۱۶


چهار تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل ملکی در آمل

ثابت بودن میزان حق الوکاله: یکی از باورهای غلطی که ن افراد درگیر با پرونده‌های ملکی به وفور دیده می‌شود این است که این افراد تصور می‌کنند حق الوکاله میزان ثابتی دارد و مبلغ آن در بین وکلای مختلف کاملاً یکسان است. لازم است به این نکته توجه داشته باشید که بهترین وکیل ملکی در آمل از نظر قانونی این حق را دارد تا میزان حق الوکاله خود را به صورت توافقی تعیین نماید. در صورتی که بر سر حق الوکاله توافقات لازم شکل بگیرد قراردادی بین دو طرف امضا می‌شود.

تفاوت میان حق الوکاله وکلای مرد و زن: از تصورات غلط دیگری که باید به آن اشاره داشته باشیم این است که اد درگیر در پرونده‌های ملکی گاهی تصور می‌کنند که میزان حق الوکاله در بین وکلای مرد و زن دارای تفاوت‌های جدی با یکدیگر است. در واقع عوامل مختلفی وجود دارد که باعث می‌شود وکیل با در نظر گرفتن آنها حق الوکاله بیشتری را از موکل درخواست کند. جنسیت وکیل جزو این عوامل نیست و نقشی در میزان حق الوکاله ندارد.

پرداخت یکجای حق الوکاله: هرگز اینگونه نیست که شما ملزم باشید دستمزد بهترین وکیل ملکی در آمل را به صورت یکجا در اختیار او قرار دهید. اشاره داشتیم که حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌شود و باید در اینجا نیز به آن دقت داشته باشید که می‌توانید در خصوص قسط‌بندی حق الوکاله با وکیل مورد نظرتان به توافقات کامل دست پیدا کنید. چه بسا همین تصور غلط باعث شود تا بسیاری از افرادی که با مشکلات مالی روبرو هستند از استخدام وکیل و بهره بردن از توانایی‌های او به طور کامل محروم شوند.

چانه زنی در خصوص حق الوکاله: میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن به صورت توافقی تعیین می‌شود و این بدان معنا است که موکل نیز می‌تواند با وکیل در خصوص مباحث پیش آمده تبادل نظر کرده و موافقت او را جلب کند؛ اما لازم است موکل پیش از تعیین حق الوکاله در این خصوص اطلاعات جامعی را به دست آورد تا بتواند به شیوه مطلوب‌تری چانه زنی کرده اظهارات نزدیک به واقعیت‌تری داشته باشد. پس از دستیابی به نقطه نظرات مشترک با وکیل لازم است قرارداد دقیقی بین آنها به امضا برسد.

بهترین وکیل ملکی در آمل

عوامل موثر در میزان حق الوکاله وکیل ملکی در آمل

نوع پرونده: نکته‌ای که لازم است درباره هزینه بهترین وکیل ملکی در آمل به آن توجه داشته باشید این است که نوع پرونده می‌تواند نقش اساسی در خصوص میزان حق الوکاله داشته باشد. در واقع وکیل برای قبول وکالت در پرونده‌های ملکی ممکن است از شما دستمزد متفاوتی را در مقایسه با پرونده‌های کیفری دریافت نماید؛ بنابراین زمانی که به وکیل مراجعه می‌کنید و قصد همکاری با او را دارید او در ابتدا برای تعیین میزان حق الوکاله به نوع پرونده دقت خواهد کرد.

پیچیدگی پرونده های ملکی: هرچه میزان پیچیدگی پرونده‌های ملکی بیشتر باشد به طور قطع ک قبول وکالت در آنها افزایش پیدا خواهد کرد چرا که هیچ وکیلی تمایل ندارد در پرونده‌ای که عهده‌دار آن شده است با شکست روبرو شود و نتواند کارنامه موفقی را در طی سال‌های متمادی از خود به جای بگذارد. وکیل به مطالعه کامل پرونده‌های ملکی خواهد پرداخت تا میزان پیچیدگی آنها برای او مشخص شود. در این صورت است که میتواند با آسودگی خیال حق الوکاله خود را برای قبول وکالت اعلام کند.

سابقه وکیل ملکی: همواره سابقه وکیل یکی از عواملی است که می‌تواند در کسب پیروزی در دعاوی ملکی موثر باشد بهترین وکیل ملکی در آمل دارای سابقه درخشان و طولانی مدت در رسیدگی به پرونده‌های قضایی است و همین مسئله می‌تواند تجربیات او را به معرض نمایش بگذارد؛ اما نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن اشاره داشته باشیم این است که به هر اندازه میزان سابقه یک وکیل بیشتر باشد به طور قطع احتمال کسب موفقیت در دادگاه و نیز میزان حق الوکاله در نظر گرفته شده افزایش پیدا خواهد کرد.

زمانبر بودن پرونده ملکی: وکیل پیش از اینکه نظر نهایی خود را در خصوص وکالت در پرونده‌های ملکی اعلام دارد به بررسی کامل این موضوع خواهد پرداخت که پرونده چه میزان زمان را از او خواهد گرفت. هرچه میزان زمانی که لازم است وکیل صرف رسیدگی به پرونده‌های ملکی کند بیشتر باشد به طور قطع دستمزد بیشتری را از موکل خود درخواست خواهد نمود. از سوی دیگر باید در نظر داشته باشید که میزان انرژی که لازم است وکیل مورد نظر برای حل و فصل پرونده‌های زمانبر صرف نماید به مراتب بیشتر از سایر پرونده‌های ملکی که ساده به نظر می‌رسند می‌باشد.

بهترین وکیل ملکی در آمل

کلام آخر

ممنونیم از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا به مهم ترین مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل ملکی در آمل بپردازیم تا در کمترین زمان بتوانید به وکلای شاخص و مطرح دست پیدا کنید. در ادامه تصورات غلط درباره حق الوکاله وکیل را مورد ارزیابی قرار دهیم تا اطلاعات شما در این خصوص افزایش پیدا کند. در انتهای مقاله نیز عوامل موثر در میزان حق الوکاله را تشریح کردیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که مهم ترین تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا