وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل آستارا ⚖️【سال1403】 ✔️

اگر سری به کتاب فروشی ها زده باشید به طور قطع با کتاب های حقوقی بسیاری رو به رو شده اید که روی آن ها این جمله درج شده است: «بیایید با مطالعه ای کتاب وکیل خودتان باشید». به نظر شما این جمله تا چه اندازه ای می تواند درست باشد؟ پرونده ای که در اختیار دارید به طور قطع دارای پیچیدگی هایی است که اگر در آن اشتباهی از سوی شما رخ دهد به طور کامل با شکست رو به رو خواهید شد. تنها وکیل است که با جزئیات مربوط به پرونده آشنایی دارد و می تواند از تجربیات خود برای حل و فصل مشکلات پیش آمده استفاده کند؛ اما باید تلاش کنیم و تحقیقات جامعی انجام دهیم تا از میان وکلا، خبره ترین آن ها را استخدام کنیم. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل آستارا آشنا کنیم. پس ما را تا پایان همراهی کنید.

بهترین وکیل آستارا

بهترین وکیل آستارا کیست؟

دعاوی مطرح شده در مراجع قانونی را از این بابت که در آن ها جرمی رخ داده است یا خیر می توان به دو دسته کلی دعاوی حقوقی و کیفری تقسیم بندی کرد. دقت داشته باشید که قوانین و ضوابط خاصی در هر یک از این دعاوی حاکم است که کسب اطلاع در خصوص آن ها قدری دشوار به نظر می رسد. در این بین، بهترین وکیل آستارا سعی دارد از دانش حقوقی خود به نحوی کمک بگیرد که مشکلات موکل در دعاوی حقوقی و کیفری برطرف شده و در نهایت راهی برای عبور از مشکلات در اختیار موکل قرار بگیرد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آستارا وکیلی است که می تواند در تمامی دعاوی اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، طلاق و… به قبول پرونده مشغول شود و لازم است در این خصوص موضوع پرونده و تخصص وکیل را به دقت مورد بررسی قرار دهید. از سوی دیگر بهترین وکیل گیلان به عنوان شخصی که سال های زیادی در مراجع قانونی حضور داشته است می تواند تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهد. با استفاده از تجربیات وکیل خوب در آستارا است که می توانید به اهداف خود در پرونده دست پیدا کنید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل آستارا را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای آستارا را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

چنگیز محمدپور

چنگیز محمدپور وکیل در آستارا

جناب آقای چنگیز محمدپور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. یکی از وکلا توانا در این زمینه هستند. ایشان بیشترین سابقه وکالت درامور کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده دارا می باشند. وی با تبحر و تخصص مکفی به مراجعین به صورت حضوری و آنلاین مشاوره ارائه می دهد. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: آستارا، چهارراه فارابی، تقاطع خیابان شریعتی و فارابی، دفتر وکالت

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۸۱۷۲۷۵

سحر مراد زاده

سحر مراد زاده وکیل در آستارا

سرکار خانم سحر مراد زاده وکیل با تجربه پایه یک دادگستری هستند. به صورت حرفه ای در زمینه های متفاوت کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی وکالت می کنند. ایشان با چندین سال سابقه وکالت پرونده های موفق متعددی را در کارنامه خود جای داده است. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: آستارا، خیابان حکیم نظامی، ساختمان بنی رستم یک، طبقه ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۸۱۴۶۵۷

رضا مصافی

رضا مصافی وکیل در آستارا

جناب آقای رضا مصافی با تجربه خود سالیان زیادی در زمینه ی پرونده های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. ایشان در این زمینه رزومه کاری درخشانی دارند. وی با تبحر و تعهد کاری بالا به مراجعین مشاوره ارائه می دهند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: آستارا، خیابان حکیم نظامی غربی، کوچه رحمانی، جنب آژانس ۱۳۳

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۸۱۹۰۰۴

عمران علیخانی

عمران علیخانی وکیل در آستارا

جناب آقای عمران علیخانی از وکلای با سابقه پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد حقوق هستند. تخصص ایشان در زمینه های خانواده، کیفری، ملکی و حقوقی می باشد. پرونده های متعددی در این زمینه ها با موفقیت به اتمام رساندند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: آستارا، چهارراه حکیم نظام، روبروی بانک سپه، مجتمع تجاری بنی رستم، طبقه اول، واحد ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۲۹۶۵۸۵

سولماز کرم کار

سولماز کرم کار وکیل در آستارا

سرکار خانم سولماز کرم کار وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند، تبحر خاصی درامور کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده دارا هستند. پرونده های پیچیده متعددی را به موفقیت رسانده است و عملکرد بسیار قوی دارد. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: آستارا، خیابان عباسیه شمالی، نبش بن بست ۱۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۹۹۷۸۹۳


مزایای مشاوره حقوقی با وکیل آستارا

مشاوره حقوقی می تواند نقش موثری در کسب پیروزی یا شکست در پرونده های حقوقی و کیفری داشته باشد. می دانیم که عموم جامعه از اطلاعات کمی در خصوص مواد قانونی برخوردار هستند. از سوی دیگر لازم است فرد به طور مداوم تغییرات قانون را نیز مورد مطالعه قرار دهد. این امور از عهده افراد عادی خارج است و تنها بهترین وکیل آستارا است که به واسطه تحصیلاتی که در این زمینه داشته است می تواند با ارائه مشاوره حقوقی مباحث پیچیده حقوقی را در اختیار موکل قرار دهد.

افراد درگیر با پرونده های قضایی به طور معمول در خصوص حقوق قانونی خود در دعاوی مطرح شده آگاهی ندارند و همین مسئله می تواند باعث بروز شکست در دادگاه شود. در نظر داشته باشید که وکیل در جلسات مشاوره حقوقی می تواند این حقوق را به طور کامل برای موکل شرح داده و او را از آن ها مطلع کند. او در این مسیر از زبان ساده و قابل فهم استفاده خواهد کرد. در صورتی که فرد بتواند از حقوق قانونی خود اطلاع حاصل کند، به طور قطع دفاع بهتری از منافع خود در دادگاه خواهد داشت.

نکته دیگری که لازم است در خصوص مشاوره حقوقی با بهترین وکیل آستارا ذکر کنیم این است که اگر محدودیت در تامین بودجه لازم برای حق الوکاله را دارید، می توانید مشاوره حقوقی دریافت کرده و به طور کامل از استخدام وکیل منصرف نشوید. چرا که مشاوره حقوقی همواره با هزینه های کمتری ارائه خواهد شد. علاوه بر این، وکیل می تواند به شما کمک کند تا راه های درستی را برای حل مشکلات در پیش بگیرید و به این شکل از هزینه های جاری در پرونده نیز کم کند.

بسیاری از افراد درگیر با پرونده های حقوقی و کیفری از نظر روحی با آشفتگی های ذهنی رو به رو می شوند. در صورتی که فرد در جلسات مشاوره حقوقی با وکیل تبادل نظر کند و دغدغه های خود را به او منتقل کند به طور قطع با آرامش بیشتری می تواند در دادگاه حاضر شود. چرا که وکیل دانش حقوقی و تجربیات لازم در این زمینه را دارد و می تواند با ارائه راهکارهای مطلوب شما را از استرس دور نگه داشته و راه کسب موفقیت را برای شما نمایان کند. این مورد نیز از مزایای مشاوره حقوقی است.

بهترین وکیل آستارا

راه های مختلف برای انتخاب وکیل آستارا

انتخاب به توصیه دوستان: یکی از روش های مرسوم برای انتخاب بهترین وکیل آستارا پرس و جو کردن از میان افرادی است که پیش از این با مشکلاتی مشابه با شما رو به رو شده اند. این افراد قطعا در پرونده های حقوقی یا کیفری خود به استخدام وکیل پرداخته اند و می تتوانند از روی خیرخواهی وکلای خود را به شما معرفی کنند؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص به آن اشاره داشته باشیم این است که هرگز نباید بدون تحقیق، گزینه های مدنظر آن ها را به خدمت بگیرید.

انتخاب با مراجعه به موسسات حقوقی: ممکن است با مراجعه به موسسات حقوقی و یا مراکز حقوقی دیگر تصمیم به انتخاب وکیل گرفته باشید. در این موسسات معمولا چند وکیل پایه یک دادگستری مشغول به کار هستند که تخصص های آن ها با یکدیگر متفاوت است. در این موارد نیز لازم است به مجوزهای موسسه حقوقی و نیز تخصص گزینه های وکالت توجه داشته باشید. در صورتی که به وکلای متخصص برای حل اختلافات مراجعه کنید با نتایج مطلوب تری رو به رو خواهید شد.

جست و جوی اینترنتی: عده ای دیگر از افراد سعی می کنند بهترین وکیل آستارا را با استفاده از سرچ در اینترنت و مطالعه سایت های مختلف پیدا کنند. در نظر داشته باشید که برای این کار لازم است به سراغ سایت ها و مجلات حقوقی معتبر بروید و حتما به توضیحاتی که در خصوص وکلا نوشته شده است نیز توجه داشته باشید. از سوی دیگر لازم است خودتان نیز دست به کار شده و درباره گزینه های مختلف تحقیق کنید.

استفاده از وکلای مشهور: در بسیاری از موارد افراد تمایل دارند که وکالت خود را به وکلای مشهور و معروف بسپارند. برای دستیابی به وکلای مشهور لازم است تحقیقات جامعی را در این خصوص انجام داده و از افراد مطلع پرس و جو کنید؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشید این است که شهرت یک وکیل باعث افزایش حق الوکاله مد نظر او خواهد شد. از سوی دیگر شهرت یک وکیل با سال ها کسب موفقیت در پرونده های مختلف به دست می آید.

بهترین وکیل آستارا

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله اطلاعات دقیقی را در خصوص بهترین وکیل آستارا به شما ارائه دادیم تا با در نظر گرفتن توانایی هر یک از گزینه ها در نهایت تصمیبم درستی را اتخاذ کنید. در ادامه مزایای مشاوره حقوقی مورد بررسی قرار گرفت و پس از آن نیز راه های مختلف برای انتخاب وکیل بررسی شد. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا