وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در اردبیل ⚖️【سال1403】✔️

همه انسان ها در مسیر زندگی خود با مشکلات و مسائلی روبه رو میشوند و همواره در حال تلاش برای حل آن هستند. مشکلاتی از قبیل مشکلات خانوادگی، حقوقی، مالی ، کیفری و …..بهترین راه برای حل مشکلات حقوقی کمک گرفتن از یک وکیل است.در سالهای اخیر وکلای زن با حضور پر ثمر خود، توانسته اند بسیاری از پرونده های قضایی را با موفقیت به اتمام برسانند. بهترین وکیل زن در اردبیل با داشتن اطلاعات قضایی و آگاهی از قوانین می تواند به راحتی شما را در پیدا کردن راه حل مشکلات قضایی خود یاری و همراهی نماید و طی کردن این مسیر را برای شما آسان تر کند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با بهترین وکیل زن در اردبیل آشنا شویم.

بهترین وکیل زن در اردبیل

بهترین وکیل زن در اردبیل کیست؟

از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل زن در اردبیل امانتداری اوست. بهترین وکیل اردبیل امین جان، مال و آبروی مردم است. رفتار وکیل در زندگی حرفه ای و شخصی باید به گونه ای باشد که مراجعین به وکیل بیش از خودشان اعتماد کنند. خصیصه امانت داری وکیل باید آنچنان پر رنگ و برجسته باشد که حتی این اطمینان در طرف مقابل موکل او نیز حاصل شود که می تواند، بدون کمترین دغدغه ای به وی اعتماد کند.

به خاطر داشته باشیم، ایجاد قوت قلب و آرامش خاطر برای موکل، هنر وکیل است و اثبات امانت داری اوج هنرمندي يك وكيل. همچنین یک‌ وکیل خوب هرگز نباید جلسه ی صلح و سازش و نیز سازشنامه یا صلحنامه را بدون حضور شخص موکل و بدون امضاء و اثر انگشت وی ترتیب دهد و تنظیم نماید. اعتبار وكيل تنها دارایی ارزشمند اوست با جان باید از آن محافظت كند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در اردبیل را بشناسید!

در ادامه این مطلب سعی داریم تا شما را با بهترین وکیل زن در اردبیل آشنا نماییم تا در صورت بروز هر گونه مشکل قضایی با مراجعه به ایشان بهترین نتیجه برای شما حاصل شود. از این رو نام و آدرس برخی از این وکلای عزیز را در اختیار شما قرار میدهیم:

ویدا احد زاده

ویدا احد زاده وکیل زن در اردبیل

ویدا احدزاده از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اردبیل هستند. ایشان در تمام زمینه های حقوقی از جمله خانواده، مهریه، طلاق، امور کیفری، مالی و… فعالیت دارند. پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه کاری خود به ثبت رساندند. اطلاعات دقیق و یه روز در امور قضایی، نکته سنجی و دقت بالا در تمام مراحل پرونده، از ویژگی های ایشان است که باعث تمایز ایشان شده است. آدرس و شماره تلفن خانم احدزاده را برای دسترسی آسان تر شما به ایشان در اینجا قرار می دهیم:

آدرس دفتر: اردبیل، چهار راه امام، جنب سینما انقلاب، ساختمان قانون، واحد 1

تلفن تماس:09147071790

آرزو ابراهیمی

آرزو ابراهیمی وکیل زن در اردبیل

خانم ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل می باشند. ایشان سابقه زیادی در زمینه دعاوی حقوقی، ملکی، خانوادگی و… دارند. اکثریت پرونده های خود را با موفقیت به اتمام رساندند و رضایت موکلین خود را بدست آوردند. تعهد و تبحر بالا، سابقه درخشان در امور وکالت، ایشان را یه یکی از بهترین ها در اردبیل تبدیل کرده است. آدرس و تلفن ایشان را در اختیار شما قرار میدهیم:

آدرس دفتر: اردبیل، نمین، خیابان شهید باهنر، کوچه هلال احمر، نبش کوچه گلستان، پلاک۲۳۰

تلفن تماس:۰۹۱۲۷۱۱۲۱۶۴

لیلا ارشادی فر

لیلا ارشادی فر وکیل زن در اردبیل

خانم ارشادی فر وکیل پایه یک دادگستری به شماره۱۶۵۱ می باشند. سابقه زیادی در زمینه پرونده های قضایی دارند. تخصص و تبحر بالای ایشان در حل پرونده های قضایی، زبانزد است. علم و دانش بالا، آگاهی از قوانین به روز و پیدا کردن ساده ترین راه حل قانونی برای حل و فصل پرونده های قضایی، از ویژگی های خانم ارشادی فر است. برای مراجعه با ایشان میتوانید از طریق آدرس و تلفن زیر اقدام کنید:

آدرس دفتر: اردبیل، چهار راه امام، رو به روی بانک ملی مرکزی، کوچه انقلاب، ساختمان ایرانیان، طبقه ۶ واحد۲۶

تلفن تماس:09144510176

خدیجه اژدری

خدیجه اژدری وکیل زن در اردبیل

خانم اژدری از وکلای پایه یک دادگستری در اردبیل هستند. ایشان در انواع دعاوی حقوقی خبره و متبحر هستند. سابقه وکالت طولانی مدت و سابقه موفقیت در پرونده های بسیاری را دارند. نکته سنجی و دقت بالایی در انجام امور پرونده های قضایی را دارا هستند از این رو ایشان را میتوان به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در اردبیل معرفی نمود.برای دسترسی به ایشان از آدرس و تلفن زیر استفاده نمایید:

آدرس دفتر:اردبیل، کوثر، میدان شهرداری، روبه روی اداره آب و فاضلاب

تلفن تماس: 09127931487

سکینه آقازاده

سکینه آقازاده وکیل زن در اردبیل

خانم آقا زاده از وکلای با سابقه و با تجربه در اردبیل هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند.ایشان در انواع دعاوی حقوقی از جمله خانواده، مهریه، دعاوی ملکی، طلاق، نفقه و…. فعالیت گسترده ای دارند و پرونده های موفق بسیاری را در طول مدت وکالت خود به اتمام رساندند. دانش و مهارت بالای خانم آقازاده ایشان را به یکی از بهترین وکیل زن در اردبیل تبدیل کرده است. آدرس و تلفن ایشان را برای دسترسی شما در این مطلب قرار دادیم:

آدرس دفتر: اردبیل، مشکین شهر، شهر رضی، خیابان ۴۵متری، جنب دادگاه عمومی

تلفن تماس:09148630142


اهمیت مشاوره با بهترین وکیل زن در اردبیل

همان طور که میدانید حل مسائل تخصصی حقوقی، بدون مشورت گرفتن از یک وکیل کار چندان آسانی به نظر نمی آید. زیرا افراد عادی از قوانین حقوقی و قضایی اطلاع چندانی ندارند و بدون انجام مشاوره حقوقی، امکان دارد مسیر حل مشکل را پیچیده تر و دشوار تر نمایند. از این رو بهره گرفتن از یک وکیل و مشاوره حقوقی قبل از انتخاب وکیل ، میتواند راه حل بسیار خوبی برای صرفه جویی در زمان و هموار نمودن مسیر حل مشکل شما باشد.

از سوی دیگر مشاوره گرفتن از یک وکیل به دلیل آگاهی بالای وکلا از قوانین وضع شده و طریقه به کار بردن آن در انواع پرونده ها، میتواند به نفع شما باشد. همچنین تنظیم دادخواست ها یا اقامه دعاوی، بدون داشتن تخصص و بدون مشاوره حقوقی با وکیل می تواند هزینه های بسیاری را در پی داشته باشد ولیکن در صورت مشاوره با بهترین وکیل زن در اردبیل به دلیل تخصص وکیل در این زمینه و تنظیم درست دادخواست ها ،در هزینه شما نیز صرفه جویی میشود.

بهترین وکیل زن در اردبیل

حق الوکاله بهترین وکیل زن در اردبیل چقدر است؟

حق الوکاله مبلغی است که موکل برای پیگیری پرونده خود به وکیل می دهد. در برخی موارد طرفین با وضع قراردادی، میزان حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین میکنند. اما در غیر این صورت میزان حق الوکاله را بر اساس قوانین و مقداری که قوه قضاییه وضع کرده است، محاسبه و پرداخت می گردد. لازم به ذکر است که عواملی مانند سابقه وکیل، نوع پرونده، شهرت وکیل و..‌. می توانند در میزان حق الزحمه وکیل تاثیر گذار باشند‌.

اما سوالی که ممکن است ذهن شما را نیز درگیر کند این است که آیا حق الوکاله وکیل خانم با وکیل آقا متفاوت است؟ پاسخ این سوال خیر است‌ زیرا هر دو وکیل نقش حقوقی در پرونده شما دارند و کار یکسانی انجام می دهند. بنابراین شما می توانید بر حسب انتخاب خود، از وکیل خانم یا آقا برای حل مشکل قضایی خود مشاوره و خدمات بگیرید.

کلام آخر

در این‌ مقاله سعی بر این داشتیم تا شما را در انجام امور قضایی خود راهنمایی نماییم ‌‌‌.امیدواریم با بهره گیری از این مطالب، شما را در انتخاب بهترین وکیل زن در اردبیل یاری نماییم. در صورت داشتن هر گونه نظر و پیشنهادی، آن را با ما در میان بگذارید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا