وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در آستارا ⚖️【سال1403】✔️

عده ای تمایل دارند بسته به دلایلی که در اختیار دارند وکلای خانم را برای اعطای وکالت انتخاب کنند. شاید اصلی ترین دلیل آن ها از این تصمیم این باشد که اعتقاد دارند احساس راحتی بیشتری با وکلای خانم خواهند داشت و این وکلا درک بهتری از احساس آن ها پیدا خواهند کرد. دلایل این افراد هر چیز که باشد تنها باید به این موضوع توجه داشته باشند که نباید فقط بر اساس جنسیت یک وکیل تصمیم گیری کرد؛ یعنی فقط نباید یک وکیل را صرفا به خاطر زن بودن آن به خدمت گرفت. باید با استفاده از تحقیقات جامع در این خصوص موفق به استخدام شاخص ترین و خبره ترین وکیل زن شد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در آستارا آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل زن در آستارا

بهترین وکیل زن در آستارا کیست؟

لازم است این نکته را تاکید داشته باشیم که برای شناخت بهترین وکیل زن در آستارا لازم است در ابتدا معیارهای مناسبی را برای سنجش و بررسی مهارت گزینه های مختلف در اختیار گرفته و سپس با استفاده موثر از آن ها گزینه های مدنظرتان را انتخاب کنید. از سوی دیگر لازم است به این موضوع تاکید داشته باشیم که ملاقات حضوری با گزینه های مدنظر برای اعطای وکالت یک امر ضروری است. چرا که با انجام این کار می توانید از عیار و سطح وکلای مختلف کسب اطلاع کرده و تصمیم درستی نیز بگیرید.

اگر به دنبال برترین وکیل زن در آستارا هستید لازم است در ابتدا تخصص او را مورد بررسی قرار دهید تا برای شما مشخص شود که وکیل در چه نوع پرونده هایی بازدهی بیشتری را از خود به نمایش می گذارد. از سوی دیگر می توان گفت که بهترین وکیل خانم در آستارا شخصی است که سابقه بالایی داشته باشد و از تجربیاتی که در تمامی این سال ها به دست آورده است برای بازگشایی گره های موجود استفاده کند. بهترین وکیل آستارا به گونه ای رفتار می کند که رضایت مندی موکل را به همراه داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در آستارا را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل زن در آستارا را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

رباب باقری قصابه

رباب باقری قصابه وکیل زن در آستارا

سرکار خانم رباب باقری قصابه با بیش از ۱۲ سال سابقه وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. همچنین خانم باقری قصابه مشاور حقوقی نیز هستند که این مشاورات به صورت حضوری و غیرحضوری در اختیار مراجعین شان قرار می‌گیرد.

آدرس دفتر: آستارا، خیابان ملت، نبش کوچه لاله، ساختمان نوین آستارا، طبقه ۲، واحد ۱، زنگ ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۸۲۷۵۰۹

سحر مراد زاده

سحر مراد زاده وکیل زن در آستارا

سرکار خانم سحر مراد زاده وکیل حرفه ای و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم مراد زاده در دعاوی مختلفی همچون کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان همچنین با ارائه بهترین دفاعیات در دادگاه توانسته اند پرونده های موفق زیادی را پشت سر بگذارند.

آدرس دفتر: آستارا، خیابان حکیم نظامی، ساختمان بنی رستم یک، طبقه ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۸۱۴۶۵۷

خدیجه هنری چوبر

خدیجه هنری چوبر وکیل زن در آستارا

سرکار خانم خدیجه هنری چوبر وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم هنری چوبر متخصص در دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده هستند. با مهارت خود توانسته اند به خوبی از پس پرونده های سخت و پیچیده بر بیایند.

آدرس دفتر: آستارا، خیابان امام، پاساژ ملک زاده، طبقه ۲، پلاک ۱۹

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۸۱۰۰۱۹

سولماز کرم کار

سولماز کرم کار وکیل زن در آستارا

سرکار خانم سولماز کرم کار یکی دیگر از وکلای خوب پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی با سابقه هستند. ایشان در دعاوی مختلفی اعم از خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. همچنین مشاوره های خود را به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می دهند.

آدرس دفتر: آستارا، خیابان عباسیه شمالی، نبش بن بست ۱۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۹۹۷۸۹۳

نسیم بیناپور

نسیم بیناپور وکیل زن در آستارا

سرکار خانم نسیم بیناپور وکیل شناخته شده و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم بیناپور با مهارت و تجربه خود در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده و حقوقی فعالیت می کنند و پرونده های موفق بسیاری را به ثبت رسانده اند.

آدرس دفتر: آستارا، خیابان امام، پاساژ سعید، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۳۶۱۶۰۴


فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل زن در آستارا

همواره در زمان استخدام بهترین وکیل زن در آستارا یکی از نخستین سوالاتی که به ذهن می رسد، میزان دستمزدی است که یک وکیل برای قبول وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری از شما درخواست خواهد کرد. لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که حق الوکاله یک اصطلاح حقوقی است و معنای آن میزان دستمزدی است که باید در ازای دریافت خدمات حقوقی به وکیل پرداخت شود؛ اما اینکه فرمول محاسبه حق الوکاله چگونه است سوالی که در ادامه به آن پاسخ می گوییم.

اگر چه آیین نامه ها سعی دارند به نوعی فرمول و تعرفه هایی را برای محاسبه میزان دستمزد و حق الوکاله وکلای حقوقی و کیفری ارائه دهند اما می توان به جرئت گفت که فرمولی در این خصوص وجود ندارد و دست وکیل برای تعیین توافقی حق الوکاله باز است. چرا که وکیل دارای شغلی آزاد است و می تواند با در نظر گرفتن عوامل و مولفه هایی مشخص، نظر خود را در خصوص مبلغ حق الوکاله و نیز شیوه های پرداخت آن به اطلاع موکل برساند و نظر او را نیز در این خصوص جویا شود.

از جمله مهم ترین عواملی که می تواند در افزایش میزان حق الوکاله بهترین وکیل زن در آستارا نقش داشته باشد می توان به پیچیدگی پرونده، زمان بر بودن رسیدگی به پرونده، نوع پرونده، سابقه وکیل، محل جغرافیایی دفتر وکیل و… اشاره داشت. هر یک از این عوامل می تواند باعث شود که وکیل از شما درخواست مبلغ بیشتری را داشته باشد. البته لازم است اشاره کنیم که موکل نیز در تعیین دستمزد نقش دارد و می تواند با چانه زنی های خود در این خصوص از مبلغ پیشنهادی وکیل کم کند.

لازم است چانه زنی ها و تبادل نظرها در این خصوص انجام شود تا جایی که دو طرف به نقطه نظر مشترکی در خصوص حق الوکاله برسند. علاوه بر مقدار حق الوکاله، شما همواره می توانید در خصوص شیوه پرداخت آن نیز با وکیل به توافقات کامل دست پیدا کنید. برای مثال اگر توانایی پرداخت یکجای حق الوکاله را ندارید می توانید آن را در چند قسط در اختیار وکیل قرار دهید. در پایان نیز برای اینکه اختلافی پدیدار نشود لازم است تمامی توافقات در متن قرارداد ذکر شود.

بهترین وکیل زن در آستارا

4 نکته مهم در انتخاب وکیل زن در آستارا

تنها به جنسیت وکیل توجه نداشته باشید: نخستین نکته ای که لازم است در انتخاب بهترین وکیل زن در آستارا به آن توجه داشته باشید این است که هرگز نباید به جنسیت وکیل در انتخاب او توجه کنید. در واقع جنسیت وکیل نیز یکی از معیارها در انتخاب است و هیچ ایرادی نیز به آن وارد نیست؛ اما لازم است تحقیقات جامعی را در خصوص گزینه های خود انجام دهید. این موضوع به شما کمک خواهد کرد تا از میان گزینه هایی که در این عرصه مشغول به فعالیت های حقوقی هستند در نهایت شاخص ترین آن ها را استخدام کنید.

به سراغ وکلای با سابقه بروید: وقتی از سابقه وکیل صحبت می کنیم منظورمان میزان و تعداد سال هایی است که او در عرصه حقوق مشغول به ارائه خدمات بوده است. با دقت بر روی سابقه یک وکیل به زودی درخواهید یافت که کوله بار او و تجربیاتی که از دادگاه های مختلف به دست آورده است در چه حد و اندازه ای است. هر چه میزان این سابقه و تجربیات بیشتر باشد، به طور قطع شانس شما نیز برای رسیدن به پیروزی افزایش پیدا خواهد کرد. در واقع سابقه یک معیار مهم در سنجش توانایی وکلا است.

با وکیل ملاقات کنید: در صورتی که با تحقیقات جامع موفق به انتخاب بهترین وکیل زن در آستارا شدید لازم است جلسه ای را برای دیدار و مصاحبه با او تدارک ببینید. در این جلسات به سادگی می توانید در خصوص خلقیات و رفتارهای وکیل به شناخت برسید و همچنین عیار او را به دقت مورد بررسی قرار دهید تا برای شما مشخص شود که آیا واقع مایل به همکاری با ایشان هستید یا خیر. همچنین لازم است درجلسات ملاقات، مشاوره حقوقی نیز دریافت کنید.

به شهرت وکیل توجه داشته باشید: ذکر این نکته الزامی است که تنها آن دسته از وکلای خانم پایه یک دادگستری به شهرت می رسند که در طی سال های متمادی اعتبار و توانایی های خود را به اثبات رسانده باشند. در واقع اگر به سراغ وکلای مشهور بروید می توانید از توانمندی آن ها کسب اطمینان کنید. برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری می توانید از بین افراد مطلع تحقیق کنید تا آن ها وکلای شاخص و معروف را به شما معرفی کنند. در این صورت است که زودتر به اهداف خود خواهید رسید.

بهترین وکیل زن در آستارا

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را صمیمانه دنبال نمودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مشخصات و شاخصه های بهترین وکیل زن در آستارا آشنا کنیم تا در کمترین زمان بتوانید وکلای مشهور و شاخص در شهر خودتان را شناسایی کنید. در ادامه توضیحاتی را در خصوص فرمول محاسبه حق الوکاله ارائه دادیم و پس از آن نیز به بیان نکات مهمی در انتخاب وکیل پرداختیم. اکنون از شما می خواهیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا