وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در یاسوج ⚖️【سال1403】 ✔️

برخی از وکلای زن در سال های اخیر توانسته اند به موفقیت های چشمگیری در عرصه وکالت و حقوق دست پیدا کنند و نامی را برای خود دست و پا نمایند. همین مسئله باعث شده است تا اعتماد به وکلای خانم افزایش پیدا کرده و امروزه تعداد زیادی از افراد تمایل دارند تا وکالت در پرونده های پیچیده حقوقی و کیفری خود را به برخی از وکلای خانم سرشناس و خبره بسپارند. در واقع وکلای خانم دارای برخی از ویژگی های خاص هستند که موکلان به همین دلیل تمایل بالایی را برای همکاری با آن ها نشان می دهند؛ اما باید دقت داشته باشیم که هر وکیل زنی نمی تواند شما را به موفقیت برساند و باید به دنبال شاخص ترین ها باشید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در یاسوج آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در یاسوج

بهترین وکیل زن در یاسوج کیست؟

باید پیش از هر گونه تصمیم گیری در خصوص وکلای خانم، تمامی ویژگی های آن ها را مورد بررسی قرار دهید تا به این شکل از میان گزینه های پر تعدادی که در عرصه وکالت مشغول به فعالیت هستند، شاخص ترین و مجرب ترین آن ها را به خدمت بگیرید. در صورتی که به وکلای تازه کار اعتماد داشته باشید هرگز نخواهید توانست گرهی را از پرونده های حقوقی و کیفری باز کنید. پس لازم است به جای انتخاب عجولانه به سراغ بهترین وکیل زن در یاسوج بروید و موفقیت در پرونده را تضمین نمایید.

در واقع بهترین وکیل یاسوج منافع موکل و حقوق قانونی که او در اختیار دارد را در اولویت قرار می دهد و تمامی تلاش خود را برای دسترسی مجدد به آن ها به کار می گیرد. به هر حال باید در نظر داشته باشید که برترین وکیل زن در یاسوج دانش آموخته رشته حقوق است و تسلط بالایی بر مواد قانونی و تبصره های مربوط به آن دارد و می تواند با در نظر گرفتن تغییرات مربوط به آن راهکارهایی را ارائه دهد. وکیل زن خوب در یاسوج به دنبال جلب رضایت موکل در دعاوی مطرح شده است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در یاسوج را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص زن در زمینه دعاوی کیفری، خانواده و… در یاسوج را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

سمیه صفری

سمیه صفری وکیل زن در یاسوج

سرکار خانم سمیه صفری وکیل توانای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در حوزه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارند. همچنین ایشان با تبحر و تخصص در این زمینه ها توانسته اند پرونده های زیادی را با موفقیت به سرانجام برساند.

آدرس دفتر: یاسوج، بلوارابوذر، بعداز بلوار کاشانی، ساختمان مهرشاد، طبقه ۳، واحد۵

تلفن تماس: ۰۹۱۷۳۲۲۸۹۷۰

آتوسا روشن قیاسی

آتوسا روشن قیاسی وکیل زن در یاسوج

سرکار خانم آتوسا روشن قیاسی وکیل با تجربه پایه یک دادگستری هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشند. ایشان در زمینه های حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده فعالیت می کنند. این وکیل با سابقه، تبحر درخشانی در تمامی زمینه ها داشته و از بهترین وکلای شهر یاسوج به شمار می روند.

آدرس دفتر: یاسوج، هجرت ۳، ساختمان ۸ بهشت، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۷۱۴۳۰۱۷۰

شرافت کریمی

شرافت کریمی وکیل زن در یاسوج

سرکار خانم شرافت کریمی وکیل پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در زمینه های دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان یکی از بهترین و تواناترین در این امور می باشند و رزومه کاری خوبی از خود به جای گذاشته اند.

آدرس دفتر: یاسوج، ابوذر ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۷۳۲۴۹۰۵۰

حمیده رستمی

حمیده رستمی وکیل زن در یاسوج

سرکار خانم حمیده رستمی وکیل موفق پایه یک دادگستری هستند. ایشان در همه ی زمینه های ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده بیشترین سابقه فعالیت را دارند و با علم به قوانین روز و مهارت بالا یکی از بهترین وکلا می باشند. همچنین مشاوره های خود را به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می دهند.

آدرس دفتر: یاسوج، بلوار انقلاب، نبش خیابان امامت ۱

تلفن تماس: ۰۹۱۷۱۲۴۴۱۵۱

طاهره رهبر

طاهره رهبر وکیل زن در یاسوج

سرکار خانم طاهره رهبر وکیل با تجربه پایه یک دادگستری هستند. ایشان سال های زیادی است در زمینه دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. با نکته سنجی و توجه ی زیاد خانم رهبر به پرونده ها باعث شده تا سابقه درخشانی در پرونده های خود به ثبت برساند.

آدرس دفتر: یاسوج، خیابان سردا جنگل شمالی، کوچه هجرت ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۷۱۴۱۲۲۹۰


چرا بهترین وکیل زن در یاسوج؟

در واقع دلایلی وجود دارد که برخی از افراد تمایل بالایی دارند تا با وکلای خانم همکاری داشته باشند و وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری خود را به آن ها بسپارند. اگر سری به دادگاه ها بزنیم با تعداد زیادی از وکلای خانم رو به رو می شویم که همین مسئله باعث می شود تا به خوبی تمایل به استخدام آن ها را تایید نماییم؛ اما در ادامه سعی داریم برخی از ویژگی های مهم بهترین وکیل زن در یاسوج که باعث شده است افراد برای به خدمت گرفتن آن ها تمایل داشته باشند را مورد بررسی قرار دهیم.

مهارت های ارتباطی بالا: به طور معمول وکلای خانم دارای مهارت های ارتباطی بالایی برای نفوذ به درون موکل هستند. دقت داشته باشید که اهمیت این مهارت آنجایی هویدا می شود که بدانیم برخی از افراد درگیر در دعاوی حقوقی و کیفری با نوعی از تنش در زندگی خود رو به رو هستند و همین مسئله ارتباط گرفتن با آن ها را برای وکیل سخت می کند. از سوی دیگر اگر وکیل نتواند با موکل خود ارتباط موثری را برقرار کند، مسیر رسیدگی به پرونده با مشکلاتی جدی رو به رو می شود و موفقیت حاصل نخواهد شد.

فن بیان قوی: یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکیل زن در یاسوج فن بیان قوی آن ها است. به طور معمول فن بیان وکلای خانم در مقایسه با وکلای مرد بیشتر است و همین مسئله می تواند نقشی تعیین کنند در ارائه دفاعیات در جلسات دادگاه داشته باشد. این نکته را در نظر بگیرید که فن بیان مهم ترین سلاح یک وکیل برای کسب پیروزی به شمار می رود و در جلسات ملاقات حضوری که با وکیل برگزار خواهید کرد، بهتر این می باشد که دقت بالایی بر روی فن بیان وکیل مورد نظر داشته باشید.

درک بالا از خواسته های موکل: موکل باید از نظر روانشناسانه به این نتیجه برسد که وکیل او را به طور کامل درک می کند و دغدغه های او در خصوص دعاوی مطرح شده را به خوبی گوش می دهد و درک می کند. وکلای خانم دارای این ویژگی ذاتی هستند و این مسئله می تواند به عنوان یک عامل مهم در پرونده های حقوقی و کیفری مطرح باشد. در نظر بگیرید که درک احساسات موکل باعث شکل گیری نوعی تعامل موثر بین دو طرف می شود که در حل پرونده ها نقش اساسی دارد.

بهترین وکیل زن در یاسوج

فرمول محاسبه دستمزد وکیل زن در یاسوج

در ابتدا لازم است این موضوع را ذکر نماییم که مبلغ مشخصی را نمی توان به عنوان دستمزد وکیل زن مشخص کرد. در واقع حق الوکاله به هیچ عنوان مبلغ ثابتی را ندارد و وکیل می تواند بسته به در نظر گرفتن عوامل مختلفی، حق الوکاله مد نظرش را اعلام دارد و نظر موکل را نیز در این خصوص طلب کند. وکالت از جمله مشاغلی است که در دسته مشاغل آزاد دسته بندی می شود و همین مسئله دست وکیل وکیل را از نظر قانونی باز گذاشته تا میزان دستمزد را به صورت توافقی تعیین نماید.

زمانی که اعلام می داریم دستمزد و حق الوکاله بهترین وکیل زن در یاسوج به صورت توافقی تعیین می شود، واضح است که موکل نیز می تواند در این خصوص نقش داشته باشد. در واقع او می تواند از میزان حق الوکاله بکاهد و در این خصوص چانه زنی کند؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص بیان کنیم این است که پیش از حضور در جلسات مربوطه برای تعیین میزان حق الوکاله، لازم است موکل دانش حقوقی و اطلاعات خود در این زمینه را افزایش دهد.

عوامل مختلفی باعث می شود که وکیل از شما دستمزد بیشتری را درخواست نماید که از جمله مهم ترین آن ها می توان به پیچیدگی پرونده های موجود و سابقه وکیل اشاره داشت. سابقه وکیل در واقع کارنامه حقوقی او به شمار می رود و به هر اندازه که وکیلی در سال های طولانی به ارائه خدمات حقوقی مشغول شده و سابقه بالاتری را در اختیار داشته باشد، مبلغ بیشتری را به عنوان حق الوکاله از شما درخواست خواهد کرد. دقت کنید که شانس شما با استخدام این وکلا برای پیروزی افزایش پیدا خواهد کرد.

از سوی دیگر پیچیدگی پرونده های حقوقی و کیفری باعث می شود تا انرژی و زمان بیشتری از وکیل برای به نتیجه رساندن آن ها تلف شود. باید دقت داشته باشید که حق الوکاله مربوط به پرونده های پیچیده و زمان بر بیشتر خواهد بود. علاوه بر موارد ذکر شده لازم است در خصوص نحوه پرداخت هزینه وکیل نیز به توافق برسید. به طور معمول حق الوکاله را بسته به توافق طرفین، در دو یا سه قسط در اختیار وکیل قرار می دهند و میزان مبلغ پرداختی در هر قسط را نیز وکیل تعیین می کند.

بهترین وکیل زن در یاسوج

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه سایت ما را برای مطالعه مقاله حقوقی انتخاب کردید. در این مقاله به بررسی برخی از ویژگی ها و مشخصات بهترین وکیل زن در یاسوج پرداختیم تا شما در صورت نیاز بتوانید نیازهای حقوقی خود را با مراجعه به آن ها حل و فصل نمایید. در ادامه به بیان برخی از مهم ترین ویژگی های وکلای زن نام برده شده پرداختیم و پس از آن نیز به سراغ فرمول محاسبه حق الوکاله در پرونده های مختلف رفتیم. لطفا نظرات خود را با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

دکمه بازگشت به بالا