وکیل

10 تا از بهترین وکیل اردبیل ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

هر ساله تعداد زیادی پرونده در دادگاه های کشور به جریان می افتد که بدون کمک گرفتن از یک وکیل مجرب نتیجه مطلوبی از دعاوی حقوقی و قضایی حاصل نمی شود. در هر پرونده قضایی اولین قدم برای حل مشکل حقوقی انتخاب وکیل است. در این مطلب به شما کمک می کنیم تا با بهترین وکیل اردبیل آشنا شوید. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکلا همراه ما باشید.

بهترین وکیل اردبیل

بهترین وکیل اردبیل کیست؟

وکیل خوب شخصی است که با مهارت و تخصص،برای احقاق حق موکل خود تلاش می‌کند.او با دانستن قوانین و مقررات مربوط به خواسته موکل خود،دعاوی حقوقی وی را در دادگاه پیگیری می کند.

اما یک وکیل خوب علاوه بر داشتن دانش و علم کافی و تجربه در امور قضایی،باید پایبند به اخلاق، وجدان و تعهد کاری باشد و تمام تلاش خود را برای دفاع از موکل خود انجام دهد و وی را تا پایان مراحل قضایی یاری کند. همچنین یک‌ وکیل خوب باید شان و‌مقام قاضی را رعایت کند و در کمال ادب و احترام با ایشان برخورد کند.

برای انتخاب بهترین وکیل اردبیل باید معیارهایی مثل مدرک تحصیلی،میزان رضایت پرونده های قبلی،سابقه وکالت و مبلغ حق الوکاله را در نظر داشته باشید.هدف ما از ارائه این مطلب کمک به شما در انتخاب بهترین وکیل در اردبیل می باشد.در این مطلب ده نفر از بهترین وکیل های اردبیل همراه آدرس و شماره برای شما بیان کرده ایم که شما میتوانید بر اساس معیارهای خود از بین آنها به درستی انتخاب نمایید.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل اردبیل را بشناسید!

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل اردبیل را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

ابوالفضل ابراهیمیان

 ابوالفضل ابراهیمیان بهترین وکیل اردبیل

آقای ابوالفضل ابراهیمیان وکیل پایه یک داگستری، دارای ۱۶ سال سابقه وکالت به شماره پرونده 17177، متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی و دیوان عدالت اداری می باشند.

برخی از سوابق آقای ابوالفضل ابراهیمیان:

  • سابقه وکالت در دادگاه های انقلاب، نظامی، خانواده (مهریه، طلاق، تمکین، نفقه و …)
  • دعاوی ملک (تنظیم سند، تحویل مبیع، افراز و تفکیک سند، خلع ید، دستور موقت، تامین دیل، تامین خواسته و …)
  • دعاوی حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها دعاوی ثبتی و …)
  • دعاوی کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت و …)
  • وکالت در دیوان عدالت اداری

شماره تماس: 09141569681
آدرس دفتر:
اردبیل، چهارراه امام، اول کوچه سینما انقلاب، ساختمان مروارید سبلان، طبقه اول، واحد ۷

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای ابوالفظل ابراهیمیان، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

رامین مشاور

رامین مشاور بهترین وکیل اردبیل

آقای رامین مشاور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای 8 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری و از وکلای مجرب در اردبیل هستند.

برخی از تخصص و سوابق ایشان:

  • دعاوی ملکی، تنظیم سند، تحویل مبیع، افراز و تفکیک سند، خلع ید، دستور موقت، تامین دلیل، تامین خواسته و…
  • سابقه وکالت در دادگاه های انقلاب، نظامی، خانواده (مهریه، طلاق، تمکین، نفقه و …)

شماره تماس: 09144503016
آدرس دفتر:
اردبیل، چهارراه امام، اول کوچه سینما انقلاب، مجتمع خدماتی مروارید، طبقه 1، واحد 7

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای رامین مشاور، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

فاطمه ابراهیمیان

فاطمه ابراهیمیان بهترین وکیل اردبیل

خانم فاطمه ابراهیمیان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای 6 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی می باشند. دقت در کار، صداقت و تلاش برای کسب نتیجه دلخواه موکل، یکی از ویژگی های ایشان است.

برخی از سوابق خانم فاطمه ابراهیمیان:

  • سابقه وکالت در دعاوی ملکی: تنظیم سند، تحویل مبیع، افراز و تفکیک سند، خلع ید، دستور موقت، تامین دلیل، تامین خواسته و …
  • سابقه وکالت در دادگاه های انقلاب، نظامی، خانواده (مهریه، طلاق، تمکین، نفقه و …)
  • سابقه وکالت در دعاوی پرونده های حقوقی، کیفری، ثبتی، دیوان عدالت اداری

آدرس دفتر: اردبیل، چهارراه امام (ره)، اول کوچه سینما انقلاب، مجتمع خدماتی مروارید، طبقه اول، واحد 7

شماره تماس: 09144591737

نسیم صبور

نسیم صبور

نسیم صبور یکی از بهترین وکیل های زن در اردبیل می باشند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری هستند و در حوزه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و … فعالیت دارند.

آدرس: اردبیل، خیابان امام، بالاتر از میدان شریعتی، روبروی بانک قوامین، طبقه فوقانی لوازم خانگی صبور

شماره تماس: 09143537540

علی مهدوی

علی مهدوی

علی مهدوی از وکیل های خوب و شناخته شده شهر اردبیل می‌باشد که در تمام حوزه های حقوقی،دعاوی ثبتی و دعاوی خانواده فعالیت دارند.سابقه درخشانی در زمینه وکالت دارند و تا به حال پرونده های بسیاری را با موفقیت و رضایت کامل موکل به پایان رساندند.

آدرس: اردبیل، سرچشمه، نبش بن‌بست وکیل، طبقه 2

شماره وکیل: 09149510177

علی محمدیان

علی محمدیان

علی محمدیان از وکیل های با تجربه و‌موفق دراردبیل هستند .مدرس دانشگاه و مولف چندین مقاله بین المللی هستند.ایشان از وکیل های با تجربه در زمینه طلاق،دعاوی خانواده و مهریه میباشند.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان دادگستری، کوچه اسلامی 2

شماره تماس: 04533260141

سیمین جوهری

سیمین جوهری

خانم جوهری وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل میباشند. ایشان در حرفه خود بسیار دقیق و با تجربه هستند و پرونده های حقوقی بسیاری در زمینه خانواده ،حقوقی و دعاوی ثبتی را با موفقیت به اتمام رساندند.

آدرس: اردبیل، چهار راه امام ره، کوچه دادگستری، روبروی دادسرا

تلفن همراه: ۰۹۱۴۴۵۴۷۵۳۳

الناز سرخانلو

الناز سرخانلو

وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان در همه دعاوی حقوقی ،خانواده و …تجربه و مهارت بسیار خوبی دارند و مشکلات حقوقی، ثبتی، مهریه، طلاق و … را با مهارت بالای خود حل نموده و پرونده را با رضایت کامل موکل به پایان رساندند.

آدرس: اردبیل- چهار راه امام، کوچه سینما انقلاب، ساختمان قانون ،طبقه دوم واحد۸

تلفن همراه: ۰۹۱۴۴۵۲۷۸۸۲


نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل در اردبیل

از مهم ترین نکات داشتن دانش، مهارت و تجربه شخصی است که قرار است وکالت پرونده ای را به عهده بگیرد. نکته بعدی داشتن مهارت داوری است. مهارت داوری بدین معنی است که بهترین وکیل اردبیل باید بتواند در طی بررسی پرونده از ایجاد دعوا در مراجع قانونی جلوگیری کند و با ایجاد صلح و سازش بین طرفین موضوع را حل نماید. در قدم بعدی یک وکیل خوب باید قدرت تحلیل بالای مسائل را داشته باشد و مسائل را به درستی تجزیه و تحلیل نماید و مقصود خود را به درستی به قاضی پرونده برساند. همچنین خوش نامی وکیل خوب به اندازه تخصص و تجربه او دارای اهمیت است.

بهترین وکیل اردبیل

ویژگی های یک وکیل خوب در اردبیل

وکیل خوب دارای توانایی علمی و تحلیل علمی بالایی را دارا است. بهترین وکیل اردبیل شخصیت عالی و ظاهری آراسته و مرتب دارد. از دیگر ویژگی های وکیل تبریز راز دار بودن و قابل اعتماد بودن او می باشد. وی هیچ گاه اسرار موکل خود را تحت هیچ شرایطی فاش نمیکند و در محضر دادگاه با اعتماد به نفس کامل از موکل خود دفاع میکند به گونه ای که جای هیچ شک و شبهه ای برای دادگاه باقی نماند. یک وکیل خوب باید توانایی کار کردن در شرایط سخت را داشته باشد چون ممکن است در این مسیر با حجم بالای کار و فشار مضاعف رو به رو شود و در این شرایط باید بتواند با حفظ آرامش و‌ مدیریت شرایط در کار خود موفق شود.

وکیل حرفه ای بر تمامی قوانین حقوقی و کیفری مسلط است و با تشخیص درست، نظریه های درست برای قاضی پرونده ارائه میدهد. یک ویژگی مهم دیگر در وکلای خبره، توجه آنها به جزئیات می باشد. در بسیاری از پرونده ها، توانایی بیرون کشیدن اطلاعات جزئی می تواند نقش مهمی را در پیشرفت آن پرونده داشته باشد، در نتیجه دقت و ریز بینی در جزئیات در یک پرونده میتواند سرنوشت آن پرونده را به طور کامل تغییر دهد.

وکیل تبریز، امین؛ جان و مال و آبروی مردم است. «امانتداری» خصیصه ای است که باید در لحظه لحظه زندگی وكيل بروز و ظهور عینی داشته باشد. رفتار وکیل تبریز در زندگی حرفه ای و شخصی باید به گونه ای باشد که مراجعین به وکیل بیش از خودشان اعتماد کنند و کمترین نگرانی در اعطای امانات خود به ایشان نداشت باشند. خصیصه امانت داری بهترین وکیل در تبریز باید آنچنان پر رنگ و برجسته باشد که حتی این اطمینان در طرف مقابل موکل او نیز حاصل شود که می تواند در تودیع امانت، بدون کمترین دغدغه ای به وی اعتماد کند. به خاطر داشته باشیم ایجاد قوت قلب و آرامش خاطر برای موکل، هنر وکیل است و اثبات امانت داری اوج هنرمندی بهترین وکیل تبریز می باشد.

بهترین وکیل اردبیل

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم تا بهترین وکیل اردبیل را به شما معرفی کنیم و نکات مهم برای انتخاب وکیل را یاد آوری کنیم.امیدواریم با به کار گیری این مطالب در انتخاب وکیل مورد نظر خود همه نکات را در نظر گرفته و موفقیت پرونده های حقوقی خود را تضمین نمایید. منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم. لطفا برای ما کامنت بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا