وکیل

10 تا از بهترین وکیل یاسوج ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

حضور در محاکم قضایی مستلزم استفاده از وکلایی است که سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف ارائه خدمات حقوقی به مراجعه کنندگان و موکلان کرده اند. این وکلا از راه و چاه مسیر به طور کامل شناخت دارند و اجازه نخواهند داد که برخی از تصمیمات غلط در خصوص دعاوی مطرح شده شما را با چالش های گوناگونی رو به رو نماید. به هر حال شما می توانید با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه ای که یک وکیل مجرب در اختیار دارد، راهی را برای بازگشایی گره های کور پرونده خود پیدا کرده و در نهایت با تلاش های مداوم وی به اهداف تعیین شده در خصوص پرونده های حقوقی و کیفری برسید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل یاسوج آشنا کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین وکیل یاسوج

بهترین وکیل یاسوج کیست؟

تنها در صورت استفاده از وکلای شاخص و مطرح است که می توانید برای خود درصدی از احتمال موفقیت را قائل باشید. اگر توقع دارید که بتوانید پس از انتخاب هر وکیلی منافع خود را در دادگاه تامین نمایید سخت در اشتباه هستید. چرا که کسب پیروزی در محاکم قضایی در خصوص دعاوی پیچیده تنها با استفاده از وکلای با تجربه و خلاق است که حاصل می شود؛ بنابراین باید تحقیقات خود در خصوص میزان مهارت وکلا را تکمیل نمایید تا در نهایت به بهترین وکیل یاسوج دست پیدا کنید.

در واقع بهترین وکیل پایه یک دادگستری در یاسوج سعی دارد تا با استفاده از دانش حقوقی و میزان تسلطی که بر روی قوانین و مقررات مختلف دارد، راهی را برای باز کردن گره های کور موجود در پرونده های حقوقی و کیفری پیشنهاد دهد. برترین وکیل یاسوج سال هاست که در زمینه های مختلف حقوقی مشغول به ارائه خدمات است و در این زمینه تجربیات قابل اتکایی را جمع آوری کرده است. سابقه درخشان و میزان تجربه وکیل خوب در یاسوج می تواند تفاوت ها در رسیدگی به پرونده را رقم بزند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل یاسوج را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل یاسوج را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلابا ما همراه باشید:

محمد ولایتی

محمد ولایتی وکیل در یاسوج

جناب آقای محمد ولایتی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب ولایتی تخصص ویژه ای در دعاوی خانواده،کیفری، حقوقی و ملکی دارند. همچنین پرونده های سخت و پیچیده ی بسیاری را به خوبی حل و فصل کرده اند.

آدرس دفتر: یاسوج، اول خیابان شهدای یک، پلاک۳

تلفن تماس: ۰۹۱۷۷۴۱۹۶۰۲

یونس نیک اندیش

یونس نیک اندیش وکیل در یاسوج

جناب آقای یونس نیک اندیش با بیش از ۱۱ سال سابقه وکالت، یکی از خبره ترین وکلا محسوب می شوند. حوزه فعالیت جناب نیک اندیش در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری است. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده،تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: یاسوج، تقاطع بلوار کاشانی و بلوار ابوذر، روبروی دادگستری جدید

تلفن تماس: ۰۹۱۷۹۴۱۴۰۲۳

مریم گودرزی

مریم گودرزی وکیل در یاسوج

سرکار خانم مریم گودرزی یکی دیگر از وکلای با سابقه ی شهر یاسوج هستند. خانم گودرزی در دعاوی مختلفی اعم از خانواده، کیفری، ملکی و حقوقی فعالیت می کنند. شما نیز می توانید برای کمک گرفتن و استفاده از تجربیات ایشان، با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: یاسوج، بلوار ابوذر، ابوذر ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۷۱۲۴۴۹۰۸

سعید فرخی

سعید فرخی وکیل در یاسوج

جناب آقای سعید فرخی وکیل با تجربه و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب فرخی متخصص در دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده هستند. همچنین مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین قرار می گیرد‌.

آدرس دفتر: یاسوج، خیابان سردار جنگل شمالی، جنب ساختمان شماره ۲ دادگستری

تلفن تماس: ۰۹۱۷۳۴۱۶۶۰۸

فروغ چرامی

فروغ چرامی وکیل در یاسوج

سرکار خانم فروغ چرامی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم چرامی در دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: یاسوج، هجرت ۳، روبروی دادگستری سابق، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۲۶۳۲۵۹


3 وظیفه وکیل یاسوج که از توان افراد عادی خارج است!

افراد با مراجعه به بهترین وکیل یاسوج توقع دارند تا نیازهای حقوقی آن ها در کمترین زمان ممکن حل و فصل شده و وکیل با استفاده از دانش حقوقی خود راهکارهای مناسبی را برای عبور از مشکلات ارائه دهد. دقت داشته باشید که شما تنها در زمانی می توانید به اهداف تعیین شده در خصوص پرونده های حقوقی و کیفری دست پیدا کنید که پیش آن وکیل با جدیت هر چه تمام تر تمامی وظایف خود را به طور کامل انجام داده باشد. در ادامه قصد داریم برخی از وظایف مهم وکلا که از توان افراد عادی خارج است را شرح دهیم.

تنظیم دادخواست و شکواییه: بسته به اینکه قصد دارید در مراجع قانونی دعوایی حقوقی و یا کیفری را اقامه نمایید، می بایست نسبت به تنظیم دادخواست و شکواییه اقدامات لازم را به انجام برسانید. تنها در صورتی می توانید دادخواست و یا شکواییه ای را به شیوه ای کاملا اصولی تنظیم کنید که تبحر و مهارت لازم برای انجام این کار را در اختیار داشته باشید. در تنظیم این متون حقوقی لازم است برخی از مواد قانونی ذکر شود که اگر فرد آشنایی کاملی با علم حقوق نداشته باشد هرگز نمی تواند در انجام این وظیفه موفق عمل نماید.

ارائه دفاعیات موثر در دادگاه: گاهی در مسیر دادرسی پرونده های حقوقی و کیفری، قاضی از طرفین دعوی می خواهد تا در محل دادگاه حاضر شده و در محضر قاضی دفاعیات خود را ارائه دهند. در چنین شرایطی است که بهترین وکیل یاسوج به عنوان نماینده قانونی موکل می تواند وارد عمل شده و با تکیه به دانش حقوقی و فن بیان خود دفاعیات موثری را ارائه دهد. دقت داشته باشید که گاهی لازم است در جلسات دادگاه، وکیل برای اثبات ادعای موکل خود از مدارک و مستندات و ادله ای استفاده نماید.

تشریح مفاهیم حقوقی به زبان ساده: در نظر داشته باشید که پیچیدگی علم حقوق باعث شده است تا افراد عادی نتوانند متوجه بسیاری از مسائل بشوند. در صورتی که وکیل این مباحث حقوقی را به زبانی ساده بیان نماید باعث می شود تا فرد از حقوق قانونی خود به طور کامل آشنا شده و اجازه ندهد که فرد دیگری در دادگاه حقی را از او پایمال نماید. در نظر داشته باشید که همواره می توانید با مراجعه به وکیل برای سوالات حقوقی خود پاسخ هایی صحیح پیدا کنید.

بهترین وکیل یاسوج

مهم ترین انتظارات موکل از وکیل یاسوج چیست؟

تعیین دستمزد معقولانه: در بسیاری از موارد دستمزد بهترین وکیل یاسوج به صورت توافقی تعیین می گردد. در واقع در چنین شرایطی قانون این حق را به وکیل داده است تا با در نظر گرفتن عوامل مختلفی مانند سابقه و پیچیدگی پرونده، میزان حق الوکاله را مشخص کرده و در صورت موافقت موکل با آن قرارداد دو جانبه ای را امضا نمایند. کمترین توقع و انتظاری که موکل از وکیل مورد نظر دارد این می باشد که مبلغ معقولانه ای را به عنوان دستمزد دریافت نماید و حق الوکاله او با توانایی هایش متناسب باشد.

رعایت اصول حرفه ای: اصول حرفه ای باید به طور قطع از سوی وکیل رعایت شود تا در نهایت باعث رضایت مندی موکل گردد. در واقع موکل قرار است در دعاوی مطرح شده به وکیل اعتماد کرده و پرونده خود را در اختیار او قرار دهد. در صورتی که وکیل به هر شکلی اصول حرفه ای را رعایت نکند ممکن است موکل را به این نتیجه برساند که وکیل گزینه مناسبی برای عهده دار شدن پرونده نیست. رفتارهای مناسب، رعایت حد و مرزها، زمان شناسی و نظم از جمله مهم ترین مصادیق اصول حرفه ای هستند.

امانت داری: در خصوص پرونده های قضایی اغلب اطلاعاتی میان بهترین وکیل یاسوج و موکل رد و بدل می شود که گاهی مهم ترین نکات زندگی فرد در آن نهفته است. در صورتی پرونده جلو می رود که موکل این اطلاعات را در اختیار وکیل قرار داده و برای آن ها به دنبال راهکاری بگردد؛ اما کمترین توقع و انتظار موکل از وکیل در این است که امانت داری از سوی وی رعایت شود. از سوی دیگر وکیل مورد نظر باید در حفظ اسرار و مدارکی که در اختیار دارد نیز کوشا باشد.

عدم ارائه قول های خلاف واقع: ممکن است برخی از وکلا برای جذب مشتری و بازارگرمی اقدام به ارائه قول های خلاف واقع در خصوص پرونده های حقوقی و کیفری بدهند و کسب موفقیت را به طور صد در صدی تضمین نماید. این کار خلاف اصول حرفه ای است و ممکن می باشد که در آینده انتظارات از وکیل را افزایش دهد. در واقع وکیل می بایست با موکل خود صادق باشد و به هیچ عنوان او را با اطلاعات غلط در خصوص پرونده سرگرم نکند.

بهترین وکیل یاسوج

کلام آخر

از اینکه تا پایان مطلب در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا مجرب ترین و بهترین وکیل یاسوج را به شما معرفی کنیم تا نیازهای حقوقی خود را با مراجعه به این وکلا حل و فصل نمایید. در ادامه برخی از مهم ترین وظایف وکیل را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن اشاره ای به برخی از انتظارات مهم از وکیل داشتیم. حالا که به پایان مقاله نزدیک می شویم از شما همراهان گرامی دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده دارند آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

دکمه بازگشت به بالا