خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اردبیل ⚖️【سال1403】✔️

خانواده با ازدواج زن و مرد شکل می‌گیرد و جامعه ای کوچک تشکیل میشود.در هر جامعه و در هر خانواده ای ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد .گاهی به تنهایی نمیتوان این مشکلات را حل کرد و برای حل مسائل و مشکلات میان خانواده ها باید از یک فرد متخصص مثل وکیل خانواده کمک گرفت تا اختلافات و مشکلات میان خانواده ها را حل و فصل نماید. در این مقاله سعی داریم به شما کمک کنیم تا با بهترین وکیل خانواده در اردبیل آشنا شوید.

بهترین وکیل خانواده در اردبیل

بهترین وکیل خانواده در اردبیل کیست؟

وکیل خانواده شخصی است که به صورت تخصصی در زمینه دعاوی خانوادگی وکالت می کند و در دعاوی مربوط به روابط خانوادگی مانند طلاق، مهریه، حضانت، نفقه و …دارای تخصص و تجربه است و پرونده های موفق زیادی در کارنامه کاری خود دارد. از این رو بهتر است در دعاوی خانوادگی از بهترین وکیل اردبیل کمک بگیریم تا با آگاهی و علم به اصول دادرسی به حل مشکلات سرعت ببخشد و آن را به نتیجه مطلوب برساند.ما در این مقاله سعی داریم تا شما را در رسیدن به بهترین وکیل خانواده در اردبیل کمک کنیم.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اردبیل را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در اردبیل  را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

عبد الحسین آقایی شلوه علیا

عبد الحسین آقایی شلوه علیا وکیل خانواده در اردبیل

عبدالحسین آقائی شلوه علیا از بهترین وکیل های خانواده در اردبیل می باشند. ایشان تجربه های موفق بسیاری در زمینه دعاوی خانوادگی دارند و پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام رساندند. همچنین در دعاوی کیفری و ملکی نیز مهارت بالایی دارند.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان بعثت، ساختمان سینوهه، طبقه 2، واحد 5

تلفن تماس: 09143510039

محمد علی جلیلی وند

محمد علی جلیلی وند وکیل خانواده در اردبیل

محمد علی جلیلی وند وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل هستند. ایشان در همه حوزه‌های حقوقی فعالیت دارند اما فعالیت ایشان به صورت تخصصی در زمینه دعاوی خانوادگی است و سابقه وکالت زیادی در این زمینه دارند. همچنین مشاوره های آقای جلیلی وند به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین شان قرار می گیرد.

آدرس دفتر: اردبیل، سرعین، میدان اول، جنب دادگستری

تلفن تماس: 09141596889

محمد ابراهیمی

محمد ابراهیمی وکیل خانواده در اردبیل

محمد ابراهیمی از وکلای باسابقه و با تجربه در اردبیل هستند.فعالیت ایشان به صورت تخصصی در زمینه دعاوی خانوادگی است وپرونده های موفق بسیاری در کارنامه کاری خود دارا هستند. آقای ابراهیمی در دعاوی دیگر همچون ملکی، حقوقی و کیفری نیز فعالیت بسیاری دارند.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان امام، ربروی بانک ملی شعبه مرکز، ساختمان مرکزی وکلا، طبقه اول

تلفن تماس: 091435442

رباب آقازاده قوزلو

رباب آقازاده قوزلو وکیل خانواده در اردبیل

رباب آقازاده قوزلو وکیل پایه یک دادگستری هستند.ایشان از وکلای باسابقه و با تبحر در زمینه دعاوی طلاق توافقی میباشند و پرونده های بسیاری را با موفقیت به پایان رسانده اند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: اردبیل، چهار راه امام، بن بست رسالت، ساختمان ایرانیان، طبقه چهارم

تلفن تماس: 0914197387

ابوالفضل ابراهیمیان

ابوالفضل ابراهیمیان وکیل خانواده در اردبیل

ابوالفضل ابراهیمیان وکیل پایه یک دادگستری هستند.سابقه فعالیت بسیاری در زمینه دعاوی خانوادگی و طلاق توافقی دارند و از وکلای با تجربه و با تبحر در اردبیل هستند. همچنین از مشاوران حقوقی نام دار شهر اردبیل محسوب می شوند.

آدرس دفتر: اردبیل، چهارراه امام، بن بست رسالت، ساختمان مروارید سبلان، طبقه اول، واحد 7

تلفن تماس: 09141569681


بهترین وکیل خانواده در اردبیل چه ویژگی هایی دارد؟

وکیل خانواده علاوه بر داشتن تخصص در زمینه دعاوی خانوادگی، باید از ویژگی های دیگر نیز برخوردار باشد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  • امانت دار و راز دار باشد و اسرار موکل خود را حتی بعد از اتمام پرونده نزد خود نگه دارد.
  • اطلاعات بروز در زمینه قوانین خانواده داشته باشد.
  • در کار خود صادق باشد و تمام تلاش خود را برای تحقق حق موکل خویش به کار گیرد.
  • از سلامت اخلاق و سلامت روان برخوردار باشد.
  • داشتن تجربه بالا در دعاوی خانوادگی مربوطه و داشتن پرونده هایی که با موفقیت به پایان رسیده است.
بهترین وکیل خانواده در اردبیل

مهمترین وظایف وکیل خانواده در اردبیل

از مهم ترین وظایف یک وکیل خوب این است که باید از حقوق موکل خود به خوبی دفاع کند و همه مراحل قانونی پرونده را برای موکل خود شفاف سازی کند و تمام تلاش خود را برای رسیدن به حق موکل خود بنماید.در زمان های لازم برای رسیدگی به پرونده در دادگاه حضور پیدا کند و گزارش مراحل مختلف پرونده را برای موکل بازگو نماید.همچنین وکیل خانواده باید تمام تلاش خود را جهت ایجاد صلح بین طرفین دعوا به کار ببندد و از ایجاد تنش و اختلاف در بین طرفین جلوگیری نماید.

از دیگر وظایف وکیل در مقابل موکل خود، ساده سازی مسائل حقوقی برای موکل خویش است. به گونه ای که موکل در جریان اتفاقات و مسائل پرونده قرار بگیرد. همچنین یک وکیل موظف است به تمام تعهداتی که در متن وکالت درج شده است، عمل کند. از دیگر وظایف وکیل در مقابل موکل خود این است که ساده ترین راه پیگیری پرونده را به موکل خویش نشان دهد و از پیچیده سازی و ورود به موارد حاشیه ای و اضافی خودداری کند زیرا باعث دور شدن از هدف اصلی پرونده میشود.

بهترین وکیل خانواده در اردبیل

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم تا شما را در انتخاب بهترین وکیل خانواده در اردبیل یاری نماییم .‌‌‌‌‌‌تا در صورت بروز هر گونه مشکلی در زمینه خانواده با مراجعه به سایت برترین وکلا، وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید و مشکل خود را به آسانی حل و فصل کنید. ممنون که تا انتهای مقاله همراه ما بودید، لطفا سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 12 =

دکمه بازگشت به بالا