طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اردبیل ⚖️【سال1403】✔️

در گذشته های نه چندان دور، زمانی که اختلافی میان زن و شوهر رخ می داد، ریش سفیدان و بزرگان فامیل با پادرمیانی کردن و دعوت کردن زن و شوهر به آرامش، صلح و سازش را در میان آنها برقرار می کردند. اما امروزه دامنه مشکلات خانوادگی بسیار وسیع تر از گذشته شده است و گاهی زن و مرد نمی توانند مشکلات بین خود را حل کنند و کار به جایی می رسد که تصمیم به طلاق می گیرند. اما برای طلاق گرفتن هر دو طرف خواسته ها و مطالباتی دارند که بدون کمک گرفتن از یک وکیل با تجربه و آگاه به امور قضایی، پیگیری این مطالبات کار چندان آسانی نخواهد بود.در نتیجه انتخاب بهترین وکیل طلاق در اردبیل می تواند چاره حل مشکل باشد. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در اردبیل

بهترین وکیل طلاق در اردبیل کیست؟

برای گرفتن بهترین نتیجه در دعاوی حقوقی از جمله طلاق، بایست از بهترین وکیل اردبیل کمک بگیرید تا بتوانید به مطالبات خود دست پیدا کنید. یک وکیل طلاق، به صورت تخصصی در زمینه دعاوی طلاق وکالت می کند. از این رو انتخاب یک وکیل که سابقه بیشتری در زمینه دعاوی طلاق دارد، به این معنی است که وکیل تجربه بیشتری دارد و پرونده های بسیاری را در زمینه طلاق به پایان رسانده است.

ر نتیجه میتوان با اطمینان خاطر بیشتری، پرونده طلاق را به ایشان واگذار نمود. در نظر داشتن نکات و ویژگی های یک وکیل می تواند شما را به سوی یک انتخاب درست و در نتیجه پیروزی پرونده، سوق دهد‌. در این مقاله سعی داریم تا شما را با بهترین وکیل طلاق در اردبیل آشنا کنیم از این رو نام و آدرس و شماره تلفن چند نفر از آنها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا در صورت نیاز به یک وکیل متخصص در زمینه طلاق، از آن بهره ببرید:

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در اردبیل  را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای طلاق در اردبیل  را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

محسن ندائی

محسن ندائی

آقای محسن ندائی وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان از وکلای با تجربه و با سابقه فعالیت زیاد در همه دعاوی حقوقی، به خصوص دعاوی خانوادگی از جمله مهریه، نفقه و طلاق می باشند. موفقیت ایشان در اکثر پرونده هایی که وکالت آنها را برعهده داشتند از دلایل زبانزد بودنشان می باشد.

آدرس: اردبیل، خیابان نائبی، نرسیده به چهارراه باغمیشه، ساختمان سبلان، طبقه اول، واحد 12

تلفن:09141579425

جهان صدری

جهان صدری

آقای جهان صدری وکیل پایه یک دادگستری می باشند.ایشان با پشتکار و جدیت فراوان همواره سعی در عدالت خواهی به نفع موکل دارند. وکیل حرفه ای و متخصص در دعاوی خانوادگی به خصوص طلاق و مهریه می باشند. آگاهی بالا نسبت به قوانین قضایی و اطلاعات به روز ایشان را به یکی از بهترین وکلا در اردبیل تبدیل کرده است.

آدرس: اردبیل، میدان ارتش، روبروی اداره آب

تلفن: 09144576200

شیرین حامد سلطانی

شیرین حامد سلطانی

شیرین واحد سلطانی وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان با صداقت و حسن نیت تمام پرونده های خود را با موفقیت به پایان رساندند. تخصص ایشان در زمینه دعاوی خانوادگی از جمله نفقه، مهریه و طلاق است. مانند همه وکلا با وجدان کاری و مهارت بالا همواره پیگیر پرونده های موکلین خود هستند. به دلیل داشتن پرونده های متعدد در زمینه امور خانواده و به خصوص طلاق، و رفت و آمد های مکرر به دادگاه دارای تجربه بسیار بالایی هستند و موفقیت های بسیاری در پرونده های حقوقی خود دارند. از این رو برای دسترسی آسان تر به ایشان، شماره تماس و آدرس را قرارمی دهیم:

آدرس: اردبیل، خیابان امام، روبروی مسجد سرچشمه، جنب بانک ملت، مجمع محبوبی، طبقه اول

تلفن: 09149557379

معصومه واهبی نوجه ده

معصومه واهبی نوجه ده

خانم واهبی دارای سابقه طولانی در پرونده های حقوقی بسیاری هستند. در پرونده های خانوادگی و طلاق بسیاری با موفقیت پرونده را به نفع موکلین به پایان رساندند. با فن بیان و گفتار خوب جلسات دادگاه را بسیار عالی مدیریت میکنند

آدرس: اردبیل، کارشناسان، پشت دادگاه عمومی و حقوقی

تلفن:09141539214

محمد علی جلیلی وند

محمد علی جلیلی وند

آقای محمد علی جلیلی وند وکیل با تجربه و با 9سال سابقه در زمینه های حقوقی از جمله دعاوی کیفری، ملکی و خانوادگی هستند. ایشان با احاطه و اشراف کامل به مواد قانونی رسیدگی پرونده را با سرعت بسیار زیادی انجام می دهند. در جلسات دادگاه با فن بیان بسیار عالی و گفتار خوب از حقوق موکلین خود دفاع می نمایند. لازم به ذکر است که ایشان پرونده های موفق بسیاری را در امور خانواده مانند حضانت فرزند، دریافت مهریه، انحصار وراثت و نفقه وانواع طلاق دارا می باشند

آدرس: اردبیل، سرعین، میدان اول، جنب دادگستری

تلفن: 09141596889

بهترین وکیل طلاق در اردبیل چه ویژگی هایی دارد؟

وکیل طلاق به وکیلی گفته می‌شود که وکیل دادگستری می باشد و به صورت تخصصی در زمینه دعاوی خانوادگی از جمله طلاق، وکالت می‌کند. در موضوع طلاق به دلیل سختی ها و تخصصی بودن آن، همه افراد سعی می کنند تا برای انجام آن، از یک وکیل متخصص کمک بگیرند تا پرونده آنها را بررسی و پیگیری نماید. به همین دلیل پیدا کردن بهترین وکیل طلاق در اردبیل در تعیین سرنوشت پرونده، نقش بسیار مهمی دارد.

همچنین پیدا کردن بهترین وکیل طلاق می تواند زمان انجام پروسه طلاق را کاهش دهد و در زمان و‌ وقت شما نیز صرفه جویی می شود.هر چقدر تعداد موفقیت های یک وکیل در پرونده های قبلی خود بیشتر باشد، یعنی تجربه و تبحر بالایی دارد و میتوان پرونده طلاق را با اعتماد کامل به ایشان سپرد. علاوه بر مواردی که گفته شد، وکیل طلاق باید مورد اعتماد و راستگو باشد و از افشا کردن اسرار خانوادگی موکل خود پرهیز کند. داشتن اطلاعات و معلومات بالا در مسائل حقوقی نیز از دیگر ویژگی های بهترین وکیل طلاق در اردبیل می باشد.

بهترین وکیل طلاق در اردبیل

مهم ترین معیارها در انتخاب بهترین وکیل طلاق در اردبیل

همان طور که گفتیم وکیل طلاق شخصی است که به طور تخصصی در زمینه امور حقوقی از جمله دعاوی خانواده و طلاق قبول وکالت می کند. به همین دلیل در هنگام انتخاب وکیل باید این نکته را در نظر بگیرید که تخصص وکیل در کدام زمینه است. برخی از وکلا در زمینه مسائل حقوقی، برخی در پرونده های کیفری و … سابقه فعالیت بیشتری دارند، بنابراین برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در اردبیل باید به سراغ وکلایی بروید که سابقه زیادی در زمینه پرونده های خانوادگی خصوصا طلاق را دارا باشند.

  • یکی از مهم ترین معیارها در انتخاب بهترین وکیل طلاق در اردبیل، داشتن دانش و آگاهی کافی می باشد. یک وکیل خوب اطلاعات بروز از قوانین قضایی دارد.البته گاهی داشتن دانش و ارتباطات اجتماعی و ذکاوت از داشتن سابقه پیشی میگیرد، چه بسا وکلای جوانی که بدون داشتن سابقه بسیار طولانی به دلیل داشتن مهارت و دانش کافی و بهره گیری از هوش و ذکاوت خود پرونده های خود را با موفقیت به اتمام می رسانند.
  • نکته بعدی که در انتخاب بهترین وکیل باید به آن اشاره کرد تعهد اخلاقی وکیل است. وکلای دادگستری موظف هستند که در دادگاه ودر یرخورد با موکل، شأن اجتماعی مقام وکیل را رعایت نمایند و با احترام با طرف مقابل برخورد کنند.
  • نکته قابل توجه بعدی در انتخاب وکیل خوب این است که یک وکیل خوب هرگز نتیجه پرونده را تضمین نمیکند و به دروغ وعده پیروزی نمی دهد، اما با دانش و تخصص خود، تمام تلاش خود را برای موفقیت پرونده و احقاق حق موکل خود انجام میدهد.
  • ویژگی مهم دیگر نکته سنجی و دقت بالای وکیل است. یک وکیل خوب با ریز بینی و دقت بالا می تواند جزئیات پرونده را به خوبی بررسی نماید و سپس برای حل آن اقدام کند.
  • راز داری و امانت داری از مهمترین ویژگی های یک وکیل خوب است.ار آنجایی که یک‌ وکیل در حین رسیدگی به پرونده در جریان اسرار زندگی موکل خود قرار میگیرد، باید امین و محرم اسرار موکل خویش باشد و تحت هیچ شرایطی اسرار موکل خود را افشا نکند.
بهترین وکیل طلاق در اردبیل

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با ویژگی های بهترین وکیل طلاق در اردبیل آشنا کنیم. تا در صورت لزوم بتوانید درست ترین انتخاب را از بین وکلای معرفی شده داشته باشید. امیدواریم مطالب ارائه شده برای شما مفید واقع شوند.در صورت داشتن هر گونه نظر، پیشنهاد و انتقادی، آن را با ما در میان بگذارید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا