کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اردبیل ⚖️【سال1403】✔️

در جامعه کنونی فرار کردن از مشکلات و سختی ها ناگزیر است. انسان ها همواره در تمام مراحل زندگی خود ممکن است با انواع مشکلات حقوقی و خطا ها رو به رو گردند. دعاوی کیفری طیف وسیعی از پرونده ها را در دادگاه ها به خود اختصاص داده است. این گونه دعاوی پیچیدگی بسیاری دارند و حل و فصل پرونده های کیفری نیازمند دانش و علم بالا می باشد. وکیل کیفری بایست با اطلاعات از قوانین و طریقه درست به کار بردن آن، پرونده موکل خویش را پیگیری نماید‌. در این مقاله شما را با بهترین وکیل کیفری در اردبیل آشنا میکنیم.

بهترین وکیل کیفری در اردبیل

بهترین وکیل کیفری در اردبیل کیست؟

وکیل کیفری به وکیلی گفته می شود که در حوزه جرایم کیفری مانند کلاه برداری، سرقت، قتل، تجاوز و.‌‌.. فعالیت و وکالت میکند. همان طور که گفتیم جرایم کیفری به دلیل پیچیدگی و سختی های پرونده، نیازمند تبحر و سابقه بالای وکیل می باشد. بهترین وکیل اردبیل طلاعات کافی از قوانین قضایی داشته باشد تا بتواند در دادگاه با اعتماد به نفس بالا و اعتماد بر دانش خود از موکل خود دفاع نماید. همچنین پیگیری جرایم کیفری نیازمند تلاش و پیگیری مداوم می باشد.

بهترین وکیل کیفری در اردبیل باید با تلاش و پشتکار همواره پیگیری پرونده را دنبال نماید و موکل را برای احقاق حق خود یاری کند. وکیل کیفری با همراه داشتن وکالت نامه محضری، میتواند به نیابت از موکل خود، ثبت دادخواست یا شکواییه انجام دهد و یا در جلسات دادگاه به رسیدگی و دفاع از موکل خویش بپردازد. به همین جهت برای پیدا کردن یک وکیل کیفری باید با در نظر داشتن تمام موارد ذکر شده اقدام نمایید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اردبیل را بشناسید!

در ادامه این مطلب سعی داریم تا شما را با بهترین وکیل کیفری در اردبیل آشنا نماییم تا در صورت بروز هر گونه مشکل قضایی با مراجعه به ایشان بهترین نتیجه برای شما حاصل شود. از این رو نام و آدرس برخی از این وکلای عزیز را در اختیار شما قرار میدهیم:

علی محمدیان

علی محمدیان بهترین وکیل کیفری در اردبیل

آقای علی محمدیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانا در کلیه امور حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. وی با چندین سال سابقه وکالت پرونده های پیچیده و مهمی را در زمینه دعوی کیفری به ثمر رسانده همین امر موجب شده تا افراد با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت کنند.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان دادگستری، کوچه اسلامی 2

شماره تماس : 09144546184

حامد ابراهیمی

حامد ابراهیمی وکیل کیفری در اردبیل

آقای ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل هستند. در انواع دعاوی حقوقی از جمله خانواده ، ملکی، طلاق، و کیفری فعالیت گسترده ای دارند. اما در زمینه دعاوی کیف ی تخصص بالایی دارند. با داشتن سابقه طولانی و تجربه بالا، پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه کاری خود ثبت نموده اند. برای دسترسی به ایشان می توانید از آدرس و تلفن زیر استفاده کنید:

آدرس دفتر: اردبیل، شهرک آزادی، خیابان آذربایجان ، ساختمان کاتالیا، طبقه ۵

تلفن تماس:09141565343

ابوالفضل ابراهیمیان

ابوالفضل ابراهیمیان وکیل کیفری در اردبیل

آقای ابراهیمیان از وکلای باسابقه در اردبیل و وکیل پایه یک دادگستری می باشند. از وکلای با سابقه در زمینه دعاوی کیفری به شمار می روند. دقت و نکته سنجی بالا، پیگیری مداوم، دلیل موفقیت ایشان در اکثر پرونده های کیفری می باشد. شما می توانید با اعتماد کامل برای پرونده های کیفری خویش ایشان را انتخاب کنید. برای دسترسی آسان تر به ایشان آدرس و تلفن را قرار دادیم :

آدرس دفتر: اردبیل، چهار راه امام، بن بست رسالت، ساختمان مروارید سبلان ، طبقه اول، واحد ۷

تلفن تماس:09141569681

عباس احمدی افشار

عباس احمدی افشار وکیل کیفری در اردبیل

آقای افشار وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل هستند. سابقه وکالت در پرونده های خانوادگی، طلاق، ملکی، نفقه ،کیفری …. را دارند. اما به صورت تخصصی در زمینه دعاوی کیفری فعالیت دارند. پرونده های موفق زیادی در کارنامه کاری خود به ثبت رساندند. همین موضوع باعث تمایز ایشان در میان وکلای کیفری می باشد. برای دسترسی به ایشان آدرس و تلفن ایشان را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم :

آدرس دفتر: اردبیل، رو به روی مسجد سرچشمه کوی یاسمن، جنب داروخانه دکتر پور اکبر، طبقه اول پلاک ۷

تلفن تماس: ۰۹۱۴۴۵۸۸۲۰۸

ویدا احد زاده

ویدا احد زاده وکیل کیفری در اردبیل

خانم احد زاده از وکلای پایه یک دادگستری هستند که به صورت تخصصی در دعاوی کیفری وکالت می کنند. با دقت بالای خود در پیگیری امور پرونده ها، بهترین نتیجه برای موکل تحقق پیدا می کند. و همین موضوع رضایت موکلان را در پی دارد. در صورت نیاز میتوانید از طریق آدرس و تلفن زیر استفاده نمائید.

آدرس دفتر: اردبیل ، چهار راه امام، جنب سینما انقلاب، ساختمان قانون، واحد ۱

تلفن تماس:09147071790

آرزو ابراهیمی

آرزو ابراهیمی وکیل کیفری در اردبیل

خانم ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل می باشد. در زمینه دعاوی خانوادگی، ملکی، نفقه، حضانت و کیفری فعالیت دارند‌. با داشتن اطلاعات کافی از قوانین حقوقی، بهترین نتیجه را برای پرونده های قضایی حاصل میکنند.ادرس و تلفن خانم ابراهیمی برا دسترسی به ایشان را در اینجا قرار میدهیم:

آدرس دفتر: اردبیل، نمین، خیابان شهید باهنر، کوچه حلال احمر، نبش کوچه گلستان، پلاک ۲۳۰

تلفن تماس:09127112164


راه های انتخاب بهترین وکیل کیفری در اردبیل

برای انتخاب یک وکیل خبره و حرفه ای، بایست نکاتی را در نظر بگیریم و با توجه به آن ها بهترین انتخاب را انجام دهیم. تا بهترین نتیجه برای پرونده و موکل حاصل شود. به طور معمول وکلا در همه زمینه های حقوقی وکالت میکنند اما برخی از وکلا به صورت تخصصی در یک زمینه فعالیت دارند و یا بیشتر پرونده های مربوط به یک زمینه حقوقی را به عهده می‌گیرند.

در اولین مرحله، برای گرفتن نتیجه عالی ، بایست یک وکیل متخصص در زمینه دعاوی کیفری را انتخاب نمایید. زیرا با داشتن پرونده های متعدد کیفری، اطلاعات و نکات بیشتری را در طی وکالت خود کسب مرده اند. نکته قابل توجه بعدی داشتن سابقه طولانی در زمینه وکالت کیفری می‌باشد. داشته سابقه احتمال موفقیت پرونده شما را بسیار بالاتر میبرد. در قدم های بعد توجه به ویژگی های وکیل باعث میشود تا انتخاب درست تری داشته باشید.

بهترین وکیل کیفری در اردبیل

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در اردبیل چیست؟

از ویژگی های یک وکیل خوب در ابتدا می توان به این مورد اشاره کرد که وکیل خوب بایست دلسوز باشد و برای حل پرونده موکل خود، از آنچه در توان دارد دریغ ننماید. اما این به این معنا نیست که عدم موفقیت پرونده، دلیل بر قصور وکیل باشد، در بسیاری از موارد علیرغم تلاش وکیل، نتیجه پرونده به دلخواه موکل به اتمام نمی رسد.

به صورت کلی یک وکیل خوب باید دارای خصوصیات زیر باشد:

  • با اعتماد به نفس باشد تا به راحتی بتواند مسائل را در دادگاه بیان کند.
  • شجاع و جسور باشد و در کشف حقیقت پروایی نداشته باشد.
  • با احترام نسبت به موکل و در دادگاه برخورد کند.
  • راز دار باشد و از افشای اسرار موکل و جزییات پرونده پرهیز نماید.
  • آرامش و تمرکز کافی داشته باشد تا به درستی جلسات دادگاه را پیش ببرد.
  • علم کافی و آگاهی کامل از قوانین داشته باشد. به روز باشد و با استفاده به جا از قوانین، پرونده را بررسی نماید.
  • نکته سنج و دقیق باشد و همه جزئیات پرونده را در نظر داشته باشد.
  • مهارت داوری داشته باشد. طرفین را به صلح و سازش دعوت کند و از ایجاد دعوا و درگیری در طرفین جلوگیری کند‌.

با به کار گرفتن موارد ذکر شده و انتخاب درست یک وکیل کیفری، میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت و هزینه، پرونده های قضایی خود را با موفقیت پیگیری نمایید‌.

بهترین وکیل کیفری در اردبیل

کلام آخر

در این مقاله سعی داشتیم تا در معرفی و انتخاب بهترین وکیل کیفری در اردبیل شما را یاری کنیم. امیدواریم که مطالب ارائه شده، مفید بوده باشد. از اینکه تا پایان این مطلب همراه ما بودید از شما سپاس گذاریم. ما را با نظرات و انتقادات خود همراهی نمایید‌.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا