خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در اردبیل ✔️【سال1403】⚖️

مهریه یکی از حقوقی است که زن بعد از اجرای خطبه عقد می تواند مطالبه کند و مرد موظف به پرداخت آن است که البته قانون گذار در این رابطه قانونی وضع کرده است و بر اساس ماده 1082 نحوه دریافت مهریه بدین صورت است که اگر مهریه وجه رایج باشد متناسب با تغییر شاخص قیمت سالانه زمان تأدیه نسبت به سال اجرای عقد که توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تعیین می گردد محاسبه و پرداخت خواهد شد مگر اینکه زوجین در حین اجرای عقد به نحو دیگری تراضی کرده باشند. اکثر بانوان بعد از بروز مشکلات و هنگام طلاق دادخواست مطالبه مهریه می دهد که برای حل این مشکل نیازمند یک وکیل مهریه هستید تا حقوقشان را مطالبه و پیگیری نماید‌. برای پیدا کردن بهترین وکیل مهریه در اردبیل با ما در این مقاله همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در اردبیل

بهترین وکیل مهریه در اردبیل کیست؟

امروزه مهریه و وصول آن یکی از پر چالش ترین امور قضایی است که در اکثر موارد آقایان برای فرار از پرداخت آن تلاش میکنند و زنان نیز به دنبال راهی برای دریافت و مطالبه آن هستند. به همین دلیل گرفتن وکیل راهکاری منطقی و آسان برای رسیدن به حقوق قانونی شما می باشد. بهترین وکیل مهریه در اردبیل باید از ویژگی هایی برخوردار باشد تا بتواند به درستی پرونده مهریه را پیگیری و حقوق شما را مطالبه نماید. وکلای بسیاری در زمینه حقوقی فعالیت دارند اما وکلایی که در حوزه خانواده فعالیت دارند قطعا تجربه بیشتری نسبت به سایر وکلا در زمینه دعوی مهریه دارند دارند.

از این رو بهترین وکیل اردبیل باید تسلط کافی به قوانین مربوط به مهریه را داشته باشد، تا بتواند حقوق موکل خود را به درستی پیگیری کند. همچنین دارای سوابق موفق در پرونده های مربوط به مهریه باشد و از شجاعت و درایت لازم برای دفاع از حق موکل خود در دادگاه استفاده کند. یک وکیل خوب با رعایت شئونات اسلامی و حقوق انسانی طرفین، زوجه را به حق قانونی و شرعی خود که دریافت مهریه است، برساند.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در اردبیل را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل مهریه در اردبیل را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

صمد صفرزاده

صمد صفرزاده وکیل مهریه در اردبیل

صمد صفر زاده از وکلای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان سابقه بسیار طولانی در حوزه دعاوی طلاق و مهریه دارند و همچنین آقای صفرزاده با تجربه و تبحر بالا پرونده های بسیاری را در زمینه طلاق، مهریه و نفقه پیگیری، و با موفقیت به اتمام رساندند‌. او به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در اردبیل معرفی شده اند چرا که با تبحر و تخصص لازمه مراجعین را راهنمایی می کند و بعد از بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت افراد را در پرونده های مروبطه اعلام می دارد.

آدرس دفتر: اردبیل، میدان شریعتی، به طرف پل همت، روبروی بانک انصار، طبقه دوم، واحد 3

تلفن تماس: 04533261036

احسان عزیزپور

احسان عزیزپور وکیل مهریه در اردبیل

آقای احسان عزیزپور وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل می باشند، در همه حوزه های حقوقی فعالیت دارند و از وکلای با تجربه ی بالا در زمینه دعاوی خانوادگی از جمله طلاق، نفقه و مهریه هستند. وی برای احقاق حقوق موکلین خود قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و مراجعین را در خصوص پروندشان با صبوری راهنمایی می کند.

آدرس دفتر: اردبیل، شهرک کارشناسان، میدان وصال، ساختمان سرو، طبقه سوم، واحد A

تلفن تماس: 09149543480

علی مهدوی

علی مهدوی وکیل مهریه در اردبیل

آقای علی مهدوی وکیل پایه یک دادگستری با تبحر مکفی در اردبیل است که دانش کافی در زمینه پرونده های خانواده و مهریه را دارد.ایشان عضو کانون وکلای دادگستری در اردبیل می باشند و پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه خود دارند. وی برای بهبود روند پرونده نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: اردبیل، سرچشمه، نبش بن بست وکیل، طبقه دوم

تلفن تماس: 09149510177

نسیم صبور

نسیم صبور وکیل مهریه در اردبیل

خانم نسیم صبور وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری هستند.ایشان به صورت تخصصی در زمینه امور خانواده، طلاق، مهریه و نفقه فعالیت دارند. مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین قرار می گیرد. همچنین می توان از ویژگی های فردی ایشان به صبوری و رازداری اشاره کرد.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان امام، بالاتر از میدان شریعتی، روبه روی بانک قوامین، طبقه فوقانی لوازم خانگی صبور

تلفن تماس: 09143537540

ویدا احد زاده

ویدا احد زاده وکیل مهریه در اردبیل

خانم ویدا احد زاده از وکلای با تجربه و حرفه ای در زمینه امور خانواده هستند. وی در کار خود بسیار پیگیر و دقیق هستند و پرونده های خود را با دقت و دانش بالای خود با موفقیت به اتمام میرسانند. خانم احد زاده همچنین متخصص در دعاوی حقوقی، ملکی و کیفری نیز هستند و با تحقیق و تفحص قبل از شروع جلسات دادگاه ادله های محکمه پسندی محکمه آوری می کند و در روز موعد به محضر دادگاه ارائه می دهد.

آدرس دفتر: اردبیل، چهارراه امام، ساختمان قانون، واحد1

تلفن تماس: 09144575514


فایده کمک گرفتن از بهترین وکیل مهریه در اردبیل

همانطور که گفتیم برای تسریع حل پرونده های مربوط به مهریه کمک گرفتن از وکیل اجتناب ناپذیر است زیرا نظام اداری و سیستم قانونی پیچیدگی های خاص خود را دارد و قدم گذاشتن در این مسیر بدون کمک گرفتن از یک ‌وکیل می تواند دشوار باشد. از این رو کمک گرفتن از یک وکیل در پرونده های مربوط به مهریه فکر خوبی خواهد بود. از سوی دیگر وکلا به واسطه تجربه های خود در پرونده های قبلی و داشتن اطلاعات بالا و داشتن ارتباط با افرادی که در این حوزه متبحر هستند می‌توانند موفقیت شما را در پرونده تضمین کنند.به همین دلیل کمک گرفتن از بهترین وکیل مهریه در اردبیل راه بسیار خوبی است تا در کوتاه ترین زمان ممکن به مطالبات خود دست پیدا کنید.

بهترین وکیل مهریه در اردبیل

حق الوکاله وکیل مهریه در اردبیل

حق الوکاله به مبلغی گفته می شود که وکیل برای انجام آن از طرف موکل انتخاب شده است. و این مبلغ معمولا بر اساس توافق طرفین تعیین می گردد، اما در مواردی که توافقی صورت نگرفته باشد، موکل باید طبق قانونی که از طرف قوه قضاییه تصویب شده است، تعرفه وکالت را پرداخت نماید. ماده های قانونی و آیین نامه این‌ مقدار را تعیین میکنند. میزان حق الوکاله بر اساس پرونده هایی که یک وکیل انجام میدهد متفاوت است، همچنین حق الزحمه وکیل با توجه به موضوع پرونده، پیچیدگی پرونده، تبحر و تجربه وکیل و… تغییر می کند.

اما این نکته را نیز باید در نظر بگیریم که وکیل با جمع آوری مدارک و مستندات لازم برای پرونده تمام تلاش خود را برای پیروزی پرونده انجام میدهد اما در نهایت این قاضی است که نتیجه پرونده را تعیین میکند. به همین دلیل اگر نتیجه پرونده با شکست موکل به اتمام رسید، باز هم وکیل مستحق دریافت حق الوکاله است. در صورتی که در مورد حق الوکاله بین موکل و وکیل توافقی صورت نگرفته باشد، طبق عرف وکلا، ۱۰درصد از مهریه وصول شده، حق الوکاله وکیل است.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم تا مطالب مفیدی را در مورد بهترین وکیل مهریه در اردبیل خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. امیدواریم با توجه به نکاتی که ذکر شد بتوانید بهترین وکیل مهریه در اردبیل را انتخاب نمایید. از شما سپاس گذاریم که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید. لطفا نظرات خود را برای ما بنویسید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 15 =

دکمه بازگشت به بالا