وکیل

10 تا از بهترین وکیل بندر انزلی ⚖️ + تلفن ☎️️【سال1403】

گاهی افراد با پرونده‌های حقوقی و کیفری دست به گریبان هستند و به دلیل تصور غلطی که از این بابت دارند گمان می‌کنند که تنها باید در پرونده‌های پیچیده به سراغ وکیل رفته و مشکلات خود را به کمک آنها برطرف کنند. تصور غلط دیگری که در این خصوص وجود دارد این است که گاهی افراد سعی می‌کنند با مطالعه چند کتاب حقوقی اطلاعات جامعی را در خصوص دعاوی مطرح شده به دست آورده و از استخدام وکیل بی‌نیاز شوند و به شخصه در دادگاه حاضر شده و از پرونده دفاع نمایند. در این خصوص لازم است این نکته را متذکر شویم که پرونده‌های حقوقی و کیفری در بسیاری از موارد با پیچ و خم‌ها و جزئیاتی همراه هستند که رسیدگی به آنها تنها با استفاده از یک وکیل مجرب و توانا ممکن است. در این بین لازم است افراد تحقیق جامعی در خصوص توانایی و ویژگی‌های گزینه‌های مختلف انجام دهند تا در نهایت به شاخص‌ترین وکیل دست پیدا کنند. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل بندر انزلی آشنا کنیم بس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل بندر انزلی

بهترین وکیل بندر انزلی کیست؟

در صورتی که قصد استخدام بهترین وکیل بندر انزلی برای رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری خود را داشته باشید باید به این نکته دقت کنید که تنها دستیابی به پیروزی در پرونده‌ها با استفاده از وکلای شاخص و مطرح است که ممکن می‌شود؛ بنابراین لازم است متر و معیارهای مناسبی را آماده کرده و با استفاده از آنها میزان توانمندی گزینه‌های مختلف را مورد سنجش قرار دهید. پس از طی نمودن این مراحل می‌توانید از میان گزینه‌های مورد نظرتان در نهایت یک مورد را به عنوان وکیل انتخاب کرده و وکالت خود را به او اعطا کنید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بندر انزلی با تحصیل در رشته حقوق به دانش بالایی در زمینه مواد قانونی و تمامی زیرشاخه‌های علم حقوق دست پیدا کرده است. بهترین وکیل گیلان سعی دارد تا از تجربیاتی که در طی سال‌های متمادی به دست آورده برای تامین منافع موکل استفاده درستی کند. وکیل خوب در بندر انزلی از فن بیان و قدرت کلام بالایی برخوردار است و می‌تواند در جلسات دادگاه دفاعیات موثری را در خصوص پرونده‌های مختلف از موکل خود داشته باشد تا در نهایت عدالت حکمفرما شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل بندر انزلی را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای بندر انزلی را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

المیرا آتشی

المیرا آتشی بهترین وکیل بندر انزلی

خانم سیده المیرا آتشی، وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری گیلان با بیش از ۱۲ سال سابقه کار در عرصه وکالت پرونده های متعددی را به موفقیت رسانده است. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه تربیت مدرس تهران و دارای سابقه ی تدریس دروس تخصصی حقوق در دانشگاه هستند و به صورت تخصصی به دو روش حضوری و غیر حضوری (تلفنی) به افراد مشاوره ارائه می دهد.ایشان برای بهبود روند پرونده در راستای قوانین وکالت، نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

از جمله ی خدمات خانم سیده المیرا آتشی عبارتند از:

  • متخصص در دعاوی حقوقی: از جمله دعاوی ملکی، تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه،مسکونی اداری ،خلع ید،رفع تصرف ،تقسیم ترکه، دستور فروش، مطالبه خسارت، دعاوی مالی و مطالبه وجه، دعاوی موجر و مستاجر و تخلیه،
  • متخصص در دعاوی کیفری: از جمله انتقال مال غیر،جعل کلاهبرداری،اختلاس،ارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع ،پولشویی،مصرف مشروبات الکلی، قاچاق، مواد مخدر ، مطالبه دیه،جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی و …
  • متخصص در دعاوی خانواده: از جمله طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و…
  • متخصص در تنظیم قرارداد ها: از جمله قرارداد بیع، اجاره و ایجاد سازش
  • صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی از جمله ویژگی های کاری ایشان است.

شماره تماس: 09113853185
آدرس دفتر: بندرانزلی، خیابان مطهری، جنب داروخانه سینا، ساختمان تخت جمشید، طبقه دوم

شهلا وحید آفاق

شهلا وحید آفاق وکیل در بندر انزلی

سرکار خانم شهلا وحید آفاق وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. از بهترین وکیل های حوزه کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده به حساب می آیند. ایشان در تمامی حوزه ها به صورت تخصصی فعالیت می کنند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بندر انزلی، غازیان، میدان مالا، عمارت شاهین، طبقه سوم، واحد ۵

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۸۱۱۰۸۷

بهاره هادی رضائی

بهاره هادی رضائی وکیل در بندر انزلی

سرکار خانم بهاره هادی رضائی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری می باشند. درامور کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارند. ایشان در تمامی امور دارای سابقه طولانی و تعهد کاری بالا می باشند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بندر انزلی، خیابان مطهری، ساختمان اریا، طبقه ۴، واحد ۱۱

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۸۳۳۶۰۷

فرشید هاشم سمیعی

فرشید هاشم سمیعی وکیل در بندر انزلی

جناب آقای فرشید هاشم سمیعی وکیل و مشاور با سابقه پایه یک دادگستری می باشند. ایشان وکالت حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده فعالیت می نمایند. وی به صورت تخصصی و با دانش حقوقی مکفی بسته به سختی پرونده به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بندرانزلی، خیابان آیت اله مفتح شمالی، خیابان فروردین، پلاک ۲۰

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۸۱۳۱۸۹

ایرج ناجی قراملکی

ایرج ناجی قراملکی وکیل در بندر انزلی

جناب آقای ایرج ناجی قراملکی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشند. به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده وکالت می پذیرد. ایشان یکی از بهترین وکلا در این حرفه می باشد. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بندر انزلی، گمرک، خیابان بایندور، خیابان رمضانی، کوچه مجیدسیری، ساختمان مجدپور، ورودی دوم، طبقه ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۳۷۲۹۳۴


مزایای مشاوره حقوقی با وکیل بندر انزلی

مشاوره حقوقی را می‌توان یکی از مهمترین خدمات بهترین وکیل بندر انزلی به شمار آورد که همواره موکل می‌تواند با استفاده از این روش تمامی ضعف‌های حقوقی خود را جبران نمود و برای سوالات خود پاسخ‌های منطقی و درستی را دریافت کند. اولین قدم در دریافت مشاوره حقوقی این است که یک وکیل مجرب و خبره را با استفاده از معیارهای مناسبی که در ذهن خود دارید شناسایی کرده و سپس با دفتر و یا موسسه حقوقی او تماس بگیرید و جلسه‌ای را برای ملاقات حضوری و مشاوره تدارک ببینید.

لازم است پیش از حضور در جلسات مشاوره حقوقی حضوری تمامی مدارک و مستنداتی که ممکن است درک وکیل در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری را افزایش دهد را به همراه داشته باشید تا به این شکل وکیل بتواند با مطالعه آنها کیفیت مشاوره حقوقی را افزایش داده و راهکارهای مناسب‌تری را پیش روی شما بگذارد. در این جلسات می‌توانید تمامی خواسته‌ها و دغدغه‌هایی که در خصوص پرونده‌های مربوط به دعاوی مطرح شده وجود دارد را به وکیل منتقل کرده و از او برای حل آنها راه‌های حقوقی را مطالبه کنید.

در واقع بهترین وکیل بندر انزلی با در نظر گرفتن قوانین و مقررات مختلف سعی می‌کند فرد را از حقوق قانونی‌اش در دعاوی مطرح شده مطلع کرده و راه درست برای احقاق آنها را نیز پیش روی موکل قرار می‌دهد. در نظر داشته باشید که وقتی موکل از حقوق قانونی‌اش در دادگاه آگاهی داشته باشد با اطمینان بیشتری می‌تواند از پرونده دفاع کند و همواره به گونه‌ای رفتار می‌نماید که رفتارهای دیگری حقی را از او پایمال و ضایع نکند. از سوی دیگر مشاوره حقوقی باعث افزایش اطلاعات موکل می‌شود.

این نکته را در نظر داشته باشید که تمامی افراد در صورت مواجهه با پرونده‌های حقوقی و کیفری دچار اضطراب و استرس می‌شوند و همین مسئله می‌تواند در جلسات دادگاه ضربات هولناکی را به فرد وارد کند. یکی از مهم‌ترین مزایای دریافت مشاوره حقوقی این است که وکیل در آن سعی می‌کند تمامی اضطراب‌ها و استرس‌های شما را از بین برده و به نوعی شما را مهیای حضور موفق در دادگاه کند. مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی از مهم‌ترین انواع مشاوره به شمار می‌روند.

بهترین وکیل بندر انزلی

۴ اشتباه بزرگ در انتخاب وکیل بندر انزلی

انتخاب بر اساس جنسیت وکیل: یکی از مهمترین اشتباهاتی که ممکن است در انتخاب بهترین وکیل بندر انزلی با آن مواجه شوید این است که تنها به جنسیت یک وکیل توجه داشته باشید و از سایر معیارهایی که برای سنجش توانایی‌های حقوقدان مورد نظر وجود دارد غافل شوید. اینکه تمایل داشته باشید برای اعطای وکالت خود به سراغ وکلای خانم بروید به هیچ عنوان ایرادی ندارد. ایراد کار آنجایی بروز پیدا می‌کند که از میان تمام معیارها تنها به جنسیت یک وکیل توجه ویژه داشته باشید.

انتخاب شتاب زده وکیل: یکی دیگر از اشتباهات مهلکی که می‌تواند از سوی موکل سر بزند این است که به دلیل کمبود زمان در انتخاب وکیل این کار را به صورت شتاب زده انجام دهد و در خصوص توانمندی و توانایی وکلای مختلف تحقیقات جامعی را انجام ندهد. دقت داشته باشید که در همه حال شما ملزم هستید که در خصوص ویژگی‌های وکلای مورد نظرتان تحقیق کنید زیرا توانایی یک وکیل می‌تواند به طور مستقیم بر روی نتایجی که از دادگاه به دست می‌آید موثر بوده و شکست یا پیروزی را تضمین کند.

انتخاب بر اساس میزان حق الوکاله: در صورت مراجعه به بهترین وکیل بندر انزلی به زودی در خواهید یافت که هر یک از وکلا با در نظر گرفتن پیچیدگی و زمان بر بودن رسیدگی به پرونده ممکن است نظر خاص خود را در خصوص میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن داشته باشد. در این بین عده‌ای که با محدودیت‌های مالی روبرو هستند تنها به میزان حق الوکاله‌ای که وکیل دریافت خواهد کرد توجه می‌کنند و به این شکل از سایر معیارها و ویژگی‌هایی که باید وکیل در اختیار داشته باشد به طور کامل غافل می‌شوند.

انتخاب وکیل بر اساس سن و سال: این نکته را در نظر داشته باشید که سابقه یک وکیل از جمله مهم‌ترین معیارهایی است که باید در زمان استخدام حقوقدان مورد نظرتان به آن دقت ویژه‌ای داشته باشید. می‌دانیم که سابقه یک وکیل به معنای تمام سال‌هایی است که او در محاکم قضایی مشغول به ارائه خدمات حقوقی بوده و توانسته تجربیات قابل اتکایی را در این مدت به دست آورد؛ اما اینطور نیست که حتماً سابقه وکلای مسن‌تر بیشتر باشد چرا که این احتمال وجود دارد که وکیلی دیر وارد عرصه وکالت شده باشد.

بهترین وکیل بندر انزلی

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل بندر انزلی آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید خواسته‌ها و دغدغه‌های حقوقی خود را با مراجعه به وکلای شاخص حل و فصل کنید. در ادامه برخی از مزایای مهم دریافت مشاوره حقوقی را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن نیز به سراغ بررسی اشتباهات بزرگ در انتخاب وکیل رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا