کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در نجف آباد ⚖️【سال1403】 ✔️

قانونگذار با تصویب قوانین مربوط به دعاوی کیفری سعی دارد از وقوع جرم و مختل شدن امنیت جامعه جلوگیری کند. فرد بزهکار در دعاوی کیفری به مجازات‌های سنگینی محکوم خواهد شد و همین مسئله می‌تواند حساسیت‌های مربوط به این دعاوی را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. استخدام یک وکیل مجرب و خبره می‌تواند فرد را با حقوق قانونی اش آشنا کرده و اجازه ندهد که سوء رفتارهای دیگری حقوق قانونی او را به خطر بیندازد. تعداد زیادی از وکلا در سطح شهر نجف آباد مشغول به فعالیت هستند که برای دستیابی به نتایج مطلوب در دادگاه می‌بایست به سراغ شاخص‌ترین و مطرح‌ترین آنها در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در نجف آباد آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در نجف آباد

بهترین وکیل کیفری در نجف آباد کیست؟

اگر قصد استخدام بهترین وکیل کیفری در نجف آباد را دارید لازم است به این نکته توجه داشته باشید که این دعاوی با حساسیت و پیچیدگی‌های بالایی همراه هستند و برای این کار لازم است در ابتدا تخصص گزینه‌های مختلف را مورد بررسی قرار دهید. تنها آن دسته از وکلایی می‌توانند به شما در زمینه دعاوی کیفری کمک کنند که سال‌های زیادی را در این زمینه مشغول به فعالیت بوده و پرونده‌های کیفری متعددی را حل و فصل کرده باشد؛ بنابراین باید به تخصص وکیل به عنوان یک معیار مناسب توجه کنید.

نکته‌ای که لازم است در انتخاب بهترین وکیل نجف آباد به آن توجه داشته باشید این است که تجربیات یک وکیل می‌تواند نقش موثری در کسب پیروزی در دادگاه‌های کیفری داشته باشد. لازم به ذکر است که وکیل کیفری خوب در نجف آباد به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سعی دارد از دانش حقوقی که در طی سال‌های متمادی به دست آورده است در جهت حل و فصل مشکلات پیش آمده در خصوص پرونده استفاده کند. او همیشه تامین منافع موکل را به عنوان هدف خود قرار خواهد داد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در نجف آباد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیفری در نجف آباد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

فاطمه انتشاری

فاطمه انتشاری وکیل کیفری در نجف آباد

سرکار خانم فاطمه انتشاری وکیل و مشاور حقوقی با سابقه پایه یک دادگستری هستند. خانم انتشاری تخصص ویژه ای بر امور دعاوی کیفری دارند. سابقه و مهارت ایشان باعث شده تا بهترین نتیجه را در خصوص پرونده اجرا کنند.

آدرس دفتر: نجف آباد، خیابان امام خمینی، بعداز چهارراه شهرداری، مجتمع پارسیان، طبقه دوم، واحد۵

تلفن تماس: ۰۹۱۳۲۳۱۸۲۴۸

محمد پرهام بابائی

محمد پرهام بابائی وکیل کیفری در نجف آباد

جناب آقای محمد پرهام بابائی با بیش از ۱۲ سال سابقه وکیل شناخته شده ی پایه یک دادگستری هستند. جناب بابائی در حوزه های مختلف دعاوی کیفری فعالیت می کنند و با مسلط بودن بر قوانین و مقررات موجود کشور، توانسته اند بهترین دفاعیات را تاکنون در حضور دادگاه برای موکلین خود ارائه دهند.

آدرس دفتر: نجف آباد، خیابان شریعتی، بعداز چهار راه رجایی، مجتمع کلینیک ساختمان، طبقه۲، واحد۲۲

تلفن تماس: ۰۹۱۳۲۳۱۱۳۳۲

محسن بهارلویی

محسن بهارلویی وکیل کیفری در نجف آباد

جناب آقای محسن بهارلویی وکیل خبره و مشاور حقوقی خوب پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی همچون کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. همچنین مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری برای موکلین شان انجام می شود.

آدرس دفتر: نجف آباد، خیابان امام غربی، نرسیده به پارکینگ میرداماد، کوی انتشاری، پلاک ۱۶۳

تلفن تماس: ۰۹۱۳۲۳۳۰۰۴۸

صادق بهشتی پور

صادق بهشتی پور وکیل کیفری در نجف آباد

جناب آقای صادق بهشتی پور وکیل با تجربه پایه یک دادگستری و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق هستند. همچنین ایشان مشاور حقوقی نام داری نیز محسوب می شوند. جناب بهشتی پور در حوزه دعاوی کیفری بسیار با تخصص هستند و نتایج خوبی را در رزومه کاری خود به ثبت رسانده اند.

آدرس دفتر: نجف آباد، خیابان امام، بعد از چهار راه شهرداری، مجتمع پرشیا، طبقه ۲، واحد ۱۲

تلفن تماس: ۰۹۱۳۲۳۲۴۱۸۹

علیرضا پاینده

علیرضا پاینده وکیل کیفری در نجف آباد

جناب آقای علیرضا پاینده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب پاینده در دعاوی مختلفی اعم از کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. اما مهارت بیشتر ایشان در حوزه دعاوی کیفری است. مشاوره های آقای پاینده نیز به صورت حضوری و غیر حضوری است که مراجعین و موکلین به راحتی می توانند بهرمنده شوند.

آدرس دفتر: نجف آباد، خیابان شیخ بهایی جنوبی، روبروی کوچه شماره ۳۰

تلفن تماس: ۰۹۱۳۳۳۳۱۴۹۱


نکاتی که باید در انتخاب وکیل کیفری در نجف آباد جدی گرفته شود

به سراغ وکلای با سابقه بروید: دقت داشته باشید که سابقه یک وکیل می‌تواند به عنوان یکی از معیارهای مهم در انتخاب او مد نظر قرار بگیرد. با دقت بر روی سابقه بهترین وکیل کیفری در نجف آباد می‌توان به تجربیات او در طی سال‌های طولانی پی برد. به هر میزانی که سابقه یک وکیل بیشتر باشد در واقع اندوخته‌های او نیز بیشتر خواهد بود و همین تجربیات و اندوخته‌ها است که می‌تواند تفاوت‌ها در پرونده‌های کیفری را رقم بزند. البته سابقه وکیل بر روی حق الوکاله تاثیر می‌گذارد.

وکلای تازه کار را به خدمت نگیرید: یکی دیگر از نکاتی که باید در زمان استخدام وکیل برای رسیدگی به پرونده‌های کیفری به آن توجه داشته باشید این است که هرگز نباید از وکلای تازه کار استفاده کنید چرا که این وکلا فاقد تجربیات کافی برای کسب موفقیت در دادگاه هستند. دعاوی کیفری بسیار پیچیده پر از حساسیت می‌باشند و اگر وکیل تجربیات کافی در اختیار نداشته باشد به هیچ عنوان نخواهد توانست راهکارهای موثری را برای عبور از مشکلات پیش آمده در اختیار موکل خود قرار دهد.

با وکیل خود ملاقات کنید: هر چقدر هم که درباره بهترین وکیل کیفری در نجف آباد تحقیق و مطالعه کرده باشید باز هم نمی‌تواند جایگزین ملاقات حضوری با او شود. ذکر این نکته ضروری است که در جلسات ملاقات حضوری می‌توانید شناخت خود را از وکیل مورد نظر به میزان قابل توجهی افزایش دهید. از سوی دیگر می‌توانید مهم‌ترین خواسته‌ها و دغدغه‌های خود را به وکیل منتقل کرده و از او برای برون رفت از تنگناهای پرونده راهکارهایی را دریافت کنید. تا به این شکل بتوانید در دعاوی کیفری به پیروزی برسید.

به جنسیت وکیل توجه نداشته باشید: یکی دیگر از نکاتی که باید جدی گرفته شود این است که هرگز نباید به جنسیت یک وکیل توجه ویژه‌ای را داشته باشید. مرد یا زن بودن وکلای دادگستری برای بسیاری از افراد اهمیت بالایی دارد و این قابل درک است و نمی‌توان به هیچ عنوان به آن خرده گرفت. ایراد کار آنجای بروز پیدا می‌کند که فرد تنها به جنسیت وکیل مورد نظر توجه داشته باشد و از سایر معیارها و توانایی‌های او غافل بماند. در واقع باید به جنسیت وکیل به مانند یک معیار در کنار ده‌ها معیار دیگر نگاه کرد.

بهترین وکیل کیفری در نجف آباد

سه باور غلط درباره دستمزد وکیل کیفری در نجف آباد

در ازای خدماتی که از بهترین وکیل کیفری در نجف آباد دریافت می‌کنید لازم است هزینه‌ای را نیز به عنوان حق الوکاله به او پرداخت کنید؛ اما گاهی اتفاق می‌افتد که افراد تصورات غلطی را در خصوص حق الوکاله و شیوه پرداخت آن دارند و همین موضوع می‌تواند در تصمیمات آنها تاثیرگذار بوده و آنها را با اشتباهاتی مهلک روبرو کند. در ادامه سعی داریم شما را با برخی از تصورات غلط در خصوص حق الوکاله و نحوه پرداخت آن به وکیل آشنا کنیم تا اطلاعات شما در این زمینه افزایش پیدا کند.

ثابت بودن رقم حق الوکاله: یکی از تصورات غلطی که بارها در بین افراد درگیر با پرونده‌های حقوقی و کیفری دیده شده است مسئله ثابت بودن مقدار حق الوکاله می‌باشد. این نکته را در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان حق الوکاله مقدار ثابتی را ندارد و شما می‌توانید از طریق توافق با وکیل مورد نظرتان از میزان آن بکاهید. از سوی دیگر باید این نکته را در نظر داشته باشید که وکیل می‌تواند با در نظر گرفتن عوامل مختلفی در پرونده از میزان حق الوکاله خود کم کرده یا بر آن اضافه کند.

هنگفت بودن هزینه وکیل کیفری: یکی دیگر از اشتباهات رایج در خصوص دستمزد بهترین وکیل کیفری در نجف آباد این است که تمامی حقوقدانان حق الوکاله هنگفت و بالایی را از موکل خود دریافت می‌کنند. گاهی همین تصور غلط موقعیتی را فراهم می‌کند تا بسیاری از افراد از استخدام وکیل منصرف شده و تصمیم بگیرند خودشان به شخصه برای رسیدگی به امور حقوقی دست به کار شوند. دقت داشته باشید که شکست در پرونده‌های کیفری دارای خسارت‌هایی بزرگتر از میزان حق الوکاله‌ای است که باید پرداخت کنید.

پرداخت یکجای حق الوکاله: یکی دیگر از باورهای غلطی که در خصوص حق الوکاله وجود دارد این است که اکثر افراد گمان می‌کنند که تمام مبلغ توافق شده به عنوان هزینه وکیل را باید در همان ابتدای کار و به صورت یکجا در اختیار وکیل قرار داده و تسویه کنند. همواره باید این نکته را در نظر خود داشته باشید که شیوه پرداخت حق الوکاله نیز با توافقات کامل بین طرفین تعیین می‌شود بنابراین شما می‌توانید حق الوکاله را در دو یا سه قسط به وکیل خود پرداخت کنید.

بهترین وکیل کیفری در نجف آباد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را صمیمانه همراهی کردید از شما تشکر می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با مشخصات و تخصص برخی از بهترین وکیل کیفری در نجف آباد آشنا کنیم تا به این شکل با اطلاعات کامل در خصوص مسائل حقوقی تصمیم گیری کنید. در ادامه تلاش کردیم تا نکات مهمی را در خصوص انتخاب و استخدام وکلا به شما ارائه دهیم و پس از آن نیز به سراغ برخی از باورهای غلط در خصوص دستمزد وکلای کیفری رفتیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده‌ایم از شما همراهان گرامی درخواست می‌کنیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا