وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل نجف آباد ⚖️【سال1403】✔️

اگر به دنبال یک وکیل مجرب و خبره برای رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری خود هستید باید این نکته را در نظر داشته باشید که هر وکیلی با هر میزان از توانایی نمی‌تواند به شما در این مسیر کمک چشمگیری داشته باشد. از سوی دیگر باید موضوع پرونده‌ای که در اختیار دارید را در نظر داشته باشید و با استفاده از آن به سراغ وکلای متخصص بروید تا به این شکل احتمال کسب پیروزی را برای خود به میزان قابل توجهی افزایش دهید. تنها با مطالعه چند متن حقوقی نمی‌توانید مهیای حضور در دادگاه شده و امید به کسب پیروزی داشته باشید. چرا که دعاوی مطرح شده معمولاً با پیچ و خم‌های بسیاری همراه هستند و همین مسئله کار را برای کسب پیروزی و موفقیت قدری سخت می‌کند. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل نجف آباد آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید‌.

بهترین وکیل نجف آباد

بهترین وکیل نجف آباد کیست؟

راه‌های زیادی برای انتخاب بهترین وکیل نجف آباد وجود دارد. گاهی ممکن است این وکلا به توصیه دوستان و آشنایان شما انتخاب شده باشند و گاهی دیگر ممکن است با حضور در موسسات حقوقی با وکلای متعددی ملاقات کرده و در نهایت تصمیم خود را برای استخدام آنها بگیرید؛ اما نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشید این است که نباید انتخاب عجولانه و شتاب زده‌ای داشته باشید. باید پیش از هرگونه تصمیم گیری تحقیقات جامعی را درباره ویژگی و مهارت وکلا انجام دهید.

در واقع بهترین وکیل پایه یک دادگستری در نجف آباد سعی دارد تا از توانایی و مهارت‌های خود در جهت تامین اهداف موکل خود استفاده کرده و او را به موفقیت‌های چشمگیری در محاکم قضایی برساند ‌ برترین وکیل نجف آباد چندین سال را در محاکم قضایی مشغول فعالیت‌های حقوقی بوده است و به این شکل تجربیات قابل اتکایی را به دست آورده که می‌تواند در عبور از مشکلات به کمک موکل بیاید. وکیل خوب در نجف آباد شخصی است که در تمام مراحل دادرسی منافع موکل را در نظر داشته باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل نجف آباد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای نجف آباد را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

نسیبه السادات احمدی

نسیبه السادات احمدی وکیل در نجف آباد

سرکار خانم نسیبه السادات احمدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. سرکار خانم احمدی وکیلی موفق در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری هستند. ایشان سخت و پیچیده ترین پرونده ها را به خوبی حل و فصل می کنند.

آدرس دفتر: نجف آباد، خیابان منتظری شمالی، مجتمع سعیدفر، پلاک ۱۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۹۴۶۹۹۵

سلمان یادگار صالحی

سلمان یادگار صالحی وکیل در نجف آباد

جناب آقای سلمان یادگار صالحی با بیش از ۱۳ سال سابقه وکیل شناخته شده ی پایه یک دادگستری هستند. جناب یادگار صالحی در دعاوی مختلفی اعم از خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. همچنین ایشان مشاور حقوقی خوبی نیز هستند که این مشاورات را در اختیار مراجعین به صورت آنلاین و حضوری قرار می دهند.

آدرس دفتر: نجف آباد، خیابان امام خمینی، نرسیده به چهاراه شهرداری، جنب بانک ملی مرکزی، مجتمع نخل، طبقه۲

تلفن تماس: ۰۹۱۳۲۳۳۸۹۸۷

شهرام اله آبادی

شهرام اله آبادی وکیل در نجف آباد

جناب اقای شهرام اله آبادی یکی دیگر از وکلای نام دار پایه یک دادگستری هستند. ایشان توانسته اند با مهارت خود در دعاوی خانوادا، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت کنند. با تسلط کافی بر قوانین و مقررات نیز بهترین دفاعیات را در حضور دادگاه برای موکلین خود انجام می دهند.

آدرس دفتر: نجف آباد، خیابان امام خمینی، چهار راه امام، ساختمان وکلا، طبقه۱، واحد۱

تلفن تماس: ۰۹۱۳۱۳۱۱۷۱۳

مرضیه امیرنیرومند

مرضیه امیرنیرومند وکیل در نجف آباد

سرکار خانم مرضیه امیرنیرومند وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. سرکار خانم امیرنیرومند متخصص در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی هستند. مهارت و تجربه بالای ایشان باعث شده تا پرونده های بسیاری را به خوبی حل کنند و رزومه کاری خوبی را از خود به ثبت برسانند.

آدرس دفتر: نجف آباد، خیابان ۱۵خرداد مرکزی، بن بست گلریز، پلاک ۵۲

تلفن تماس: ۰۹۱۳۱۳۳۶۳۲۳

زهره امینی کهریزسنگی

زهره امینی کهریزسنگی وکیل در نجف آباد

سرکار خانم زهره امینی کهریزسنگی وکیل با تجربه پایه یک دادگستری هستند. ایشان همچنین مشاور حقوقی خوبی نیز محسوب می شوند. خانم امینی در دعاوی مختلفی همچون خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیر حضوری برای مراجعین و موکلیشان انجام می شود.

آدرس دفتر: نجف آباد، خیابان امام، جنب بانک ملی مرکزی، مجتمع نخل، طبقه ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۳۸۱۵۶۹۹۰


۴ معیار مهم در انتخاب وکیل نجف آباد

سرشناس بودن: یکی از مهم‌ترین معیارهایی که می‌تواند نقش موثری در انتخاب بهترین وکیل نجف آباد داشته باشد سرشناس بودن و بهره‌مندی از شهرت می‌باشد. یک وکیل تنها در صورتی به شهرت می‌رسد که در تمامی سال‌هایی که مشغول به فعالیت‌های حقوقی بوده است نام پرآوازه‌ای را از خود به جای گذاشته پیروزی‌های پی در پی را به دست آورده باشد. با کمی پرس و جو از افراد مطلع در زمینه‌های حقوقی می‌توانید به سادگی وکلای مشهور و معروف را شناسایی کنید.

صداقت: اگر به دنبال یک وکیل خبره و مجرب هستید لازم است میزان صداقت او را نیز به دقت مورد بررسی قرار دهید چرا که این مسئله نیز یکی از معیارهای مهم در انتخاب حقوقدان به شمار می‌آید. وکیل باید در ابتدا به دقت پرونده‌های حقوقی و کیفری را مورد بررسی قرار داده و سپس نظر خود را به صراحت به موکل منتقل کند. وکیلی که قصد به خدمت گرفتن او را دارید هرگز نباید با قول‌های خلاف واقع موکل را نسبت به پرونده امیدوار کند. چرا که این مسئله غیر حرفه‌ای بودن وکیل را نشان می‌دهد.

امانت داری: در صورتی بهترین وکیل نجف آباد می‌تواند موفقیت در دادگاه را برای موکل به ارمغان آورد که اطلاعات دقیقی در خصوص پرونده‌های قضایی داشته باشد. از سوی دیگر باید بدانیم که موکل تنها در صورتی حاضر است اطلاعات شخصی خود در خصوص دعاوی مطرح شده را به وکیل پرونده منتقل کند که از امانت‌دار بودن او اطمینان کامل داشته باشد. ذکر این نکته ضروری است که باید وکیل به گونه‌ای رفتار کند که امانت‌دار بودن خود را برای موکل به اثبات برساند.

قدرت برقراری ارتباط با افراد درگیر در پرونده: لازم است همواره وکیل ارتباط موثری را با موکل خود داشته باشد و او را در جریان تمامی اتفاقات مربوط به دعاوی مطرح شده قرار دهد. پیروزی در دادگاه تنها با همکاری مطلوب میان وکیل و موکل است که حاصل می‌شود. از سوی دیگر باید وکیل ارتباط خوبی با طرف دیگر دعوی و قضات مربوط به پرونده داشته باشد تا به این شکل بتواند نظر آنها را نیز جویا شده و یا با آنها در خصوص دعاوی مطرح شده مذاکرات مثبتی را انجام دهد تا در نهایت سازش حاصل شود.

بهترین وکیل نجف آباد

۳ راز مهم درباره هزینه وکیل نجف آباد

بسیاری از افرادی که با پرونده‌های حقوقی و کیفری دست به گریبان هستند به دنبال اطلاعات کافی در خصوص حق الوکاله بهترین وکیل نجف آباد می‌گردند. در نظر داشته باشید که برای دریافت خدمات حقوقی از وکیل مورد نظر لازم است مبلغی را به عنوان دستمزد در اختیار او قرار دهید که آن را در اصطلاحات قضایی حق الوکاله می‌نامند. در ادامه سعی داریم رازهای مهمی را در خصوص میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن به شما ارائه دهیم تا اطلاعات شما در این زمینه افزایش پیدا کند.

حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌شود: در ابتدا لازم است وکیل تمامی زوایا و جوانب ناپیدای پرونده را به دقت مورد بررسی قرار دهد تا شناخت کاملی از آن پیدا کند. پس از طی نمودن این مرحله است که وکیل می‌تواند نظر خود را در خصوص حق الوکاله به موکل اعلام کرده و نظر او را نیز جویا شود. موکل نیز می‌تواند با اطلاعاتی که در این خصوص دارد درباره مبلغ و شیوه پرداخت حق الوکاله چانه زنی کرده و آن را به رقم ایده‌آل خود نزدیک‌تر نماید. در پایان نیز باید قراردادی بین دو طرف امضا شود.

سابقه وکیل از عوامل موثر در افزایش میزان حق الوکاله است: یکی دیگر از حقایقی که باید درباره هزینه بهترین وکیل نجف آباد بدانید این است که میزان سابقه و سال‌های فعالیت حقوقدان مورد نظر بر روی دستمزدی که از شما مطالبه خواهد کرد اثرگذار هرچه سابقه یک وکیل بیشتر باشد تجربیات بیشتری را نیز در اختیار دارد و به همین سبب احتمال کسب پیروزی شما در محاکم قضایی نیز به همان اندازه افزایش پیدا خواهد کرد پس بدیهی است اگر وکیل با سابقه از شما درخواست حق الوکاله بیشتری کند.

می‌توان حق الوکاله را قسط بندی کرد: در قسمت‌های قبل اشاره داشتیم که حق الوکاله و شیوه پرداخت آن را می‌توان به صورت توافقی تعیین کرد؛ بنابراین اگر در خصوص شیوه پرداخت حق الوکاله دغدغه دارید می‌توانید این موضوع را به وکیل خود منتقل کرده و از او بخواهید تا شیوه مطلوب‌تری را برای پرداخت اعلام کند. به طور معمول در پرونده‌های حقوقی و کیفری توافق موکل و وکیل به این صورت است که دستمزد را در دو یا سه قسط تسویه می‌کنند. مبلغ پرداختی نیز با توافق طرفین مشخص می‌شود.

بهترین وکیل نجف آباد

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل نجف آباد آشنا کنیم و موقعیتی را در اختیار شما قرار دهیم تا به برترین وکلا در سطح شهر خود دسترسی داشته باشید. در ادامه به بررسی مهم‌ترین معیارها در انتخاب وکیل پرداختیم و آنها را شرح دادیم. پس از آن نیز در خصوص رازهای مربوط به حق الوکاله توضیحاتی را ارائه دادیم. اکنون از شما درخواست می‌کنیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا