خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در یاسوج ⚖️【سال1402】 ✔️

گاهی ممکن است اعضای یک خانواذه نیز شاهد بروز اختلافات جدی در بین خود باشند. در بسیاری از موارد چنین مشکلاتی با پا درمیانی سایر اعضای خانواده حل و فصل می شود؛ اما گاهی عمق این اختلافات به حدی بالا است که راه حلی برای حل آن ها جز با مراجعه به دادگاه وجود ندارد. قانون و مقررات مختلفی وضع شده است که تکلیف حقوق اعضای خانواده را به طور دقیق مشخص می کند. برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی خانواده بهتر این است که از یک وکیل با تجربه و مسلط به حقوق خانواده استفاده کنید تا جلوی پایمال شدن حقوق شما را گرفته و اجازه ندهد که منافعی از شما ضایع شود؛ اما یافتن این وکلا همیشه هم ساده نیست. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در یاسوج آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در یاسوج

بهترین وکیل خانواده در یاسوج کیست؟

در حقوق خانواده شاهد بروز برخی از اختلاف نظرهای جدی هستیم؛ اما پیچیدگی های موجود در پرونده ها به گونه ای است که تنها با مراجعه به محاکم قانونی می توان به حل و فصل آن ها امید داشت. در واقع بهترین وکیل خانواده در یاسوج سعی دارد تا تمام داشته های علمی و تجربه خود را در اختیار موکل قرار دهد تا به این شکل او را از مشکلات پیش آمده عبور داده و منافع او را به شیبوه ای مطلوب تامین نماید. در نظر داشته باشید که بدون استفاده از وکیل پیروزی در چنین دعاوی سخت و گاهی نشدنی به نظر می رسد.

تمامی دعاوی طلاق، مهریه، نشوز، نفقه، تمکین، انحصار وراثت، حضانت فرزند و… از جمله دعاوی خانوادگی به شمار می روند. برترین وکیل خانواده در یاسوج دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است و می تواند در صورت لزوم مواد قانونی ختلف را رصد کرده تا از میان آن ها راهی را برای دستیابی به موفقیت پیدا کند. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل یاسوج با حضور چندین ساله خود در مراجع قانونی به تجربیات قابل اتکا و موثری دست یافته که در حل مشکلات خانوادگی کارساز هستند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در یاسوج را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در یاسوج را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

مرتضی بهشتی

مرتضی بهشتی وکیل خانواده در یاسوج

جناب آقای مرتضی بهشتی وکیل با سابقه و با تبحر پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در امور دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان با سابقه درخشانشان به خوبی در دعوی خانواده عمل می کنند. شما نیز می توانید برای دریافت مشاوره و رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: یاسوج، بلوار ابوذر، نبش فرعی۱۴، جنب نانوایی سنگک

تلفن تماس: ۰۹۱۷۱۴۱۲۵۵۳

مهدی پایدار

مهدی پایدار وکیل خانواده در یاسوج

جناب آقای مهدی پایدار یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در امور مختلف کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده وکالت می پذیرند. جناب آقای مهدی پایدار بیشتر پرونده های خود را از بین دعاوی خانواده انتخاب کرده و سابقه بسیار درخشانی در این امور دارند.

آدرس دفتر: یاسوج، هجرت ۳، ساختمان هشت بهشت

تلفن تماس: ۰۹۱۷۷۴۱۳۱۰۴

فریده تیموری مقدم

فریده تیموری مقدم وکیل خانواده در یاسوج

سرکار خانم فریده تیموری مقدم وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. همچنین ایشان با تعهد کاری بالایی که در زمینه ی خانواده دارند با اعتماد کامل می توانید وکالت خویش را به ایشان بسپارید.

آدرس دفتر: یاسوج، سالم آباد، بلوار آیت اله کاشانی، چندمتربالاتر از کاشانی ۱۵

تلفن تماس: ۰۹۱۷۱۴۵۷۵۵۴

فروغ چرامی

فروغ چرامی وکیل خانواده در یاسوج

سرکار خانم فروغ چرامی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در امورهای مختلف کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرند. همچنین قابل به ذکر است که ایشان به صورت حرفه ای در امور خانواده فعالیت می کنند. از این رو وکیل خیلی توانمندی می باشند.

آدرس دفتر: یاسوج، هجرت ۳، روبروی دادگستری سابق، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۲۶۳۲۵۹

عزیزالله جهانبازی

عزیزالله جهانبازی وکیل خانواده در یاسوج

جناب آقای عزیزالله جهانبازی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در حوزه های دعاوی مختلف از جمله حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده فعالیت می کنند. همچنین افراد را در دعوی خانواده به درستی و در راستای قوانین راهنمایی می کنند. شما نیز می توانید برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: یاسوج، سردار جنگل شمالی، نبش هجرت ۲، ساختمان دکتر موسوی پور، طبقه دوم

تلفن تماس: ۰۹۱۷۷۱۷۳۱۷۲


وظایف وکیل خانواده در یاسوج که خارج از توان افراد عادی است!

در واقع شما با مراجعه به بهترین وکیل خانواده در یاسوج از او وظیفه دارید که به صورت کاملا حرفه ای وظایفی که در اختیار او قرار گرفته را به مطلوب ترین شکل ممکن حل کرده و به هیچ عنوان از تعهداتی که در قبال موکل خود دارد کوتاهی نکند. با استخدام وکلای حرفه ای می توانید از انجام وظایف اطمینان داشته باشید و بدانید که این وکلا برای رسیدن به موفقیت تمام توان خود را به کار خواهند گرفت. در ادامه شما را با برخی از مهم ترین وظایف وکلای خانواده آشنا می کنیم که از توان افراد عادی خارج است.

تنظیم دادخواست و شکواییه: به طور کلی دعاوی مطرح شده در مراجع قانونی را می توان به دو دسته کلی دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی تقسیم بندی کرد. دقت داشته باشید که برای اقامه دعاوی کیفری لازم است شکواییه تنظیم کرده و در اختیار محاکم قضایی قرار بدهید. از سوی دیگر، قانون اشاره دارد که تنها راه اقامه دعاوی حقوقی، تنظیم دادخواست می باشد؛ اما لازم به ذکر است که تنظیم انواع متون حقوقی تنها با مراجعه به وکیل صورت می پذیرد. چرا که تحریر این متون می بایست با رعایت کامل نکات حقوقی انجام شود.

تشریح مسائل پیچیده حقوقی برای موکل: ییکی دیگر از وظایف مهمی که بهترین وکیل خانواده در یاسوج بر عهده دارد این است که به تمامی سوالات حقوقی موکل پاسخ داده و او را به شیوه ای مطلوب راهنایی کند. در نظر داشته باشید که مباحث حقوقی برای آن دسته از افرادی که سواد حقوقی لازم در زمینه های مربوطه را در اختیار ندارند قدری پیچیده است و فهم آن ها گاهی با مشکلات جدی همراه می شود. وکیل به واسطه تعهدی که به موکل دارد می بایست این مباحث را برای او توضیح داده و مشکلات او را حل نماید.

حضور در جلسات دادگاه: برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی خانوادگی لازم است وکیل به نمایندگی از موکل خود در تمامی جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و در آنجا مراقب باشد که حقی از موکلش ضایع نشود. او به تمامی حقوق موکل از نظر قانونی آشنایی دارد و اجازه نخواهد داد که رفتارهای غلط دیگر طرف های دعوی آن را پایمال نماید. از سوی دیگر او برای اثبات ادعاهای موکل خود لازم است به جمع آوری مدارکی مشغول باشد و آن را به قضات مربوطه ارائه دهد.

بهترین وکیل خانواده در یاسوج

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل خانواده در یاسوج در کسب موفقیت

این موضوع را در نظر داشته باشید که بدون در اختیار داشتن میزانی از دانش حقوقی هرگز نخواهید توانست که حقوق از دست رفته خود را در دادگاه احقاق نمایید. قوانین و مقررات بسیاری در خصوص دعاوی طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل و… به تصویب رسیده است و برای فهم آن ها نیازمند این موضوع هستید که در ابتدا بهترین وکیل خانواده در یاسوج را انتخاب کرده و سپس با استفاده از مشخصاتی که از او در اختیار دارید، جلسه ای را برای ملاقات حضوری و دریافت مشاوره حقوقی از وی تدارک ببینید.

شما به عنوان موکل می بایست تمامی سوالاتی که در خصوص پرونده دارید را آماده کرده و در جلسات مشاوره حقوقی از وکیل مورد نظر بپرسید. در خلال همین سوالات است که اطلاعات حقوقی شما افزایش پیدا می کند و می توانید حضور قدرتمندانه ای را در دادگاه داشته باشید. در نظر بگیرید که وکیل تجربیات بی کرانی را در اختیار دارد و اگر شما از این تجربیات مطلع شوید ممکن است نتیجه پرونده به کلی تغییر کرده و در نهایت به موفقیت برسید.

مشاوره حقوقی در روش های مختلفی از سوی بهترین وکیل خانواده در یاسوج ارائه می شود. مشاوره حقوقی حضوری، مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین جزو مهم ترین آن ها هستند. در واقع هر یک از متقاضیان می توانند بر اساس شرایطی که در اختیار دارند یکی از این روش ها را برای کسب اطلاعات حقوقی انتخاب نمایند. برای مثال اگر وقت لازم برای حضور در دفتر وکیل را در اختیار ندارید می توانید از مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که پیش از حضور در جلسات مشاوره حقوقی حضوری لازم است تمامی مدارک مربوط به پرونده را با خود به همراه داشته باشید تا وکیل بتواند آن ها را به دقت مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد. زمانی که وکیل در ابتدا این مدارک و مستندات را مورد مطالعه قرار می دهد و در نهایت نظر خود را اعلام می دارد، به شیوه ای صحیح تر می تواند شما را راهنمایی نماید. در واقع در مشاوره حقوقی حضوری نتیجه به دست آمده قابل اتکا تر از سایر روش ها است.

بهترین وکیل خانواده در یاسوج

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه سایت ما را برای مطالعه انتخاب کردید. در این مقاله سعی کردیم بهترین وکیل خانواده در یاسوج را به شما معرفی کنیم تا شاید به این شکل بتوانید از توانایی و مهارت گزینه های یاد شده بهترین استفاده را داشته باشید. در ادامه برخی از مهم ترین وظایف وکیل خانواده را مورد بررسی قرار دادیم و سپس به سراغ اهمیت مشاوره حقوقی رفتیم و آن را تشریح نمودیم. اکنون از شما می خواهیم که نظرات خود را با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا