ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در یاسوج ⚖️【سال1403】 ✔️

پیش از خرید و فروش، اجاره، تصرف، تقسیم و… در خصوص املاک لازم است اطلاعات حقوقی کاملی را به دست آورده و با قوانین و مقررات مربوط به آن به طور کامل آشنا شوید. چرا که اقدامات غلط در زمینه دعاوی ملکی می تواند به طور کامل شما را از اهدافی که تعیین کرده اید دور کرده و در نهایت شکست را برای شما به دنبال داشته باشد. مراجعه به یک وکیل و دریافت مشاوره حقوقی از وی می تواند یک راهکار موثر برای جبران ضعف های حقوقی در زمینه دعاوی ملکی باشد. از سوی دیگر شما می توانید وکالت در پرونده های ملکی را به وکیل مورد نظر سپرده و از کسب موفقیت اطمینان حاصل کنید؛ اما هر وکیلی نمی تواند در این زمینه راهگشا باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در یاسوج آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در یاسوج

بهترین وکیل ملکی در یاسوج کیست؟

املاک و مستقلات جزو اموال غیر منقول به شمار می روند و بخش قابل توجهی از دارایی های افراد در سطح جامعه را به خود اختصاص داده اند. اشتباهات صورت گرفته در خصوص معاملات ملکی می تواند خسارت های مالی بسیاری را به دنبال داشته باشد و به نوعی شما را از منافع قانونی تان دور کند؛ بنابراین لازم است پیش از هر گونه تصمیم گیری در خصوص املاک با بهترین وکیل ملکی در یاسوج ارتباط گرفته و مهم ترین سوالات خود را با او در میان بگذارید تا اطلاعات شما در این زمینه افزایش پیدا کند.

بهترین وکیل یاسوج می تواند با تکیه بر مواد قانونی مختلف، مشاوره حقوقی اصولی را در اختیار شما قرار دهد و به این شکل اطلاعات حقوقی شما در خصوص پرونده های ملکی را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. هداف اصلی وکیل ملکی خوب در یاسوج این است که در پایان اعلام رای نهایی دادگاه، رضایت مندی موکل با او همراه بوده و موفقیت را نیز به دست آورده باشد. در واقع وکیل پایه یک دادگستری به عنوان نماینده قانونی موکل در نظر دارد تا موکل را از منافع و حقوق قانونی اش مطلع کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در یاسوج را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در یاسوج را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

محمود محمودی

محمود محمودی وکیل ملکی در یاسوج

جناب آقای محمود محمودی با تجربه خود سالیان زیادی در زمینه ی پرونده های کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت دارند. ایشان در زمینه ملکی رزومه کاری درخشانی دارند. این خدمات به صورت حضوری و انلاین به شما ارائه می شود.

آدرس دفتر: یاسوج، خیابان دادگستری، روبروی اداره ثبت اسناد و املاک، ساختمان آبشار، طبقه ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۷۷۴۱۶۴۲۲

علیرضا ندری

علیرضا ندری وکیل ملکی در یاسوج

جناب آقای علیرضا ندری از وکلای با سابقه پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق هستند. تخصص ایشان در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده می باشد. پرونده های متعددی در این زمینه ها با موفقیت به اتمام رساندند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: یاسوج، خیابان هجرت۳، نرسیده به پزشکی قانونی، مجتمع تجاری مسکونی آرامش، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۶۳۶۳۱۰۲۵

محمد کریمی

محمد کریمی وکیل ملکی در یاسوج

جناب آقای محمد کریمی یکی از بهترین وکیل های پایه یک دادگستری هستند. درامور مختلف کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارند. همچنین توانسته در طول سابقه وکالتش بسیار موفق عمل کند و پرونده های بی شماری را در زمینه ملکی به سرانجام برساند. می توانید برای دریافت مشاوره و رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده. تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: یاسوج، محله سالم آباد، کاشانی۱۵، ساختمان ذبیحی، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۷۳۴۳۵۴۴۳

سید غلامحسین کاظمی

سید غلامحسین کاظمی وکیل ملکی در یاسوج

جناب آقای سید غلامحسین کاظمی وکیل پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد می باشند. دارای سابقه طولانی در زمینه ی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده می باشند. ایشان با دانش حقوقی بالا خود توانسته پرونده های زیاد ملکی را به خوبی به پایان برساند و باعث جلب رضایت موکلین بشوند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: یاسوج، سردار جنگل شمالی، ساختمان محمد، طبقه۲، واحد ۲۰

تلفن تماس: ۰۹۱۷۳۲۳۸۷۱۹

طاهره انصاری

طاهره انصاری وکیل ملکی در یاسوج

سرکار خانم طاهره انصاری وکیل و مشاور با تجربه پایه یک دادگستری می باشند. به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده فعالیت دارند. ایشان با دانش حقوقی بالا به مراجعین در دعوی ملکی مشاوره ارائه می دهند. این مشاورات به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

آدرس دفتر: یاسوج، بلوار ابوذر، ابوذر۳

تلفن تماس: ۰۹۱۷۶۶۰۹۶۷۴


مهم ترین انتظارات موکل از وکیل ملکی در یاسوج چیست؟

انجام وظایف به طور کامل: باید در نظر داشته باشید که بهترین وکیل ملکی در یاسوج موظف است تا به تمامی وظایف خود به طور کامل عمل نماید. این تعهدات در قرارداد به طور دقیق ذکر شده و وکیل نباید در انجام آن ها کوتاهی کند. زمانی که موکل به یک وکیل در خصوص پرونده های ملکی اعتماد می کند توقع او این است که وکیل نیز توانایی و مهارت هایی را که در اختیار دارد به طور دقیق به کار بگیرد تا در نهایت با ساتفاده از آن ها، گره های موجود در پرونده را باز کرده و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نکند.

فن بیان قوی و قدرت نفوذ کلام: یکی دیگر از انتظاراتی که موکل از نماینده خود خواهد داشت این است که توانایی و مهارت های خود در خصوص فن بیان را به کار بگیرد تا دفاعیات مطلوبی از موکل خود در عرصه دادگاه داشته باشد. در نظر داشته باشید که اگر وکیل دانش حقوقی بالایی در اختیار داشته باشد هرگز بدون استفاده از فن بیان قوی نخواهد توانست مفاهیم حقوقی را برای موکل خود شرح داده و گره های ذهنی وی در خصوص دعاوی ملکی را برطرف نماید.

ایجاد احساس راحتی و صمیمیت: لازم است موکل اطلاعات خود در خصوص دعاوی مطرح شده را در اختیار بهترین وکیل ملکی در یاسوج قرار دهد؛ اما این تبادل اطلاعات تنها در زمانی امکان پذیر است که وکیل جو صمیمی و گرمی را در محیط کاری خود ایجاد کرده باشد. در این صورت است که موکل می تواند با خیال آسوده به وکیل اعتماد کرده و رازهای خود در خصوص پرونده های ملکی را بیان نماید. البته باید اصول حرفه ای نیز رعایت شود.

تعامل موثر با موکل: وکیل نمی تواند به تنهایی پرونده را پیگیری کرده و موکل را در جریان آخرین تغییرات دعاوی ملکی قرار ندهد. در صورتی که این اتفاق بیفتد ممکن است رضایت مندی موکل از وکیل به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند. در واقع وکیل با تکیه بر اصول حرفه ای لازم است در تمامی مراحل دادرسی ارتباط خود را با موکل حفظ نماید و او را در جریان همه نکات مربوط به پرونده قرار بدهد. در این صورت است که تعامل موثری بین دو طرف شکل خواهد گرفت.

بهترین وکیل ملکی در یاسوج

تعرفه حق الوکاله وکیل ملکی در یاسوج در صورت شکست در پرونده

در ابتدا لازم است این موضوع را ذکر نماییم که آیین نامه ها سعی دارند هر ساله مبلغ مشخصی را برای میزان دستمزد بهترین وکیل ملکی در یاسوج تعیین نمایند و با انجام این کار وحدت رویه میان حق الوکاله وکلای سراسر کشور ایجاد شود؛ اما از آن جایی که وکالت شغلی آزاد به شمار می رود دست وکیل برای تعیین دستمزد به صورت توافقی باز است و او می تواند مبلغ تعیین شده از سوی خودش را در صورتی که موکل نیز با آن موافق باشد را به عنوان حق الوکاله ثبت نماید.

در بسیاری از موارد حق الوکاله تعیین شده از سوی وکیل ممکن است حتی کمتر از مبلغ تعیین شده از سویی آیین نامه های مربوطه باشد. در تعیین توافقی میزان حق الوکاله، در ابتدا وکیل میزان پیچیدگی و سابقه خودش را در نظر می گیرد و سپس مبلغی را به عنوان هزینه به موکل اعلام می دارد. اشاره داشتیم که موکل نیز می تواند نظر خود را در این خصوص داشته باشد و چانه زنی کند. به هر حال لازم است موکل اطلاعات حقوقی خود در این زمینه را افزایش دهد تا بتواند به شیوه ای صحیح به اظهارنظر بپردازد.

علاوه بر میزان حق الوکاله، شما به عنوان موکل می تواند موافقت وکیل را برای شیوه پرداخت حق الوکاله جلب نمایید. حتی در بسیاری از موارد می توانید با بهترین وکیل ملکی در یاسوج به توافقات کامل دست پیدا کنید که دستمزد او را در چند قسط در اختیار او قرار بدهید. به طور معمول حق الوکاله را در دو یا سه قسط در اختیار حقوقدان قرار می دهند. یکی دیگر از جزئیاتی که لازم است در خصوص آن تصمیم گیری شود، حق الوکاله در صورت شکست در پرونده های ملکی است.

ممکن است به غلط تصور کنید که در صورت شکست در پرونده های ملکی، وکیل از قسمتی از حق الوکاله اش محروم می شود. باید اشاره داشته باشیم که چنین تصوری الزاما درست نیست و در خصوص هزینه وکیل در صورت شکست در پرونده های ملکی همه چیز به توافق شما پیش از امضای قرارداد باز می گردد. وکیل موظف به انجام وظایفی است که بر عهده او قرار گرفته است؛ اما گاهی دعاوی مطرح شده با شکست رو به رو می شود که در چنین شرایطی باید به متن قرارداد رجوع نمایید.

بهترین وکیل ملکی در یاسوج

کلام آخر

از بابت اینکه ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. رد این مقاله سعی کردیم به معرفی بهترین وکیل ملکی در یاسوج بپردازیم تا با اطلاعات کامل در این خصوص به تصمیم گیری بپردازید. از سوی دیگر برخی از انتظارات مهم از وکیل را مورد بررسی قرار دادیم و سپس به سراغ تشریح حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده های ملکی رفتیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 16 =

دکمه بازگشت به بالا