ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اردبیل ⚖️【سال1403】✔️

از گذشته تاکنون خرید ملک و سرمایه گذاری در این حوزه رواج بسیاری در میان مردم داشته است. همان طور که می دانید، در هنگام خرید ملک مدارک و قراردادهای مهمی بین طرفین ارائه و امضا می شود. اما در طی سالهای اخیر به دلیل زیاد شدن افراد سودجو و پیچیده شدن امور ملکی، خرید ملک و امضای قراردادها، بدون توجه صورت می گیرد و باعث به وجود آمدن مشکلات بسیاری در آینده می شود. گاهی مواردی در قراردادها ذکر نمی شود و باعث ایجاد اختلاف بین طرفین می گردد، در این مواقع کمک گرفتن از بهترین وکیل ملکی در اردبیل درست ترین راه حل است. وکیل ملکی با علم و آگاهی به قوانین مربوط به این حوزه، می تواند راه حل مشکلات به وجود آمده را پیش پای شما بگذارد. در ادامه همراه ما باشید تا وکلای ملکی اردبیل را معرفی کنیم.

بهترین وکیل ملکی در اردبیل

بهترین وکیل ملکی در اردبیل کیست؟

وکیل ملکی وکیل پایه یک دادگستری می باشد که به صورت تخصصی در زمینه دعاوی ملکی فعالیت میکند و علم و اطلاعات کافی در این حوزه را دارد. وکیل ملکی تجربه و تبحر زیادی در خصوص مسائل ملکی دارد، زیرا مشکلات و دعاوی مربوط به این حوزه بسیار گسترده و پیچیده است و نیازمند اطلاعات و آگاهی از قوانین بروز می باشد.

همان طور که گفتیم دعاوی ملکی از دعاوی مهم و پیچیده حقوقی به شمار می آیند، به همین دلیل برای حل پرونده های ملکی نیاز به یک وکیل با تجربه و کاربلد و متخصص در دعاوی ملکی است. بهترین وکیل اردبیل که در حوزه دعاوی ملکی تخصص دارد، به دلیل تجربه و سابقه و به اتمام رساندن پرونده های مشابه و با داشتن اطلاعات بالا و دقیق، می تواند مشکل شما را حل و فصل نمایند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در اردبیل را بشناسید!

در ادامه این مطلب سعی داریم تا شما را با بهترین وکیل ملکی در اردبیل آشنا نماییم تا در صورت بروز هر گونه مشکل قضایی با مراجعه به ایشان بهترین نتیجه برای شما حاصل شود. از این رو نام و آدرس برخی از وکلای اردبیل را در اختیار شما قرار میدهیم:

علی غفاری

علی غفاری وکیل ملکی در اردبیل

آقای علی غفاری وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان در همه زمینه های دعاوی حقوقی از جمله ملکی، ثبتی، خانواده و … را دارن که تخصص اصلی ایشان در زمینه دعاوی ملکی می باشد. سابقه وکالت ایشان در پرونده های متعدد ملکی، ایشان را به یک وکیل متخصص و با تبحر تبدیل کرده است. برای دسترسی آسان تر به ایشان آدرس و شماره تلفن را در اختیار شما قرار می دهیم:

آدرس دفتر: اردبیل، چهار راه امام، روبروی اداره ثبت اسناد و املاک

تلفن تماس:09144582870

سولماز شادمان

سولماز شادمان وکیل ملکی در اردبیل

سولماز شادمان دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری می باشد‌. ایشان سال های زیادی است در زمینه دعاوی ملکی فعالیت دارند و پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه کاری خود ثبت نمودند. و‌ همین مسئله ایشان را به یکی از بهترین وکیل ملکی در اردبیل تبدیل کرده است. آدرس و شماره تلفن وکیل شادمان را برای دسترسی آسان شما در اینجا قرار می دهیم

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان دادگستری، رو به روی شورای حل اختلاف ، ساختمان وکلای نجفی، طبقه زیرین

تلفن تماس:09141556550

سعید بشر خواه

سعید بشر خواه وکیل ملکی در اردبیل

آقای بشر خواه وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری اردبیل می باشند. در همه دعاوی حقوقی از جمله خانواده، کیفری و ملکی فعالیت دارند اما بیشترین سابقه فعالیت ایشان در زمینه دعاوی ملکی می باشد. اگر به دنبال یک‌وکیل با تجربه و با سابقه هستید آقای بشر خواه انتخاب بسیار مناسبی برای شماست. ایشان با علم به قوانین روز و مهارت های اجتماعی و ارتباطات اجتماعی خود، یکی از بهترین ها در میان وکلای ملکس در اردبیل معرفی می شوند‌. از این رو آدرس و شماره تماس ایشان را برای شما قرار میدهیم:

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان امام خامنه ای، کوچه بنی فیض نصیری، ساختمان سبز سامانه، طبقه دوم

تلفن تماس: 09141506638

زهرا رحیم‌ پوران

زهرا رحیم‌ پوران وکیل ملکی در اردبیل

خانم رحیم پوران از وکلای با سابقه و با تعهد کاری بالا می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. شروع فعالیت کاری ایشان به سالهای قبل بر میگردد به همین جهت تجربه بالایی در وکالت دارند. تخصص اصلی ایشان دعاوی ملکی می باشد و پرونده های موفق زیادی در کارنامه کاری خود به ثبت رساندند. نکته سنجی و توجه به جزئیات پرونده باعث شده تا در اکثر پرونده های خود موفقیت را کسب نمایند. آدرس و شماره تلفن ایشان را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم تا درصورت نیاز به ایشان مراجعه نمایید:

آدرس دفتر: اردبیل، میدان شریعتی، روبروی ساختمان الماس شهر، کوچه شهید پاریاب، ساختمان اورهان، طبقه دوم

تلفن تماس: 09147026693

سودا نادری شیران

سودا نادری شیران وکیل ملکی در اردبیل

خانم نادری وکیل با سابقه دادگستری، دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری هستند. ایشان با تجربه و دانش بالای خود، سابقه درخشانی در پرونده های خود به ثبت رساندند. پرونده های دعاوی ملکی از تخصص اصلی خانم نادری شیران می باشد. به همین دلیل با اعتماد کامل میتوانید وکالت دعاوی ملکی خویش را به ایشان بسپارید. تعهد کاری، رعایت نظم و قانون مندی از دیگر ویژگی های برجسته ایشان می باشد که در بین وکلای اردبیل باعث تمایز ایشان شده است. برای دسترسی به ایشان به آدرس و شماره تلفن زیر میتوانید مراجعه کنید:

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان دانش، نرسیده به چهارراه حافظ، پلاک 105، ساختمان درسا، طبقه دوم، واحد 3

تلفن تماس: 09143551397

مزایای مشاوره حقوقی با بهترین ‌‌‌وکیل ملکی در اردبیل

امور مربوط به املاک از پیچیدگی و حساسیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل بهتر است قبل از هرگونه اقدامی با یک مشاور حقوقی ملکی مشورت کنید تا از بروز هرگونه مشکل در زمینه املاک، عقد قراردادها و … جلوگیری کنید. بنابراین میتوانید از یک مشاور حقوقی ملکی در شهر اردبیل بهره بگیرید. مشاور حقوقی ملکی از وکلای دادگستری است که در زمینه دعاوی ملکی داری سابقه و تجربه بالایی است، از این رو میتوانید هرگونه مشکل و سوال در زمینه خرید املاک، عقد قرارداد و … را با اطمینان کامل با ایشان در میان بگذارید تا از خسارات سنگین احتمالی در معاملات ملکی خود پیشگیری کنید.

برخی از مهم ترین خدمات مشاور ملکی در اردبیل را میتوان به صورت زیر بیان کرد:

 • مشاوره خرید و فروش ملک
 • مشاوره تنظیم قرارداد
 • مشاوره در زمینه مصادره املاک
 • مشاوره در زمینه شکایت از مستاجر
 • مشاوره دخل و تصرف ملک

تجربه و سابقه بالا در زمینه دعاوی ملکی برای مشاوره حقوقی بسیار ضروری است، چرا که مشاور ملکی باید به صورت تخصصی با پرونده های ملکی آشنا باشد و سابقه حضور بالایی در دعاوی ملکی را دارا باشد تا بدین شکل بتواند با تکیه بر دانش و سابقه خود، موفقیت پرونده شما را تا حدودی تضمین نماید.

بهترین وکیل ملکی در اردبیل

انواع دعاوی ملکی

به طور کلی دعاوی ملکی به سه دسته تقسیم می شود:

 • دعاوی ملکی حقوقی
 • دعاوی ملکی ثبتی
 • دعاوی ملکی جزایی

در سال های اخیر دعاوی ملکی پرونده های بسیاری را در دادگاه ها به خود اختصاص دادند. برای حل این پرونده ها قوانین زیادی وضع شده است که وکلا باتوجه به این قوانین، پرونده های ملکی را بررسی و به آن ها رسیدگی میکند.

برخی از مهم ترین دعاوی ملکی به این صورت است:

 • دعاوی الزام به دریافت پایان کار
 • دعاوی تخلیه اماکن تجاری
 • دعوی درخواست مطالبه سر قفلی
 • دعوی الزام به تحویل ملک
 • دعوی رفع تصرف عدوانی
 • دعاوی فسخ قرارداد ها
 • دعاوی خلع ید

دعاوی ملکی ثبتی، همان طور که از نامش پیداست مربوط به ثبت اسناد و املاک می باشد. و به دلیل مربوط لودن به سند از حساسیت زیادی برخوردار است و به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می گیرد.

برخی از مهم ترین دعاوی ملکی ثبتی به صورت زیر است:

 • دعاوی توقیف عملیات اجرایی
 • دعوی ابطال سند مالکیت معارض
 • دعوی ابطال مراحل ثبتی
 • دعوی ابطال سند رسمی
 • دعوی افراز ملک

دعاوی ملکی جزایی یا کیفری، بخشی از دعاوی ملکی است که مرتبط با درخواست کیفر و رسیدگی به ارتکاب جرم و کلاهبرداری ملکی می باشد.

برخی از دعاوی ملکی به صورت زیر است:

 • دعاوی انتقال منافع ملک غیر به شخص یا اشخاص دیگر
 • دعوی خیانت در امانت
 • دعوی ارتکاب جرم و‌کلاهبرداری در خرید و فروش و معاملات مسکن
 • دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی
 • دعاوی تغییر کاربری زمین های کشاورزی بدون داشتن مجوز رسمی
بهترین وکیل ملکی در اردبیل

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم با قرار دادن اطلاعات مفیدی درباره ی دعاوی ملکی، شما را در انتخاب بهترین وکیل ملکی در اردبیل یاری نماییم. امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله شما را در راستای انتخاب درست وکیل ملکی کمک کند. منتظر سوالات و نظرات تان در بخش دیدگاه ها هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا