وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهرکرد ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

در دنیای امروز که افراد در سطح جامعه با چالش های گوناگونی رو به رو می شوند، داشتن یک وکیل توانمند و خبره می تواند از بروز مشکلات جلوگیری کرده و شما را در حل و فصل اختلافات پیش آمده کمک کند؛ اما همواره باید این نکته را مد نظر قرار دهیم که هر وکیلی نمی تواند به شما در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری کمک کند. چرا که توانمندی یک وکیل به طور مستقیم بر روی نتیجه ای که در دادگاه به دست می آید اثر می گذارد. از این رو، لازم است پیش از هر گونه تصمیم گیری در خصوص استخدام وکیل، تمامی معیارها را در نظر خود مجسم کرده و در نهایت وکیلی را به خدمت بگیرید که از همه لحاظ در زمینه های حقوقی سرآمد سایر گزینه ها باشد. برای دستیابی به وکلای شاخص در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل شهرکرد آشنا کنیم. پس با ما در سایت برترین وکلا همراه باشید.

بهترین وکیل شهرکرد

بهترین وکیل شهرکرد کیست؟

این نکته را در نظر داشته باشید که وکالت یکی از شغل های مهم در سطح کشور به شمار می آید که افراد ممکن است دست کم یکبار در کل عمر خود در صدد همکاری و مراجعه به آن ها برآیند. برای دسترسی به وکلای شاخص لازم است با استفاده از معیارهای مختلف میزان توانایی وکلای برجسته را مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت از میان آن ها بهترین وکیل شهرکرد را انتخاب کرده و وکالت در پرونده های پیچیده حقوقی و کیفری را به آن ها واگذار کنید تا احتمال کسب موفقیت برای شما افزایش پیدا کند.

در صورت بروز مشکلات حقوقی و کیفری نیاز به مشاوره با برترین وکیل شهرکرد دارید تا به این شکل با حقوق قانونی خود آشنا شده و اجازه ندهید سوء رفتارهای دیگری منافع شما را به خطر انداخته و مخاطراتی را به شما تحمیل نماید. وکالت یک حرفه تخصصی است و برای حل مشکلات پیش آمده لازم است در ابتدا تخصص بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شهرکرد را در نظر بگیرید و سپس او را انتخاب کنید. هدف وکیل خوب در شهرکرد جلب رضایت موکل در محاکم قضایی است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل شهرکرد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل شهرکرد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

اکرم روحی

 اکرم روحی بهترین وکیل شهرکرد

سرکار خانم اکرم روحی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضائیه با مدرک فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی، دارای «گواهینامه بین المللی رضایت مشتری» 2004:ISO 10002 می باشند. از ایشان دو عنوان کتاب (درحنا) به چاپ رسیده است.

سوابق شغلی زیر را دارا می باشند:

 • عضو شورای اسلامی شهر شهرکرد (مرکز استان چهارمحال بختیاری با رقم ۱۲۵۴۴ رای)
 • عضو کمیسیون ماده 100 شهرداری
 • عضو کمیسیون حل اختلاف مالیاتی
 • رییس کمیسیون حقوقی و املاک شورای شهر
 • کارشناس و نماینده حقوقی شهرداری مرکز استان
 • دبیر شورای حل اختلاف دادگستری شهرکرد
 • برنده نفر اول زنان ایران

برخی از تخصص های خانم اکرم روحی عبارت است از:

 • تخصص در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • دعاوی خانواده: (مهریه،اعسار از پرداخت مهریه ، توقیف اموال، دادخواست عدم تمکین، استرداد جهیزیه، مطالبات نفقه، مطالبات اجرت المثل، طلاق توافقی ، ازدواج مجدد و …
 • دعاوی ملکی و مالی شامل: بطلان معاملات، ابطال سند رسمی، قراردادها (شامل اثبات و فسخ و تقاضای اجرای مفاد آنها)، تقسیم ترکه و تقاضای صدور دستور فروش ملک، اعسار از پرداخت محکوم به، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد و …
 • دعاوی و امور مربوط به شهرداری‌ها: در خصوص حکم تخریب بنا، تغییر کاربری ملک و یا جریمه صادره از کمیسیون ماده صد، طرح شکایت در دیوان عدالت اداری و امور مربوط به اخذ پایان کار و مطالبه معوض املاک مشمول طرح یا تحت تصرف شهرداری و …
 • دعاوی کیفری: (قتل عمد و غیر عمد، فروش مال غیر، تصرف عدوانی، نزاع دسته جمعی، آدم ربایی، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، توهین، تهدید، افترا، ضرب و جرح عمدی، تصادف منجر به خسارت، دیه یا فوت، اعتیاد، شرب خمر و …)

وکالت در سراسر کشور پذیرفته می شود.

تلفن دفتر: 03833346365
تلفن همراه: 09132822941
آدرس دفتر:
شهرکرد، خیابان ۱۷ شهریور_ سعدی، کوچه ۲۷، پلاک ۱۸/۱ ( حضور در دفتر از ساعت 17 الی 20 امکان پذیر است)

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم اکرم روحی، می‌توانید از طریق شماره تماس های با ایشان در ارتباط باشید.

امین امانی بابادی

امین امانی بابادی وکیل در شهرکرد

جناب آقای امین امانی بابادی وکیل متخصص پایه یک دادگستری هستند. جناب امانی بابادی در زمینه های مختلفی از جمله دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. برای دریافت وقت و مشاوره می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: شهرکرد، خیابان شریعتی، نبش کوچه ۴۴، طبقه اول

تلفن تماس: ۰۹۱۳۲۸۰۸۶۰۳

بتول باقری وانانی

بتول باقری وانانی وکیل در شهرکرد

سرکار خانم بتول باقری وانانی با بیش از ۱۰ سال سابقه از وکلای با تجربه ی پایه یک دادگستری شهرکرد هستند. خانم باقری وانانی مهارت بسیاری در انواع دعاوی دارند و این مهارت باعث کسب موفقیت در پرونده های بی شماری شده است.

آدرس دفتر: شهرکرد، پائین تر از فلکه آبی، پاساژ اعظم، طبقه دوم

تلفن تماس: ۰۹۱۳۲۸۴۳۷۱۸

سمیه حیدری

سمیه حیدری وکیل در شهرکرد

سرکار خانم سمیه حیدری یکی دیگر از وکلای نام دار هستند که در دعاوی خانواده،حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. همچنین مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین قرار می گیرد.

آدرس دفتر: شهرکرد، خیابان سرچشمه، حدفاصل ۱۶متری دوم وچهارم، طبقه فوقانی نان بهشت سرچشمه

تلفن تماس: ۰۹۱۳۱۸۳۳۷۷۶

داریوش خدادادی

داریوش خدادادی وکیل در شهرکرد

جناب آقای داریوش خدادادی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب خدادادی تخصص ویژه ای در دعاوی ملک و املاک دارند. همچنین مهارت بالای ایشان باعث شده تا در دعاوی خانواده و حقوقی نیز پرونده های موفق زیادی را داشته باشند.

آدرس دفتر: شهرکرد، چهارراه فصیحی، نبش کوچه ۴۸، ساختمان مهرگان، طبقه چهارم

تلفن تماس: ۰۹۱۳۱۸۴۹۷۵۶

غلامرضا علی پور

غلامرضا علی پور وکیل در شهرکرد

جناب آقای غلامرضا علی پور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. جناب علی پور در دعاوی مختلفی اعم از خانواده، حقوقی، ملکی، کیفری فعالیت می کنند. برای دریافت وقت و مشاوره می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: شهرکرد، چهارراه امام صادق، خیابان سعدی شرقی، کوچه ۴۸، مجتمع کوثر، طبقه چهارم

تلفن تماس: ۰۹۱۳۳۸۴۴۸۳۷


لزوم توجه به تخصص و سابقه وکیل شهرکرد

دقت داشته باشید که وکالت شغلی حرفه ای است و هر کسی نمی تواند به تنهایی و بدون اینکه از کمک های بهترین وکیل شهرکرد استفاده کند در مراجع قانونی به موفقیت دست پیدا کرده و در دعاوی مطرح شده به پیروزی برسد؛ اما لازم است این نکته را نیز در نظر داشته باشید که هر وکیلی نیز نمی تواند به شما در برطرف کردن نیازهای حقوقی تان کمک نماید. چرا که علم حقوق به طور معمول با گستردگی هایی همراه است و همین کار را برای رسیدن به تخصص در تمامی بخش های آن سخت می کند.

ممکن است وکیل در عمر کاری خود در چند بخش از مباحث حقوقی و کیفری به تخصص های لازم دست پیدا کند. اینکه از وکیل انتظار داشته باشیم که بازدهی یکسانی در تمامی بخش های حقوق داشته باشد توقع بالایی است؛ بنابراین یکی از مهم ترین معیارهایی که باید در انتخاب وکیل از سوی موکل در نظر گرفته شود، توجه ویژه به تخصص حقوقدان مورد نظر است. در ابتدا موضوع پرونده خود را در ذهن مجسم کرده و سپس به سراغ گزینه هایی بروید که در موضوع دعاوی مطرح شده به تخصص های لازم رسیده باشد.

ممکن است تخصص بهترین وکیل شهرکرد با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مورد نظر شکل گرفته باشد. از سوی دیگر، ممکن است تخصص وکیل مورد نظر با قبول پرونده و علاقه ذاتی او به وجود آمده باشد. در هر صورت لازم است پیش از تصمیم گیری در خصوص همکاری با یک وکیل، تخصص او را در نظر بگیرید. در کنار تخصص، لازم است سابقه وکیل نیز به دقت مورد بررسی قرار بگیرد تا در نهایت بتوانید با در نظر گرفتن معیارهای مناسب، به گزینه های مطلوب برای قبول وکالت دست پیدا کنید.

سابقه به معنای کارنامه حقوقی وکیل در طی سال های متمادی است و با توجه به آن می توان به میزان زیادی به تجربیاتی که یک وکیل در اختیار دارد پی برد. در نظر داشته باشید که هر چه میزان سابقه یک وکیل برای عهده دار شدن پرونده های حقوقی و کیفری بیشتر باشد، شانس شما برای کسب پیروزی افزایش پیدا خواهد کرد و در عوض لازم است هزینه بیشتری را تحت عنوان حق الوکاله به وکیل پرداخت نمایید.

بهترین وکیل شهرکرد

انتظارات موکل از وکیل شهرکرد شامل چه مواردی می شود؟

رعایت اصول حرفه ای: یکی از مهم ترین انتظاراتی که در بین افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری بسیار دیده می شود این است که بهترین وکیل شهرکرد تمامی اصول حرفه ای را رعایت نماید. موکل دارای حد و مرزهایی است که باید وکیل آن ها را به خوبی بشناسد و برای حفظ آن ها تمامی تلاش خود را به کار بگیرد. از سوی دیگر وکیل موظف است تا تمام تلاش خود را بر روی تامین منافع موکل معطوف نماید و اجازه ندهد ناملایمت های مسیر او را از هدف تعیین شده دور نماید.

دریافت حق الوکاله معقولانه: یکی دیگر از انتظارات مهمی که در بین موکلان وجود خواهد داشت این است که وکیل مورد نظر پس از مطالعه پرونده رقم معقولانه ای را به عنوان دستمزد از آن ها درخواست نماید. می توان گفت که دستمزد وکیل میزان ثابتی ندارد و کیل به طور مستقیم می تواند آن را تعیین نماید و در صورت موافقت موکل آن را در متن قرارداد ذکر نماید. از این رو، موکل توقع دارد که وکیل از دریافت مبالغ هنگفت و سرسام آور در خصوص پرونده های حقوقی و کیفری خودداری نماید.

به روز بودن: در نظر داشته باشید که قوانین و مقررات و نیز تبصره های مربوط به آن ها به طور مداوم در حال تغییر هستند و همین مسئله باعث شده است تا بهترین وکیل شهرکرد نیاز به مطالعه مداوم داشته باشد. او با مطالعه مداوم می تواند از تغییرات قوانین مطلع شده و آن ها را به شیوه ای درست و مطلوب در جلسات دالدگاه به کار بگیرد. او با این کار علم خود را به روز نگه داشته و در نهایت می تواند همواره خود را در سطح رقبای جدی خود ثابت کند.

ارتباط مداوم با موکل: لازم است وکیل به طور مرتب با موکل خود در ارتباط باشد و تمامی تغییرات مربوط به دادرسی را به او منتقل نماید. در صورتی که این تعامل سازنده بین دو طرف شکل بگیرد، روند رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری با سهولت بیشتری جلو خواهد رفت و شما می توانید امید بیشتری را به کسب موفقیت و پیروزی در دعاوی مطرح شده داشته باشید. این موضوع را در نظر بگیرید که هرگز نباید وکیل هیچ نکته ای را از موکل خود مخفی نگه دارد.

بهترین وکیل شهرکرد

کلام آخر

از بابت اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با بهترین وکیل شهرکرد آشنا کنیم تا به این شکل تمامی نیازهای حقوقی خود را بدون دغدغه برطرف کنید. در ادامه به لزوم توجه به تخصص و سابقه وکیل در زمان انتخاب اشاره داشتیم و پس از آن نیز برخی از مهم ترین انتظارات وکیل را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه و یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا